міжнародні турніри

З 24-го по 27-е березня у Загребі відбувся міжнародний турнір Leda Cup 2017. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації гімнастики України.1NEWS

Гандболістки львівської «Галичанки» вирушили до Білорусі на останній тур престижного міжнародного турніру Балтійської ліги.Гал-info

Відкритий міжнародний турнір по Самбо в Кракові

18 березня цього року під почесним патронатом Генерального консульства України в Кракові відбувся відкритий міжнародний турнір по Самбо, в якому взяли участь понад 50 спортсменів з різних клубів України, Польщі, Литви, Чехії та Білорусі. З вітальним...Народна Рада

Міжнародний турнір "Кришталеві булави" зібрав рекордну кількість гімнасток

У Львові 25-26 березня відбувся міжнародний турнір із художньої гімнастики «Кришталеві булави». Ці змагання уже треті за ліком. Та цьогоріч зібрали рекордну кількість учасниць — майже 400.Галичина спортивная

На базі спортивного комплексу Національного університету «Львівська політехніка у Львові завершився ІІІ міжнародний турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави», який організовано спортивним клубом «Спарта» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, повідомили...Гал-info

Призерами міжнародного турніру з боксу серед молоді повернулися двоє вінничан Андрій Ісаков та Роман Патратій. Змагання відбувались у Білорусі в рамках підготовки до...Моя Вінниця

У м. Вроцлав (Польща) проходив міжнародний турнір зі швидкісної стрільби з пістолета «Гран-прі», присвячений пам`яті польського стрільця Йожефа Запедцкого. У заході взяли участь імениті спортсмени багатьох країн...Бліц-інфо

Суми, Шостка та Мінськ - команди трьох міст розпочали боротьбу за трофеї традиційного сумського турніру. У турнірі хлопців першого дня змагань зустрілась команда Сум і білоруського Мінська. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Меркель у Бундестазі Міхаель Фукс вважає, що країна, в якій не дотримуються елементарних громадянських прав, в принципі не повинна проводити міжнародні турніри. - Через несприятливу ситуацію з правами людей і безпекою багато футбольних вболівальників утримаються від поїздки до Росії на...Znaj.ua

Міжнародний турнір «Кришталеві булави» зібрав рекордну кількість гімнасток +Відео zaxid.net

У київському Палаці спорту 1-2 квітня пройде XV міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine Internation Cup.1NEWS

В Німеччині знову закликали до бойкоту футбольного мундіалю у 2018 році в Росії

позбавленою права проводити світову футбольну першість у 2018 році, оскільки в країні, де не дотримуються елементарні права людини, проведення серйозних міжнародних турнірів недопустимі. Як передає replyua.net, такої думки дотримується заступник керівника фракції партії канцлера Німеччини Ангели Меркель в бундестазі Міхаель...Replyua

Украина U-18 победитель Кубка Федераций

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру Кубок Федерацій-2017, який цими днями проходив у Латвії. Перше місце команда Олександра Петракова здобула завдяки мінімальній перемозі над господарями змагань...1NEWS

Юнацька збірна України з футболу стала тріумфатором "Кубка Федерацій-2017"

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру "Кубок Федерацій-2017", який цими днями проходив у Латвії, повідомляє УНН з посланням на ФФУ.Спочатку збірна Норвегії, минулорічний чемпіон "Кубку Федерацій"...Unn.com.ua

Юнацька збірна України з футболу, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру «Кубок Федерацій-2017», який відбувся у Латвії...Громадське телебачення

Херсонський школяр став чемпіоном з боксу

відкриття секції боксу, у селі Щасливцеве, Дмитро Корчевський не пропустив жодного тренування. Він неодноразово брав участь в усіх змаганнях, зокрема у двух міжнародних турнірах, та двічи ставав чемпіоном області. Так 16-19 березня, у місці Одессі, відбувся регіональний чемпіонат України з боксу. Перший раунд Дмитро...Голая Пристань

Сборная Украины U-17 выиграла Кубок Федераций

© ФФУ Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру «Кубок Федерацій-2017», який цими днями проходив у Латвії. Перше місце команда Олександра Петракова здобула завдяки мінімальній перемозі над господарями змагань...Sportgid

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру "Кубок Федерацій-2017", який цими днями проходив у Латвії. Перше місце команда Олександра Петракова здобула завдяки мінімальній перемозі над господарями змагань...Чемпион

Збірна U-18 - переможець «Кубку Федерацій-2017»

Закарпатські регбісти зіграли з національною збірною Угорщини

26 квітня, у містечку Мандок, на регбійному полі національної збірної Угорщини відбувся міжнародний турнір "Кубок Тиса-трофі 2017", де зустрілися національна збірна Угорщини та збірна Закарпаття. Дві гри у різних вікових категоріях до 16 років...Голос Карпат