навіс

наробити чимало біди. Вщент згоріли верстати на торцювальній лінії, покрівля в цеху, 100 метрів кубічних готової продукції, що була під навісом. Тут власне й був епіцентр загорання. Вогонь пошкодив також кабелі на електричних...Голос Карпат

"Динамо" мінімально обіграло "Чорноморець"

флангом та потужно пробив з гострого кута. Інтригу в гру на 72 хвилині вніс гол у виконанні Хочолави, який після навісу зі штрафного головою переправив м'яч у кут воріт Рудька 2:1. Додамо, що після 22 матчів у киян 46 пунктів...Unn.com.ua

"Шахтар" "Олімпік" 1:1 Рахунок в матчі відкрив "Олімпік", скориставшись грубою помилкою Андрія Пятова. "Олімпік" шансом скористався та зусиллями Антона Поступаленка вийшов вперед. Еспресо TV

оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на території приватної садиби під металевим навісом по вул. Радянській, горить автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon. На місце події негайно прибули бійці 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини. О...In Kyiv

72-й хвилині Лерой Сані першим встиг на добивання і скоротив різницю в рахунку. 2:1. Однак вже через п'ять хвилин після навісу зі штрафного Бакайоко головою відправив м'яч за спину Кабальєро і встановив остаточний рахунок на табло 3:1. Таким чином, саме...Znaj.ua

"Монако" взяв реванш у "Манчестер Сіті" та вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

ворота. "Монако" відповів на це третім голом на 77-й хвилині, коли Тьємує Бакайоко, переправив головою м'яч у сітку, після флангового навісу зі штрафного Томаса Лемара. Також чвертьфіналістами турніру стали іспанські "Реал", "Атлетико" та "Барселона", німецькі "Баварія" та "Борусія" (Дортмунд), італійський...Еспресо TV

На 74-й хвилині за повтороне попередження вилучений Насрі ("Севілья"). Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 17 березня. Еспресо TV

це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що внаслідок обстрілу, що тривав близько години, пошкоджено покрівлю навісу ангара, знищено «КАМаЗ» та пошкоджено осколками п’ять тракторів агрохолдингу. Жертв серед мирного населення немає. Довідка: Harvеast — сільськогосподарський холдинг.Агравері

Бойовики обстріляли автопарк агрохолдингу на Донбасі

Бойовики напередодні ввечері обстріляли автопарк агрохолдингу "Harveast" на Донбасі, пошкоджено покрівлю навісу ангара, знищено "КАМаЗ" та пошкоджено осколками пять тракторів компанії.Unn.com.ua

При обстрілі бойовиками автопарку агрохолдингу в Талаківці знищено вантажівку і пошкоджено трактори

калібру 122 мм потрапили околиці населеного пункту Талаківка та автопарк агрохолдингу "HARVEAST". Внаслідок обстрілу, що тривав близько години, пошкоджено покрівлю навісу ангара, знищено "КАМаЗ" та пошкоджено осколками п'ять тракторів агрохолдингу. На щастя, жертв серед мирного населення немає", – йдеться в...Зеркало недели (газета)

Бойовики ОРДО обстріляли автопарк агрохолдингу HarvEast

бойовиків у понеділок о 22:20. Використовувалися самохідні артилерійські установки калібру 122 мм. "Унаслідок обстрілу, що тривав близько години, пошкоджено покрівлю навісу ангара, знищено КамАЗ і пошкоджено осколками п'ять тракторів агрохолдингу. На щастя, жертв серед мирного населення немає", - йдеться в...Интерфакс-Украина

Незаконні збройні формування ОРДО продовжують обстріл населених пунктів та позицій Збройних Сил України - Штаб АТО

самохідних артилерійських установок калібру 122 мм потрапили околиці населеного пункту Талаківка та автопарк агрохолдингу «HARVEAST». Внаслідок обстрілу, що тривав близько години, пошкоджено покрівлю навісу ангара, знищено «КАМаЗ» та пошкоджено осколками п’ять тракторів агрохолдингу. На щастя, жертв серед мирного населення немає. Такі грубі порушення Мінських домовленостей...Seo-top-news

Єдиний точний удар в матчі завдав Лісовий, якій після навісу з кутового Козлова замкнув дальню штангу.SumyToday

відскакує від суперника, то офсайд не фіксується. Відзначимо, що господарі активно почали, і втілили свою перевагу в гол після флангового навісу - Сітало випередив опонента і увігнав м'яч під поперечину. Після перерви футболісти Зірки також докладали значних зусиль, аби вирвати...Znaj.ua

Луцький автоскладальний завод №1 «ПАТ «АК «БОГДАН МОТОРС» випускає тролейбус «Т70117», електрообладнання й тяговий навіс на якому повністю російської фірми ООО «ЧЕРГОС». Про це на своїй сторніці в ФБ повідомив луцький активіст Ігор Алексєєв. Ця...Autotheme.info

он перенаправляет падающий свет на фотопанели. Sun&Shade может использоваться в качестве элемента затенения для городских улиц. Архітектор Карло Ратті створив навіс від сонця Sun&Shade, який не тільки дає тінь, але і допомагає виробляти електроенергію: він перенаправляє світло, що падає, на...The Epoch Times Украина

Валенсія шокувала Реал

все ж у Реала був шанс піти від поразки на останніх хвилинах. Вийшов на заміну Бейл класно головою пробивав після навісу з кута поля, після чого м'яч летів у ворота Лопеса, однак на його шляху стала нога Енцо Переса.2:1 —...Новини футболу

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - ФК "Тернопіль" - 3:0

а Кос не встиг на добивання. «Тернопіль» мав відмінну нагоду зрівняти рахунок, забивши гол, що називається, у роздягальню. Після хорошого навісу Полянчука Дорі в боротьбі пробивав головою, але і цього разу м’яч пішов над поперечиною. Тож на перепочинок суперники пішли...Галичина спортивная

встелити бруківкою заїзд на церковне подвір`я; утеплити й оформити у подібному до загального ансамблю стилі парафіяльний будинок; встановити лавки і навіс надворі; оновити озвучення храму. У найближчій перспективі є ще одна нагальна потреба – утеплення будівлі церкви, повідомляють на сайті Чортківської...Доба

В Одесі біля будинку №85 по Академіка Корольова, на початковій зупинці тролейбусів №7,11,12 встановили два МАФи замість навісу з лавками, передає 048.СтрайкUA