навіс

Кропивницька «Зірка» програла заключний домашній матч чемпіонату (ФОТО)

виконав вкрай невдало. Ще одна спроба Прядуна відзначитися не несла серйозної загрози воротам Юрія Паньківа. З його ударом головою після навісу з правого флангу від Артема Сітала воротар Сталі впорався легко. Гості вперше у другому таймі потурбували Євгена Паста лише...Гречка

«Півгодини лежали на трасі»: троє рівнян вижили після удару блискавки і ледь не померли через людську байдужість

Розряд влучив у зупинку громадського транспорту, під навісом якої чоловіки намагалися сховатися від сильної зливи.Press-Центр

Гості змушені були захищатися, лише іноді переходячи в атаку. Мали відкривати рахунок футболісти з Кіровоградщини вже на 21-й хвилині. Після навісу зі штрафного Гітченко ударом головою поцілив у стійку. А через п’ять хвилин одесити залишилися у меншості. Каплієнко протягом буквально...Чемпион

ворота один одного. Другу половину гри вже активніше почали господарі, що в підсумку вилилося в результативний удар - Есеола після навісу з флангу продавив Горопевшека і проштовхнув м'яч у ворота. А вже наприкінці зустрічі Сітало подвоїв перевагу команди з Кропивницького...Зеркало недели (газета)

У Мукачеві загасили пожежу під навісом із соломою, порятувавши сусідній будинок (ФОТО).Закарпаття онлайн

ФК "Львів": Заслужена нічия з "Оскаром"

ворота гостей, але атаки не завершувались успіхом. На 57 хвилині, гості отримують право на небезпечний штрафний біля нашого штрафного. Після навісу у штрафний майданчик, гравець “Оскара” виграє верхову боротьбу та пробиває по воротах, м’яч не встиг долетіти до воріт, як...Галичина спортивная

Запись Старовинний вітражний навіс на кооперативному технікумі замінюють на покрівельний матеріал впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

"Породистий" гол Михалика за "Локомотив"

Український захисник московського "Локомотива" Тарас Михалик відзначився голом у вчорашньому матчі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Екс-капітан "Динамо" майстерно замкнув головою навіс партнера, як це і належить робити центральному захиснику.До слова, "Локомотив" розгромив "Оренбург" з рахунком 4:0.Нагадаємо, Михалик залишиться у "Локомотиві" ще...Sportanalytic

"Олександрія" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:0

було очевидним і в підсумку Клима вимушено замінив Маркіян Пиріг, а суддя призначив штрафний та показав жовту картку Бикову. Після навісу зі стандарту оборона «Олександрії» винесла м’яч, але на підборі першим був Юрій Завінський. Правий захисник «Карпат» обіграв опонента і...Галичина спортивная

"Олімпік" вперше в історії переміг "Динамо"

за м'яч. У підсумку Поступаленко влучно пробив з 10-ти метрів у напівпорожні ворота. На 5-й хвилині компенсованого часу Бурда після навісу Шепелєва скоротив відставання киян 2:1. Таким чином "Олімпік" вдруге поспіль святкував перемогу в чемпіонаті (у минулому турі обіграли "Чорноморець"...Unn.com.ua

у ворота "Сельти" Маруан Феллайні з подачі Маркуса Решфорда. На 85-й хвилині іспанцям вдалося відігратись Факундо Ронкалья зрівняв рахунок після навісу капітана "Сельти" Мальо....1NEWS

В Індії під час святкування весілля загинуло 22 людини

На півночі Індії під час святкування весілля на людей обвалилась стіна, щонайменше 22 особи загинули. Гості заховалися під навіс, який стояв біля чотириметрової стіни.Unn.com.ua

Реал вийшов у фінал Ліги чемпіонів, де зустрінеться з Ювентусом

інтригу. За якихось п'ять хвилин футболісти "Атлетико"  відзначилися двічі. Спершу Наваса засмутив Сауль - іспанець головою вразив кут воріт після навісу від Коке з кутового, а потім Грізманн реалізував одинадцятиметровий удар. Пенальті суддя призначив за фол Варана проти Торреса. "Атлетіко"...Ваші новини

операція. Представник місцевої поліції розповів, що під час святкування весілля у штаті Раджастхан піщана буря налетіла та гості зайшли під навіс, що прилягав до чотириметрової стіні. Через сильний вітер стіна обвалилася і поховала під собою гостей. Джерело...Високий замок

Наразі на місці трагедії триває рятувальна операція. Від сильного дощу та вітру стіна впала, вбивши та поранивши десятки людей. Еспресо TV

Прем

початку першого тайму голом відзначилися гості, то після перерви вже відігралися господарі - Перейра головою переправив м'яч у сітку після навісу Загальського зі стандарту. В кінцівці поєдинку обидві команди намагалися вирвати перемогу, але не змогли реалізувати свої шанси, завершивши матч...Зеркало недели (газета)

Арсенал - Манчестер Юнайтед 0:0.

Венгера 67 хв Косьєльні сфолив на Марсьялі та отримав попередження 65 хв Подали кутовий гості, але не дали "каноніри" завершити навіс опонентам, які прийшли у карний майданчик Чеха 63 хв Ще одну заміну робить Моурінью: Маркус Решфорд замінив Андера Ерреру...Online.ua

Свіжі фото зі скандального будівництва ТРЦ на "Героїв Дніпра" в Києві

збільшилася площа будівельного майданчика. Робітники знесли тротуар, а на його місці встановили паркан. Для пішоходів тут облаштували вузький прохід під навісом, куди, за словами жителів, неможливо проїхати з дитячим візочком. Нагадаємо, що в середині жовтня минулого року через будівництво ТРЦ...Infokava.com

звернутись до поліції з проханням провести бесіду з перевізниками і "Зобов’язати водіїв автотранспорту приміських маршрутів здійснювати посадку-висадку пасажирів біля встановленої навісу (автобусна зупинка) по вул. Об’їзна біля АЗС "ОККО"."  Та поки що результатів від даного рішення і роботи поліції ми не...Галич давній сучасний