мікст

Представлено відео з найкращими моментами Світоліної в 2017-му році

мільйона доларів. Левову частку призових Світоліної принесли успішні виступи в одиночному розряді, лише зрідка українська тенісистка грала в парі і міксті. Світоліна планує розпочати новий сезон на турнірі в Брісбені. На Australian Open одеситка буде посіяна під шостим номером. Раніше...Зеркало недели (газета)

Ольга Абрамова / biathlon.com.ua Українці Ольга Абрамова і Артем Тищенко з одним колом штрафу фінішували шостими в суперміксті на етапі Кубка IBU в Ленцерхайді. Кубок IBU Ленцерхайд, Швейцарія Супермікст 8 грудня 1. Норвегія (0 + 4) 35: 56,3...Чемпион

Світоліна знялася у відвертій фотосесії

мільйона доларів. Левову частку призових Світоліній принесли успішні виступи в одиночному розряді, лише зрідка українська тенісистка грала в парі і міксті. Раніше стало відомо, що Світоліна завершила сезон за межами топ-5 світового рейтингу WTA...Зеркало недели (газета)

Віта Семеренко й Анастасія Меркушина. Індивідуальна гонка відбудеться 29 листопада о 18:15. Нагадаємо, що збірна України посіла 10-е місце в міксті в Естерсунді.Чемпион

Підручний. "За правилами там все нормально, самі не розминулися", - підкреслив біатлоніст. Нагадаємо, що збірна України посіла 10-е місце в міксті в Естерсунді.Чемпион

26-го листопада на етапі Кубка світу в Естерсунді пройшла змішана естафета. Збірна України в цій гонці фінішувала десятою. Нагадаємо, раніше Україна посіла шосте місце в одиночній змішаній естафеті на Кубку світу в Естерсунді. - Биатлон Украины (@ukrbiathlon) 26 листопада 2017...Чемпион

Збірна України показала не найкращі результати в змішаній естафеті та одиночній змішаній естафеті на етапі Кубка IBU в Шушені. Раніше була інформація, що Україна залишилися без медалей на Кубку IBU. Чемпион

Україна оголосила склад на дебютні гонки сезону Кубку світу з біатлону

Про це інформує прес-служба Федерації біатлону України, передає УНН.Згідно з планами тренерів, українці вийдуть на старт у такому порядку: одиночний мікст - Віта Семеренко і Дмитро Підручний змішана естафета - Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Сергій Семенов, Артем Прима. Варто відзначити,...Unn.com.ua

Світоліна потрапила в топ-10 найбільш високооплачуваних тенісисток року

мільйона доларів. Левову частку призових Світоліній принесли успішні виступи в одиночному розряді, лише зрідка українська тенісистка грала в парі і міксті. Поточний сезон - найуспішніший у кар'єрі українки. Еліна виграла п'ять турнірів (Дубай, Тайбей, Стамбул, Рим і Торонто), а також...Зеркало недели (газета)

Хінгіс - переможниця 5-ти Мейджорів в одиночному розряді, 13-ти разова перможниця турнірів Великого Шолому в парі та 7 разів в міксті. В 2016 році Мартіна в парі з Тімеєю Бачінскі виборола бронзову нагороду ОІ в Ріо-де-Жанейро. Швейцарку в 1995 році...Чемпион

US Open. Українські юніори йдуть далі, успіх Савчук у міксті, виліт Бондаренко

Лян Чень (Китай) - Нао Хібіно (Японія) / Алісія Росольска (Польща) - 4:6, 2:6Зате Ольга Савчук успішно розпочала змагання в міксті, де зі своїм партнером із Нової Зеландії вибила п'яту сіяну пару.Ольга Савчук (Україна) / Артем Сітак (Нова Зеландія) -...Sportanalytic

Спортсмени ТНЕУ отримали першу нагороду Чемпіонату світу з біатлону (ФОТО)

Програму було відкрито гонкою юніорів, у якій виявили найсильніших в міксті. Газета "Наш ДЕНЬ"

Синхроністи Вікторія Кесарь і Станіслав Оліферчик здобули у парі першу медаль для збірної команди України зі стрибків у воду на Всесвітній літній Універсіаді-2017 у Тайбеї, інформує УНН з посиланням на Федерацію стрибків у воду. Телеканал Ритм

Серед чоловіків сумчанин Олексій Гунбін посів 17-те місце. В міксті Павлова та Івашко посіли шосте місце.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Т.Перебийніс вперше виграла матч в основі турніру за останні 9 років

Крім того, тенісистка ставала фіналісткою Вімблдону у міксті (2005 рік).Unn.com.ua

до повернення на корт. У 2014 році Тетяна відновила кар'єру на турнірі серії ITF в Словенії. Пізніше фіналістка Вімблдону-2005 в міксті без особливих успіхів відіграла ще сім турнірів, пише sportarena.com. Тетяна Перебийніс...1NEWS

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців — 66.96 бала. Золото виграли...1NEWS

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців - 66.96 бала. Золото виграли...Чемпион

Джеймі Маррей та Мартіна Хінгіс стали переможцями Вімблдону у міксті. Нагадаємо, що українка Людмила Кіченок у міксті дійшла до чвертьфіналу Вімблдону.1NEWS

СК "Отаман" успішно виступив на чемпіонаті Європи з драгонботу

екіпажам вдалося замкнути трійку фіналістів - на дистанціях 200 м та 500 в дисципліні S10 серед чоловіків, а також в міксті на 500 м в дисципліні S10.Галичина спортивная