наша спортсменка

Українські біатлоністки залишилися без нагород у індивідуальній гонці

Наші спортсменки знову не зуміли піднятися на п'єдестал пошани.   Сьогодні, 30 листопада, в шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу пройшла жіноча індивідуальна гонка. Наші біатлоністки не потрапили навіть в десятку кращих, а самою близькою виявилася Юлія Журавок, яка...Зеркало недели (газета)

Статистика виступів Підгрушної та Меркушиної в індивідуальній гонці

57 — Анастасія Меркушина. Сама гонка розпочнеться о 19:00 за київським часом. Перед сьогоднішнім стартом ми вирішили згадати, як виступали наші спортсменки у цій гонці у попередні роки та яка у них статистика. Саме в індивідуальній гоні Олена Підгрушна здобула...Галичина спортивная

Українським біатлоністам доводиться готуватись до офіційного сезону в Норвегії та Канаді

як Тіріл Екхофф, Міріам Гьоснер, Ане Бескон українки не пасли задніх. Більше того, за підсумками гонки з масовим стартом одразу дві наші спортсменки — Юлія Джима та Олена Підгрушна — посіли дві вищі сходинки п’єдесталу. Також відзначилася Джима й у спринті, де...ClipNews.info

Українські шпажистки завоювали золото на Кубку світу

українки стартували під сьомим номером у 1/16 фіналу, де в непростому поєдинку взяли верх над японками з рахунком 45:43, далі наші спортсменки залишили без медалей господарок турніру, завершивши зустріч з рахунком 45:35 на свою користь, а в півфіналі в напруженій...Infokava.com

Фехтувальниці Львівщини вибороли золоті медалі в командних змаганнях етапу Кубка світу в Китаї

українки стартували під сьомим номером у 1/16 фіналу, де в непростому поєдинку взяли гору над японками з рахунком 45:43. Далі наші спортсменки залишили без медалей господарок турніру китаянок, завершивши зустріч з рахунком 35:45 на свою користь, а в півфіналі в...Галичина спортивная

Ксенія Пантелеєва і Олена Кривицька. В 1/16 фіналу українки в непростому поєдинку взяли верх над японками з рахунком 45:43, далі наші спортсменки залишили без медалей господарок турніру, завершивши зустріч з рахунком 45:35 на свою користь, а в півфіналі в напруженій...ДеПо

Нагорода дісталася нашій спортсменці в індивідуальних змаганнях, де вона, дійшовши до фіналу, поступилася американці...Ukrainianwall

Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру серії WTA Elite Trophy, який проходить в Китаї Про це повідомляє Depo.Сектор. У півфіналі наша спортсменка виграла у британки Йоханни Конти і тепер в фіналі зустрінеться з Петрою Квітовою. Призовий фонд турніру – 2...ДеПо

У півфіналі наша спортсменка виграла у британки Йоханни Конти і тепер в фіналі зустрінеться...Ukrainianwall

«Лідери» боротимуться у фіналі

світловодську Власівчанку (6:0). Потім обіграли одноліток Полтавської ДЮСШ (8:3). У матчі проти Фортуни з Шевченкового Харківської області майстернішими також були наші спортсменки (4:1). Наостанок Лідер-1 без особливих проблем виграв у Красноградівської ДЮСШ. Як підсумок, 29 забитих мячів і путівка у...Тижневик «ЕХО

медаль на турнірі з дзюдо в Абу-Дабі (ОАЕ). Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ з посиланням на прес-службу НОК України. Наша спортсменка виграла медалі у вазі 78 кг у турнірі серії  «Grand Slam». Анастасія Турчин є вихованкою рівненського спортивного клубу «Олімпійські...Все

Вихованки ЧОДЮСШ здобули нагороди в Броварах

та Соломія Винник (тренер-викладач Сергій Одинак). Марія Винник виступала у ваговій категорії до 48 кг, де було заявлено 19 учасниць. Наша спортсменка отримала впевнені перемоги над суперницями з Полтавської, Херсонської та Харківської області та увійшла до фіналу. У фінальній сутичці...Погляд

показала найкращий результат. До її складу увійшли кращі спортсменки області з вільної боротьби та з самбо. На шляху до перемоги наші спортсменки перемогли команди з Чернівців, Полтави та Донецька, а у фіналі - титуловану команду зі столиці. В особистому заліку...Все

Українська спортсменка Любов Басова із с. Шарапанівка Вінницької області стала чемпіонкою Європи з велотреку. Любов Басова перемогла в дисципліні "кейрін". Вісник+К

Українська тенісистка Еліна Світолінав 1/4 Кубку Кремля виграла у хорватки Ани Конюх Додамо, що Світоліна "посіяна" на турнірі під четвертим номером. Призовий фонд турніру становить $1,551 млн. Еспресо TV

Житомирянка Юлія Єлістратова посіла призове місце на Кубку Європи

15 жовтня в Аланії (Туреччина) завершився черговий етап Кубку Європи з триатлону. Наша спортсменка Юлія Єлістратова фінішувала другою. Золото отримала представниця Великобританії Люсі Холл, а третю сходинку посіла Софі Колдуелл також з Великобританії.0412.in.ua — сайт города Житомира

Наша Юлія Єлістратова фінішувала другою з результатом 2:02.15. Щиро вітаємо нашу спортсменку з такою важливою перемогою та бажаємо подальших спортивних звершень!Спортивний Житомир

Україна друга в чемпіонаті світу

до завершення гри суперниці вийшли вперед ще на 4 очка. Рахунок не дуже втішний – 9:18. Щоб подолати цей розрив нашим спортсменкам не вистачило сил. Наша збірна програла з рахунком 11:21. Як зазначалося раніше, в 1/8 збірна України обійшла збірну...Replyua

що цьогоріч дзюдоїсти вибороли призові місця. Зокрема, Катерина Саблєва у ваговій категорії до 48 кг посіла перше місце. Ще одна наша спортсменка Наталя Ільків завоювала бронзову нагороду. Дзюдоїстки представляли ШВСМ та Надвірнянську ДЮСШ Нафтохімік, йдеться на сайті ОДА. Як повідомив...Бліц-інфо

Новий рекорд України встановили наші спортсменки на чемпіонаті України зі стрільби кульової, що проходив з 15 по 21 вересня у м. Львові.Прес-Центр