мікст

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення відкритого чемпіонату України з триатлону та чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст, буде обмежено рух транспортних засобів, …Запись До уваги водіїв: 16, 17 червня у Полтаві часткове обмеження руху впервые появилась...Трибуна Полтава

рух транспорту 16 та 17 червня у Полтаві проведуть відкритий  чемпіонат України з триатлону та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст. На цей час обмежать рух на маршруті проведення змагань. Про це повідомили в Полтавській міській раді. Рух перекриють 16.06.2018...Новини Полтавщини

Роналду і Буффон поцілувались після матчу

Джанлуїджі Буффон не дограв другий чвертьфінал ЛЧ проти "Реала" через сварки з арбітром, але показав повагу до суперника. Із Кріштіану Роналду капітан "Ювентуса" обійнявся та поцілувався у мікст-зоні. Sportanalytic

Роналду обійняв і поцілував Буффона в мікст-зоні після матчу Реал - Ювентус

Роналду висловив підтримку голкіперу "Ювентуса" Джанлуїджі Буффону після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів (1:3). Португальський футболіст підійшов до Буффону в мікст-зоні, коли той давав інтерв'ю журналістам. Роналду обійняв 40-річного воротаря і поцілував його в щоку. Нагадаємо, Буффон був видалений з...Ua-football

Кріштіану Роналду тепло попрощався з голкіпером Ювентуса Джанлуїджі Буффоном після другого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Португалець зустрів Буффона в мікст-зоні, коли той давав інтерв'ю журналістам. Роналду обійняв італійського голкіпера і поцілував його у щоку. Як відомо, Буффон вперше був...Чемпион

Тенісистка з Кропивницького стала призеркою Чемпіонату України (ФОТО)

бронзовою призеркою у парних змаганнях разом із Олександрою Совою. Третє місце підопічна Вячеслава Дяченка та Олександра Брояковського посіла і в міксті (змішані пари) разом із Валентином Юнчиком. В особистому заліку Марія Курищенко зупинилася впритул до призового подіуму, ставши четвертою. Змагання...Гречка

Обидві медалі взяли в міксті – змаганні змішаних пар. Анна Ільїна та Олег Царьков перемогли в змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Катерина Зеленська та...UATV

В Одесі відбудеться чемпіонат України з бадмінтону серед молоді

народження і молодше. У турнірі візьмуть участь 128 юних бадмінтоністів з усієї України. Пройдуть змагання у трьох категоріях: одиночна, парна, мікст. План проведення Чемпіонату: - 22.03 — Кваліфікаційні ігри; - 23.03 — ігри за вихід в 1/16 та 1/8; -...Спорт.ua

Анастасія Меркушина: "Срібло в Контіолахті - перша медаль для мене в цьому році"

Про це українка заявила під час прес-конференції IBU. Нагадаємо, що збірна України стала другою в останньому міксті сезону.Галичина спортивная

У фінському Контіолахті продовжється етап Кубку світу. На 10 березня заплановано дві змішані естафети: одиночна та класична. Чемпион

У одиночному міксті Україну представлятимуть Ірина Варвинець та Артем Тищенко, які отримали 6-й стартовий номер. Зазначимо, що одиночний мікст розпочнеться о 14:40 за...Чемпион

Перший в історії спійманий на допінгу керлінгіст збирається прославляти Росію і на Олімпіаді-2022

на наступних Олімпійських іграх, які відбудуться в Пекіні у 2022 році. У Пхьончхані-2018 Крушельніцкій та Анастасія Бризгалова завоювали бронзу в дабл-міксті, але результат росіян був анульований через позитивну допінг-пробу партнера. Олімпіада була нашою метою, до якої ми йшли досить довго,...Ua-football

Росії заборонять проводити будь-які міжнародні спортивні змагання

випадки вживання росіянами допінгу - були дискваліфіковані бобслеїстка Надія Сергеєва та керлінгіст Олександр Крушельницький, у якого відібрали бронзову нагороду у міксті, де він виступав разом з Анастасією Бризгаловою.Еспресо TV

Росіяни видумали нове виправдання, яким чином їх керлінгіст наївся мельдонію

Оприлюднена нова інформація у справі керлінгіста з Об'єднання Анонімних Росіян Алєксандра Крушельніцкого, недавнього бронзового призера Олімпіади-2018 в дабл-міксті, медаль якого була анульована через виявлення в його допінг-пробі мельдонію. Стала відома концентрація препарату в допінг-пробах: в першій пробі було...Ua-football

Допінг-проба російського керлінгіста показала рекордний вміст мельдонію

15-місячну дискваліфікацію за мельдоній, концентрація становила всього 890 нг/мл. Нагадаємо, О.Крушельницький у парі з Анастасією Бризгаловою стали бронзовими призерами в дабл-міксті на Олімпіаді-2018, проте згодом вони були позбавлені...Unn.com.ua

Збірна США вперше в історії виграла олімпійський чоловічий турнір з керлінгу

черзі пускають по льоду спеціальні важкі гранітні снаряди ("камені") в сторону розміченої на льоду мішені. Нагадаємо, що у турнірі з міксту керлінгісти Канади виявилися найкращими "золото" в...Unn.com.ua

Олімпіада – 2018: російську бобслеїстку дискваліфікували за допінг

російського керлінгіста Олександра Крушельницького на зимовій Олімпіаді в Пхьончхані та позбавив спортсмена і його дружину Анастасію Бризгалову бронзової медалі в дабл-міксті, яку вони завоювали там.Високий замок

Пхенчхані, дала позитивний результат на мельдоній. Олександра Крушельницького впіймали на вживанні допінгу після того, як в матчі за третє місце Олімпійських ігор в дабл-міксті він разом з дружиною Анастасією Бризгаловою, переміг збірну Норвегії і завоював медаль Ігор-2018 у Пхьончхані. Спортивний арбітражний суд позбавив...Народна Правда

22 лютого Спортивний арбітражний суд позбавив бронзових медалей російських керлінгістів. Unn.com.ua

Рейхстагом. Додамо, кьoрлінгіста збірної ОАР Олександра Крушельницького впіймали на вживанні допінгу після того, як в матчі за третє місце Олімпійських ігор в дабл-міксті він разом з дружиною Анастасією Бризгаловою, переміг збірну Норвегії і завоював медаль Ігор-2018 у Пхьончхані. Нагадаємо також, 29-річний український...Народна Правда