Новости по метке:

найважливіший

Подарунки, які ватро дарувати в Новий рік 2018 Жовтої Собаки

Новорічні подарунки є одним з найприємніших і найважливіших атрибутів свята.Ta4ki.net

Найважливіші події в Україні і світі, день народження знаменитостей. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1912 році.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 17 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ротань: Матч з Наполі - найважливіший у кар

- Найважливіший матч в моїй кар'єрі? Багато було важливих вирішальних матчів, під час яких емоції просто зашкалювали.Ua-football

Петро Порошенко відзначив, що для сучасних морпіхів сьогодні найважливіше - вдосконалювати майстерність і вміти взаємодіяти з підрозділами НАТО.Подробности.ua

Полтавщина: ВІЛ/СНІД - найважливіша медико-соціальна проблема

В даний час ВІЛ/СНІД - найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які не входять до...Полтава-Инфо

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 16 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 15 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 14 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні і світі, день народження знаменитостей - 13 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні і світі, день народження знаменитостей - 12 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 11 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1911 році.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 10 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Закон, який стосується кожного українця - прийняли в стінах Верховної Ради. Серед найважливіших пунктів документа - ціни на комунальні послуги, які відтепер контролюватиме сам споживач.Подробности.ua

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 8 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

6 важливих подій, які трапились у Львові цього тижня

Тиждень з 9 по 15 жовтня був насичений важливими подіями соціального значення. Сайт 032.ua зібрав усе найважливіше та найцікавіше в одному тексті, аби ви залишалися в курсі того, що відбувається у Ль...032.ua — сайт города Львова

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 7 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

15.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий