національна першость

Порту - Ліверпуль.

дуже непогано. Наприклад, в чемпіонаті Португалії підопічні Сержіу Консейсау виграли на "Драгау" в чотирьох останніх матчах, більш того в своїй національній першості "Порту" взагалі в цьому сезоні ще не програвав. "Ліверпуль" востаннє поступився відносно недавно - 27 січня під час...Ua-football

Три нагороди привезли з зимового чемпіонату України легкоатлети Житомирщини

року бердичівлянина Ігоря Лонського. У стрибках у довжину Владислав Мазур показав результат 7 метрів 83 сантиметри та здобув срібну медаль Національної першості. Медаль такого ж ґатунку в активі і Віктора Лонського, який у стрибках у висоту подолав планку 2 метри...Новини Житомира

наступного тижня відбудеться в Херсоні. Як повідомляє Житомирська Хвиля з посиланням на першого віце-президента обласної Федерації боксу Євген Ревенко, нагороди національної першості у різних вагових категоріях будуть виборювати боксери з Малина, Коростеня, Олевська, Житомира та Бердичева. На рингу у Херсоні...Спортивний Житомир

Цими вихідними клуб "Коростень" двічі програв своїм суперникам

двох представників Житомирщини у Чемпіонаті України з баскетболу серед команд першої ліги – двічі програв своїм опонентам у черговому турі національної першості. Минулими вихідними коростенці у місті Сарни не стримали атаки тамтешньої команди "Маяк". У першому протистоянні наші земляки поступилися...Новини Житомира

Хайнкес: Обамеянг?

вже висловлював свою точку зору з цього приводу. Звичайно, важливо, щоб кращі футболісти виступали в Бундеслізі. Це важливо для рівня національної першості, уболівальників і питань, пов'язаних з телебаченням", - цитує Хайнкеса Sport1. Нагадаємо, Обамеянг перейшов в зимове трансферне вікно в...Ua-football

Під час матчу Української хокейної ліги сталась масова бійка між двома командами

Хокеїсти "Донбасу" атакували суперника біля його лави для запасних. Донецька команда виграла усі 33 поєдинки національної першості. Ua-football

У Львові завершилися перші у році змагання із велоспорту

У Львові завершилися перші в цьому році змагання із велотреку чемпіонат області. Двоколісних осідлали більше сотні атлетів. На педалі налягали представники різних рівнів майстерності та вікових категорій від юнаків до ветеранів. В останній день стартів атлети приборкували «сталевих коней» у...Галичина спортивная

зробив 3 підбирання на чужому щиті при 3 фолах та 2 втратах. Грецький Промітеас захисника збірної України Олександра Липового у домашньому матчі національної першості переміг ПАОК (81:66). Українець вийшов у старті, відіграв 33 хвилини, набрав 11 очок (1/6 двоочкові, 2/6 триочкові, 3/3...UkrBasket

У Тисовці на Львіщині естафетою завершився чемпіонат України з лижних перегонів

У Тисовці на Львівщині мастаки лижного спорту позмагалися на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. У завершальний день національної першості атлети гасали у змішаних естафетах. Тут ціна хиби дуже висока, адже від одного атлета залежить успіх всієї команди. Шляхи до...Галичина спортивная

Фред виокремив бразильців "Шахтаря"

Повідомляє Футбол газета. "Всі бразильці "Шахтаря" знаходяться в чудовій формі. Нам вдалося вийти в плей-офф Ліги чемпіонів, команда лідирує в національній першості. Думаю, чудово попрацювали всі футболісти. Приємно, що нам вдалося показати себе всьому світу в ЛЧ", - сказав Фред.Нагадаємо,...Футбол газета

Фред: Все бразильцы Шахтера находятся в превосходной форме

футболістів команди? - Все бразильці Шахтаря знаходяться в чудовій формі. Нам вдалося вийти в плей-оф Ліги чемпіонів, команда лідирує в національній першості. Думаю, відмінно попрацювали всі футболісти. Приємно, що нам вдалося показати себе всьому світу в ЛЧ! - Після виходу...Ua-football

У Львові відбирають лучників-юніорів на чемпіонат світу

кожному вистрілі». Після Львова на лучників чекає ще один практичний «іспит». Завершальний. Через тиждень у Сумах вони поміряються силами на національній першості у Сумах. Після цього сформують остаточний склад із шести «робін гудів».Галичина спортивная

У Львові фехтувальники-кадети схрестили зброю за путівки на чемпіонат України

У Львові фехтувальники-кадети кидають виклик суперникам на чемпіонаті області. І змагаються за перепустки у наступний раунд національну першість. Концентрація спортсменам дуже потрібна, адже змагаються за олімпійською системою.Галичина спортивная

Перша ліга: статистика після 6 турів

є лише перенесений матч шостого туру у групі "Схід" "СумДУ" - "МКВ". Тому саме час вкотре підбити проміжні статистичні підсумки національної першості. Нижче Вашій увазі пропонуються турнірні таблиці обох підгруп, а також зведені таблиці бомбардирів, попереджень та вилучень. Крім того,...Галичина спортивная

пройде в іспанській Марбельї з 14 по 27 січня, Динамо зіграє із Осієком. Хорватський клуб, який займає третє місце у національній першості, замінив попереднього суперника киян - японський Сенан Бельмаре. Гра відбудеться 26 січня і стане останньою у першій частині...Чемпион

Клуб Реброва має шанс виграти національний кубок

в 116 фіналу на виїзді переміг клуб "Аль-Шола" з рахунком 2:0 і таким чином вийшов в наступний раунд змагань.Додамо, в національній першості клуб Реброва наразі посідає 2 сходинку.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Повернувся до стартової п’ятірки польскої Роси Радом бігмен збірної України Ігор Зайцев, що не врятувало його команду від виїзної поразки у матчі національної першості з Гдинею – 82:83. Українець за 26 хвилин набрав 12 очок (4/9 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав...UkrBasket

Львівські спортивні команди підбили підсумки 2017 року

й спотикалися у важливих поєдинках. А зараз львівські команди підбили підсумки 2017 року. Гандбольна «Галичанка» втретє поспіль здобувала «золоті» медалі національної першості. Насправді, на останній матч вона виходила, достроково оформивши чемпіонство. Але у дуелі з головним суперником — «Карпатами» —...Галичина спортивная

2 передачі та 1 блок-шот при 2 втратах і 3 фолах. Бігмен румунського Пітешті Андрій Агафонов допоміг своїй команді виграти виїзний матч національної першості проти клубу Тімба Тімішоара – 82:77. Українець відіграв 31 хвилину, набрав 18 очок (7/9 двоочкові, 0/4 триочкові, 4/5...UkrBasket

очок. Чергові поразки аутсайдерів Ні харківський Політехнік, ні Запоріжжя не зуміли порадувати своїх фанатів передноворічном подарунком – третьою перемогою у національній першості. Запоріжці двічі дозволили Миколаєву оформити потужні ривкі, після яких намагалися повернутися у гру, але на повноцінний виїзний камбек...UkrBasket