навіс

Першими забили колумбійці. Забив гол за колумбійців Єррі Міна. Після розіграшу кутового м'яч потрапив до Хамеса Родрігеса, який зробив легкий навіс на партнера. Той пробив головою, випередивши Войцеха Щенсни, який дещо запізнився на виході з лінії воріт. Гол Єррі міни...24 канал

вперед. На 75-й хвилині захисники збірної Сенегалу встигли заблокувати удар Юя Осако. А за 3 хвилини японці відновили рівновагу. Після навісу з місця правого інсайду помилився кіпер сенегальців Ндіайє і Кейсуке Хонда переправив м'яч у пості ворота після прострілу Інуї.Чемпион

це все Панама відповіла своїм одним точним ударом. Було це вже у другому таймі, коли на табло було 6:0. після навісу зі штрафного відзначився Балой. Гравцю вдалося в падінні в дотик дотягнутися до м'яча і переправити його у ворота Пікфорда.24 канал

відомого тренера глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Забиті м’ячі не змусили себе довго чекати – вже на 12 хвилині після чудового навісу Косовського Олександр Косирін переправив м’яч у ворота. За кілька хвилин українці могли забивати вдруге, проте В’ячеслав Шевчук не зумів...Газета "Наш ДЕНЬ"

поблизу штрафного майданчика, нападник пробив з під захисника в кут воріт. Гол Лукаку Скоротила відставання збірна Тунісу одразу ж. Після навісу зі штарфного головою в кут воріт пробив Ділан Бронн. Гол у ворота збірної Бельгії...24 канал

гарантувати собі участь в 1/8 фіналу. Перший крок для перемоги серби зробили вже на початку матчу, коли відзначився Мітровіч після навісу Тадіча. Форвард пробив головою, а воротар Зоммер не зумів дотягнутися до м'яча. Свої голи збірна Швейцарії забивала вже у...24 канал

У Херсоні перевіряють зупинки (фото)

Корабел. У ході моніторингу перевірялася відповідність зупинок вимогам Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, зокрема наявність навісу або павільйону, лавки для сидіння, урн для сміття, дорожніх знаків пункт зупинки тролейбуса та пункт зупинки автобуса, інформації про...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

моменті, і порушенні правил на ньому не було. Єдиний гол збірна Бразилії зуміла забити вже коли йшов доданий арбітром час. Навіс у штафний майданчик, скидка на Жезуса, який не зумів як слід зупинити м'яч. Саме на цей відскок зреагував Коутіньо,...24 канал

Пляжний сезон в Одесі: правила безпечної засмаги

опіків. Дітям раннього віку не можна перебувати під прямими сонячними променями. Малюки на пляжі повинні перебувати під пляжною парасолькою або навісом. Після купання на морі обов'язково обполосніть шкіру прісною водою. Людям з великою кількістю родимок перебування на сонці краще максимально...Главком

Згодом ще одна небезпечна атака прийде з під Піке – захиснику прокинуть м'яч між ніг на фланзі, після чого послідує навіс у штрафний майданчик, де Таремі головою замикатиме навіс. Трохи вище воріт. Найактивнішим серед іспанців був Давід Сілва. В одному...24 канал

Гол Роналду приніс Португалії першу перемогу на ЧС-2018

із Кріштіану Роналду змінила цифри на табло. Лідер атак європейської команди залишився без опіки у карному майданчику і після флангового навісу від Моутінью наніс результативний удар головою 1:0. До перерви екс-гравець київського Динамо Бельханда мав реальну нагоду вирівняти становище. Мяч...Unn.com.ua

ЧС-2018: Уругвай насилу обіграв Саудівську Аравію

на 25-й хвилині матчу. Збірна Уругваю заробила кутовий на лівому фланзі. Голкіпер саудівців Аль-Уваїс дуже невдало зіграв на виході при навісі від прапорця, а м'яч прилетів до Луїса Суареса, який розстріляв порожні ворота. В матчі третього туру збірна Росії 25...Зеркало недели (газета)

20 червня на Чемпіонаті світу. Розпочала Португалія доволі потужно. І забила гол вже на четвертій хвилині. Після розіграшу кутового послідував навіс від Моутіньо у штрафний майданчик, і головою пробив Кріштіану Роналду точно по воротах. Захисник на мить не встиг вибити...24 канал

на «стометрівці» по моїм підрахункам, було близько півсотні людей. Я простояв трохи більше півгодини на сонечку в +30, бо під навісом не було місця. Питання - навіщо це було зроблено? Тільки не кажіть мені якусь фігню про безпеку руху». Олег...Херсон Онлайн

по воротах. Після цього гра дещо заспокоїлася. Ініціативу на деякий час захопив Туніс. І одна з атак принесла результат. після навісу з флангу Кайл Вокер зіграю рукою у суперника, від чого той вправ. Зважаючи на те, що це було у...24 канал

вдався фантастичний за виконанням удар, з яким не зумів справитися голкіпер. Подвоїти рахунок бельгійцям вдалося невдовзі. Ромелу Лукаку замкнув головою навіс Кевіна де Брюйне. Сам же Лукаку і встановив остаточний рахунок у матчі, коли реалізував швидкий контрвипад своєї збірної. Цього...24 канал

У найближчих планах – облаштувати пішохідну доріжку з плитки до джерела, щоб було зручно до нього підходити. Також – зробити навіс, щоб у воду не потрапляло сміття.  ...Винница Daily

початку матчем проти збірної Швейцарії. Перший гол у матчі на рахунку бразильця Коутіньо Бразилії вдалася атака лівим флангм, звідкти пішов навіс у центр штрафного майданчка. Але захисникам вдалося винести м'яч, який за межами штрафного підхопив Коутіньо. Останній наважився на кручений...24 канал

біля воріт суперників, але за весь перший тайм м'яч лише один раз побував у сітці воріт. Після подачі з кутового навіс головою "продовжили" далі у штрафний майданчик. де головою у падінні пробив Манджукіч. Але від ноги Етебо м'яч залетів у...24 канал

Олександр Мамай: До кінця 2018 року підземні переходи у Полтаві відремонтують на 70-80%

Спочатку ми зробили проект, потім ми провели тендер, прийшов підрядник, взяв аванс. Здебільшого, перемоги отримує згадане ТОВ «Асфер Груп». Интернет-издание «Полтавщина»