навіси

може зробити крок уперед в єврокубках. Так вважає головний тренер команди Юрій Вернидуб. "Атлетик любить атакувати флангами і робити багато навісів, передач з флангу.Чемпион

"Шахтар" U-19 перемогою над "Манчестер Сіті" завершив виступи в Юнацькій лізі УЄФА

"Манчестер Сіті", передає УНН з посиланням на прес-службу "гірників". "Шахтар" почав атакувати від перших хвилин, навантажуючи штрафну опонента прострілами й навісами, а також намагаючись здійснювати швидкі комбінації. І хоча гості теж створювали напругу біля воріт Кучеренка, відкрити рахунок вдалося саме...Unn.com.ua

Финансовый отчет ОШ №1 Дружковки

212,5 грн.Крони для мікрофону – 34 грн. + 40 грн.+ 88 грн.Придбання рулонного паперу – 42 грн.Придбання цвяхів, свердл, двірних навісів, рідких цвяхів, швидкого монтажу, диска на болгарку, наждачний папір, гамка на унітаз, канц.ниток – 72 грн. + 45,50 грн.Дружковка на ладонях

З метою вдосконалення транспортної інфраструктури міста, облаштування зупинок міського громадського транспорту навісами, їхнього належного утримання, а також організації контролю за їхнім технічним станом, створено тимчасову комісію. Про це йдеться у розпорядженні міського...Мост

За листопад у Львові склали 327 вимог та 21 протокол порушень правил благоустрою

«Адміністративно-технічне управління» кожного місяця здійснює нагляд за станом зупинок. Загалом у Львові є 641 зупинка, з них – 409 з навісами. За цей місяць обстежено 448 зупинок та складено 3 вимоги. З початку року – обстежено 641 зупинку та складено...MediaStar

Серія А. Аталанта дотискає Беневенто

в Єврокубках, зустріла серйозний опір. "Беневенто" поступався у володінні м'ячем, однак спокійно оборонявся, уповільнював темп і намагався атакувати. На два навіси Гомеса - з гри та зі штрафного - і удари головою Кастаньє та Корнеліуса -...Ua-football

покриття на багатьох ділянках КПВВ для пішоходів є незадовільним. На випадок холодів не в повній мірі забезпечена можливість зігрітися, захисні навіси через недостатню кількість або невдале розташування, не захищають від опадів усіх людей, що стоять у чергах. Так, люди можуть...Антикризовий медіа-центр

Вольова перемога юніорів "Скали"

передачу. А між цим голами два м`ячі-близнюки провели центральні захисники «Скали» Анніч та Альохін, які відзначилися влучними ударами головою після навісів з кутового з лівого флангу у виконанні Ігоря Королевича. А скільки ще було не використаних моментів… У підсумку заслужена,...Галичина спортивная

Вінницької обласної державної адміністрації. Зокрема тендерною документацією передбачається демонтування старих покрівель, заміна вікон та комплектуючих (ґрат та москітних сіток), крокв, навісів та ґанків, очищення фасадів. Окрім того, планується реконструювати та утеплити покрівлі, облаштувати горищні перекриття, облаштувати систему вогнезахисту дерев’яних конструкцій,...Vежа

Готуємо господу до зими

це можливо, звичайно. Завдяки таким діям водостоки не будуть пошкоджені льодом і товстим шаром снігу. Прискіпливо огляньте наявні козирки і навіси, які зазвичай розташовуються безпосередньо над вхідними дверима. Подумайте: чи здатний ваш козирок витримати очікуваний шар снігу? Якщо не впевнені...Нова доба

зразковий матч, не рахуючи двох відрізків у третій та четвертій чвертях. Українська команда зберегла напрацювання з Євробаскету, завершуючи атаки або навісами на центрових, або триочковими кидками. З урахуванням того, що триочкові у гостей полетіли як треба (11/27 за підсумком, по...UkrBasket

та місцевої влади. Під час наради обговорювалися питання облаштування КПВВ та підготовки до роботи в зимовий період. Зокрема, щодо встановлення навісів та наметів для захисту від дощу та снігу, облаштування медпунктів та місць поглибленого огляду автомобілів. При цьому, представлені на...Народна Рада

Тренер сборной Аргентины признал, что без Месси у команды не получается игра в атаке

багато хороших моментів, вони здорово грали в захисті. Але і ми, думаю, просто не реалізували свої моменти. Було дуже багато навісів. Повторюся, перший тайм ми відіграли на дуже високому рівні. Вважаю, що всі наші проблеми криються в області психології. Вважаю,...Ua-football

завершенням огорожі цвинтаря, благоустроєм дитячої альтанки у сквері на вул. Т. Шевченка та прибудинкової території на вул. Б. Лепкого, формуватимуть навіси над контейнерними майданчиками. Місто роблять кращим з кожним днем, до свят воно вже виглядатиме зовсім по-новому.Vsemisto-lv

з новими силами після перерви. Шведська команда притиснулася до своїх воріт, проте в кінцівці поєдинку атаки італійців звелися до банальних навісів в штрафну гостей, які не несли ніякої користі. У результаті - нічия 0:0, яка стала крахом для Скуадри Адзурри.Високий замок

У Херсоні відремонтували навіси на зупинках громадського транспорту

Херсонське міське комунальне підприємство "Бюро естетики та зовнішньої реклами" здійснило оплату послуг з поточного ремонту навісів на зупинках громадського транспорту. Всі роботи виконувала приватна фірма "Ремсан", керівником якої є Олександр Ємельяненко. Всього відремонтовано 9 навісів на...Херсонщина за день

Буковина в домашньому матчі перемогла Полісся

взяти перший тайм, то один Антон Батрак повинен був доводити атаки до логічного завершення. А небезпеки поблизу наших воріт, окрім навісів, не було. Десь вдало зіграла наша оборона. Я задоволений грою. Думаю, що матч із “Поліссям” нам треба занести в...Чернівці.ТВ

Сподіваємось, що після цієї замітки дирекція школи чи керівництво управління освіти зверне увагу на небезпечне сусідство і приведе до ладу шкільну територію. РІО Бердичів