мікст

Серед чоловіків сумчанин Олексій Гунбін посів 17-те місце. В міксті Павлова та Івашко посіли шосте місце.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

до повернення на корт. У 2014 році Тетяна відновила кар'єру на турнірі серії ITF в Словенії. Пізніше фіналістка Вімблдону-2005 в міксті без особливих успіхів відіграла ще сім турнірів, пише sportarena.com. Тетяна Перебийніс...1NEWS

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців — 66.96 бала. Золото виграли...1NEWS

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців - 66.96 бала. Золото виграли...Чемпион

Джеймі Маррей та Мартіна Хінгіс стали переможцями Вімблдону у міксті. Нагадаємо, що українка Людмила Кіченок у міксті дійшла до чвертьфіналу Вімблдону.1NEWS

СК "Отаман" успішно виступив на чемпіонаті Європи з драгонботу

екіпажам вдалося замкнути трійку фіналістів - на дистанціях 200 м та 500 в дисципліні S10 серед чоловіків, а також в міксті на 500 м в дисципліні S10.Галичина спортивная

не програли на виїзді. Матчі 2-го кв. раунду 00:35Футбол. Екс-захисник Карпат поїде грати в Польщу 00:20Теніс. Вімблдон. Людмила Кіченок у міксті зупинилася у чвертьфіналі 13.07.2017 23:57Баскетбол. Будівельник підписав українського центрового...1NEWS

Молчанов вибув у першому раунді парного розряду Вімблдон. У жінок визначилися усі півфіналістки Плішкова у понеділок очолить рейтинг WTA Новини 00:50Футбол. Екс-захисник Карпат поїде грати в Польщу 00:20Теніс. 1NEWS

Українка Людмила Кіченок у парі з Мате Павичем не змогли вийти в півфінал міксту на Вімблдоні. Тенісний турнір у Лондоні, Великобританія...Чемпион

Українка Л.Кіченок пробилася до чвертьфіналу Вімблдону в міксті

Як повідомляв УНН, 11 липня українська тенісистка Людмила Кіченок продовжила боротьбу в міксті на Вімблдонському турнірі.Unn.com.ua

України, яка ще залишилася на дистанції "дорослого" Вімблдонського турніру, Людмилі Кіченок з Дніпра не судилося вийти до півфіналу змагань у міксті (змішані пари), - Укрінформ.Гал-info

Українка Л.Кіченок вийшла в третє коло змішаного розряду Вімблдону

КИЇВ. 11 липня. УНН. Українська тенісистка Людмила Кіченок продовжила боротьбу в міксті на Вімблдонському турнірі, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У матчі другого кола Мате Павич з Хорватії і...Unn.com.ua

чоловіків. Повідомляють в Міністерстві молоді та спорту. 9 комплектів срібних медалей у наступних заїздах: на дистанції 200 м в міксті в дисципліні S10,S20 та серед чоловіків...Online.ua

Українка Людмила Кіченок і хорват Мате Павич в двох сетах обіграли пару Катаріна Среботнік і Равен Клаасен і вийшли до третього кола Вімблдону в міксті. 1NEWS

Нагадаємо, Цуренко у третьому колі була розгромлена Рибариковою. 1NEWS

Людмила Кіченок вийшла у друге коло змішаного розряду на турнірі серії Grand Slam Вімблдон-2017. Раніше у друге коло «мікста» вийшла українка Ольга Савчук. 1NEWS

Українська тенісистка у парі з представником Нової Зеландії Артьомом Сітаком переграла американський дует Монро / Мухаммад. 1NEWS

Сьогодні у Черкасах на пляжі "Рівєра" відбудеться чемпіонат України в естафетах-мікст. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі міської ради.Online.ua

наступні вихідні, 24 та 25 червня, Черкаси прийматимуть чемпіонат України з триатлону серед юнаків і кадетів та чемпіонат України в естафетах-мікст. Початок стартів 24 червня о 8.30 - кадети […]...Рідна Черкащина