нагороди

Українці вибороли три медалі на старті Кубку світу з веслування

Відзначимо також, у "чоловічої" байдарки вже шість нагород за підсумком двох етапів Кубка світу. Як повідомляв УНН, українці здобули чотири медалі на старті етапу Кубка світу з веслування.Unn.com.ua

Українці здобули три медалі на етапі Кубка світу

У «чоловічої» байдарки вже шість нагород за підсумком двох етапів Кубка світу. Байдарка-двійка. 1000 м. Чоловіки.Спорт.ua

Шепетівчани привезли 5 нагород фестивалю «Смарагдові витоки»

У Мукачеві 21 травня завершився Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». Шепетівські юні майстри гучно заявили про себе на такому поважному фестивалі. День за днем

Міністр освіти і науки й керівництво Полтавщини нагородили кращих викладачів та студентів

Ю. Кондратюка, міністр освіти і науки Лілія Гриневич разом з головою ОДА Валерієм Головком відзначила нагородами кращих викладачів та студентів вишу.Полтава-Инфо

Ліоні (Франція) відбувався 31-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO) серед чоловік і жінок. Українці привезли із собою одразу 8 нагород, з яких 3 золотих і 5 бронзових медалей, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. У перший день спортсмени змагалися...Чемпион

України. За загальним показником Україна посіла третє місце, поступившись лише командам Росії та Туреччини. У підсумку українська команда привезла 58 нагород, з них 14 золотих, 19 срібних і 25 бронзових медалей. На цьогорічному чемпіонаті показали себе спортсмени з категорії дорослих,...Чемпион

Велосипедисти Львівщини на "Гран-Прі Мінськ - 2017" здобули десять нагород

На другу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Олександр Кривич (юніори, гонка). Галичина спортивная

«Битва на Дніпрі»: як спецпризначенці та «тітушки» били ветеранів АТО

Постраждалі - ветерани АТО. Вони прийшли у формі, багато хто із нагородами. Громадське телебачення

Вийшов трейлер сьомого сезону "Гри престолів"

каналі HBO в 2011 році. Восени 2016 року серіал отримав 38-у премію "Еммі" і встановив абсолютний рекорд по числу завойованих нагород.Як повідомляв ONLINE.UA, раніше опублікували анімаційний постер, який присвячений Нічному...Online.ua

він же член Національної спілки письменників України; він же автор програми “Марічкин кінозал”; він же володар багатьох літературних премій та нагород. Якщо ви ще не здогадалися, що це за персона, то це – неперевершений […]The post Сашко Дерманський: “Сучасних дітей...Vежа

ФК "Шахтар" cвяткує свій 81-й День народження!

сьогодні клубу виповнюється 81 рік! «Шахтар» пройшов шлях від регіональної команди до однієї з найкращих в Україні та Європі. Колекція нагород «оранжево-чорних» налічує вже 34 трофеї: Кубок УЄФА, 10 чемпіонських титулів, 11 Кубків і 7 Суперкубків країни, 4 Кубка і...Infokava.com

Херсонські спортсмени знову на висоті

Херсонські веслувальники вибороли 14 нагород на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каноє серед юніорів, що проходив у м. Дніпро. Херсонське вище училище фізичної...Сайт города Херсона

“Представлення відновлених найвищих нагород УПА – Хрестів Бойової Заслуги та Хрестів Заслуги, які будуть вручені нащадкам лицарів УПА до 75-річчя Української повстанської армії” У...MediaStar

В Житомирському державному університеті відзначили кращих науковців

наукову діяльність», – сказав ректор ЖДУ Петро Саух. Петро Саух разом із віце-президентом Університету Цзінін (КНР) Ма Ен вручив сім нагород – скляних стел «Науковець року – 2016» і «Молодий науковець року – 2016» – викладачам університету з історико-філософського, психолого-педагогічного,...Новини Житомира

14 років. У загальному заліку вінницька команда посіла 5-е місце серед 15 команд. Наші земляки здобули сім  нагород. Золотою медаллю нагородили Валерію Хатунцеву (вага +59 кг). "Срібло" здобули Вікторія Невесенко (до 51 кг), Вікторія Калетка (до 51 кг), Ілля Павловський...Моя Вінниця

WАКО. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ". За підсумками турніру троє наших юних бійців повернулися додому з нагородами. Так, Михайло Росощук здобув 1 місце врозділі лайт-контакт. Тимофій Петрук виборов 2 місце в розділі лайт-контакт та 3 місце в розділі...Все

На конкурсі літературно обдарованих дітей закарпатці здобули найбільше нагород. Завершився Всеукраїнський конкурс "У пошуках літературних талантів".Ужгород.net.ua