найближчі переслідувачі

Михайлюк здобув нагороду на чемпіонаті Європи

Євробаскету-2017. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На його рахунку 143 очки в семи матчах турніру, що на на 23 більше ніж у найближчого переслідувача литовця Мартінаса Еходаса. Також Михайлюк має найвищі показники середньої результативності - 20,4 очка. Україна зайняла на першості 10-е...Sportanalytic

Золотий день лучан у Туреччині продовжився тріумфальним забігом нашого спортсмена Дмитра Вишинського у фіналі стометрівки. У фінальному забігу свого найближчого переслідувача луцький спортсмен випередив усього на одну соту секунди. До слова, у півфінальних забігах на 100-метрівці з переможним показником Дмитра...Online.ua

Кропивницький стрілець здобув ще одну медаль на Дефлімпійських іграх у Туреччині (ФОТО)

нанівець від факторів, що не залежали від спортсмена. У фінальній серії стрільби він ішов другим, маючи 5 очок переваги над найближчим переслідувачем, доки в нього не зламався важель на затворі (уламок важеля впав на підлогу, а частина його лишилася в...Гречка

Фрум - чемпіон Тур де Франс

сайт Sportanalytic.com. За його підсумками, четвертий титул ТДФ оформив британець Кріс Фрум із команди Sky. Він майже на хвилину випереджає найближчих переслідувачів, а наступна гонка носить лише формальний характер.Переміг ж в сьогоднішій гонці представник Bora-Hansgrohe Мачей Боднар.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

нагорода. З успішним стартом і перемогою стрільця привітав міністр молоді та спорту Ігор Жданов: У запеклій боротьбі наш спортсмен випередив найближчого переслідувача з Кореї на 1,4 бала. Упевнений, такий гарний початок задасть переможний темп усій нашій збірній команді аж до...Урядовий Кур'єр

Перемога Баргиля, Гривко - 91-й

Франс. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Перемогу на ньому, до слова, здобув французький гонщик Воррен Баргиль з команди Sunweb, який випередив своїх найближчих переслідувачів Йона Дарвіна Атапуму (UAE Team Emirates) та Ромена Барде (AG2R La Mondiale) на 20 секунд. Лідер загального заліку...Sportanalytic

перемогою стрільця привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов: Блискуче виступив українець Олександр Костик. У запеклій боротьбі наш спортсмен випередив найближчого переслідувача з Кореї на 1,4 бали. Упевнений, такий гарний початок задасть переможний темп усій нашій збірній команді аж до...Online.ua

Спортсмен із Кіровоградщини здобув золоту медаль на Дефлімпіаді в Самсуні

перемогою стрільця привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов: “Блискуче виступив українець Олександр Костик. У запеклій боротьбі наш спортсмен випередив найближчого переслідувача з Кореї на 1,4 бали.Новини Кіровоградщини

запитання, "якщо доводилося би вибирати керівника області, то за кого ви б проголосували?", 12,3% респондентів підтримали кандидатуру Сергія Кузьменка. Його найближчий переслідувач, екс-"губернатор" часів Януковича Сергій Ларін, набрав 6,9% голосів респондентів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Батьківщина" та Тимошенко зберігають лідерство у електоральних рейтингах...Златопіль

Команда ЛУФК виграла усі матчі другого етапу першості України U-16

липня) підопічні Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика фінал розпочнуть у статусі одноосібного лідера. В активі львів’ян буде 15 очок і найближчого переслідувача вони випереджатимуть щонайменше на 3 пункти. Результати усіх матчів та турнірну таблицю другого етапу першості України ми повідомимо...Галичина спортивная

Добіг до кінця відкритий чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловіків

турніру став гравець команди «Фортуна» Нагорняк Валентин. Він зумів забити 21 гол у 13 іграх, на 5 голів випередивши своїх найближчих переслідувачів Царука Євгена (Ірбіс) та Денисюка Дениса (Шанхай/Локомотив). Також, за підсумками голосування команд-учасників турніру Нагорняк Валентин визнаний найкращим гравцем...Сайт міста Шепетівка

малокобелячківський Маяк. Перемога у цій грі дозволила б господарям поля наздогнати лідера, а гостям давала шанс на збільшення відриву від найближчого переслідувача. Утім, цього дня святкувати перемогу не довелося нікому. Мало того, за 90 хвилин гри глядачі так і не...Тижневик «ЕХО

Рейтинг ФІФА.

зуміла піднятись одразу на декілька сходинок в оновленому рейтингу ФІФА. Повідомляє сайт Футбол Україна. Відтепер "синьо-жовті" посідають 25 місце, випереджаючи найближчих переслідувачів (Коста-Ріку) на чотири пункти. Попереду нас йде збірна Єгипту, в якої на 24 очки більше, ніж у нашої...Sportgid

Полтавці впевнено перемагають на чемпіонаті України з веслування байдарках і каное

Денисом Камерилом. А також взяли дистанцію 500 метрів. У каное-одиночці "золото" у нашого Павла Алтухова, який виграв 2,5 секунди у найближчого переслідувача. У чоловічій каное-четвірці полтавці фінішували у всіх трьох призових екіпажах. Сьогодні вихованці веслувальних шкіл Полтавщини поборються за 20...Online.ua

"Олександрія" звела внічию матч із найтитулованішим клубом Румунії

46), Старенький (Цуріков, 46), Пономар (Сітало, 46), Куліш (Грицук, 46). Примітно, що "Стяуа" є найтитулованішою командою Румунії 26 титулів. У найближчого переслідувача бухарестського "Динамо" 18 перемог у внутрішньому чемпіонаті. Додамо також, наступний поєдинок "олександрійці" проведуть 5-го липня. Суперником буде бельгійський...Unn.com.ua

Янчук/Міщук стали чемпіонами України та інші підсумки 1-го дня змагань

КУХАРИК з ЦУРКАНОМ прогнозовано виграли «двійку». В каное-одиночці підтвердив свій клас Павло АЛТУХОВ, впевнено вигравший у фіналі 2,5 секунди у найближчого переслідувача — 4.08,24. В найбільш очікуваному та конкурентному виді — «каное-двійці, 1000» - переможцями стали бронзові призери Ріо-2016 Дмитро...Sportgid

Пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровщини з велоспорту: хто переміг?

Харків'янин Олег Кочин став переможцем відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з велоспорту. Найближчий переслідувач відстав від переможця лише на дві секунди.Online.ua

якого «Магнолія» відібрала очки в Устимівського «Арсеналу», який до цього очок не втрачав. По при невдачу Арсенал залишився другим, але найближчий переслідувач «Дружба» (Очеретувате), який наразі третій, підібрався до устимівців на відстань одного балу. Очолює ж турнірну таблицю як і раніше ФК...Футбол Полтавщини

Костевича визнано найкращим лівим захисником сезону в Польщі

визнаний найкращим лівим захисником чемпіонату Польщі сезону 2016/17, повідомляє ekstraklasa.tv. За українця проголосувало 52,6% респондентів, а сам гравець випередив свого найближчого переслідувача на 26%. Володимир Костевич перейшов в Лех з Карпат під час зимового трансферного вікна і відразу став гравцем...Галичина спортивная

зіграно сьомий тур чемпіонату Глобинського району. Лідер першості ФК Заможне  перемігши у центральному поєдинку туру Колос (Пустовійтове), збільшив відрив від найближчого переслідувача до дев’яти очок. Колос поступившись втратив друге місце пропустивши вперед Новатор (Обознівка)та ФК Манжелію.   24.06.2017 р. 7...Футбол Полтавщини