національна першость

атлеток вікової групи 40+ з новим світовим рекордом - 65 м 08 см (щоправда, попереду ще процедура ратифікації). Було на національній першості зафіксовано також чотири (без урахування досягнення Секачової) рекорди України. У штовханні ядра (70+) його встановив представник Дніпропетровської області...Чемпион

Екс-форвард "Динамо" став найкращим бомбардиром чемпіонату Бельгії

Колишній нападник київського "Динамо" в минулому сезоні забив 22 голи в національній першості Бельгії.Unn.com.ua

кількох акцентарх: хто завоює бронзові нагороди та які футбольні клуби залишать клас найсильна футбольних полях України відбулися поєдинки 28-го туру національної першості. Сайт 032.ua пропонує згадати всі результати 30-го туру.032.ua — сайт города Львова

володарем призу "Золотий бик", який вручається найкращому бомбардирові чемпіонату Бельгії. Екс-форвард київського "Динамо" в минулому сезоні забив 22 голи в національній першості. Такий же результат показав Генрі Оньєкуру з "Ейпена", але поляк обійшов конкурента за додатковими показниками. Нагадаємо, контракт гравця...Зеркало недели (газета)

турах змагаються також: ХТЗ-«Олімп» (Харків), «Авіатор» (Київ, колишній клуб «Фенікс») і дебютант Суперліги - «Леви» (Львів). Паралельно з найсильнішими командами національної першості у Львова змагалися й учасниці національної жіночої Вищої ліги. Тут за право підвищитися у класі боряться шість команд:...MediaStar

Партизан став чемпіоном Сербії і влаштував вогняне святкування

титул і виграв свій восьмий чемпіонат Сербії.Святкування вийшло вельми незвичайним – навколо стадіону було зведено кільце з вогню.Завдяки тріумфу в національній першості Партизан отримав право зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів.Новини футболу

"Шахтар" потрапив число найсильніших команд в Лізі чемпіонів

рейтингові команди Європи. Такий результат став можливий завдяки тому, що перший кошик Ліги чемпіонів зібраний із переможців семи найбільш рейтингових національних першостей, а також володаря Кубка чемпіонів. Але так як італійський "Ювентус" і іспанський "Реал" свої чемпіонати виграли і ці...Ваші новини

Офіційно. Шахтар потрапив до першого кошика Ліги чемпіонів

а Лігу чемпіонів 2016/17 виграє чемпіон країни з топ-7. Бо ж у фіналі зійдуться "Ювентус" та "Реал", які у своїх національних першостях уже завоювали титул чемпіона. Таким чином, в груповому етапі наступної Ліги чемпіонів "Шахтар" точно не зіграє з "Реалом",...Ua-football

ФК "Монако" став восьмикратним чемпіоном Франції

можливе, щоб не відставати від "монегасків", але захистити титул йому не вдалося. Варто відзначити, що у 19 з 37 поєдинків національної першості "Монако" забивав три голи або більше, записавши собі в актив уже 104 м'ячі. За весь чемпіонат команда Л.Жардіма...Unn.com.ua

Український дріфт починається у Львові

у легендарному Львові. Тож 10-11 червня на майданчику «Арена Львів» Вінницька федерація драгрейсингу і дріфту (VFDD) знову проведе перший етап національної першості з автомобільної дисципліни. Організатори (Вінницька федерація драгрейсингу і дріфту (VFDD)) очікують на першому етапі змагань близько 40 українських...Львівська міська рада

За підсумками чемпіонату України Прем'єр-лігу залишать два клуби. Золоті нагороди національної першості достроково здобув донецький "Шахтар".Еспресо TV

"Карпати" програли в Кропивницькому, "Динамо" впевнено перемогло "Чорноморець", - огляд 27-го туру української прем

28 та 29 квітня на футбольних полях України відбулися поєдинки 28-го туру національної першості. Сайт 032.ua пропонує згадати всі результати туру.032.ua — сайт города Львова

що утворилися, клуб у 2016 році не отримав ліцензію учасника вищої ліги та був переведений у другій за силою дивізіон національної першості, інформує delfi.lv.Чемпион

Вихованці житомирського клубу "Самурай" здобули 11 золотих нагород на Чемпіонаті України з Айкідо

виду східних єдиноборств, провели спаринг та продемонстрували володіння навичками у вправах з мечем. Відзначимо, що крім наших земляків, участь у національній першості з цього виду спорту взяли спортсмени з Хмельниччини, Дніпропетровщини, Київщини та столиці...Новини Житомира

Волейболісти "Локомотива" в 17-й раз стали чемпіонами України

Двічі здолавши на власному майданчику львівський "Барком-Кажани", харківські волейболісти "Локомотива" вибороли чергові золоті медалі національної першості, повідомляє УНН з посиланням на ФВУ. Усі чотири поєдинки серії проходили у напрочуд жорсткому протистоянні і після матчів на паркеті...Unn.com.ua

Двічі здолавши на власному майданчику Барком-Кажани, харківські волейболісти знову вибороли золоті медалі національної першості. 1NEWS

Двічі здолавши на власному майданчику Барком-Кажани, харківські волейболісти знову вибороли золоті медалі національної першості. Наставник Баркома Угіс Крастіньш був правий, коли напередодні фінальної серії закликав не звертати уваги на всі попередні ігри його команди...Чемпион

Спідвеїсти відкрили сезон національними змаганнями у Червонограді

Українські спідвеїсти відкрили новий сезон національною першістю на червоноградському мототреку. Червоноградський гонщик Дмитро Мостовик розповів: «Покриття треку трохи змінилося. Поруч з українськими спортсменами змагалися гості з Італії...Галичина спортивная