Це маленький епізод позиційної війни, яка там весь час йде. Бувають на війні вдалі і менш вдалі епізоди. Повінь

В Херсоні презентували Таврійський клуб експортерів

важливість експортної діяльності для економічного розвитку області.Наша стратегія - сформувати великі товарні партії, з якими можливо вийти на міжнародні ринки. Наша тактика - створення кластерів та вузькопрофільних асоціацій, які в усьому світі грають велику роль у вирішенні питань певного сільгоспнапрямку...Любимый Херсон

Ю.Вернидуб про поразку від "Сталі": мій провал як тренера

А якщо у грі провал, то це і мій провал як тренера. Я по опрацьовував нашу тактику проти суперника.1NEWS

Х.Гвардіола назвав причини вильоту "Манчестер Сіті" з Ліги чемпіонів

за сумою двох матчів. Ми здорово грали в першому таймі з високою лінією оборони, але після перерви суперник пристосувався до нашої тактики, і у нас виникли проблеми. Треба було продовжувати пресинг."Сіті" не можна віддавати м'яч, тому що тоді тебе рознесуть",...Unn.com.ua

УСІМА іншими залученими сторонами...". Це мається на увазі і ОРДЛО? Скоріше за все так. Тоді буде потрібно невелика корекція нашої тактики і стратегії", - впевнений Марчук. Щодо "відновити мир уздовж кордону" Марчук вважає, що малося на увазі відновлення миру,...Znaj.ua

залученими сторонами... ". Це мається на увазі і з ОРДЛО? Швидше за все - так. Тоді буде потрібна невелика корекція нашої тактики і стратегії. Корекція, яка з важкістю буде сприйматися нашою громадськістю та викличе найгостріші політичні дискусії. Час покаже", -...Еспресо TV

Тарас Червонецький: "Після пропущених м

завжди показує чудову та швидкісну гру на контратаках. Таке враження, що перший тайм нам потрібен для розкачки. Це не є нашою тактикою чи чимось схожим, думаю, це чисто психологічний і природній фактор — після пропущених м’ячів ми вже ніколи не...Галичина спортивная

складі лише одного, максимум двох гравців, рівних за класом основі "Бенфіки". Наша команда грала краще, наші футболісти індивідуально перевершували опонентів, наша тактика гри в короткий швидкий пас перевершувала "динамівську". Навіть після першого голу манера гри українців не змінилася. Повільний, передбачуваний...ДеПо

нічиї. Потім вирішимо все у домашньому матчі. Ми можемо зіграти і від оборони, і від атаки. Я не скажу про нашу тактику. Завтра побачимо, - цитує Коку Спорт-Експрес. Матч Ростов ПСВ відбудеться завтра о 21:45. Обидві команди в першому турі...Ua-football

більше. З нападнмком Карікарі, який дебютував, ми можемо це непогано робити. У нього хороша швидкість, він добре грає головою і наша тактика спрацювала. Ми забили перший гол ще на початку матчу, могли забивати ще в першому таймі, і дограли до...Ua-football

системи підготовки, форми та методів у військовій освіті. Те, що ми вчили вчора, сьогодні вже не підходить. Маємо щодня змінювати нашу тактику. Щодня маємо змінювати систему підготовки не загалом, а коригувати її залежно від загроз, ситуації й досвіду ведення бойових...Урядовий Кур'єр

Міністр оборони представив слухачам НУОУ нового начальника закладу

показником того, наскільки для армії важливе навчання, наскільки важливим є змінити і вдосконалити систему військової освіти. Ми маємо щодня коригувати нашу тактику, систему підготовки, і бути готовими до змін і загроз, що постають перед Україною, підкреслив Міністр оборони...ЗСУ інфо

Наставник Істанбул ББ: До Шахтаря ми відчуваємо повагу

Перший матч став для нас дуже важливим досвідом. Наша тактика не буде відрізнятися від тієї, яка була в Стамбулі. Матч з "Шахтарем" - це найвища мотивація для них.Галичина спортивная

Перший матч став для нас дуже важливим досвідом. Наша тактика не буде відрізнятися від тієї, яка була в Стамбулі. Матч з "Шахтарем" - це найвища мотивація для них.Ua-football

Янчук и Мещук: Это только начало вершины нашей карьеры

прокоментували свій виступ прес-службі Національного олімпійського комітету України: «Сьогодні був сильний зустрічний вітер, ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика була звичайна - додавати на другій половині дистанції», - кажуть хлопці. Спортсмени додають: «Медаллю задоволені, не дарма проробили...Спорт.ua

Дмитро ЯНЧУК і Тарас МІЩУК: «Юрій Чебан надихнув своєю перемогою»

відчували добре, у нас був третій час. Сьогодні, як бачите, сильний зустрічний вітер. Ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика звичайна: до 500 розслабитися, щоб були сили пройти другу половину шляху, а після 500 до фінішу додавати. Посіли...Спорт.ua

Українські каноїсти зізналися, що їх надихнула перемога Чебана

перемога Юрія Чебана - каноїст раніше завоював "золото". "Сьогодні був сильний зустрічний вітер, ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика була звичайна - додавати на другій половині. Медаллю задоволені, не даремно зробили таку велику роботу. Юрій Чебан надихнув...Зеркало недели (газета)

Білий: Нам було важко, Олександрія навязала хорошу боротьбу

акцентом на оборону. Якби вони забили першими, то нам було б дуже важко. Можливо, ми б взагалі не забили. Але наша тактика себе виправдала", - цитує Білого Footboom. Максим Білий...Ukrainianwall

Я б не став говорити про нашу тактику настільки однозначно. Але одні команди роблять ставку на сильних виконавців, інші команди здорово організовані.Ua-football

Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-15 | "УФК-Карпати" – "Шахтар" – 2:1

В принципі, як на мою думку, результат закономірний — ми були сильнішими. Можливо, ми віддали ініціативу, але це такою була наша тактика на гру. Ми знали, що наші прудконогі нападники мають перевагу в швидкості над їх захисниками. В цілому наш...Галичина спортивная