найсильніша команда

Коломийські футболісти зіграли з американцями

Штатів Америки. Відбувся футбольний поєдинок в рамках Міжнародного турніру «Кубок крила дружби». Юні спортсмени зі США грали у футбол з найсильнішими командами Прикарпаття. Відеосюжет каналу НТК...Галичина спортивная

Ігор МОСКВИЧОВ: «Тренерське чемпіонство - більш відповідальне»

початком сезону? - Так, ця задача була поставлена, тому що у нашому дебютному сезоні ми ставили задачу потрапити до четвірки найсильніших команд, і в результаті здобули бронзові медалі. Тепер була поставлена задача спробувати зазіхнути на чемпіонство, і приємно, що ми...Спорт.ua

Головний тренер "Урагану-2" про участь у чемпіонаті України з пляжного футболу

видовищах і динамічності. Пляжний футбол - це завжди якась така святкова легка атмосфера. По-друге, є змога на власні очі побачити найсильніші команди України, з успішним європейським досвідом, збірників України. Для "Урагану-2" - це хвилююче очікування грати вдома, для своїх вболівальників,...Галичина спортивная

ЛЧ. Другий кваліфікаційний раунд.

Проте найсильніша команда Грузії останнього сезону не відчує смаку турніру. Команда Антона Кабілоцького, який матч провів у резерві, практично гарантувала собі мі...Ua-football

Під мікроскопом: Гран Прі Австрії

От тільки Феттель з Ріккардо вважали, що у фіна був фальстарт. Спорт.ua

Збірна Мексики з перемоги розпочала захист титулу Золотого Кубку КОНКАКАФ

зіграють Мексика - Ямайка і Кюрасао - Сальвадор. Додамо, що переможець турніру отримає право оскаржити путівку на Кубок конфедерацій-2021 з найсильнішою командою Золотого кубка-2019. Як повідомляв УНН, у США відбулися перші два поєдинки 24-го розіграшу футбольного турніру національних збірних Центральної,...Unn.com.ua

Колос проведе спаринг з чемпіоном Ірану

У четвер, 6 липня, ковалівський "Колос" поміряється силами з найсильнішою командою іранського чемпіонату - ФК "Персеполіс". Цей міжнародний спаринг відбудеться в Кончі-Заспі. Розпочнеться він о 18:30. Цього ж дня на сільському...Ua-football

рахунком 3:1. Таким чином, гравці Аборигена, граючим президентом якого є Віктор Чорнуха, уже четвертий рік поспіль не віддають суперникам звання найсильнішої команди країни у своїй віковій категорії. Дуже приємно, що ми тримаємо таку високу планку. Окрему подяку хотілося б висловити...Online.ua

Лучани здобули вольову перемогу у Володимирі-Волинському та втретє поспіль стали найсильнішою командою Волині.Online.ua

В елітний раунд вийдуть три найсильніші команди кожної групи. В елітному раунді 16 клубів будуть розбиті на чотири групи.Чемпион

команди перед турніром, ми виділяли головних фаворитів, які в підсумку і склали квартет півфіналістів. За перемогу в турнірі боротимуться об'єктивно найсильніші команди турніру, а до перемоги на Євро-2017 їх ведуть вже досить досвідчені на дорослому рівні Марко Асенсіо і Максиміліан...Ua-football

На Івано-Франківщині у період з 25 по 28 червня відбувся VI-й чемпіонат світу з футболу серед україн... Експрес

Олександрівський район) та Нива (Цибулеве). За результатами групового етапу переможцями груп стали команди Граніт та Темп, які у фіналі визначали найсильнішу команду турніру. У цьому цікавому протистоянні перемогу здобув Темп 3:2. Зазначимо, що по ходу матчу Граніт програвав з рахунком...Online.ua

чилійців по фіналу визначиться у Сочі в матчі команд Німеччини та Мексики.Першим фіналістом у розіграші Кубка конфедерацій 2018 року стала найсильніша команда Південної Америки — Чилі, яка у півфінальній грі в Казані в середу, 28 червня, взяла верх над чемпіонами...Новости Сумм

Президент Реала: Якщо прийде Мбаппе, то комусь потрібно буде піти

а в стартовому складі виходять лише 11. Багато сильних гравці не змогли знайти місця в "Реалі". На даний момент ми найсильніша команда в світі, ми це вже довели. Наш тренерський штаб давно стежить за Мбаппе. Але в 18 років дуже...Ua-football

Завершилися перші матчі нового сезону Ліги чемпіонів

гол, але поступився в гостях Вікінгуру з Фарерських островів. Мальтійський Хіберніанс в рідних стінах поклав на лопатки Таллін (2:0), а найсильніша команда Гібралтару Європа на виїзді обіграла валлійський ТНС 2:1. Відзначимо, що 28-го червня пройде ще один поєдинок у рамках...Unn.com.ua

Сьогодні відбудуться перші матчі нового сезону Ліги чемпіонів

даного раунду: "Лінфілд" - "Ла-Фіоріта". Зауважимо, що у першому відбірковому раунді дебют в Лізі чемпіонів оформлять відразу чотири клуби - найсильніша команда Гібралтару "Європа", а також "Таллінн", "Вікінгур" і "Трепча'89". Як повідомляв УНН, "Динамо" потрапило до топ-клубів в історії Кубку/Ліги...Unn.com.ua

Кадетська збірна України виборола першість на міжнародному турнірі в Греції.

престижного спортивного турніру Національну молодіжну збірну України з баскетболу під керівництвом головного тренера Андрія Подковирова організатори запросили як одну з найсильніших команд. Наша молодь виправдала сподівання і впевнено виборола золото на міжнародному турнірі у Греції Цей міжнародний захід має на...Народна Рада

Стали відомі півфінальні пари Кубка конфедерацій

Камерун — 3:1, а Чилі і Австралія розійшлися миром, стало відомо, що у півфіналах Кубка конфедерацій чемпіони світу зустрінуться з найсильнішою командою КОНКАКАФ — Мексикою, яка вибула з турніру господарів — 2:1, а чемпіон Європи — Португалія, яка розгромила Нову...Новини футболу