національна першость

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на MisterChip. Ця поразка стала найбільшою для головного тренера "містян" Хосепа Гвардіола в рамках національних першостей (Іспанії, Німеччини, Англії). До цього команди Гвардіоли двічі програвали 0: 4 (Баварія" - "Реалу" в 2014 році і...ДеПо

Спортивні події у Львові на вихідні

бігатимуть на лижах і стрибатимуть на акробатичній доріжці. Стартує вікенд лижними перегонами. У суботу і неділю, 14-15 січня, Тисовець прийматиме національну першість серед юнаків. Упродовж двох днів всеукраїнські змагання відбуватимуться і у Дрогобичі. Там показуватимуть свої вміння у стрибках на...Галичина спортивная

Львівські ватерполісти на суші готуються до другого туру національної першості

Ватерпольне «Динамо» вийшло з відпустки та активно готується до другого туру чемпіонату України. Нагадаємо, після стартового туру львів'яни очолюють турнірну таблицю. Галичина спортивная

Миколаївці в очікуванні президента фотографуються з Харлан

очікували президента, фотографувалися з нею. У коментарі журналіста старший тренер з фехтування Ігор Рощін розповів, що у фехтувальній залі продитимуть національні першості з фехтування та суміжних видів спорту. Так, 17 та 18 січня проведуть змагання з жіночої та чоловічої шаблі...ДеПо

Львівські ватерполісти на суші готуються до другого туру національної першості +Відео...zaxid.net

«ПЗМС» протягом всього минулого року змагався за нагороди національної першості. Vpoltave.info

Український нападник Віталій Іванко став гравцем грецького клубу Нікі Волос, що виступає в третій за силою національної першості і займає п`яте місце. 24-річний форвард підписав контракт на півроку, повідомляє transfermarkt. Першу частину сезону Іванко провів в грузинському Колхеті...Чемпион

Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку

є ризик, що гру Ярмоленка великі європейські покупці просто не побачать на високому рівні. А оцінювати можливості Андрія за матчами національної першості України провідні клуби Старого світу навряд чи...ДеПо

І "кажани" переможно помахали крилами…

Останнє слово у волейбольному 2016 році залишилося за чинним одноосібним лідером національної першості. ВК ВІННИЦЯ — БАРКОМ-КАЖАНИ — 1:3, 1:3 ВК «Вінниця» - «Барком-Кажани» - 1:3 (19:25, 25:21, 16:25, 18:25) ВК «Вінниця»: Хомин...Галичина спортивная

Остання крапка року.

цьому випадку "Локомотив" буде просто зобов'язаний віддячити команді Олександра Бондаренка найвигадливішими новорічними подарунками, оскільки саме харків'яни святкуватимуть у статусі лідера національної першості. Але то відверто з теми фантастики. Звісно, можна зауважити, що після прикрої поразки від сербської "Войводіни" та припинення...Галичина спортивная

У Києві розіграли нагороди національної першості 2016 року з більярдного спорту e дисципліні "Пул". Кращих визначили у чотирьох різновидах пулу - "вісімці", "дев’ятці", "десятці" та "14+1"...Чемпион

з чинними чемпіонками країни.   Перша частина сезону у жіночому футзалі добігає свого кінця під знаком полтавсько-київського протистояння за золото національної першості. І «ПЗМС», і «IMS» рівним ритмом рухаються по турнірному шляху, відчутно відриваючись від переслідувачів.   Звітний матч став...Vpoltave.info

На Львівщині біатлоністи виборюють місця у юніорській збірній

У Тисовці на Львівщині триває національна першість з біатлону серед юніорів. Сьогодні відбулася одна з найефектніших дисциплін — мас-старт. Для участі відібрали 22 учасників, які показали найкращі...Галичина спортивная

Дортмундська Боруссія не програла жодного домашнього матчу чемпіонату в календарному році

в 2016 році. В останньому домашньому матчі Бундесліги в поточному році "джмелі" зіграли внічию з "Аугсбургом" (1:1). За рік в національній першості жодна команда так і не змогла переграти "Боруссію" на "Сигнал Ідуна Парк". Повторити таке досягнення дортмундців вдалося вперше...Ua-football

Протягом минулого тижня боксери і боксерки Донецької області взяли участь у чемпіонатах України. 11-18 грудня в Одесі пройшла національна першість серед юніорів 2001-2002 років народження, присвячена пам’яті майстра спорту Романа Песіна. Донеччину на цьому чемпіонаті представляли 18 спортсменів, і двоє...Краматорская еженедельная газета

області у четвер, 15 грудня, розпочався 26-й за ліком чемпіонат України з водного поло серед чоловічих команд. Боротьбу за нагороди національної першості розпочали п’ять команд: зб. Харківської обл., Динамо (Львів), ВК Маріуполь, НТУ-ХПІ (Харків) та збірна Київщини. Чемпіонат України-2016/17 з...Чемпион

першість виграла Ольга Рейніш. Другою була Ольга Губарєва. Тетяна Зайцева стала третьою. Коротка у блискавичній грі залишила за собою і національну першість. Компанію на п’єдесталі пошани їй склали Губарєва із Зайцевою, які посіли такі ж позиції, як і за підсумками...Чемпион

Завтра ватерполісти "Динамо" стартують у новому чемпіонаті України

У новому сезоні боротьбу за нагороди національної першості вестимуть п’ять команд: чинний володар титулу харківський «Слобожанець», львівське «Динамо», яке нещодавно виграло два трофеї — Кубок і прем’єрний Суперкубок...Галичина спортивная

У новому сезоні боротьбу за нагороди національної першості вестимуть п’ять команд: чинний володар титулу харківський «Слобожанець», львівське «Динамо», яке нещодавно виграло два трофеї – Кубок і прем’єрний Суперкубок...Гал-info

Сьогоднішній поєдинок між грандами українського футболу став 50-м в рамках національної першості. Newsru.ua