наша спортсменка

Тернополянка побила полячок та казашку і виграла Кубок Карпат

було дівчини у нашій ваговій категорії. Завдяки перемогам Олесі Крисюк та інших боксерок, збірна України перемогла у матчевій зустрічі. А наша спортсменка ще раз підтвердила, що вона є першим номером у своїй вазі. - Суперниці насправді були дуже сильними, -...Галичина спортивная

13-му місці в світовому рейтингу, зуміла на рівних провести початок першої партії з лідером світового рейтингу. А за рахунку 4:4 наша спортсменка виграла два гейми поспіль, в тому числі, на подачі суперниці. У другій партії перевага українки стала ще вагомішою,...Високий замок

Українська дзюдоїстка Д.Білодід стала чемпіонкою Європи

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала чемпіонкою Європи, перемігши у фінальному поєдинку росіянку. Наша спортсменка перемогла у додатковому часі фінальної сутички завдяки блискучому іппону росіянку Ірину Долгову.Unn.com.ua

Тернополянка Аліна Сивак здобула золото Чемпіонату України з вільної боротьби та їде на першість Європи

Тернополянка Аліна Сивак завоювала золоту медаль на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження. Наша спортсменка боролася у ваговій категорії до 44кілограмів. Також наша борчиня отримала ліцензію на участь у Чемпіонаті Європи, що відбуватиметься у...Галичина спортивная

Львівські борчині підтверджують свій клас

Петров вже традиційно є одним з останніх випробовувань напередодні чемпіонату Європи. Тому склад турніру досить потужний. Цього року на рахунку наших спортсменок дві медалі. Золото для нашої держави виборола аспірантка Юлія Ткач (63 кг), а срібну нагороду здобула випускниця Алла...Галичина спортивная

Спортсменка з Чернівців відзначилась на екстремальному забігу «Spartan Race»

Spartan Race 8 квітня у Мюнхені (Німеччина). Про це повідомляє "Спортбук". Тріумфальному виступу в Мюнхені передували не дуже приємні для нашої спортсменки моменти. Річ у тім, що Катерина Сербенюк заявилась на Spartan Race 2017 пізніше визначеного для елітних спортсменів терміну...0372.ua

Чернівчанка виграла Spartan Race 2017 у Мюнхені

Сербенюк відзначилась на "Spartan Race" 8 квітня 2017 у Мюнхені (Німеччина). Тріумфальному виступу в Мюнхені передували не дуже приємні для нашої спортсменки моменти. Річ у тім, що Катерина Сербенюк заявилась на "Spartan Race 2017" пізніше визначеного для елітних спортсменів терміну...Погляд

Українка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики

спочатку піднявши над головою 125 кг у ривку, а потім додавши до них 152 кг у поштовху. У сумі показник нашої спортсменки склав 277 кг, що також стало другим результатом у підсумковому заліку. Таким чином, українська спортсменка виборола три срібні...Закарпатський Кореспондент

Українка побила російську чемпіонку, здобувши перемогу нокаутом за 25 секунд

голову і корпус. Росіянка не була готова до такого натиску і через півхвилини судді довелося зупинити бій за явною перевагою нашої спортсменки. Це п'ята перемога Олени на професійному рингу в ММА. Нещодавно в Росії бійця ММА мало не забили натовпом...Високий замок

Украинцы завоевали еще две серебряные медали на ЧЕ по тяжелой атлетике

стала срібною призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики! Українка з сумою 240 кг піднялась на другу сходинку п'єдесталу. В ривку нашій спортсменці підкорилась штанга вагою 110 кг, а в поштовху 130 кг, що принесло їй відповідно «малу» золоту і срібну...Спорт.ua

Галичанки серед кращих борчинь

свіжого рейтингу UWW Тетяна Кіт на сьомому місці в категорії 55 кг. Оксана Гергель (60 кг) на дев'ятому. Також є наші спортсменки і в двадцядці. Ірина Чихрадзе-Харів на 20.Галичина спортивная

Українська штангістка стала віце-чемпіонкою Європи

офіційний сайт змагань. Хлян, яка виступає у ваговій категорії до 69 кг, у сумі двоборства підняла 225 кг. У ривку наша спортсменка здолала 99 кг (з другої спроби), а в поштовху - 126 кг. Чемпіонкою Європи стала росіянка Анастасія Романова...Еспресо TV

(69 кг) срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики, що проходить в хорватському Спліті. Про це повідомляє прес-служба НОК України. Наша спортсменка підняла у ривку 99 кг та 126 кг у поштовху, що принесло їй 2 малі бронзові медалі, а...1NEWS

Вадим Юхов 1 місце серед військових у категорії до 75 кг, із результатом 210 кг. Спортивний Житомир

Європейське золото львівської спартаківки Тетяни Кіт

категорія до 58 кг). У першій сутичці Тетяна перемогла з явною перевагою (11:0) представницю Франції. В другому колі змагань проти нашої спортсменки не встояла італійка Карола Райнеро (10:3). У півфіналі жереб звів Тетяну з колишньою співвітчизницею, яка зараз виступає під...Галичина спортивная

ГК "Педуніверситет" здобув дві перемоги та вийшов у лідери вищої ліги

Матчі відбувалися у рамках сьомого туру чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги. Після цих успішних зустрічей наші спортсменки піднялися на першу сходинку турнірної таблиці.Галичина спортивная

Рівненські гімнастки із спортивного клубу "Золота осінь" активно почали виступати у новому сезоні. Так днями наші спортсменки повернулися із міжнародного дитячого турніру "Тріумф-2017". Змагання проходили у Львові. На килимі за перемогу боролися представниці 5 країн. У підсумку...Все

Джима увійшла до топ-10 в мас-старті

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла десяте місце в останній гонці цього сезону. Наша спортсменка припустилася одного промаху на першому вогневому рубежі, але швидкість її трохи підвела. Перемогу в гонці святкувала норвежка Тіріл Екхоф, далі...Sportanalytic