навіс

У Смілі продають майно підприємства-боржника

адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 129. На аукціон виставляється одноповерхова нежитлова будівля колишньої Аптеки №112 (літ. А, а, а1) з навісом (літ. В) без урахування вартості земельної ділянки, загальною площею – 126 кв.м. Місцезнаходження майна: м. Сміла, вул. Московська, буд.Про Все

адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 129. На аукціон виставляється одноповерхова нежитлова будівля колишньої Аптеки №112 (літ. А, а, а1) з навісом (літ. В) без урахування вартості земельної ділянки, загальною площею – 126 кв.м. Місцезнаходження майна: м. Сміла, вул. Московська, буд.Діловий регіон

Караваєв відзначився ассистом за Фенербахче

черговим результативною дією в своєму новому клубі. У товариському передсезонному матчі проти албанського клубу "Партизани" Караваєв віддав гольову передачу. Після навісу з кутового Караваєв спробував не те вдарити, не те прострелити, а в підсумку віддав гольову передачу на Фернандао, який...Ua-football

Коноплянка забив за "Шальке" "ножицями" через себе

Євген Коноплянка відзначився неймовірним голом. Повідомляють Футбольні трансфери Сталося це у товариському матчі, де суперником "Шальке" був бельгійський "Остенде".Коноплянка приймав навіс із флангу і вивернувся так, щоб завдати удару через себе. Вийшло надзвичайно красиво.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Коноплянка забив за "Шальке" в товариському матчі проти "Остенде"

у товариському матчі проти "Остенде" (2:1). Коноплянка вийшов на заміну в перерві. Українець у першій же атаці забив гол: після навісу Колашинаца Учіда на дальній штанзі скинув м'яч на Коноплянку, який класним ударом в падінні зробив рахунок 2:1, тим самим...Зеркало недели (газета)

У Стамбулі обвалився навіс мечеті, є загиблі

Внаслідок обвалення навісу мечеті в стамбульському районі Атакей загинули дві людини, ще близько десяти людей отримали поранення.Зеркало недели (газета)

Герой футбольного дня.

Адуріс в силу досвіду чудово розуміє, бачить, читає гри. Точного удару Адуріс завдав з близької відстані головою після навісу Рауля Гарсії.Ua-football

мешканець, який повідомив, що декілька хвилин тому невідомий чоловік незаконно заволодів його автомобілем ВАЗ 2106, який зберігався на подвірї під навісом. Відтак, туди виїхала група реагування та слідчо-оперативна група. На автодорозі Київ-Чоп біля села Дубина правоохоронці побачили викрадений автомобіль і...Щоденний Львів

Монтаж відреставрованих чавунних сходів Андріївської церкви завершено

сходів Андріївської церкви. Всі металеві елементи після реставрації повернуто на своє історичне місце. Сьогодні реставратори закінчують розбирання захисного шатра, під навісом якого сходи знаходилася майже рік. Ведуться роботи по бічних парапетах і вхідній групі", - написав він. Нагадаємо, реставрація Андріївської церкви почалася...ДеПо

Фірма отримала: градирню; склад хімдобавок; склад вапна; приміщення для виготовлення неопербетону та навіс Наші гроші. Запоріжжя

Коноплянка знову відзначається (ВІДЕО)

17-му турі Бундесліги, в якому зумів відзначитись голом.Повідомляє Футбол газета. > На 74 хвилині український півзахисник точно зумів замкнути головою навіс з флангу, тим самим зрівняв рахунок у матчі. Зазначимо, що це перший гол для Коноплянки в БундеслізіВашій увазі відео...Футбол газета

Коноплянка забив красивий гол за "Шальке" у Бундеслізі

врятував свою команду від поразки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. За 15 хвилин до фінального свистка Євген у красивому стилі замкнув головою навіс з лівого флангу і приніс "кобальтовим" очко.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усі гравці "Дніпра" заробляють менше одного КоноплянкиСайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Картоплю занесіть у погріб, а гарбузи - до комориl Вирощене - збережемо

настил, піддони чи навіть земляну долівку. Проте не заносьте у льох відразу після викопування. Кілька днів бульби повинні вилежати під навісом, де охолонуть, а водночас затягнуться рани. Детальніше читайте в паперовій версії додатку.Високий замок

Шматок фасаду будинку на Корзо обвалився і впав просто перед входом одного із закладів в центрі Ужгорода. ClipNews.info

Небезпечний Ужгород: аварійні фасади загрожують життю перехожих / ВІДЕО

просто перед входом одного із закладів в центрі Ужгорода. Як розповідають очевидці, перший шматок відвалився близько 8-ї вечора він продірявив навіс над входом закладу. Уночі, за кілька годин, впав ще один. Подробиці дивіться у сюжеті21 channel.Голос Карпат

Фантастичний сейв голкупера у матчі за кубок МЛС (Відео)

МЛС проти "Торонто".> У другому овертаймі "Торонто" отримав відмінний шанс відкрити рахунок в зустрічі. Алтідор у прекрасному стрибку ідеально замкнув навіс свого партнера, і м'яч вже летів у дальній кут воріт Фрая. Однак швейцарський голкіпер витягнув "мертвий м'яч", а його...Футбол газета

Кравець допоміг "Гранаді" піти від поразки у матчі з "Малагою"

Вперше в історії Ла Ліги українець забив у ворота українського голкіпера. Артем здорово пробив головою після навісу зі штрафного з правого флангу.Зеркало недели (газета)

проти Малаги. І забив український нападник іншому українцю - Денису Бойку, який захищав ворота господарів. Кравець виграв боротьбу під час навісу зі штрафного та пробив над голкіпером. Це вже четвертий гол Артема у цьому сезоні Ла Ліги. відео голу чекайте...Чемпион

"Дніпро" відкрив рахунок у матчі з "Олімпіком" Про це повідомляє Depo. На 29-ій хвилині Руслан Ротань ефектно замкнув навіс зі штрафного.ДеПо