національна збірна команда

Львів

Тим самим Коростильов встановив новий світовий рекорд серед юніорів і приніс національній збірній команді України першу медаль мюнхенського Кубка світу.Ваші новини

Львів

Це перша медаль мюнхенського Кубка світу в активі національної збірної команди України.MediaStar

“синьо- жовтої” збірної 11 нагород, пu0027ять з яких - найвищого ґатунку та 2-е місце у загальнокомандному заліку! Успішно у складі національної збірної команди України виступила львівська веслярка Анастасія Горлова, яка двічі піднімалася на п’єдестал пошани, здобувши «срібну» нагороду у жіночій...MediaStar

Житомирянин Максим Щербаков став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Юнацька національна збірна команда України з греко-римської боротьби посіла II командне місце на Чемпіонаті Європи серед молодших юнаків, що проходив в м. Белграді (Сербія).Покоління ZET

Юнацька національна збірна команда України з греко-римської боротьби посіла II командне місце на Чемпіонаті Європи серед молодших юнаків, що проходив в м. Белграді (Сербія).Спортивний Житомир

За результатами Кубка України тренерський штаб національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное на чолі з дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном визначив склад спортсменів, які візьмуть...Гал-info

Горлова і Міщук вступають у боротьбу за Кубок світу з веслування

За результатами Кубка України тренерський штаб національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное на чолі з дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном визначив склад спортсменів, які візьмуть...Галичина спортивная

Президент ФГУ Андрій Мельник: "Радує, що гандболістки "Галичанки" прогресують. Велика надія на них"

плоди рано чи пізно». Нагадаємо, що троє гандболісток «Галичанки» - Єлизавета Гілязетдінова, Наталія Воловник та Леся Смолінг - у складі національної збірної команди України успішно пройшли перший, груповий, раунд кваліфікації до чемпіонату світу. Тепер збірна гратиме у раунді плей-офф з...Галичина спортивная

У складі юніорської національної збірної команди України змагались...Чемпион

У Мінмолодьспорту прокоментували виступ українських шахістів в Росії

спортсменів, які виступали за російські шахові клуби. Як зазначив Павло Булгак, Міністерство молоді та спорту виступає категорично проти участі членів національних збірних команд України у комерційних турнірах та інших спортивних заходах на території країни-агресора, які не включені до офіційних календарів...Спорт.ua

Львів

Національна збірна команда України - третя в медальному командному заліку. Щоденний Львів

Львів

чемпіонат Європи з карате, участь в якому взяли 1 147 спортсменів з 50 країн Старого Континенту. В медальному командному заліку національна збірна команда України посіла 3 місце турнірної таблиці (1 місце — Туреччина, 2 місце - Італія) з доробком: дві...Галичина спортивная

Гімнастка Анастасія Возняк - краща спортсменка Львівщини за підсумками квітня

облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного квітня 2017 року члена національної збірної команди України з художньої гімнастики, майстра спорту України міжнародного класу львів’янку Анастасію Возняк (тренер Олена Єресько). Цього почесного...Галичина спортивная

Національна збірна команда України наступного року буде грати на Чемпіонаті світу у Дивізіоні ІВ. Чемпіонат відбудеться у квітні наступного року, інформує офіційний сайт Федерації хокею України. 1NEWS

Тосун. А вже у бронзовому фіналі Ю.Ткач перемогла призерку чемпіонату Європи 2016 року, росіянку Інну Тражукову і здобула для скарбнички національної збірної команди України другу...MediaStar

Сервуля Серігій (МСУМК), Іванченко Ігор (МСУ), Бардашевський Юрій (КМСУ) та Біденко Микола (КМСУ). Зазначені змагання є відбірковими до стартового складу Національної збірної команди України та для участі у етапах Кубка світу. Накращими з наших веслувальників були Сенкевич Олександр та Сервуля...Спортивний Житомир

Львів

до 63 кілограмів. Українка перемогла у бронзовому фіналі призерку чемпіонату Європи 2016 року росіянку Інну Тражукову, відтак, здобула для скарбнички національної збірної команди України другу медаль. Про це повідомили сьогодні, 3 травня, в прес-службі Львівської обласної державної...Щоденний Львів