міжнародні турніри

Україна U-17 здобуває другу перемогу на турнірі в Мінську

В другому поєдинку на міжнародному турнірі, який проходить у Білорусі, підопічні Олега Кузнецова здобули впевнену перемогу. Після першого ігрового дня лідерство в групі С захопили збірні...Ua-football

тепер створили в Драбові, каже він, ще треба пошукати. На такій базі сьогодні ми можемо прийняти навіть чемпіонат України та міжнародні турніри, задоволено розмірковує директор. Тому з чудовим настроєм та ще з більшою енергією тренуватимемо дітей і досягатимемо успіхів.Урядовий Кур'єр

U-17: на Кубку Розвитку збірна України не залишила шансів Казахстану

© ФФУ І в другому поєдинку на міжнародному турнірі, який проходить у Білорусі, підопічні Олега Кузнецова здобули впевнену перемогу. Після першого ігрового дня лідерство в групі С захопили збірні...Sportgid

І в другому поєдинку на міжнародному турнірі, який проходить у Білорусі, підопічні Олега Кузнецова здобули впевнену перемогу. Після першого ігрового дня лідерство в групі С захопили збірні...Спорт.ua

В Умані визначили переможців на здобуття міських стипендій

клубу «Пантери»-Умань,  чемпіонка України з пляжного футболу серед жіночих команд, чемпіонка України з футболу серед дівочих команд вищої ліги, переможниця міжнародного турніру розвитку УЄФА,  учасниця чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги (5 місце), володарка титулу «Кращий молодий гравець України...Про Все

Буковинський шахіст Георгій Мінтенко вдало зіграв у Польщі

Puchar Wjta Gminy Chodel (FIDE), який відбувся у Польщі. У змаганнях зі швидких шахів (10+5) наш земляк, який представляє на міжнародних турнірах Угорщину, посів 7 місце серед 132 учасників (з них шість українців). Георгій набрав 7 очок із 9 можливих.0372.ua

Чернівецькі каратисти успішно виступили на міжнародних змаганнях

З перемогами повернулися чернівецькі спортсмени з міжнародного турніру пам'яті Михайла Бозоган "Memorial of Michal Bozogan", який проходив у словацькому місті Кошиця. У турнірі взяли участь каратисти з 10-ти...Погляд

Юні футболісти «Ягуару» зіграли в Польщі

21 січня в Гданську (Польща).  - Попри те, що наша команда не зайняла призове місце, 13 місце на першому для себе міжнародному турнірі - це відмінний показник, який наступного разу безсумнівно перетворитися в перемогу, - повідомляє прес-служба футбольної академії "Ягуар". 20...Кременчугский Телеграф

Команда МАЛ коростенської ДЮСШ з футболу 2009 року народження під керівництвом тренера Гаєвського Вячеслава Віталійовича стала срібним призером ХХVІІ-й Міжнародного турніру з футболу серед юнаків 2008/2011 років народження на Кубок ФК,,Адреналін, який нещодавно завершився у Луцьку. У соїй віковій...Спортивний Житомир

Татран демонстрував якісний гандбол і зумів здобути перемоги в усіх зустрічах. Голос Карпат

Проте це не завадило Олегу Приймачову невдовзі стати Чемпіоном світу та тримати орден …Запись Полтавець переміг на міжнародному турнірі з кікбоксингу впервые появилась Трибуна.Трибуна Полтава

Скадовським спортсменам призначать щомісячну стипендію

кульової стрільби. 3. Рященку Миколі Миколайовичу, майстру спорту України, члену Національної збірної України, чемпіон чемпіонату України з важкої атлетики, призер Міжнародного турніру Я.Куценка, чемпіон Міжнародного турніру Михайлова (Молдова). 4. Хандусю Олексію, майстру спорту України, члену Національної збірної України, чемпіон...Херсонцы

U-17: збірна України розпочала міжнародний турнір у Мінську з розгрому

Підопічні Олега Кузнецова (футболісти 2001 року народження) на Кубку розвитку забили чотири м'ячі одноліткам із Молдови. У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, юнацька збірна України виграла з великим рахунком у Молдови — 4:0,...Sportgid

Збірна України U-17 розгромила Молдову U-17 на турнірі в Мінску

ФФУ У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, юнацька збірна України U-17 виграла з великим рахунком у Молдови - 4:0.Чемпион

Сьогодні, 20 січня у Києві відбувся Міжнародний турнір з професійного боксу. Тут змагалися спортсмени починаючи з супер-легкої ваги і закінчуючи супер-важкою категорією...Головний портал Ніжина

09 - 11 січня 2018 року відбувся міжнародний турнір з міні-футболу "Прикарпатське Різдво", який проходив в м. Івано-Франківськ.Спорт Тернопільщини

В спекотній Бразилії відбувся лицарський турнір (відео)

Кампінасі - частина змагань, організованих Міжнародною асоціацією історичних середньовічних боїв. Переможці місцевих етапів змагатимуться в чемпіонаті «Битва націй». Цього року міжнародний турнір прийматиме Італія. Доповнить захід фестиваль історичної реконструкції середньовіччя. Міжнародна асоціація історичних середньовічних боїв намагається популяризувати історичні битви в...Телерадіокомпанія РАІ

Вищої ліги відбувся 16 січня, у якому Грантех зустрічався з Медиком. Грантех на звітний матч виходив після здобуття срібних нагород міжнародного турніру Християнська футзальна ліга, який проходив у Білорусі, втім накопичена втома не завадила фавориту набрати чергових три очки. Медик...Спортивний Житомир