нагоди

Андрій Понєдєльнік зіграв за кременецьких студентів

складі кременецького "Буревісника" Андрій провів увесь матч проти львівського ЛДУФК. Поєдинок завершився нічиєю 0:0, а форвард не використав декілька хороших нагод щоб відзначитися. Для кременецької команди це перші очки у сезоні студентської ліги. Прес-служба футбольного клубу...Галичина спортивная

світу. У Києві на заповненому НСК “Олімпійський” команда Андрія Шевченка виглядала Досить не погано у першому таймі і мала кілька нагод щоб відкрити рахунок у матчі. А ось після перерви гості почали тиснути і це вилилось у дубль Андрея Крамаріча...Spy-Football

Життєвонеобхідним є те, щоб кожна Церква виходила назовні звіщати Євангеліє всім, по всіх місцях та при всіх нагодах. Про це Папа Франциск пригадав, приймаючи у четвер, 5 жовтня 2017 р., членів Комітету Об’єднання Біблійних Товариств, відповідального за стосунки...Католицький оглядач

Зідан: Нам потрібно змінити динаміку у домашніх матчах

поразку в домашньому матчі від "Бетіса". "Проаналізувавши можу сказати, що просто м'яч не йде у ворота. У нас було 26-27 нагод забити, але ми не зуміли. Це футбол. В минулому сезоні ми перемагали в матчах, де ми на це не...Ua-football

особливо гострих моментів біля воріт шведів не створила. Гості ж на початку другого тайму та на останній хвилині матчу своїми нагодами скористалися. У період між голами забити могли і луганчани але бракувало точності на завершальній стадії атаки. У підсумку достатньо...Spy-Football

Фонд гарантирования продлил ликвидацию банка Старокиевский

Ликвидация Старокиевского банка продлена нагод - до 17 сентября 2018 года...ЛИГАБизнесИнформ

Шахтар – Олімпік 2:0. Відео голів та огляд матчу

голу спочатку відзначився Феррейра, потім пенальті реалізував Марлос. При цьому Шахтар міг і розгром оформити, однак не використав кілька гарних нагод. Голи: Феррейра 20, Марлос 57 пен.Ua-football

"Ворскла" - "Динамо" - 0:0

Кияни не змогли забити у Полтаві, хоча мали кілька 100%-их нагод. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

був володар Кубка Нідерландів, учасник Ліги Європи — “Вітесс”, який в чемпіонаті Нідерландів також зайняв 5-те місце. В першому таймі “олександрійці” мали достатньо нагод, щоб відкрити рахунок, але ні Артему Сітало, ні Артему Полярусу,...1NEWS

Ми продовжуємо підбивати підсумки виступів команд нашої Академії в ДЮФЛ України в сезоні 2016/17 років. Гру та результати своїх підопічних аналізує тренер Андрій Горбань. Online.ua

Сборная Украины минимально уступила Мальте

"красные" были ближе к тому, чтобы во второй раз испортить настроение Пятову. На остроумный, но неточный удар Коваленко, мальтийцы ответили нагодами Еффионга, который с острого угла не попал в створ ворот, а также Скембри, который, выйдя один на один с...UAtoday

пять хвилин бомбардир синьо-гранатових Ліонель Мессі встановив паритет узустрічі. Далі події наполі розвивалися таким чином: обидві команди створили кілька гольових нагод іворотарі...1NEWS

Визначились всі півфіналісти шкільного турніру з футзалу

зусиль, щоб повністю заволодіти ініціативою. Щоправда, Українська гімназія №1 розпочала із активнішого пресингу суперника, і з перших хвилини похизувалася гольовими нагодами. Однак, скориставшись помилкою свого візаві, ЗШ №9 на швидкій контратаці повела в рахунку - на 3-ій хвилині відзначився Богдан...Галичина спортивная

Три дні мотивації, нагод для вдосконалення та росту, зустрічей з цікавими та успішними людьми. Такою запам’ятається зимова інтеграційна сесія в УКУ. Цього року вперше...Український католицький університет

В Скадовске в ближайшее время станет проще ориентироваться, ведь мэрия выпустила таблички с названиями улиц и номеров домов. Самое главное, уличные ориентиры выполнены на украинском языке, в стиле ретро. Вот как прокомментировал это событие мэр города Александр Яковлев: "Это была...Херсон Онлайн

виходити на поле. З’явилась пропозиція з бразильського клубу Сан-Паулу", - сказав він. "Гадаю, він залишився задоволеним тим, що матиме більше нагод виступати. Нем поспілкувався з нами. Ми вирішили, що для нього так буде краще, звичайно ж, розглядаючи при цьому його...Ukrainianwall

Житомирі, місцевий МФК "Житомир U19" розійшовся миром із столичною ДЮСШ-15. Гра завершилася із рахунком 0:0, хоча обидві команди мали декілька нагод, щоб вразити ворота суперників. МФК "Житомир U19 " - ДЮСШ-15 (Київ) - 0:0 Подробиці пізніше Спортивний...Спортивний Житомир

Гра вийшла досить рівною. Команди багато атакували, але моментів створили небагато. І лише Кампль зумів реалізували одну з не численних нагод. Група Е Тоттенхем Баєр 0:1 Голи: Кампль, 65 Монако ЦСКА 3:0 Голи: Жермен, 13, Фалькао, 29, 41...Spy-Football

“Бенфіки”. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Кияни у першому таймі намагалися більше атакувати, створили кілька непоганих нагод для того, щоб відкрити рахунок. Але все обернулося за досить частим для киян сценарієм. На останній хвилині першого тайму...Галас