наша спортсменка

Даяна Ястремська Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла виграти Fuzion 100 Ilkley Trophy у британському Ілклі. Кривдницею нашої спортсменки стала чешка Тереза Сміткова. Нагадаємо, що у півфіналі 18-річна Ястремська здолала росіянку Єкатєріну Алєксандрову. Також стало відомо, що Ястремська встановить...Чемпион

Черкащанки стали чемпіонками світу з фітнесу серед дитячих команд

Гулида та Вероніка Посенко. У командному заліку команда України посіла третє місце, пропустивши вперед збірні Словаччини та Угорщини. До змагань наших спортсменок підготувала черкаська тренерка Антоніна Оробець. Запись Черкащанки стали чемпіонками світу з фітнесу серед дитячо-юнацьких команд впервые появилась Видання...Вичерпно

Голосування за найкращого пауерліфтера проводили у мережах Facebook, Twitter та Instagram Міжнародної федерації пара-пауерліфтингу, і наша спортсменка вийшла на найвищу сходинку з найбільшою кількістю голосів на всіх сторінках соціальних мереж.UATV

Українські шаблістки фінішували другими на чемпіонаті Європи

до фіналу, по черзі здолавши британок (45:27), угорок (45:41), а в півфіналі виграли у збірної Італії (45:42). Обіграти збірну Росії нашим спортсменкам не вдалося. Україна програла з рахунком 30:45 і залишилась з срібними медалями. Перші вісім раундів цього поєдинку українки...Ua-football

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшл в друге коло Nature Valley Classic в Бірмінгемі. На старті змагань наша спортсменка здолала представницю Великобританії Хізер Вотсон.Чемпион

Натомість 1,90 метра цього вечора не підкорилися нашій спортсменці. Юлія з результатом 1,86 метрів стала третьою.UATV

Перші ракетки України дізналися суперниць на турнірі в Бірмінгемі

у Лесі Цуренко. Варто зазначити, що першою сіяною на турнірі стане іспанка Гарбінє Мугуруса, а другою наша Світоліна. Додамо також, наші спортсменки стартуватимуть на змаганнях 18-го...Unn.com.ua

14 червня, о 22:00 рівненські гімнастки СК "Золота осінь" поїхали у столицю Словаччини Братиславу. Там наші спортсменки вже сьогодні, суботу червня змагатимуться у Міжнародному турнірі "Bratislava Cup".  В неділю ж відбудуться фінали і на килим вийдуть найкращі.Все

веслування на байдарках і каное Людмилою Бабак і бронзовим призером чемпіонату Європи з самбо Станіславом Бондаренком. Наприкінці травня у Португалії наша спортсменка Людмила Бабак виборола дві перемоги на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное. У змаганнях взяли...Запорозька Січ

Жіноча збірна України з боксу повернулася з чемпіонату Європи

взяла Марія Боруца з Хмельницького, яка дійшла до фіналу у ваговій категорії до 75 кг. У вирішальному бою за золото наша спортсменка поступилася Нучке Мірель Фонтін з Голландії. Представниця Полтавщини Ганна Охота виступала у ваговій категорії до 48 кг і...Ua-football

Рівнянка Іванна Крупеня пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи з боксу серед жінок, що триває у столиці Болгарії –  Софії. У кваліфікації наша спортсменка, яка виступає у ваговій категорії 54 кілограми, впевнено перемогла Анделу Бранковіч із Сербії. Перемогу Іванні Крупені одноголосно присудили усі рефері...В кулуарах

Патрульна з Івано-Франківська здобула чергову перемогу на міжнародних змаганнях

та інших країн. Міжнародний професійний турнір з ММА «Heroine FC», який проходив у форматі гран-прі, відбувся у китайському місті ЧженЧжоу. Наша спортсменка провела два професійні бої протягом вечора. Тепер Людмилу Пилипчак у липні очікує зустріч за пояс чемпіонки світу з...Галичина спортивная

Українські гімнастки стали віце-чемпіонками Європи

турніру.В заключний день змагань, які стартували 1-го червня, у вправах з обручами українки випередили росіянок, поступившись лише представницям Італії. У наших спортсменок 22,1 балів, у італійок 22,35, а у росіянок 21,6. До пятірки кращих також потрапили Болгарія і Білорусія. Як...Unn.com.ua

Фото Федерація гімнастики України Українки в командних змаганнях програли лише збірній Росії, повідомляє офіційний сайт змагань. Наші спортсменки отримали 141 бал, відставши від команди Росії на 10,425 бали. Українська команда піднялася на п’єдестал завдяки Вікторії Онопрієнко, Христині Пограничній...UATV

Ролан Гаррос.

так і не змогли, чого не можна сказати про другий. Українки виглядали сильніше і перевага залишилася за ними. Кінцівку зустрічі наші спортсменки провалили. На шість геймів суперника вони відповіли лише одним і в результаті програли на старті. Нагадаємо, що незадовго...Ua-football

Жіноча збірна України з волейболу здобула другу перемогу в Золотій лізі

Португалією) і зазнала двох поразок (від Болгарії та Азербайджану) і зараз посідає третє місце в групі. На самому початку гри наші спортсменки контролювали гру і з легкістю виграли першу партію, чого не можна сказати про другий сет, в якому команда...Ua-football

Марина Алексєєви, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко. Успішно наші спортсменки виступили у змаганнях дуетів. Анастасія Савчук та Єлизавета Яхно стали найкращими в технічній і довільній програмах. Ще дві...Урядовий Кур'єр