мінімально

матчі 17-го туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу, повідомляє WestNews. У центральному матчі туру, який прошов в Брошневі, місцеві «Карпати» мінімально обіграли «Колос-Городенківщини», продовживши боротьбу за другу сходинку в турнірній таблиці. До слова, городенківці розпочали друге коло вкрай погано –...Westnews

Гості забили по голу в кожному з таймів і впвнено довели зустріч до перемоги. Нагадаємо, що в 28-му турі Рух мінімально здолав Кремінь.Чемпион

Прімера. "Ейбар" - "Хетафе" - 0:1

"Хетафе" мінімально обіграло "Ейбар" на виїзді. Чемпіонат Іспанії34 тур"Хетафе" - "Ейбар" - 0:1Гол: Олівера, 23Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

У 34-му турі іспанської Ла Ліги Ейбар вдома мінімально поступився Хетафе (0:1). Єдиний гол у матчі забив хавбек гостей Олівейра на 23-й хвилині. Зазначимо, що колишній гравець Динамо Віторіно...Чемпион

Футболісти «Кременя» мінімально поступаються на виїзді

Кременчужани не змогли переломити хід гри   18 квітня футболісти "Кременя" мінімально поступилися на виїзді "Руху". Єдиний м'яч “Кремінь” пропустив у додатковий час першого тайму. До перерви у ворота “синьо-білих” відзначився Борис Баранець...Кременчугский Телеграф

Мінфін пропонує підвищувати акцизи виробникам цигарок, які занижують ціни

Міністерство фінансів України презентувало законопроект, що підвищить акциз на цигарки на 40%, якщо їхня вартість нижча за мінімально встановлену у директивах ЄС.Громадське телебачення

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" розпочав півфінальну серію з поразки

До честі львівських баскетболісток, вони змогли зібратися та дещо скоротити відставання. У третій чверті підопічні Ірини Клєніної поступилися, але вже мінімально — 15:16, а останню залишили за собою — 19:11, залишивши тим самим надію на кращий результат в домашньому матчі...Галичина спортивная

Вчені озвучили головні правила жіночої краси

чи ні якась їжа, і наскільки він ситий. Тому важливо прислухатися до себе. Харчування повинно бути різноманітним, з великою кількістю мінімально обробленої їжі, клітковини, овочів і фруктів, а також здорових жирів. Рухатися і розтягуватися. Аеробне навантаження в обсязі 150 хвилин...UkrHealth

18 квітня у Горішніх Плавнях "Гірник-Спорт" мінімально переміг ФК Суми. Переможний гол на 82 хвилині, після передачі з глибини у штрафний майданчик забив Боровський.Футбол Полтавщини

Учасник вищої обласної ліги "Збруч-Агробізнес" з Підволочиська 15 квітня гостював у Хоросткові, де провів черговий спаринг з місцевою "Зорею" Спорт Тернопільщини

Винниківський «Рух» мінімально обіграв одного з аутсайдерів чемпіонату кременчуцький «Кремінь».Гал-info

Скончался владелец лидера чемпионата Швейцарии

турнірі Ліги Європи вже команда Хацкевича грала роль першої скрипки, зігравши в результативну нічию в Києві 2:2, а в Берні мінімально обігравши суперника 1:0.Ua-football

виграли п’ять очних фіналів, а у Гірників – чотири перемоги. При цьому останній фінал виграв саме Шахтар, в минулому році мінімально обіграли Динамо на ОСК Металіст (1: 0). Цьогорічний фінал відбудеться на Дніпро-Арені в середу, 9 травня. “Шахтар” – “Маріуполь”...Spy-Football

Кременчужани до цієї гри перебували у зоні вильоту, тож активно боролися за очки, але не вдало. Все у цій грі вирішив єдиний гол Бориса Баранця, який господарі забили у доданий арбітром час до першого тайму. Футбол Полтавщини

5 правил жіночої краси

в літаку: спочатку надіти кисневу маску на себе, потім на дитину. Вчіться розпізнавати маніпуляції і протидійте їм.2. Правильне харчуванняРізноманітна, проста, мінімально оброблена їжа, багато клітковини, овочів і фруктів. Жири -теж добре, головне, щоб не в напівфабрикатах і не в магазинних...Країна Здоров'я

Перша ліга.

в Краматорську місцевому "Авангарду", Мінімальні домашні перемоги здобули "Рух" і "Гірник-Спорт"."Десна" вдома розгромила "Нафтовик", а от "Волинь в рідних стінах мінімально поступилась "Миколаєву"."Полтава" перемогла "Оболонь-Бровар" і наздогнала "Арсенал" в турнірній таблиці.Перша ліга28 тур"Рух" - "Кремінь" - 1:0 Голи: Баранець, 45...Football-ukraine.com

Винниківський «Рух» мінімально переміг «Кремінь» у матчі Першої ліги...zaxid.net

МФК «Миколаїв» здобув мінімальну перемогу над луцьким клубом. Протягом двох таймів команди показували рівну і трохи кволу гру. Волинська правда

Під час сонної гри «Волинь» мінімально поступилася «Миколаєву»

МФК «Миколаїв» приїхав до Луцька у статусі середнячка першої ліги. Вісник+К

"Вегас" вибив "ЛА", надважка перша перемога "Вашиингтона"

Сьогодні вночі відбулись ще три матчі НХЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Першим чвертьфіналістом турніру став "Вегас", який мінімально обіграв "Лос-Анджелес" й став першою командою, котра пробилась у наступний раунд.Близький до виходу в 1/4 фіналу і "Вінніпег", який вже...Sportanalytic