напружена боротьба

Черкаські пауерліфтери вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті Полтавської області

На відкритому Чемпіонаті Полтавської області з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги, підйому штанги на біцепс та екстримального жиму, черкасці вели напружену боротьбу. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт». Онищак Ігор вдало змагався по силовому триборстві серед ветеранів...Нова доба

Житомиряни виграли медалі на чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу

якому взяла участь спільна житомирсько-донецько-бердичівська команда під керівництвом тренерів Вячеслава Гопанчука та Олега Коденського у складі 14 бійців, які у напруженій боротьбі, виборо Подробиці читайте тут...Житомир.info

Житомиряни привезли медалі з чемпіонату Вінницької області з кікбоксингу

якому взяла участь спільна житомирсько-донецько-бердичівська команда під керівництвом тренерів Вячеслава Гопанчука та Олега Коденського у складі 14 спорсменів, які у напруженій боротьбі вибороли 9 золотих, 4 срібні та 1 бронзову нагороди. Цей турнір для нашої команди розглядався, як останній контрольний...Замкова гора

У Тернополі змагалися школярі із Західної України (ФОТО)

«Перенесення естафетного кільця», «Багатоскоки», комплексна естафета «Формула-1». Також, організатори урізноманітнили традиційну програму новим видом – «Метання диску». У цікавій і напруженій боротьбі першість здобула команда Тернопільської ЗОШ №24, 2 місце у школярів Прикарпаття, а «бронза» - у юних легкоатлетів із...Газета "Наш ДЕНЬ"

Пекельна битва волейбольних команд в «Нафтохіміку»

тривали протягом трьох місяців. З 6 грудня за звання сильнішого боролися 10 команд, до фінальних змагань дійшли лише чотири. У напруженій боротьбі зустрілися СК «Вагонобудівник», «Радалівка» (Глобинський район), «Комсік» (Горішні Плавні) і СК «Нафтохімік». Чемпіонат пройшов за ініціативи заводських спортсменів,...Кременчугский Телеграф

Чемпіонат України з футзалу серед спортсменів з вадами слуху: результати1-го туру

серед спортсменів з вадами слуху. В перший день змагань збірна команда Івано-Франківської області зустрілась з командою м. Києва і в напруженій боротьбі, нажаль, отримала поразку з рахунком 3:1. В першому таймі Володимир Рій вивів нашу команду вперед. Мінімальний переможний рахунок...Галичина спортивная

Визначились четвірки півфіналістів "Кубка Підгір

путівку у головний півфінал турніру вибороли футболісти "Гал-Вапно". В групі "В" відбувся тільки один поєдинок. Івано-Франківський "Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 у напруженій боротьбі здолав опір кутськіх "Карпат". На жаль, другий поєдинок між "Кременем" з Пістиня і ФК "Битків" не відбувся. Команда...Галичина спортивная

учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., участь у яких взяли 8 команд юнаків та 7 команд дівчат. > > У напруженій боротьбі до фінальної частини змагань пройшли команди юнаків Галицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Блажкевич,...Галич давній сучасний

"Кубок Підгір

"А" чергові перемоги здобули "Оскар" з Підгір'я та НФК "Бурштин". Бурштинці, продовжуючи "збирати скальпи" с представників першого обласного дивізіону, у напруженій боротьбі здолали долинський "Нафтовик". А "Оскар" по всіх статтях декласував минулорічного володаря "Кубка Підгір'я" брошнівські "Карпати". В групі "Б"...Галичина спортивная

К.Бондаренко поступилася у першому колі змагань в Індіан-Веллс

Mandatory "BNP Paribas Open", що відбувається в Індіан-Веллс, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У стартовому матчі в напруженій боротьбі киянка поступилася представниці Китаю Цян Ван (60-та в світі) 7:5, 4:6, 4:6. Поєдинок тривав 2 години 33 хвилини.Unn.com.ua

У Вижниці відбулися змагання з волейболу серед жінок

У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда Вашківецького медичного коледжу, друге місце посіла команда районної державної адміністрації, третє місце команда Вижницького коледжу прикладного мистецтва.Погляд

"Шалені матусі" та "Активія" вийшли у фінал Ліги сміху

міському Будинку культури вчора, подарував не лише море позитивних недільних емоцій глядачам, а й остаточно визначив квартет фіналістів. У досить напруженій боротьбі чотирьох рівних колективів путівку до фіналу здобули освітяни з “Активії”, а також команда найбільш відчайдушних золотоніських матусь. Саме...Про Все

Юний чернівчанин виграв у Будапешті дорослі змагання

має в активі, зокрема, перемогу на молодіжному чемпіонаті Європи U-21, у другому впевнено переміг Zimmermann Roland (4:0), у третьому у напруженій боротьбі "дотиснув" 3:2 Martial Tadissi, який є срібним призером чемпіонату світу 2017 (!), і у четвертому виграв у Tamas...0372.ua

одному з матчів, але у першому раунді основної сітки переграли словацький дует -2:1 (7:11, 11:6, 11:8). А потім вони у напруженій боротьбі поступилися лідерам "посіву" - господарям змагань - 1:2 (6:11, 14:12). У поєдинку за 9-16 місця Іойшер / Христов...Чемпион

За почесну першу сходинку у фінальній частині змагань суперникомІршавської ЗОШ №1були однолітки із Осійської ЗОШ. У напруженій боротьбі за третє місце зустрілися команди Загатянської та Чорнопотіцької ЗОШ.Голос Карпат

Студент франківського вишу здобув бронзу на чемпіонаті України з джіу-джитсу

інституту ІФНТУНГ Святослава Недураєва (ГКЗ-14-1), який ввійшов до складу збірної Івано-Франківської області. У розділ «Newaza (bjj)» (боротьба в кімоно) у напруженій боротьбі Святослав став бронзовим призером змагань, для якого це вже була друга бронзова медаль чемпіонатів України. Також слід зазначити,...Галичина спортивная

Українська шахістка Ганна Музичук завершила внічию першу партію фінального матчу чемпіонату світу з китаянкою Тань Чжуньї. У напруженій боротьбі суперниці так і визначили переможницю. Перший раунд протистояння між українкою, яка грала білими, і китаянкою завершився на 42-му ході. Другий...Еспресо TV

до 19-ти років з 14 областей України змагалися з 16 по 23 лютого у Запоріжжі. У шахово-шашковому клубі «Думка» у напруженій боротьбі виборювалися путівки на чемпіонат Європи та світу та були розіграні по 12-ть комплектів нагород у класичній грі (2...Днепродзержинский спорт

Сумах пройшли вирішальні матчі чемпіонату області з хокею. У суботу на хокейному майданчику стадіону «Авангард» пройшли півфінальні зустрічі. Спочатку в напруженій боротьбі ХК «Шостка» переміг білопільську команду «Лідер» 4:3, а потім ХК «Дружба» (Хутір-Михайлівський) не залишив шансів ХК «Суми» -...SumyToday

Команди змагалися між собою та демонстрували свій рівень підготовки у самбо, рукопашному та ножевому бої.   У важкій і напруженій боротьбі перемогу у командному заліку здобула команда патрульної поліції, друге місце посіла команда ДСНС, третє місце дісталося команді Державної...Новини Кіровоградщини