навіс

За останню добу в області трапилося 6 пожеж

на площі орієнтовно 5 м2 та пошкоджено частину домашнього майна. Причина пожежі та збитки встановлюються.22.09.2017 о 01:10 - загорання в навісі для сушки яблучного жому приватного підприємства за адресою: м. Мукачево, вул. Матросова. Вогнем знищено близько 100 кг яблучного жому.Zaholovok

Кошмар ГАСКа: декларации по сгоревшей Виктории

те же надзирающиеДекларации об окончании работ нет. Как мэрия эксплуатирует лагерь? ОД 143171571521 ввод в эксплуатациюКапітальний ремонт літнього кінотеатру та навісу над терасою їдальні;авторский — Коваржиктехнический — СлободянюкСПМК 579Декларации о начале работ нет. август 2017ОД 112172291129 начало работРеконструкція корпусу для...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Рибалка феєрить у новому клубі (ВІДЕО)

хавбек Сергій Рибалка зробив першу результативну дію за "Сівасспор". Повідомляє Футбол газета. Проти "Османлиспора" на його рахунку асист - точний навіс на останній гол.Зазначимо, що Рибалка досі належить "Динамо", а в Туреччині грає на правах оренди.Цікавишся футболом? заходь на сайт...Футбол газета

«Черкаський Дніпро» поступився «Авангарду»

ініціативу і рушили вперед, що практично одразу призвело до ще одного забитого голу. На 63-й хвилині на дальній штанзі після навісу м'яч отримав Іщенко, не зустрів належного опору з боку Дмитра Проневича, який знаходився поруч та пробив у ближній кут...Нова доба

що причиною займання стало несправність коротке замикання. Ще одне займання сільськогосподарської будівлі сталося в одному із сіл Борщівського району. Деревяний навіс швидко загорівся. Полумя знищило півтони кормів, а також дах житлового будинку.Бізнес область

складі своєї команди і вже на другій хвилині став автором результативної передачі на Максиміліана Філіпа. А в доданий час після навісу з кутового від Ярмоленка воротар Кельна припустився помилки на виході і дозволив Сократісу відправити м'яч у сітку. У другому...Урядовий Кур'єр

Битва за шість очок

Команди з самого почату гри показали свою націленість на атаку. Вже на 3-й хвилині гостра атака гостей правим флангом завершилась навісом Когута, після чого мяч потрапив на ворота зверху. На це Едмар відповів ударом з льоту з лінії штрафного майданчика...Неофициальный сайт ФК Днепр

Рибалка виблискує у чемпіонаті Туреччини

Український півзахисник Сергій Рибалка потрохи адаптовується у чемпіонаті Туреччини. Сергій зробив результативний навіс із кутового під час четвертого голу його команди.Sportanalytic

Ярмоленко відзначився дебютною гольовою передачею за дортмундську "Боруссію"

правого флангу на Філіпа, який і відкрив рахунок в дебюті поєдинку. Також Ярмоленко прийняв участь у другому голі. Після його навісу воротар "Кельна" випустив м'яч з рук, а Сократіс добив м'яч у ворота. Потім після передачі Андрія "Боруссія" заробила пенальті,...Зеркало недели (газета)

«Альтаїр» виграв у «Росави»

дубль вихованець місцевого футболу Сергій Біда, який опинившись «один в один» катнув шкіряну кулю повз ближню стійку воріт. А після навісу зі стандарту від Владислава Аджубея і удару головою капітана команди драбівчан Юрія Дмитренка м’яч впав на поперечку. Двічі після...Нова доба

"720 гривень добу!

що припаркувати коня тут коштує 720 грн на добу. Де повз твоєї машини ходять пасажири з торбами, де немає ні навісу, ні огорожі. 720 гривень добу! Карл!", - висловився медіаексперт. Він додав, що за таку суму у польському Катовіце можна...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

в ворота - 1:0. Атаки іванофранківців тривали - Худобяк виграв силову боротьбу, але не зумів толком пробити головою після флангового навісу. Здалека неточно били Оринчак та Конкольняк. У гостей при цьому були дві дуже небезпечні атаки за перший тайм. Спочатку...Бліц-інфо

Динамо - Скендербеу.

правому фланзі захисту, що дозволило йому багато ходити в атаку, як він і любить. Вже на третій хвилині він робив навіс на Мбокані, на 12-й здійснив сольний прохід з центру поля до штрафного і заробив кутовий. Ще раз подавав на...Новини футболу

Після навісу від Степаненка Феррейра ударом головою зробив рахунок 2:0. Після удару Феррейри італійців врятувала ще й стійка воріт.Високий замок

В Долинському районі горіло сільське кладовище

Горів дерев'яний навіс для зберігання інвентаря на території сільського кладовища. ський район...Стик

Картопля родить у працьовитих і передбачливих

Щоб краще зберігалася, бульбі треба дати вистоятися під навісом. Добру картоплю ці господарі мають весь час, навіть у неурожайні роки.Високий замок

"Пожежа виникла в автомобілі під навісом приватного будинку в населеному пункті Величаевское.Повінь

Розпочата 11 квітня реконструкція на «Авангарді» йде за планом. Судячи за останніми звітами підрядників, підготовлена основа під поле, зроблений навіс. Новости Сумм

забив перші голи і здобув першу перемогу в ІІ лізі. А в другому таймі переможну крапку поставив гол Дехтяренко після навісу Чауса.Спортивний Житомир