наша спортсменка

Наша спортсменка підвела підсумки року та поділилася планами Третій рік поспіль, команда, в складі двох прекрасних дівчат Анастасії Ковальчук та Тетяни Тучак, приносить Україні медаль Командного Чемпіонату Світу з Вільної піраміди. Про це повідомляє прес-служба федерації спортивного більярда України. Попри...Кременчугский Телеграф

Віта Семеренко зайняла 5 місце у мас-старті в Шушені

В ході жіночої гонки проявилася проблема з гамою кольору нової форми збірної України. У контактних гонках вболівальникам важко відрізнити наших спортсменок від французьких. Можливо, протягом сезону всі звикнуть, і ситуація покращиться.Спорт.ua

У норвезькому Шушені спринтерською гонкою серед жінок був даний неофіційний старт нового біатлонного сезону. Відстрілявшись на нуль наші спортсменки Юлія Журавок та Ірина Вавринець захопили лідируючі позиції на старті гонки. Випередити українок після першого кола вдалося білорускам Надії Скардіно...Телеканал Ритм

Троє українських біатлоністок потрапили до топ-10 спринту в Шушені

В норвезькому Шушені спринтерською гонкою серед жінок був даний неофіційний старт нового біатлонного сезону, передає УНН.Відстрілявшись на нуль наші спортсменки Юлія Журавок та Ірина Вавринець захопили лідируючі позиції на фініші. Проте згодом посунути українок вдалося білорускам Надії Скардіно та Ірині...Unn.com.ua

Поєдинок за участі Світоліної визнаний найкращим в сезоні WTA

в Пекіні тривав 3,5 години і завершився на користь Гарсії з рахунком 6:7 (5), 7:5, 7:6 (6). У вирішальному сеті наша спортсменка мала два матчболи, але в підсумку француженці вдалося перемогти на тайбрейку. Саме це протистояння організатори визначили, як кращим...Unn.com.ua

Сестри Винник з Чернівців вибороли золото на міжнародному турнірі в Берліні

п’ятій сутичці Марія отримала перемогу над представницею Польщі (6:4), в шостій – над німецькою спортсменкою (3:1). В сьомому фінальному поєдинку нашій спортсменці протистояла ще одна німкеня Марен Форнбергер, яку Марія здолала з рахунком 12:3 та в підсумку виборола І місце.Весь город - Черновцы

Спортсменка з Кропивницького перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині (ФОТО)

та Олена Якушева (376) випередили срібних призерок, збірну Болгарії (1090) та бронзових господарок змагань, представниць Словаччини (1059). В особистому заліку наша спортсменка, яка тренується у заслужених тренерів України Ілгама Ібрагімова та Володимира Мокловича, у вправі ПП-2 посіла пяте місце. Виграла...Гречка

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Африки з триатлону

Кубку Африки з триатлону, який відбувся в марокканському Агадірі. Олімпійську дистанцію (1500 метрів плавання, 40 км велосипеда, 10 км бігу) наша спортсменка подолала за 2 години 3 хвилини 41 секунду.Покоління ZET

Українська тенісистка стала фіналісткою Підсумкового Мастерсу серед юніорів

5-ти поспіль геймах і святкувала перемогу 6:3, 7:5. Відзначимо, що опоненткою українки по фіналу стане словенка Кайі Юван, з якою наша спортсменка вже зустрічалася на даному турнірі. Нагадаємо, що таким чином переможна серія Костюк на кортах в Ченду склала вже...Unn.com.ua

Світоліна вибила першу ракету світу з підсумкового турніру

сьогодні, 27 жовтня, в іншому матчі групи Світоліна достроково вилетіла з Підсумкового турніру Каролін Гарсія обіграла Каролін Возняцкі, позбавивши шансів нашу спортсменку на продовження боротьби в турнірі. Саме Гарсія стала останньою учасницею півфіналу. Джерело: ТСН...Високий замок

Цього річ вона була призеркою чемпіонату Європи серед жінок. Гречка

Причому обидві наші спортсменки виступали на дистанції 1000 м серед дівчат 2001-2002 років народження.Херсон Daily

ДЮСШ №2 Кварацхелія Зейнаб отримала дві перемоги на чемпіонаті України серед юніорок зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). Наша спортсменка стала кращою в першій та в другій вправах. Тренує та підготував спортсменку до змагань заслужений тренер України Бєліков...Спортивний Житомир

Дзюдоїстка Турчин стала тріумфаторкою Гран-Прі Узбекистану

в кінці сутички, забезпечили їй вже другу в цьому році перемогу над цією представницею Ізраїлю. З Беатою Пакут, з якою нашій спортсменці належало битися за "золото", Турчин до цього зустрічалася вже три рази і всі три перемоги залишалася за нею.Unn.com.ua

Чернівчанки зайняли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі

Соломія Винник здобула золоту медаль у ваговій категорії до 52 кг. За волею жеребу, в першому та другому колі змагань, наша спортсменка зустрілась також з учасницями цьогорічного чемпіонату світу - іспанською спортсменкою, в якої виграла достроково, та представницею Білорусії, яку...0372.ua

Сестри Винник з Чернівців відзначилися на турнірі з вільної боротьби у Польщі

Соломія Винник здобула золоту медаль у ваговій категорії до 52 кг. За волею жеребу, в першому та другому колі змагань, наша спортсменка зустрілась також з учасницями цьогорічного чемпіонату світу - іспанською спортсменкою, в якої виграла достроково, та представницею Білорусі, яку...Погляд

Всі троє українок покидають турнір

Сьогодні на хардовому турнірі в китайському Тянцзині свої матчі провели троє наших тенісисток. На жаль, всі троє наших спортсменок програли свої матчі.Sportanalytic

Черкаські гімнастки привезли вісім золотих нагород всеукраїнської першості

Великий тріумф маленьких черкаських гімнасток. Наші спортсменки приголомшили суддів всеукраїнської першості в Олександрії. За перемогу разом із черкащанками боролися найсильніші атлетки з усіх регіонів України. Програма змагань...ВIККА

Збірна України з ушу завоювала 5 медалей на чемпіонаті світу

Дві бронзові медалі наші спортсменки завоювали у програмі контактних поєдинків «саньда». І останню бронзу здобула українська чоловіча команда у програмі «дуйлянь».Телерадіокомпанія РАІ

Всього на змаганняз боролося за перемоги 500 гімнасток із України, Словакії та Польщі. Наші спортсменки показали хороші результати, завоювавчи чимало нагород.Телеканал Ритм