наша спортсменка

Кропивницька гімнастка стала призеркою міжнародних змагань у Грузії

стала дворазовою призеркою міжнародного юніорського турніру зі спортивної гімнастики SIKHARULIDZE Cup 2017. Змагання проводилися 10-15 липня у грузинському місті Батумі. Наша спортсменка посіла друге місце у вправі на колоді та третє у вільних вправах. Тренують гімнастку Андрій Береговий, Інна Поповкіна...Гречка

Рівнянка Катерина Шепелюк виборола «золото» на Дефлімпійських іграх у турецькому Самсуні. У категорії до 63-х кілограмів наша спортсменка здобула перемоги над дзюдоїстками з Туреччини, Кореї, Португалії та Росії. Із росіянами наша команда, у складі якої була Катерина, зустрілась...В кулуарах

чвертьфіналі – українка перемогла олімпійську чемпіонку, чемпіонку світу та Європи Тетяну Логунову з Росії з рахунком 15:10. Щоправда, у півфіналі наша спортсменка поступилася Єві Неліп з Польщі (10:15) і завоювала бронзову нагороду ЧС. Чемпіонат світу з фехтування в Лейпцигу проходитиме до 26...Український Інтерес

Тернополянка відзначилась в Туреччині

разом із українськими дзюдоїстками Катериною Авдеєвою, Ксенією Довбищук, Мариною Погореловою, Оксаною Кравченко, Анною Шостак та Катериною Шепелюк завоювала золоту нагороду. Наші спортсменки обійшли збірні Росії та Туреччини, які посіли, відповідно, друге та третє місця. Наші спортсменки просто вирвали перемогу у...Online.ua

Легкоатлетка Анастасія Мисник на чемпіонаті світу стала четвертою (ФОТО, ВІДЕО)

Кропивницька легкоатлетка, вихованка обласного центру Інваспорт Анатсасія Мисник посіла четверте місце на чемпіонаті світу серед спортсменів-паралімпійців, що завершився у Лондоні. Наша спортсменка, яка є дворазовою срібною призеркою Паралімпійських ігор (Лондон-2012, Ріо-де-Жанейро-2016), була однією з претенденток на медалі. У найвдалішій спробі...Гречка

Наша спортсменка фінішувала другою на дистанції 3000 метрів з перешкодами. Online.ua

поєдинки. Так, у півфіналі вона не мала проблем з віце-чемпіонкою минулорічної світової першості Сессілль Бердер з Франції 15:10. До цього наша спортсменка послідовно обіграла свою співвітчизницю Ольгу Жовнір (1/32, 15:7), Богну Йовжак (Польща, 1/16, 15:9), Росселлу Грегоріо (Італія, 1/8 15:12)...Online.ua

Україна завоювала пеші медалі на Всесвітніх іграх

дистанцію за 16.46 секунд. Другу медаль для збірної завоювала Анастасія Антоняк, яка стала третьою в дисципліні 200 метрів в ластах. Наша спортсменка показала час 1 хвилина 28.76 секунд. Зазначимо, Всесвітні Ігри - найбільші змагання з неолімпійських видів спорту, які проводяться...Закарпатський Кореспондент

форум з неолімпійських видів спорту. На змаганнях з підводного плавання Антоняк посіла третє місце в дисципліні 200 метрів в ластах. Наша спортсменка показала час 1 хвилина 28.76 секунд. Кращий результат у двох росіянок Валерії Барановської...Online.ua

Янчук не змогла пробитись у чвертьфінал

Українська тенісистка Ольга Янчук не змогла пробитись у третій раунд турніру в Казахстані. Наша спортсменка поступилась у двох сетах китаянці Шуай Чжан.Sportanalytic

перемоги веслують вправно та ведуть байдарку рівно. Дівчина залюбки розповідає нам про свої останні змагання Чемпіонат Європи в Болгарії. Там наша спортсменка разом зі своїми колегами посіли почесне 3-є місце, поступившись всього на 0,028 польському екіпажеві. Європейські веслувальники більш витривалі...Online.ua

Львів

Європи-2017, що завершився у болгарському Пловдиві, на честь перемоги нашого дуету байдарочниць Марія Кічасова / Анастасія Горлова пролунав гімн України. Наші спортсменки фінішували першими на дистанції 200 метрів у фінальному заїзді серед байдарок-двійок, випередивши представниць Португалії та Польщі. Нагадаємо, розпочався...Галичина спортивная

представниця Полтавщини 17-річна випускниця ЗОШ № 3 Наталія Кобзар, яку тренують Ірина Зикова та Анна Печко. На дистанції 200 метрів наша спортсменка завоювала золото з результатом - 27.62 сек. Цей результат є новим рекордом України. Друге місце завоювала спортсменка з...Тижневик «ЕХО

Бех та Грищук - призерки ЧЄ

– був зафіксований напередодні – у попередньому заїзді – 1.30,396. Українки поступилися лише 0,027 секунди польському екіпажу, який став другим. Нашу спортсменку до змагань готував тренер дитячо-юнацької спортивної школи департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Аркадій...7 днів - життя за тиждень

Марія Кічасова та Анастасія Горлова зі Львова стали переможницями на дистанції 200 метрів. Це перша нагорода такого рангу в карєрі наших спортсменок та перша перемога жіночої байдарки із 2004 року. Фото та відео: Федерація каное...Online.ua

Веслувальниці з Хмельницького та Луцька привезуть додому «бронзу» чемпіонату Європи

Одна з наших спортсменок Інна Грищун на свої сторінці у Facebook виставила фотографію із бронзовою медаллю.Press-Центр

в Україні у своїй дисципліні. Вона готується до чемпіонату світу у Лондоні, який відбудеться 4 — 12 серпня. Путівку туди наша спортсменка здобула на командному чемпіонаті України в Луцьку, де вона стала чемпіонкою. Олена Колесніченко пробігла 400 метрів з бар’єрами...Моя Вінниця

два гросмейстери та чотири майстри спорту – не дозволила вибороти медаль кандидату у майстри спорту Альона Губарєвій. Краще 5-те місце наша спортсменка зуміла продемонструвати у швидкій програмі. Альона Губарєва Довго йшла за першою своєю дорослою медаллю на українській жіночій арені...Днепродзержинский спорт