міжнародний клас

Захід розпочався з виступів юних рятувальників за програмою спортивних змагань міжнародного формату FCC (Firefighter Combat Challenge). ЧаРівне.info

ХХІХ літня Всесвітня Універсіада. Учасницею цих престижних міжнародних змагань стане і спортсменка з Тернопілля, призерка чемпіонатів Європи, майстер спорту України міжнародного класу, студентка Тернопільського національного економічного університету важкоатлетка Марія Хлян. Спорстменка вийде на помост у групі А у ваговій категорії...Газета "Наш ДЕНЬ"

Миколаїв. До Дня незалежності України відбулася респект-зустріч «Твої ровесники, державо»

Алла – дизайнер-практик, викладач Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв, Окунева Оксана і Бірюк Тамара – майстри спорту міжнародного класу в стрибках у висоту та Кутюхіна Валерія – начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги». Начальник управління молодіжної політики...Миколаївська правда

Загалом в змаганнях взяли участь 24 найсильніших гравці Європи. До них потрапили двоє наших спортсменів, майстри спорту України міжнародного класу Андрій Кравець та Артем Качановський. Обидва виступають за Школу інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді.  За результатами...Телеканал Ритм

чемпіонатах України з різних видів спорту- такий здобуток вихованців житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності в цьому році. У змаганнях міжнародного класу з легкої атлетики вихованці школи здобули повний комплект нагород - золото, срібло та бронзу. Також вони виграли золото...Спортивний Житомир

го брало участь завчасно відібрані 24 найсильніші гравці Європи. З України в цю 24-ку потрапили двоє рівнян - майстри спорту України міжнародного класу Андрій Кравець та Артем Качановський. Обидва виступають за Школу інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді. За...Все

років у армреслінгу. За цей час став переможцем чемпіонатів України, Європи, є призером чемпіонату світу та виборов звання Майстра спорту міжнародного класу. Зараз готується привезти «золото»  світової першості. У травні спортсмен повернувся з чемпіонату Європи. Відразу й розпочав підготовку до...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Загалом в змаганнях взяли участь 24 найсильніших гравці Європи. До них потрапили двоє наших спортсменів, майстри спорту України міжнародного класу Андрій Кравець та Артем Качановський. Обидва виступають за Школу інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді.  За результатами…...Новини по-рівненськи

Бердичівлянин Владислав Мазур - найкращий легкоатлет України у липні

- «Кращий спортсмен та тренер місяця». Кращим спортсменом Житомирської області у травні також став бердичівлянин Владислав Мазур – майстер спорту міжнародного класу, переможець Універсіади з легкої атлетики. А кращим тренером області – його особистий тренер гор Лонський. Нагородження відбулося у...РІО Бердичів

Дівчата здобули бронзу чемпіонату світу у французькому Нанті, а хлопці зійшли на третю сходинку п'єдесталу пошани на чемпіонаті Європи в Амстердамі. Прес-Центр

Плавець Євген Панібратець отримав Грамоту Верховної Ради України

серпня, в адміністрації Заводського району народний депутат України Борис Козир вручив Грамоту Верховної Ради України Євгену Панібратцю, майстру спорту України міжнародного класу з плавання. Євген – учасник Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні та 2016 року у Бразилії, чемпіонатів світу...Миколаївська правда

Сергій Котенко, у ваговій категорії до 73 кг посів ІІІ місцеОлександр Назаренко, у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце. Все

Валерій Григорович Мельник народився 24 березня 1958 року в місті Малині Житомирської області. ІнфоМалин

з організаторів турніру. Це має бути великий спортивний захід. Такого у Житомирі раніше не було. У Кубку братимуть участь спортсмени міжнародного класу з усієї України. Вони будуть змагатися між собою для того, щоб підвищити свій статус в загальноукраїнському рейтингу. Для...Спортивний Житомир

віндсерфінгу, на якому вже розігруватимуться перші ліцензії на Олімпійські Ігри-2020 в Токіо. Додамо, що Олександр Тугарєв - майстер спорту України міжнародного класу, є представником секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення КУТОР ШВСМ, студент ТНЕУ, тренери спортсмена Олександр Тугарєв та Олексій...Газета "Наш ДЕНЬ"

Звання "Почесний громадянин міста Малина" хочуть присвоїти двом малинчанам

бойових дій, колишньому працівнику органів суду, громадському адвокату з багаторічним досвідом) та посмертно Валерію Григоровичу Мельнику (українському спортсмену-важкоатлету, майстру спорту міжнародного класу, переможцю і призеру національних...ІнфоМалин

У Первомайську стартував Відкритий чемпіонат України з велоспорту

За роки тренерської роботи Віктор Тофан виховав 42 майстри спорту та 16 майстрів спорту міжнародного класу. Миколаївська правда

представника від Херсонщини, в тому числі вихованець Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради Дубіна Віталій, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу (тренер-викладач Гаврильченко Ігор Володимирович) та випускник Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Просторов Микола – майстер...Pravda.ks.ua

вільної боротьби, участь в якому бере збірна команда України. Одна з учасниць збірної, вихованка калуської школи вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу Христина Береза, що виступала у ваговій категорії 51 кг, виборола друге місце та здобула срібну медаль чемпіонату, пише...Бліц-інфо