навіс

"Ворскла" у протистоянні зі "Сталлю" перервала серію поразок в УПЛ

став захисник/півзахисник полтавчан Володимир Чеснаков. 29-річний футболіст спочатку виграв боротьбу на другому поверсі і пробив головою поряд зі стійкою після навісу від Ребенка. На 29 хвилині Чеснаков боковим ударом в один дотик надсилав м'яч під штангу, але кіпер Герман Пеньков...Unn.com.ua

Зоря - Верес 1:1.

виручив Лунін. Другий тайм почався з чергового моменту за участю Юрі, який не влучив у ближній кут, пробиваючи головою після навісу. А в наступній атаці форвард вийшов практично один-на-один з Бандурою, але переграти голкіпера Вереса все ж не зміг. Незважаючи...Ua-football

Дубль Мбокані приніс "Динамо" виграш над "Зіркою"

Двічі результативно відіграв дует Морозюка і Мбокані. Спочатку Мбокані відзначився після подачі з кутового, а вдруге з флангового навісу. Unn.com.ua

У Вінниці садять клени

декоративний самшит. Нагадаємо, на проспекті передбачено влаштування дитячого майданчика, зон відпочинку з 60 лавками різних типів, встановлення декоративної арки та навісу дерево зі склопластика з підсвічуванням та інші фішки благоустрою. Нагадаємо, посол Японії посадив у Вінниці східну вишню...Інформаційна Вінниччина

Перша ліга 22 тур.

Сьогодні відбувся матч 22- туру Першої ліги України. Успіх "Гірнику" приніс влучний удар Голядинця, який після розіграшу кутового замкнув фланговий навіс Панасенка.Football-ukraine.com

На третій черзі проспекту Космонавтів почали висаджувати клени

роботи по третій черзі. Тут передбачено влаштування дитячого майданчика, зон відпочинку з 60 лавками різних типів, встановлення декоративної арки та навісу дерево із склопластика з підсвіткою та багато іншого. 15 листопада на третій черзі проспекту Космонавтів почали висаджувати клени, загалом...Новини Вінниці

ТМ. Бельгія мінімально перемагає Японію

однією з кращих оборон кваліфікації Азії. Остання довго пручалася, але перша все-таки досягли свого. На 71-й хвилині чудовий прохід і навіс виконав Чадлі, і Лукаку залишалося підставити голову. Цей гол став для форварда МЮ 31-м за національну команду. У 24...Ua-football

Молодь. "Верес" U-21 - "Карпати" U-21 - 0:1

дебюті суперники обмінялися гострими випадами. На 5-й хвилині першу небезпеку у матчі біля воріт номінальних господарів створили «зелено-білі». Після флангового навісу Лебедь з району 11-метрової позначки головою пробивав по цілі, але удар вийшов не надто потужним і до того ж...Галичина спортивная

Харжевський і Куртяк зіграли за збірну U-18 проти данців

Хвідта і Туе. І останній з другої спроби, скориставшись тим, що наші захисники його «загубили» у власному штрафному майданчику, після навісу з флангу головою скерував круглого до сітки. 2:1 — таким був підсумок першого тайму. М’яч, забитий майже «у роздягальню»,...Галичина спортивная

Новини тижня: що зроблено на Дніпропетровщині

установили центральну арку – зараз її прикрашають мармурною плиткою. На частині території уклали тротуарну плитку. Зараз ремонтники монтують сцену з навісом. Для пенсіонерів облаштують альтанки, для молоді – «весільні» лави. Встановлять і сучасне енергозберігаюче освітлення. У селі Іванівка Межівського району...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Через необережність господарів згоріло 500 тюків соломи

Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що по вул. Лермонтова в с. Кучерявоволодимирівка Чаплинського району сталося загоряння соломи під навісом. Силами чергового караулу пожежа була швидко ліквідована на площі 24 кв.м. Вогнем знищено 500 тюків сіна та соломи. Ймовірна...Херсонщина за день

Моуриньо: В матче двух сильных команд мы были наказаны за одну единственную ошибку

головою Матіча, удари Лукаку в першому таймі і в кінці матчу, удар Решфорда, де Куртуа нічого б не зміг зробити, навіс на дальню, де Феллаїні приймав м'яч грудьми. Думаю, у нас було багато можливостей забити. На початку другого...Ua-football

На Закарпатті впродовж вихідних горіли житлові будинки, Mercedes-Benz та навіс приватної пилорами.Закарпаття онлайн

Львівські "Карпати" втратили очки в матчі з аутсайдером Прем

ані яскравою грою, ані забитими м'ячами. Реальний шанс забити на 68-ій хвилині матчу втратив нападник "Карпат" Олександр Гладкий, якй після навісу від Олексія Гуцуляка, з кількох метрів не зміг переграти голкіпера Пенькова. Не пощастило форварду й з добиванням м'яча, адже...Львівські

Фонтан сліз (Олександрівський фонтан) та Катеринівську милю. Також у міністерстві занепокоєні планами зведення навколо частини Головного корпусу Ханського палацу металевого навісу, оскільки через велику навантаженістьметалоконструкції існує загроза руйнування памятки. "Відповідне свідчить про цинічне порушення не лише суверенних прав нашої держави,...Високий замок

Нападник Яремчук забив дебютний гол у чемпіонаті Бельгії

забив єдиний гол у зустрічі проти "Стандарту". На 50 хвилині баталії партнер Р.Яремчука наздогнав м'яч на лицьовій лінії та оформив навіс, який і замкнув українець. Примітно, що у складі "Стандарту" увесь поєдинок на лаві запасних просидів ще один українець Валерій...Unn.com.ua

Петрівський "Інгулець" завдав поразки лідеру першолігового чемпіонату України (ВІДЕО)

лідера - "Арсенал". Звитягу команді Сергія Лавриненка приніс гол, забитий на 82-й хвилині матчу Олександром Кучеренком, який замкнув комбінацію, розпочату навісом із кутового Владиславом Клименком. На неї відгукнувся Віталій Павлов, скинувши м'яча головою з центральної зони у район дальньої штанги.Гречка

Бундесліга. Айнтрахт обіграв Вердер

довго. Але все ж в кінці зустрічі Вердер знову провалився в обороні при довгій передачі з чужої половини поля, пішов навіс на Халлера, який, перебуваючи в оточенні трьох захисників, зміг пробити точно в ціль. Айнтрахт - Вердер 2:1 Голи: Анте...Ua-football

У Нацбанку заявили про можливий обвал гривні

казначейському рахунку в НБУ. Крім того, продовжують розміщуватися на депозитах банків кошти місцевих бюджетів."Такі обсяги ліквідності свідчать про формування "монетарного навісу", який сконцентрований в банківській системі і державному секторі. З огляду на стан грошово-кредитного ринку, витрачання коштів урядом протягом короткого...Бизнес UA