наша спортсменка

Як «неслухняний» Сашко виборов два «срібла»

Південній Кореї виступав серед спортсменів з вадами зору. Дві срібні медалі здобув на дистанціях 12,5 і 15 кілометрів. Ще одна наша спортсменка Ірина Буй, студентка Вінницького педагогічного університету імені Коцюбинського, посіла два четверті місця серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.Голос Украины (газета)

15-річні футболістки з Черкащини стали найсильнішими у країні

Наші спортсменки кілька місяців боролися за нагороди Вищої ліги з футболу серед 15-річних дівчат. Зрештою, наші дівчата стали чемпіонками України серед 15-річних. ВIККА

Вихідними рівненські гімнастки СК “Золота осінь” змагалися у Львові на традиційному турнірі “Динаміка-2018”. Змагання є відкритою першістю КДЮСШ “Здоров’я”. Наші спортсменки показали дуже хороший результат. За підсумками, у багатоборстві, найпрестижнішій категорії, наші спортсменки здобули 53 медалі. Окремо є ще досягнення за...Телеканал Ритм

Україна драматично поступається в Кубку Федерації

зазначити, що поразка українок у 2018 році не дає шансу «синьо-жовтій» команді залишитися в Другій Світовій групі, тож наступного року наші спортсменки розпочнуть нову боротьбу за те, щоб повернутися у групу. Богдан Проскуров...День

На Всеукраїнській гімназіаді в м. Одеса наша спортсменка Марія Ларина здобула два перших місця - в метанні диску з показником 35,80 метрів та штовханні ядра з показником 13,30...Дзержинский шахтер

Кременчуцькі тхеквондисти завоювали медалі чемпіонату України серед дорослих

Харкові Дар’я Кареліна стала чемпіонкою у ваговій категорії до 57 кг. Спортсменка готується до змагань під керівництвом свого тренера та батька Василя Кареліна. Наша спортсменка у фіналі здолала Любаву Ільчик з Дніпропетровщини з рахунком 6:2. Оксана Гриньова під керівництвом тренерів Володимира та Яни Лизун завоювала...Кременчугский Телеграф

Фехтування. Єреван (Вірменія). Молодіжна збірна України з фехтування на шаблях виборола бронзові медалі на чемпіонаті Європи (U-23). Наші спортсменки Діана Залевська, Євгенія Аленіна, Юлія Бакастова та Олена Писаренко стали третіми в командному турнірі, вигравши у збірної Франції (45:43). Першими...Голос Украины (газета)

Жіноча молодіжна збірна України з фехтування завоювала бронзу на ЧЄ (U-23)

На чемпіонаті Європи (U-23), який проходить в Єревані, жіноча молодіжна збірна України з фехтування на шаблях завоювала бронзу. Наші спортсменки Діана Залевська, Євгенія Аленина, Юлія Бакастова і Олена Писаренко стали третіми в командному турнірі, вирвавши перемогу у збірної Франції (45:43).Ua-football

Українську пауерліфтерку Соловйову названо кращою спортсменкою Всесвітніх ігор-2017

Відзнаку наша спортсменка отримала з рук Президента Всесвітньої Асоціації Всесвітніх Ігор Хосе Перурена.Unn.com.ua

13-річні черкащанки у трійці найсильніших волейболісток країни

Трійку найсильніших волейболісток країни підсилили черкащанки. 13-річні спортсменки канівської збірної "Вікторія" зійшли на п’єдестал першості "Дитячої ліги" України з волейболу. Наші спортсменки відіграли низку матчів у Кременчуці, Миколаєві, Чернівцях та Чернігові. За сумою набраних очок та перемог, канівська збірна на...ВIККА

"Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" - бронзовий призер чемпіонату України з волейболу!

визначити чемпіона та призерів найсильнішого вітчизняного дивізіону, передає сайт ТНЕУ. До переліку цих команд потрапила і тернопільська "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ". Більше того, наші спортсменки зуміли вибороти третю сходинку, перемігши зокрема і срібних призерок з луцької "Волині". Таким чином до срібних нагород розіграшу...Галичина спортивная

Діана Ходан виступає на Haskovo Cup 2018

триває тенісний грунтовий турнір другої категорії ITF Juniors - Haskovo Cup 2018. Участь в ньому бере і франківчанка Діана Ходан. Наша спортсменка у першому раунді основної сітки турніру здолала росіянку Вікторію Михайлову (6:1, 6:2). А от в другому раунді змагань...Галичина спортивная

Жіноча збірна України з волейболу після тренування в Ужгороді відправилася на чемпіонат Європи у Болгарію

і екскурсії для дівчат. Це допоможе відволіктись від спортивної роботи, переключитись і краще психологічно підготуватись до фіналу. Вже 13 квітня наші спортсменки розпочнуть боротьбу за чемпіонство разом з 11-ма кращими командами Європи. Читайте також: Футзал, шахи і теніс: в Ужгород...Сайт міста Ужгорода

Дзюдоїсти з Кропивницького виборола на Чемпіонаті України U-21 «золото» та «срібло» (ФОТО)

в другій зустрічі Діана вийшла до фіналу. Підопічна Сергія Нечмоні та Шухрата Халматова боролася за «золото» з киянкою Анастасією Антипіною. Наша спортсменка вдало провела більшу частину сутички та перемагала киянку завдяки кидку на ваза-арі. Титул чемпіонки України був від неї...медиапортал "Акула"

Бердичівська студентка виборола золото на Чемпіонаті області з бадмінтону

на користь Ірини, таким чином Ірина здобула золоту нагороду змагань та стала чемпіонкою Житомирської області з бадмінтону серед юніорок. Вітаємо нашу спортсменку з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!РІО Бердичів

акробатична «двійка» у складі Ірини Юхимюк та Єви Сліпчук, які також здобували медалі на лютневих змаганнях. І тріо, і дует наших спортсменок виступатимуть у віковій категорії «12-18». Як розповіла наставниця наших дівчат Олена Кришпінович, на змаганнях буде дуже висока конкуренція,...Волинська правда

У Черкасах відібрали атлетів у збірну області з художньої гімнастики

чемпіонату області з художньої гімнастики. Позмагатися за черкаські нагороди цьогоріч прибули навіть одеситки. Та найбільше медалей все ж в активі наших спортсменок. Ці змагання стали для них відбірковими на чемпіонат України з цього виду...ВIККА

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула золото на Кубку Африки з триатлону, що пройшов у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх. Наша спортсменка випередила найближчу переслідувачку на цілих 38 секунд, повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації триатлону України. Високий змагальний рівень продемонструвала й вихованка...1NEWS

Найменші художні гімнастки Черкас підкорили Одесу

Найменші вихованки місцевої школи "Стиль" дебютували на великому килимі. За перемогу наші спортсменки боролися з гімнастками з дванадцяти регіонів країни. Черкаська збірна виборола цілий комплект золотих, срібних та бронзових медалей.ВIККА

чемпіонат України з боротьби серед юніорок 1998-2000 р.н. Здобувши п’ять дострокових перемог, титул чемпіонки України у вазі 53 кг завоювала наша спортсменка з Токмака Євгенія Павлова. Таким чином вихованка Геннадія Кірпінєва забронювала собі місце в національній збірній України, яка цього...Запорозька Січ