національна першость

Представники Житомирщини здобули дві нагороди на молодіжному чемпіонаті України з боксу

у ваговій категорії до 56-ти кілограмів виборов Олег Чулячєєв. В активі ще одного представника Житомирщини Олексія Макарова – також бронза національної першості з боксу. Він здобув медаль у ваговій категорії до...Новини Житомира

Саме ця гра коштувала року спільної роботи". Нагадаємо, що команда Реброва розгромила суперника в національній першості. Чемпион

Аль-Ахлі Сергія Реброва вдруге поспіль забиває своїм суперникам 5 м'ячів в чемпіонаті Саудівської Аравії. Цього разу підопічні українського спеціаліста перемогли Аль Шабаб - 5:2 Чемпион

Ювентус більше двох років не програвав в домашніх матчах Серії А

23 серпня 2015 року, коли на "Ювентус Стедіум" переміг "Удінезе". З того часу команда Аллегрі провела на своєму стадіоні в національній першості 57 матчів, з них виграла 50 ігор і сім поєдинків завершила внічию.Ua-football

"Галицькі Леви" з Новояворівська вдома розгромно поступилися "Донбасу"

У 9-ту турі національної першості з хокею «Галицькі Леви» з Новояворівська зустрічалися із чинним чемпіоном — «Донбасом». Хлопці Сергія Вітра із перших хвилин притисли господарів...Галичина спортивная

Олена Ходирєва зробила дубль на 39-й і 77-й хвилинах. Завершальний м'яч на 87-й хвилині гри забила Ірина Василюк. Наступний матч національної першості «Житлобуд-2» зіграє в неділю, 10 вересня, о 16:00 на стадіоні «Сонячний» в Харкові. Цього разу харьковчанки прийматимуть команду...Жіночий футбол України

Львівські волейбольні "Кажани" стартували у сезоні двома перемогами

Львівські «Кажани» розпочали новий сезон національної першості у рідних стінах. Так само впевнено підопічні Угіса Крастіньша розпочали і друге протистояння.Галичина спортивная

«Миколаїв» підсилився Сергієм Поповим

Попов перейшов до одеської БІПи, де набирав по 3.5 очка та робив 2.3 підбирання за 20 хвилин в 4 поєдинках національної першості. До цього захисник з 2005 по 2016 роки виступав з южненський «Хімік». Джерело: ФБУ Читайте також: Україна виборює ще...Миколаївська правда

МБК Миколаїв підсилився Сергієм Поповим

Попов перейшов до одеської БІПи, де набирав по 3.5 очка та робив 2.3 підбирання за 20 хвилин в 4 поєдинках національної першості. До цього захисник з 2005 по 2016 роки виступав з южненський «Хімік».Sportgid

Представлений промо-ролик нового сезону баскетбольної Суперліги

туру 30 вересня "Миколаїв" вдома зіграє з "Запоріжжям", а в заключному матчі тижня "Політехнік" вдома зіграє з "Дніпром". Напередодні старту національної першості ФБУ опублікувала промо-ролик нового сезону. Нагадаємо, що чинним чемпіоном України є київський "Будівельник", який обіграв у фіналі "Хімік",...Зеркало недели (газета)

Житомирське "Полісся" після трьох поспіль перемог черговий поєдинок завершило миром

А житомирський клуб "ІнБев" здобув першу перемогу у Чемпіонаті України з футзалу серед команд вищої ліги. Житомиряни у другому турі національної першості з мінімальною перевагою 2:1 здолали вдома дебютанта вищого дивізіону – команду "Епіцентр - Авангард" з...Новини Житомира

23 вересня стартує 10-й тур української Прем

Десятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, матчі якого пройдуть 23-24 вересня, відкриють поєдинки за участю лідерів національної першості київського "Динамо" і донецького "Шахтаря"...Ta4ki.net

У Черкасах відбулися два турніри з кікбоксингу WAKO

участь у змаганнях взяли майже 300 учасників з 19 регіонів країни, з яких понад 100 дорослих спортсменів сперечалися за нагороди національної першості. У лайт-контакті чемпіонами 2017 року стали Євген Мінаєв (63 кг), Вадим Кучеренко (69 кг), Денис Іщенко (74 кг),...Нова доба

Представники Житомирщини здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу

Срібна медаль національної першості з кікбоксінгу в активі ще одного вихованця тренера В'ячеслава Гопанчука Андрія Меленівського.Новини Житомира

Хокеїсти "Галицьких Левів" в матчі другого туру УХЛ-17/18 програли в Харкові "Динамо"

Білій Церкві проти «Білого Барса» (0:4), але тут яскраво проявив себе Карен Чобанян, який оформив першу шайбу «Галицьких Левів» у національній першості. Проте в кінцівці другого періоду перевагу в чотири шайби відновив Олексій Сиротенко. В заключному періоді «Галицькі Леви» і...Галичина спортивная

На Львівщині відбулися заключні етапи національної першості з гірських автоперегонів

Після першого проїзду насипало грязюки, трохи слизько. На останньому етапі автовідчайдухи гасали Східницьким перевалом, а після цього підбили підсумки сезону. Галичина спортивная

На «Арені Львів» відбудеться матч групового раунду Ліги Європи

в минулому сезоні «Зоря» стала бронзовим призером чемпіонату України, отримавши пряму путівку в груповий етап Ліги Європи. Шведський «Естерсунд» в національній першості сезон закінчив на восьмому місці, але перемога в Кубку Швеції подарувала команді перепустку в Лігу Європи. Матч Ліги...Гал-info

Сьогодні ХК «Кременчук» зіграє з «Білим Барсом».

на старт чемпіонату, багато хокейних експертів зійшлися на думці, що «Білому Барсу» в цьому сезоні належить реальна боротьба за медалі національної першості, в тому числі і за золоті нагороди - зазначає офіційний сайт УХЛ. Протягом останніх двох років білоцерківці займали...Кременчугский Телеграф

Ужгородські гандболістки зіграли на товариському турнірі в Угорщині

матчах проти команд, другої за рангом, угорської ліги ужгородки зуміли взяти найцінніше досвід, якого інколи так не вистачало в матчах національної першості. Головний тренер Карпат, Борис Петровський: Загалом поїздкою задоволений, оскільки тільки таким чином ми змогли проглянути та оцінити наш...Голос Карпат

Житомирське "Полісся" програло "Агробізнесу"

Це вже п'ята поспіль поразка "Полісся" у Чемпіонаті, і поки що наші футболісти впевнено посідають останню сходинку турнірної таблиці національної першості. Новини Житомира