наша землячка

Аліна Гросу представила публіці свій художній талант

її таланту. «Шалено люблю малювати, коли думаю, особливо, коли пишу тексти до пісень або вірші», - наголосила вона. За словами нашої землячки, малюнки допомагають їй сказати те, що не можуть зробити слова. А ще вони допомагають їй «розгрузитися від непотрібних...0372.ua

Степанюк Юлія хоче потрапити в проект на Новому каналі. Нашій землячці 18 років, і вона з дитинства захоплювалася музикою та пробувала свої сили в хореографії. Зараз дівчина навчається на географічному факультеті...0372.ua

Наша землячка Вікторія Кащєєва фінішувала шостою з найкращим результатом сезону. Інша українка - Христина Стуй - фінішувала восьмою. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Завершилась Світова студентська першість

хв.), але це не дозволило йому піднятися вище, ніж на сьому підсумкову позицію. В індивідуальній гонці на дистанції 15 кілометрів наша землячка Марія Кручова стала 12-тою. У спринтерських перегонах — 17. Трішки поправила результат Кручова у гонці переслідування, яку завершила...Галичина спортивная

Рівненська легкоатлетка Наталія Прищепа бореться за звання "Найкраща спортсменка року". Національний олімпійський комітет включив нашу землячку до списку претенденток на це почесне звання.Все

Економуніверситет двічі поступився херсонській Дніпрянці

Тож тернопільська команда, втративши одну позицію у турнірній таблиці, опустилася на останнє місце Суперліги. У чотирнадцяти поєдинках сезону наші землячки набрали лише два очки...Галичина спортивная

Уродженка Сум Анна Плотіцина досягла успіху у французькому Мондвілле на міжнародному легкоатлетичному турнірі. Перемогою нашої землячки завершилися змагання з бігу на 60 метрів з бар'єрами серед жінок.SumyToday

хвороби, працює система профоглядів, де планово направляють на операції. Там у пологовому відділенні приймають більше трьохсот пологів за рік. А наші землячки, на жаль, переважно їдуть народжувати в Полтаву. Це зовсім не критика кобеляцьких лікарів і людей, які у нас...Тижневик «ЕХО

На Всесвітній зимовій Універсіаді в Казахстані змагаються тернопільські спортсмени

економічний університет. У Марії Кручової вже відбулись перші старти. Це жіноча індивідуальна гонка на дистанції 15 кілометрів. У цих перегонах наша землячка стала дванадцятою, а її колега по команді Надія Бєлкіна (вихованка Національного університету фізичного виховання і спорту України) фінішувала...Галичина спортивная

лютого офіційно будуть оголошені результати першого півфіналу відбору на «Євробачення-2017». Але вже можна побачити, хто отримує найбільше симпатій, наприклад  пісня нашої землячки стала лідером в на YouTube, близько 130 тисяч переглядів. Також можна прочитати безліч позитивних відгуків від фанатів конкурсу...0372.ua

На Всесвітній зимовій Універсіаді в Казахстані виступають тернопільські спортсмени

До речі, у Марії Кручової вже відбулись перші старти. Це жіноча індивідуальна гонка на дистанції 15 кілометрів. У цих перегонах наша землячка стала дванадцятою, а її колега по команді Надія Бєлкіна (вихованка Національного університету фізичного виховання і спорту України) фінішувала...Галичина спортивная

Закарпатські сноубордисти на Універсіаді показали гарні результати

Богданов, срібло в польського спортсмена Оскара Квітковскі.Закарпатець Є. Гулій став 13-м у підсумку. Серед студенток з найсильнішими з них сперечалася наша землячка Аннамарі Данча (Чундак). Після кількох успішних спусків на стадії 1/4 ужгородка поступилася канадійській суперниці Дженіфер Гавкрік, і в...Голос Карпат

Студентка зі Львова виборола першу українську медаль зимової Універсіади

зі Закарпаття виборола першу українську медаль зимової Універсіади, яка стартувала у казахському місті Алмати. В 1/8 фіналу паралельного гігантського слалому наша землячка була швидшою в двох заїздах за представницю Туреччини Генескі, у чвертьфіналі випередила росіянку Дарію Грознову, а в півфіналі...Щоденний Львів

Анастасія Меркушина. Її колегами по цій гонці стали Юлія Джима, Руслан Ткаленко та Олександр Жирний.  Це вже друга бронзова медаль нашої землячки у цьому турнірі, - в перший день змагань спортсменка здобула третє місце в одиночній гонці. Додамо, що Анастасія...Газета "Наш ДЕНЬ"

Тернопільська спортсменка Анастасія Меркушина стала призеркою чемпіонату Європи з біатлону. Доба

Екс-гравчиня «Карпат» Дар

гандбольного клубу "Карпати" і збірної України Дар'я Кот підписала контракт із турецькою командою "Кастамону". Та після операції на нозі (у нашої землячки була порвана передня хрестоподібна зв'язка, - прим. автора), отриманої в квітні 2016 року, вона не змогла відразу грати,...ClipNews.info

Турнір з пауерліфтингу

Учора (22 січня) в СК “Олімп” відбувся благодійний турнір з пауерліфтингу, завдяки якому вдалося зібрати 2001 грн. на лікування нашої землячки Панькової Оксани, якій діагностували рак шлунку 4-ї стадії. Щодо турніру, у ньому взяв участь 21 учасник не тільки з...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина успішно стартувала на Чемпіонаті Європи, який проходить у Польщі. Наша землячка в індивідуальній гонці на 15 км посіла третє місце і здобула бронзову медаль.Терноград

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина на Чемпіонаті Європи посіла третє місце у стартовій індивідуальній гонці на 15 км. Наша землячка мала шанс поборотися за перемогу, однак “підкосив” її промах на другій стрільбі.Галас