наша спортсменка

Українська сноубордистка не пройшла кваліфікацію на Олімпіаді у Пхьончхані

змагання зі сноубордингу у паралельному гігантському слаломі, де виступила українка Аннамарі Данча. Про це інформує УНН з посиланням на НОК України.Наша спортсменка не кваліфікувалася в 1/8 фіналу, продемонструвавши 14 час у своїй групі (1:00,12) із 15 спортсменок. Результатом похвалитися не...Unn.com.ua

Жіноча збірна Закарпаття із фехтування на шпагах виборола золото на престижних змаганнях: фото

На Всеукраїнських кадетських змаганнях у Хмельницькому жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах виборола золоті нагороди. Наші спортсменки перемогли у такому складі: Олександра Лазаренко, Олена Синиця, Дарія Чмерека та Крістіна Баран. Тренер - Анатолій Герей. Днями раніше, у...Сайт міста Ужгорода

Українська тенісистка Леся Цуренко невдало провела матч першого кола основної сітки на турнірі в Дубаї. Кривдницею нашої спортсменки стала італійка Сара Еррані. Нагадаємо, що Цуренко пробилася в основну сітку дубайського турніру завдяки перемозі над представницею Казахстану Заріною Діяс.Чемпион

Черкаські боксерки вибороли 11 медалей чемпіонату України

Черкаські боксерки тим часом підкорюють Чемпіонат України серед жінок. Протягом тижня наші спортсменки боролися за титул найсильнішої у Рівному. До змагань боксерок підготував місцевий тренер Андрій Мальований.ВIККА

Ставши десятою у першій кваліфікації, наша спортсменка не зуміла пробитися до фіналу напряму (туди потрапили лише перші шість фрістайлістів).В кулуарах

Чому українські біатлоністки плачуть на Олімпіаді-2018

знаю. Я не можу знайти причину", - схлипувала Анастасія. Що ж, відверто кажучи, ми всі не розуміємо, що відбувається з нашими спортсменками. А от Валентина Семеренко, схожа, назвала конкретну причину: "Не треба було нічого вигадувати під час останньої стрільби. Не...Sportanalytic

Ольга Книш - учасниця гігантського слалому на олімпіаді в Пхьончхані

українка зійшла с дистанції й не фінішувала, але попереду у Олі… Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. Виступ нашої спортсменки прокоментувала тренер з гірськолижного спорту, наставниця Ольги Книш Юлія Шепіленко. «Гігантський слалом – її улюблена дисципліна. На жаль,...Франківчани

Збірна Закарпаття з фехтування виборола золоті нагороди

На Всеукраїнських кадетських змаганнях у Хмельницькому жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах, основу якої склали ужгородки, виборола золоті нагороди. Наші спортсменки перемогли у такому складі: Олександра Лазаренко, Олена Синиця, Дарія Чмерека та Крістіна Баран. Тренер Анатолій Герей. Днями раніше,...Голос Карпат

Українська представниця санного спорту прокоментувала перші два заїзди на ОІ-2018

одномісних санях серед жінок. Україну у цьому виді програми представляють дві українки Олена Шхумова та Олена Стецків. Після двох заїздів, наші спортсменки показали такі результати: Олена Шхумова 19 місце, Олена Стецків 29 місце. Сьогоднішній свій старт прокоментувала О.Шхумова: Про те,...Unn.com.ua

На Всеукраїнських кадетських змаганнях у Хмельницькому жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах виборола золоті нагороди. Наші спортсменки перемогли уThe post Фехтувальниці з Ужгорода вибороли золото на всеукраїнських змаганнях appeared first on Трибуна.Трибуна

Україна в цій дисципліні була вперше в історії ОІ представлена спортсменкою Тетяною Петровою. Unn.com.ua

Ужгородські фехтувальниці перемогли на кадетських змаганнях

серед кадетів. На Всеукраїнських кадетських змаганнях у Хмельницькому жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах виборола золоті нагороди, повідомив ПроЗак. Наші спортсменки перемогли у такому складі: Олександра Лазаренко, Олена Синиця, Дарія Чмерека та Крістіна Баран. Тренер - Анатолій Герей. Днями...Голос Карпат

У Львові на честь відкриття зимової Олімпіади підняли державний прапор

також учні тих шкіл, де тренувалися львівські спортсмени, які вже від сьогодні виборюватимуть у Південній Кореї спортивну першість. «Ми підтримуємо нашу спортсменку Олю Книш, яка поїхала на змагання. Разом тримаємо за неї кулаки, адже вона добивалася у нашій школі спортивних...Галичина спортивная

Франківська спортсменка вперше в історії України виступить у могулі на Олімпіаді

9 лютого, о 09.40 за корейським часом, стартує кваліфікаційне змагання з могулу. Вперше в історії України з цієї дисципліни виступатиме наша спортсменка - франківчанка Тетяна Петрова.Галичина спортивная

Франківчанка Тетяна Петрова вперше в історії України виступить у могулі на Олімпіаді

9 лютого, о 09.40 за корейським часом, стартує кваліфікаційне змагання з могулу. Вперше в історії України з цієї дисципліни виступатиме наша спортсменка - франківчанка Тетяна Петрова.Телерадіокомпанія РАІ

9 лютого, о 09.40 за корейським часом, стартує кваліфікаційне змагання з могулу. Вперше в історії України з цієї дисципліни виступатиме наша спортсменка - франківчанка Тетяна Петрова.The post Франківчанка Тетяна Петрова вперше в історії України виступить у могулі на Олімпіаді appeared...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Студентка Бердичівського коледжу виборола золото на відкритому Кубкові міста з самбо

Вітаємо нашу спортсменку з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!РІО Бердичів

2 сантиметрів не вистачило кременчужанці Юлії Скляр, щоб завоювати «срібло» Чемпіонату України

серед юніорів тривають у Сумах.  Юлія Скляр навчається під керівництвом тренерів Рамінської та Гредунових у ДЮСШ "Авангард". На цих змаганнях нашій спортсменці вдалося стрибнути на 5,61 метра. "Золото" завоювала Аліна Шух з Броварів (6,11 м), а друге місце у Юлії Матвієвської...Кременчугский Телеграф