Луцька міська філія ПАТ Волиньобленерго інформує! Про це повідомляється на сайті Луцькради. Online.ua

Уряд Росії до 31 грудня 2018 року продовжив дію контрсанкций, які були введені країнами Заходу, інформує 1News з посиланням на Главком. 1NEWS

Про цейдеться уповідомленні насайті ДПДокумент,... Allsvit

Замість Артеменка до Ради пройшла ріелтор від Радикальної партії

Артеменка у Верховну Раду України за списком Радикальної партії Олега Ляшка проходить ріелтор Валерія Заружко.Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням насайт Центральної виборчої комісії.Заружко є №28 у списку Радикальної партії напозачергові вибори Ради 26 жовтня 2014 року.Зазначається, що жінка-бізнесмен народилася...Online.ua

УНН. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ продовжує фіксувати порушення режиму припинення вогню наДонбасі. Про цейдеться узвіті ОБСЄ за14травня, опублікованому насайті місії 15травня, передає УНН зпосиланням наРадіо Свобода. 1NEWS

16травня. УНН. Врамках групового етапу 82-го вісторії чемпіонату світу зхокею, щопроходить натериторії Франції таНімеччини, відбулися чергові поєдинки, передає УНН зпосиланням насайт змагань. Угрупі АРосія перемогла Латвію зрезультатом 5:0, аДанія виявилася сильнішою заіталійців 2:0. Натомість канадці завдали поразки норвежцям 5:0, афранцузи...1NEWS

КИЇВ. 16травня. УНН. Унаступному сезоні вчемпіонаті Української хокейної ліги небуде діяти обмеження наіноземних хокеїстів взаявці насезон. Про цеповідомляє УНН зпосиланням насайт Ліги. Задане рішення виступили усі члени Наглядової ради Ліги. Примітно, щоупопередньому сезоні вскладі учасників чемпіонату виступало 37іноземних хокеїстів зРосії,...1NEWS

Досвідчений фахівець Дік Адвокат призначений новим головним тренером збірної Нідерландів ізфутболу, повідомляє УНН зпосиланням насайт футбольного союзу Нідерландів. Угода Д.Адвоката зфутбольним союзом Нідерландів розрахована докінця відбіркового циклу ЧС-2018.1NEWS

Про цеповідомляється насайті телеканалу, передає УНН зпосиланням наРІА Новини. Вибратися зневідомого району їйвдалося завдяки підказкам тих, кого відпустили разом знею. 1NEWS

УНН. Півзахисник збірної України таШальке Євген Коноплянка вийшов устартовому складі навиїзний матч Бундесліги проти Фрайбурга, повідомляє УНН зпосиланням насайт гельзенкірхенців. Дубль уцій зустрічі зробив нападник Флоріан Нідерлехнер, котрий іприніс Фрайбургу звитягу 2:0.1NEWS

5:4 перемогла Нью-Йорк Рейнджерс вматчі під номером пять другого раунду розіграшу Кубка Стенлі вСхідній конференції Кубка Стенлі, повідомляє УНН зпосиланням насайт НХЛ. Марк Стоун, Майк Хоффман, Том Пайатт іДеррік Брассар закинули пошайбі вскладі Сенаторс, аКрейг Андерсон відбив 29кидків. Переможну шайбу...1NEWS

фотогалерея КИЇВ. 7травня. УНН. Мадридський Реал уматчі 36туру чемпіонату Іспанії навиїзді вАндалусії завдав розгромної поразки Гранаді 0:4, повідомляє УНН зпосиланням насайт королівського клубу. Хамес Родрігес іАльваро Мората забили подва мячі заРеал, який грав без ряду лідерів. Таким чином галактікос зрівнялися...1NEWS

КИЇВ. 7травня. УНН. Уматчі 36-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті приймав наЕтіхад Стедіум гравців Крістал Пелас, передає УНН зпосиланням насайт Манчестер Сіті. Один знайбільш переконливих матчів вцьому році провели міщани, здобувши впевнену перемогу над зовсім непростим суперником 5:0. Багато вчому...1NEWS

КИЇВ. 6травня. УНН. НаКінг Павер арені чинні чемпіони Англії Лестер упоєдинку 36туру АПЛ приймали гравців Вотфорда, повідомляє УНН зпосиланням насайт турніру. На38-й хвилині Оніньє Ндіді вивів лисів вперед. Під кінець години гри Ріяд Марез подвоїв перевагу господарів. Всі питання щодо...1NEWS

щопроходить усербському місті Новий Сад, бронзу для України здобула Алла Черкасова, яка 5-го травня святкувала день народження, повідомляє УНН зпосиланням насайт Асоціації спортивної боротьби України. Впершій сутичці 28-річна спортсменка натуше перемогла чемпіонку світу 2014-го тапризерку чемпіонатів світу таЄвропи німкеню Аліну...1NEWS

КИЇВ. 6травня. УНН. Екс-нападник ХКСКА Вадим Шипачьов підписав контракт зновачком Національної хокейної ліги Вегас Голден Найтс, інформує УНН зпосиланням насайт клубу зЛас-Вегасу. Контракт з30-річним хокеїстом, раніше незадрафтованним жодним клубом НХЛ, розрахований надва сезони. Середня заробітна плата В.Шипачьова складе 4,5 мільйона...1NEWS

4травня. УНН. Новий спортивний директор Роми Мончі підтвердив, щоатакуючий півзахисник/нападник Франческо Тотті завершить карєру запідсумками сезону 2016/17років, інформує УНН зпосиланням насайт Football Italia. Щостосується Тотті, явже знав, щобула угода зклубом, щоцебуде його останній рік вякості гравця, апотім він стане директором.1NEWS

Кепіталс виграли вовертаймі матч під номером три уПіттсбург Пінгвінс іскоротили відставання всерії другого раунду плей-оф Кубка Стенлі, передає УНН зпосиланням насайт НХЛ. Рахунок уматчі відкрив Бекстрем на14-й хвилині першого періоду. Уцей момент Кепіталс грали впятьох проти трьох. Євген Кузнєцов закинув...1NEWS

матчі заКубок Росії, який відбувся вСочі, Локомотив українського оборонця Тараса Михалика забив два мячі Уралу тасвяткував перемогу, повідомляє УНН зпосиланням насайт клубу. Локомотив забив голи на76та 90 + 1хвилині завдяки зусиллями Денисова іМіранчука. Українець Т.Михалик був узаявці наматч, але наполе...1NEWS

мадридського Реалу підбив підсумки після першої баталії 1/2 фіналу Ліги чемпіонів вякому його підопічні розгромили Атлетіко (3:0), передає УНН зпосиланням насайт УЄФА. Мипровели класний матч. Забити три мячі нелегко. Мивідкрили рахунок іперевершили суперника помоментам впершому таймі. Ради тим, яксклалася гра.1NEWS