наша спортсменка

турнірі "Кубок Лева" у Львові. Всього на килимі за перемоги боролося більше 200 учасниць із 15 команд. У підсумку, в наших спортсменок 5 медалей: 4 срібла та 1 бронза. Так на 2 сходинку п'єдесталу піднялися Софія Позняковська, Яна Бенчук, Анна...Все

землячку Ольгу Янчук: 6-2; 6-4. У 2 колі Ангеліні протистояла 18-річна російська тенісистка Анна Калінська, яка в світовому рейтингу випереджає нашу спортсменку на 20 позицій. Але Ангеліна змогла обіграти і її. Джерело: видання...Херсон Daily

змагалося близько 300 гімнасток із Києва, Ужгорода, Запоріжжя, Харкова, Одеси, ПОлтави, Чорноморська, Рівного, Дубна, Нетішина та Чернігова.Навпрочуд вдалим виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.На найвищу сходинку п'єдесталу...Все

Завацька гідно зіграла проти сильної суперниці

17-річна українська тенісистка Катарина Завацька провела хороший матч у першому раунді турніру в Японії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наша спортсменка з третьої сотні світового рейтингу виграла перший сет у тенісистки з топ-80, але потім таки поступилася.Катарина Завацька (Україна) - Беатріс...Sportanalytic

Тенісистка Бондаренко пробилася до фіналу кваліфікації в Токіо

Відзначимо, що у фінальному протистояння відбіркового циклу нашій спортсменці необхідно перемогти Магду Лінетт з Польщі.Unn.com.ua

Команду Житомирської області представляли дзюдоїсти Житомирської ДЮСШ Динамовець. Вітаємо наших спортсменок із нагородами та бажаємо подальших здобутків та перемог!Спортивний Житомир

Нагорода шукала нашу спортсменку п"ять(!) років...Експрес

?У Львові проведуть Суперкубок України-2017 з гандболу

Ця гра за Суперкубок відкриє новий сезон в українському жіночому гандболі. львів'ян та гостей міста підтримати наших спортсменок у боротьбі за Суперкубок...Львівські

Українська тенісистка Еліна Світоліна вперше у своїй кар'єрі вийшла до 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу. Наша спортсменка обіграла в третьому раунді американку Шелбі Роджерс (62-га ракетка світу) з рахунком 6:4, 7:5. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.7 днів

Львів

чемпіонату світу 2014 року, а у півфіналі - туркеню Хафізе Шахін (13:5), дворазову призерку чемпіонату Європи, чемпіонку Середземноморських Ігор. Проте у фіналі наша спортсменка поступилася молодій амбітній монголці Оркхон Пуревдорджі (3:6), яка почала свої виступи з кваліфікації. Примітно, що Пуревдорджі 2017-го перемагала на...Ваші новини

У цій непростій боротьбі наша спортсменка посіла четверте місце. Цього вистачило для четвертого місця на проміжному етапі.Місто Онлайн

Львів

та призерка всеукраїнських змагань майстер спорту Ольга Заяць, поступившись двом чемпіонкам та призеркам чемпіонатів Європи. Напередодні змагань зазнали травми дві наші спортсменки Нагорнюк Діана та Константинова Софія. Однак Софія вирішила брати участь у змаганнях та змогла посісти 6 місце у...Галичина спортивная

Українка здобула "срібло" на ЧС з боротьби

світу в Парижі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Її володаркою стала Юлія Ткач-Остапчук, яка стала другою у своїй ваговій категорії. У фіналі наша спортсменка не зуміла здолати монголку Орхон Пуревдорж, програвши за очками - 1-3 (3-6) і взяла" срібло".У 2014 році Ткач-Остапчук...Sportanalytic

Наша спортсменка переписала історію Експрес

планку, а потім… стрибнула і ще раз покращила особистий рекорд. «Нейтралка» все одно не схибила і взяла 2,03 м, яка нашій спортсменці вже не підкорилася. Отож, срібна нагорода і гідна боротьба проти досвідченішої суперниці (Ласіцкене вже 24 роки, а у...НОВА Тернопільська газета

Скандал призведе до завершення кар"єри лідерок збірної Експрес

Леся Цуренко вийшла у друге коло турніру в Цинциннаті

але до тай-брейку справа не дійшла – Павлюченкова виграла 7:5. З початку наступної партії росіянка також захопила лідерство (3:0), проте нашій спортсменці вдалося наздогнати візаві та вирвати партію на тай-брейку – 7:6 (8). У заключному сеті Павлюченкова не зуміла нічого...1NEWS

Сумчанка стала переможницею ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор

Перемога дісталася дівчатам у змаганнях для спортсменів із порушеннями слуху. У фіналі супротивницями дівчат стали пляжниці із Литви. Одразу у двох партіях перемогу здобули наші спортсменки. RegioNews-Суми

сайт турніру. Матч тривав рівно 1 годину. За цей час українка жодного разу не дала можливості засумніватися в своїй перевазі. Наша спортсменка постійно вела в…Запись Світоліна розтрощила Вінус Вільямс і вийшла в чвертьфінал турніру в Торонто впервые появилась на Новости...Новости Херсонщины