мікст

змаганнях змішаних пар сумський дует Євгенія Чібісова та Олександр Скачок в «бронзовій» дуелі переміг пару зі Львову Палеха/Гавелко. «Золото» в міксті в складі команди Чернівців здобули студенти СДПУ імені Макаренка Лідія Січеннікова та Іван Кожакарь. Раніше ми повідомляли, що сумчанка...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У командному турнірі мікст світової першості з фехтування Гойда восьмий

4 квітня 2017р. у Пловдиві (Болгарія) на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів відбувся командний турнір за принципом мікст — команди складали по два представники (хлопець і дівчина) з кожного виду зброї і боротьба у кожному поєдинку велася до...Галичина спортивная

Міжнародна федерація плавання (FINA) виступає за включення мікст-дуетів у програму Олімпійських ігор у синхронному плаванні та стрибках у воду. Про це заявив виконавчий директор організації Корнел Маркулеску. Мікст-дисципліни...1NEWS

перерви) фінішувала 9-тою з двома «чистими» вогневими рубежами. Інша сумчанка – Юлія Журавок – реабілітувалась за невдачу у вчорашньому одиночному міксті десятим місцем із безпомилковою стрільбою. У чоловіків Сумщину в збірній представляли Руслан Ткаленко, Андрей Доценко, Артем Тищенко та Денис...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Віта Семеренко повернулась на трасу і відразу піднялась на п'єдестал пошани. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українські біатлоністи виграли "бронзу" в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU

на своєму етапі використовувала два додаткові патрони і фінішувала 4-ю, програвши лідеру (Німеччина) 9,5 секунд. Також за українську команду в міксті виступали: Яна Бондар, Андрій Доценко і Руслан Ткаленко. Результати гонки: 1. Німеччина (0+7) 1:14:34.7 2. Норвегія (1+6) +20.8 3.Зеркало недели (газета)

Раніше український тенісист Ілля Марченко успішно стартував на турнірі ATP в Монпельє. Newsru.ua

Бадмінтоністи із Дніпра завоювали дев’ять медалей на Чемпіонаті України-2017

Олімпіади в Ріо у жіночій одиночній категорії завоювала чемпіонське звання. Також в її активі – дві «бронзи»: у парі та міксті. Її колега Наталія Войцех стала володаркою трьох срібних медалей – в одиночній та парній категоріях, а також у міксті.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Нагадаємо, зовсім нещодавно на Australian Open Світоліна дійшла до 1/8 фіналу в одиночному розряді і до півфіналу в міксті. Newsru.ua

Американка Ебігейл Спірс і колумбієць Хуан-Себастьян Кабаль в фіналу Australian Open в міксті перемогли індіанку Саню Мірзу і хорвата івана Додіга. Нагадаємо, що Спірс та Кабаль у півфіналі здолали пару Світоліна/Гуччіоне.Чемпион

Українка Костюк стала чемпіонкою юніорського Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Нагадаємо, раніше українка Еліна Світоліна зазнала поразки у півфіналі міксту.Зеркало недели (газета)

Українка Костюк вийшла у фінал юніорського Australian Open

Костюк стала наймолодшою представницею України у фіналах юніорських турнірів "Великого шолома". Нагадаємо, раніше українка Еліна Світоліна зазнала поразки у півфіналі міксту.Зеркало недели (газета)

У Мельбурні проходять півфінальні матчі Відкритого чемпіонату Австралії, де у змаганнях юніорок українка Марта Костюк обіграла росіянку Олену Рибакіну. Newsru.ua

У словенській Поклюці завершилася одиночна змішана естафета в рамках третього етапу юніорського кубка світу. Українська команда у складі Валерії Дмитренко та Віталія Труша показала 5-й результат. Чемпион

Світоліна не змогла вийти у фінал Australian Open

Українка завершила свій виступ в міксті. Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна та австралієць Кріс Гуччіоне не змогли вийти у фінал Відкритого чемпіонату Австралії в змішаних дуетах.Зеркало недели (газета)

Харків'янку разом з Крісом Гуччоне зупинила пара Спірс/Кабаль. Слободской край

росіянці Анастасії Павлюченковій. Australian Open-2017 Grand Slam Жіночий тенісний турнір у Мельбурні, Австралія Призовий фонд - A$ 22 624 000 Мікст Півфінал Спірс / Кабал (США / Колумбія) - Еліна Світоліна / Гуччіоне (Україна / Австралія) - 7:6 (1), 6:2...Чемпион

Чвертьфінальну стадію міксту українсько-австралійський дует подолав без боротьби.Newsru.ua

Світоліна вийшла у півфінал Australian Open у міксті

перші ракетки посіву Майк Брайан і Бетані Маттек-Сандс. Варто відзначити, то це перший півфінал турніру "Великого шолома" для Світоліної в міксті. Суперниками українки та австралійця будуть колумбієць Хуан-Себастьян Кабаль і американка Абігейл Спірс. 1/4 фіналу Бетані Маттек-Сандс/Майк Брайан (США, 1)...Зеркало недели (газета)

1/2 фіналу Australian Open. Марта Костюк – серед юніорів, а Еліна Світоліна в парі з австралійцем Кріс Гуччіоне - в міксті. Перша ракетка України – Еліна Світоліна разом з Крісом Гуччіоне вийшли у півфінал Australian Open в міксті. Суперники українсько-австралійського...Znaj.ua