Новости по метке:

національний економічний університет

У ТНЕУ відбувся відкритий регіональний турнір із судових дебатів (ФОТО)

На базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету вдруге проведено відкритий Регіональний турнір із судових дебатів на кубок начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області. Учасниками турніру...Газета "Наш ДЕНЬ"

Тернопільський професор-воїн презентував нову книгу про російсько-українську війну

Миколі Лазаровичу присвоєно звання Почесний професор Тернопільського національного економічного університету. TeNews

Професор ТНЕУ Микола Лазарович презентував книгу «Російсько-українська війна (2014-2017 роки): короткий нарис» (ФОТО)

Сьогодні я надзвичайно вражений і самою атмосферою, яка панувала під час презентації книги «Російсько-українська війна (2014-2017 роки): короткий нарис», і словами самого професора про книгу. Газета "Наш ДЕНЬ"

"Знову відновили свій зв

Олег Ляшко знана персона у політичному світі і завжди привертає увагу ЗМІ, передає Корупція. Нагадаємо, що Даніель Лайс - це молодий супутник Ляшко в багатьох подорожах. Новости Сумм

Майбутні юристи співпрацюватимуть з тернопільськими криміналістами (ФОТО)

Тернопільський національний економічний університет підписав договір про співпрацю з Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. Документ підписали ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий і директор Центру...Газета "Наш ДЕНЬ"

... У тренінг-студії факультету Обліку та аудиту Тернопільського національного економічного університету 12 березня для студентів, викладачів та практиків відбувся майстер-клас доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг...Місто Онлайн

Еквадор зацікавлений у продовженні співпраці з ТНЕУ в сфері вищої освіти

12 березня 2018 р. Тернопільський національний економічний університет з робочим візитом відвідали представники фірми Fundacion EuroLatina (Еквадор) Maria Enriqueta Reyes Santos та Johanna Arguello. У рамках візиту відбулася...TeNews

У тернопільському університеті відбудеться гарний захід з фінансової грамотності

Починаючи з 2016 р. студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету організовують просвітницькі заходи в форматі «Global Money Week»  Всесвітній Тиждень Грошей – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові й...Тернопіль Наживо!

Співпраця Еквадору із ТНЕУ триватиме (ФОТО)

Тернопільський національний економічний університет з робочим візитом відвідали представники фірми «Fundacion EuroLatina» (Еквадор) Maria Enriqueta Reyes Santos та Johanna Arguello. У рамках візиту відбулася...Газета "Наш ДЕНЬ"

Хто став кращим шахістом Тернополя?

Турнір відбувся у шаховому клубі Тернопільського національного економічного університету. Тернопіль Наживо!

«Фінансова просвіта» ТНЕУ запрошує на «Global Money Week» (АНОНС)

Починаючи з 2016 року, студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету організовують просвітницькі заходи у форматі «Global Money Week». Всесвітній Тиждень Грошей - це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові й...Газета "Наш ДЕНЬ"

і фізичних зусиль усього професорсько-викладацького колективу. Побудова нової моделі освітнього закладу завдання, яке у сучасних реаліях ставить перед собою Тернопільський національний економічний університет. У такій моделі студент відіграє ключову роль. Підготовка нових облич зі свіжим мисленням, які у змозі інтегруватися...Галас

Студенти ТНЕУ представляли Україну на Міжнародному молодіжному форумі в Грузії (ФОТО)

Галина РІЗНИК, студентка 1 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. Газета "Наш ДЕНЬ"

У ТНЕУ створюють усі умови для самореалізації молоді

фізичних зусиль усього професорсько-викладацького колективу. Побудова нової моделі освітнього закладу – завдання, яке у сучасних реаліях ставить перед собою Тернопільський національний економічний університет, пише TeNews. У такій моделі студент відіграє ключову роль. Підготовка «нових облич» зі «свіжим мисленням», які у...Тернопіль Наживо!

сезон. Відділ гуманітарної освіти та виховання чекає на творчу молодь університету 13 березня о 17.00 годині у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету (центральний корпус). У програмі заходу: mind game, креативні шевченківські читання, якісна музика, солодкі частування і...Газета "Наш ДЕНЬ"

Тернопільський економічний уже створює свої структури в Європі

Тернопільський національний економічний університет спільно з Інститутом європейської інтеграції у Варшаві під патронатом Посольства України в Польщі та Тернопільської обласної державної адміністрації створив Міжнародний...TeNews

У Республіці Польща відкрито Міжнародний центр освіти та розвитку ТНЕУ й Інституту європейської інтеграції

Шостого березня 2018 р. Тернопільським національним економічним університетом спільно з Інститутом європейської інтеграції у Варшаві під патронатом Посольства України в Польщі та Тернопільської обласної державної адміністрації було створено...Тернопіль Наживо!

16 березня о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться презентація книги доктора економічних наук, професора Миколи Васильовича Лазаровича «Російсько-українська війна (2014-2017 роки): короткий нарис». Усіх бажаючих чекають за...Газета "Наш ДЕНЬ"

Студентка-самбістка ТНЕУ здобула в Луцьку на Кубку України «срібло» (ФОТО)

Упродовж 2-4 березня у м. Луцьк проходив Кубок України з боротьби самбо. Студентка факультету фінансів (група ФМСм-11) Тернопільського національного економічного університету Акопян Алвард здобула срібну нагороду у ваговій категорії 52 кг.Газета "Наш ДЕНЬ"

1NEWS з посиланням на Укрінформ. Відбулася офіційна презентація цього проекту, який реалізовує ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за...1NEWS

05.03.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий