Новости по метке:

мікробіологи

Вчені розробили здатне виявити рак татуювання

види раку. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Вчені визначили одну з причин розвитку смертельного раку

їх структуру. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Мікробіологи розділили чашки Петрі з живильним середовищем на три групи. А у чашках на відкритому повітрі оселилося всього лише по 1-2 колонії мікроорганізмів. ICTV

У США почалися випробування універсальної вакцини від раку

зразків вакцини. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили білок, що пригнічує розвиток раку

Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

Команда мікробіологів з Гарвардського університету зібрала майже повний геном вимерлої птиці.Урядовий Кур'єр

Вчені знайшли спосіб перемогти рак підшлункової залози

потім нагрівають. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Вчені створили універсальну вакцину від раку

Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

Вчені знайшли молекулярний "вимикач" алергії

Фахівці глибоко вивчили молекулярну структуру антитіла, потім мікробіологи створили механізм його функціонування.Багнет

На мешканців Землі щосекунди крапає вірусний "дощ" — мікробіологи

Щодня з тропосфери нижньої частини атмосфери падає понад 800 млн мікроорганізмів на квадратний метр. Останнє пояснюється тис, що нижня частина атмосфери стикається з поверхнею води. NewWest Media

Вчені пов

поза небезпекою. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Мобільні телефони стали причиною розвитку пухлин у щурів

Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

У Каліфорнії каву можуть почати маркувати як продукт, що викликає рак

Акриламід - хімічна сполука, що утворюється при термічній обробці продуктів. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

Вченим вдалося "розчинити" ракові пухлини у мишей

на людях. Раніше повідомлялося про те, що  у країнські вчені винайшли протираковий засіб  на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили фермент, що сигналізує про розвиток раку

Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

В океані виявили новий вид Супервірусу

нове - дуже важко. І хоча, відзначають вчені, факт відкриття цього вірусу ніяк не вплине на повсякденне життя людини, для мікробіологів це прорив, так як Autolykiviridae був відсутньою ланкою в теорії еволюції вірусів. Біологи відзначають, що новий вірус, не зважаючи...Ваші новини

Їм справді гірше: лікарі кажуть, що глузувати з чоловіків із температурою 37 не варто

захист від подібних вірусів". Ця теорія має наукове обґрунтування. У 2016 році, вчені, використовуючи чашку Петрі (пласка ємність, яку використовують мікробіологи та хіміки) впливали естрогеном на чоловічі та жіночі клітини носової порожнини. Після цього, клітини заразили вірусом грипу. Виявилося, що...Єдність

Ліки від раку здатні вилікувати від ВІЛ – вчені

Потім протягом 45 днів число клітин з ВІЛ зростало. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

з посиланням на “Обозреватель”. Вчені зі США виявили особливий білок, який здатен запобігти розвитку онкологічних захворювань, повідомляє видання Nature Microbiology. Мікробіологи й імунологи в Школі медицини Кека при Університеті Південної Каліфорнії, вивчили вірус герпесу людини восьмого типу, який може викликати...Народна Правда

Вчені з США вперше зробили персоніфіковану вакцину від раку

Вчені дослідили геном дівчини і виявили в ньому ряд мутацій. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.Зеркало недели (газета)

18.11.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий