Новости по метке:

надгігант

NASA опублікувало знімок "симбіозу" двох зірок

поверхні близько 20 тисяч Кельвін. Температура поверхні червоного гіганта – близько трьох тисяч Кельвін. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

Астрономи заявили про раптове зникнення зірки

розчинилося в нашому Всесвіті. Причиною цього може бути гравітаційний колапс – перетворення зірки в чорну діру.Зірка N6946-BH1 являла собою червоний надгігант, що знаходиться в галактиці NGC 6946. Світило було видалено з нашої системи на 20 млн світлових років, по своїй...Infokava.com

Раніше вчені виявили зірку-надгіганта з нейтронною зіркою в центрі.Зеркало недели (газета)

приблизно 300-400 мільйонів років, а загальна тривалість її життя становитиме, ймовірно, близько мільярда років. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили на нейтронній зірці "гору"

За секунду нейтронна зірка J1023+0038 здійснює 600 обертів навколо своєї осі. Раніше вчені виявили зірку-надгіганта з нейтронною зіркою в центрі.Зеркало недели (газета)

Астрономи зафіксували таємничий космічний вибух

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили зірки, що утворилися поза галактичним диском

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Фото дня: Небесний краєвид у центрі сузір

На цьому фото зображений центр сузір'я Лебедя. Нижче і праворуч знаходиться компактніша, яскрава туманність NGC 6888 - Туманність Півмісяць. Далекі зорі

Вчені змоделювали падіння людини на нейтронну зірку

Вчені представили анімацію падіння людини на нейтронну зірку. Раніше вчені виявили зірку-надгіганта з нейтронною зіркою в центрі.Зеркало недели (газета)

Астрономи показали на відео велетенську космічну спіраль

за які, згідно з даними телескопа "Хаббл", світило робить повний оборот навколо своєї сусідки. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили загадкову подвійну зірку, що тьмяніє

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Людина на 97% складається з речовини з надр зірок - вчені

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Радіотелескоп ALMA бачить перше світло в діапазоні Band 5

проведені спостереження декількох об'єктів, включаючи Arp 220, щільну зореутворюючу область, розташовану поруч з центром Чумацького шляху, а також зірку, червоного надгіганта, який наближається до кінця свого життєвого циклу і незабаром повинен спалахнути як наднова. Для обробки отриманих в ході цих...Далекі зорі

Вчені звинуватили одну з найбільших зірок у "вбивстві" сусідки

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Астрономи відкрили справжню "зірку смерті"

Раніше вчені змогли помітити процес формування зірки-надгіганта. Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили найкругліший об

що ще більш сферичною зірку роблять слабкі магнітні поля, що діють в низьких широтах. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

Вченим вдалося побачити планети в процесі формування

які пройшли між наглядовими сетами. Це рідкісний приклад спостереження еволюції протопланет в реальному часі. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

Астрономи зафіксували найбільш далекий викид гамма-випромінювання

словами астрофізиків, на даний момент блазар QSO B0218+357 є найвіддаленішим джерелом гамма-променів з відомих. Раніше вчені змогли помітити  процес формування зірки-надгіганта.   Міжнародна група астрономів під керівництвом Катарини Джонсон з Ліндського університету спостерігала величезний газопилової диск, який обертається навколо молодої...Зеркало недели (газета)

08.11.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий