міжнародні турніри

"Динамо" позмагається за історичний ватерпольний Суперкубок

— принциповий опонент львів’ян, адже в минулому сезоні відібрали у наших хлопців чемпіонський титул. А потім ще й перемогли на міжнародному турнірі у Львові. «Динамо» реабілітувалося перед своїми вболівальниками завдяки виграному Кубку. Голкіпер львів’ян Денис Волончук зазначив: «Ми дуже скучили...Галичина спортивная

Нещодавно в Бресті (Республіка Білорусь) пройшов 59 міжнародний турнір з легкої атлетики присвячений пам?яті Д.Карбишева. Переможцем з бігу на 60 метрів з барєрами серед атлетів 2002-2003 років народження став...Vin.vn.ua

Ватерполісти Львівського училища фізичної культури 2003-2004 р.н. посіли І місце на традиційному міжнародному турнірі до Дня святого Миколая у польському місті Островець-Свєнтокшиський.Гал-info

Команда тхеквондо з Ужгорода виборола 8 медалей на Міжнародному турнірі (ВІДЕО)

Команда тхеквондо з Ужгорода виборола 8 медалей на Міжнародному турнірі (ВІДЕО).Голос Карпат

Кращі гімнастки позмагаються за перемогу на ХХI-му Міжнародному турнірі з художньої гімнастики "БАГІРА - 2016"

10-11 грудня в Універсальному спортивному залі СКА (вул. Генерала Грекова, 1) відбудеться ХХI-ий Міжнародний турнір з художньої гімнастики «БАГІРА — 2016», у якому візьмуть участь понад 250 гімнасток з України та інших держав. Цей турнір...Галичина спортивная

Тернопільські борці греко-римського стилю привезли з Берегово вісім медалей

В місті Берегово, що на Закарпатті, проходив Міжнародний турнір з греко-римської боротьби під гаслом "Спорт без кордонів". Впродовж двох днів тут змагались 620 спортсмени з 37 команд з міст...Галичина спортивная

Тернопільські футболісти виграли Міжнародний турнір у Ковелі

Команда 16-річних вихованців тернопільської дитячо-юнацької споршколи з футболу та інших ігрових видів спорту перемогла на традиційному Міжнародному турнірі – "Кубок НТК Тайм". Змагання відбувалися з 1 до 4 грудня у Ковелі, що на Волині. Участь у турнірі взяли...Галичина спортивная

В місті Берегово, що на Закарпатті, проходив Міжнародний турнір з греко-римської боротьби під гаслом "Спорт без кордонів"...Спорт Тернопільщини

4 грудня у столиці Грузії - Тбілісі закінчився Міжнародний турнір з вільної боротьби в честь Лері Хабелова.Дзеркало Коломиї

Багато років провідна індорхокейна команда Вінниці і України ОКС-ШВСМ змагалася на престижному міжнародному турнірі в Росії Підмосковні вечори. Цього разу із зрозумілих причин це змагання замінили на турнір в м. Гансава (Польща). Профільне Міністерство...Винницкий Бизнес Портал

Команда 16-річних вихованців тернопільської дитячо-юнацької споршколи з футболу та інших ігрових видів спорту перемогла на традиційному Міжнародному турнірі - "Кубок НТК Тайм"...Спорт Тернопільщини

Збірна Рівненської області вихідними відзмагалась на Міжнародному турнірі з тхеквондо WTF "Кубок школи спорту".  Всього у змаганнях взяло участь близько 600 бійців. Про це повідомляє спортивний сайт "ВСЕ...Все

Прикарпатець здобув "золото" на Міжнародному турнірі з вільної боротьби

4 грудня у столиці Грузії — Тбілісі — закінчився Міжнародний турнір з вільної боротьби в честь Лері Хабелова. У складі української команди виступали імениті борці Снятинщини, вихованці заслуженого тренера України з...Галичина спортивная

Олександр Куца з Ладижина посіла друге місце на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ.Lada.FM

У Виноградові змагатимуться кікбоксери з усієї області

Змагання відбудуться у спортзалі ЗОШ №8, у неділю,11 грудня. Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше,уВиноградові провели міжнародний турнір з настільного тенісу.Голос Карпат

Уродженці Сумщини - лебединець Микола Білоцерківський та конотопчанин Віталій Дзюба зіграли за Збірну команди України з футзалу. На міжнародному турнірі у Китаї вони у складі нашої команди вибороли перемогу. Спочатку збірна переграла колектив з В’єтнаму 3:1, потім Китаю 5:0 та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Організатори турніру вже планують наступного року зробити першість ще масштабнішою. Читайте також: Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь» відбувся...ПедПресса

Юний черкаський гімнаст став переможцем міжнародного турніру у Польщі

Міжнародний турнір з гімнастики спортивної «Barborka cub 2016» відбувся у польському місті Забрзе. Ілля Ковтун у фіналах mix разом з українкою зі Львова Владою Щукіною вибороли «золото» турніру. Нова доба