мінімальний

Багатьох цікавить рівень мінімальної та середньої зарплати в Польщі, адже це одна з найбільш розвину...Експрес

"Карпати" після першого тайму з мінімальним рахунком виграють у Галицько-Волинському дербі

Сьогодні, 23 квітня, на полі "Арени Львів" відбувається поєдинок між львівськими "Карпатами" та луцькою "Волинню". 032.ua — сайт города Львова

"Шахтар" переміг "Динамо" з мінімальним рахунком

Футболісти донецького "Шахтаря" перемогли в п'ятницю у Києві "Динамо" (1:0) в матчі 26-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. iPress

Перший чвертьфінальний матч Кубка України з футболу серед аматорів між ФК «Львів» та СКК «Демня» завершився мінімальною перемогою «Демні» з рахунком 2:1.Гал-info

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що у звязку з підвищенням мінімальної заробіт...Експрес

У принциповому матчі 25-го туру Першої ліги футбольний клуб Тернопіль завдяки голу у другому таймі обіграв стрийську Скалу - 1:0 Спорт Тернопільщини

Український центр оцінювання якості освіти визначив мінімальну кількість балів, які має набрати випу...Експрес

Визначено поріг для проходження ЗНО за даними пробного тестування

Український центр оцінювання якості освіти визначив мінімальну кількість балів, які має набрати випускник, щоб ЗНО вважали зарахованим.Високий замок

Петро Порошенко віддав наказ українській армії припинити використання зброї -- навіть у відповідь на... Експрес

З 1 травня розмір пенсії зросте для 8 мільйонів пенсіонерів

У Державному бюджеті України на 2017 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму і мінімального розміру пенсій двічі протягом року з 1 травня 2017 року і з 1 грудня 2017 року, - сказав він.докладніше...Стик

1 травня ц.р. відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій. Про це під час «прямої лінії» на KP. UA повідомив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.Komora.info

Uber майже вдвічі підняв мінімальний тариф на таксі у Львові...zaxid.net

З 1 травня цього року відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пен...Експрес

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і змінила мінімальну ціну поїздки у Львові. Про це повідомляє Lowcostavia.com.ua.Гал-info

Із 1 квітня зросте мінімальна грошова допомога з безробіття....Експрес

"Генгам" здолав "Фрежюс"

Чвертьфінал Кубку Франції відкривав поєдинок між "Фрюжесом" та "Генгамом". Останні, до слова, зуміли здобути мінімальну перемогу. Долю цього матчу вирішив єдиний забитий м'яч Александра Менді на початку другого тайму.Sportanalytic