навіс

Житомирський район: хроніка надзвичайних подій

піднавісі в с. Ліщин. На місці події вогнеборці встановили, що вогнем охоплено близько 10 тонн грубих кормів, що зберігалися під навісом, та пожежа поширилася на дерев'яну недобудовану господарську будівлю. Два відділення бійців ДСНС пожежу локалізували та ліквідували. Вогнем знищено 10...Сільске життя

"Шахтар" мінімально переграв "Динамо" (ВІДЕО)

Загалом підопічні Паулу Фонсеки впродовж цілого матчу контролювали хід гри. Вже на 12-ій хвилині Феррейрі вдалося замкнути навіс Тайсона із лівого флангу.Sportgid

"Реал" обіграв "Баварію" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

призначив пенальті у ворота "Реала" - Левандовскі підійшов до точки і переграв воротаря. На 76-й хвилині Роналду зрівняв рахунок після навісу від Каземіро, після чого здавалося, що доля зустрічі вирішена, але дуже швидко "Реал" забив сам собі, коли Серхіо Рамос...Зеркало недели (газета)

Манчестер Сіті не помітив Саутгемптон і піднявся на третє місце

дальній кут. На 77-й хвилині Сані закріпив перевагу Городян, а через кілька хвилин встановив остаточний результат Серхіо Агуеро, замкнувши класний навіс де Брайне. Манчестер Сіті обігнав Ліверпуль і піднявся на третє місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. Саутгемптон займає дев'яте...Новини футболу

Верес вдруге у чемпіонаті обіграв Гірник-Спорт

втім продовжив помилятися на виходах і вже за мить все ж пропустив знову. Він не зумів вибити м’яч подалі після навісу Антона Котляра від кутового прапорця, а Руслан Степанюк у боротьбі із Андрієм Шевчуком проштовхнув м’яча до сітки воріт —...Спорт.ua

у наступному 2018 році. За планом на оновленому стадіоні мають бути сучасне футбольне поле, чотири 400-метрові легкоатлетичні доріжки, трибуни з навісом, манеж і льодова арена. Щоб покласти нове поле, знімуть 50 см ґрунту і вивезуть близько 4 тис. куб. метрів...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Сенсаційна перемога ФК «Катеринопіль»

гри став 1:1. А ще через чотири хвилини нещаслива для «дніпрян» «тринадцятка» катеринопільчан підняла на ноги місцевих уболівальників. Після націленого навісу з правого флангу Курінний пробив влучно головою і вивів господарів уперед. Варто зазначити, що перед цим капітан ФК «Катеринопіль»...Нова доба

Як зясувалося, за останні два роки власник заплатив 1480 білоруських рублів, це $600-700. За цей час на машину встиг впасти навіс під час зимового снігопаду, вона дивом залишилася неушкодженою. Автомобіль середньомоторний, двигун запозичений у Запись На парковці в Мінську забули...Новости Сумм

U-21: Динамо громит Олимпик

в ворота якого влетіли п'ять м'ячів.Рахунок в матчі відкрив капітан киян Павло Лук'янчук (на фото), який на 16-й хвилині замкнув навіс Олександра Тимчика. Забитий м'яч анітрохи не охолодив атакуючий...Sportgid

загасити полум'я вдалося швидко. Від вогню постраждав балкон сусідньої квартири і кафе, яке розташоване внизу будинку. З палаючої квартири на навіс кафе падали палаючі речі, із-за чого він частково обгорів, від води зазнали збитків усі балкони цього стояка. Як стверджують...Репортер

Десна переграла Верес у виїзному матчі

перед собою, і Ігор Кірієнко ударом головою подвоїв рахунок. Супермомент скоротити відставання на 69-й хвилині мав Руслан Степанюк, але після навісу Антона Котляра пробив біля штанги. На 75-й хвилині ще один момент - у Ростислава Волошиновича. Потужний удар влучив у...Спорт.ua

На місці, де був встановлений зупиночний навіс, почали будівництво магазину...Херсон Daily

У Чернівцях горів нежилий будинок

Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Також протягом минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували пожежі у смт Глибокій, де горів під навіс з сіном, та м. Герці, де сталося загорання піднавісу для зберігання...Погляд

Сто років тому у Черкасах прокладали трамвайну лінію

батько. Цей “склад” частенько був місцем їхніх дитячих ігор. Обладнання привозили… верблюдами, які тягли спеціальні візки, а ночували тварини під навісом. Теж тут, на вигоні. Від дорослих вона чула, що скоро в Черкасах замість конки (“вагон” на 20 осіб, запряжений...Про Все

Зерновим складам у Миколаєві зась - будівництво скасовано через численні порушення

початок виконання будівельних робіт з реконструкції складу для зберігання зернових культур у Миколаєві. Під час проведення перевірки на об'єкті «Реконструкція складу-навісу №1 під критий склад з можливістю підлогового зберігання зернових культур в ДП СМП «Октябрьск», а/я 170, м. Миколаїв» виявлено...Миколаївська правда

наробити чимало біди. Вщент згоріли верстати на торцювальній лінії, покрівля в цеху, 100 метрів кубічних готової продукції, що була під навісом. Тут власне й був епіцентр загорання. Вогонь пошкодив також кабелі на електричних...Голос Карпат

"Динамо" мінімально обіграло "Чорноморець"

флангом та потужно пробив з гострого кута. Інтригу в гру на 72 хвилині вніс гол у виконанні Хочолави, який після навісу зі штрафного головою переправив м'яч у кут воріт Рудька 2:1. Додамо, що після 22 матчів у киян 46 пунктів...Unn.com.ua

"Шахтар" "Олімпік" 1:1 Рахунок в матчі відкрив "Олімпік", скориставшись грубою помилкою Андрія Пятова. "Олімпік" шансом скористався та зусиллями Антона Поступаленка вийшов вперед. Еспресо TV

оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на території приватної садиби під металевим навісом по вул. Радянській, горить автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon. На місце події негайно прибули бійці 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини. О...In Kyiv

72-й хвилині Лерой Сані першим встиг на добивання і скоротив різницю в рахунку. 2:1. Однак вже через п'ять хвилин після навісу зі штрафного Бакайоко головою відправив м'яч за спину Кабальєро і встановив остаточний рахунок на табло 3:1. Таким чином, саме...Znaj.ua