Новости по метке:

монетарна політика

Зміцнення євро створить проблеми для Росії - Bloomberg

боргу. Але більша загроза насувається на Росію  з Європи. Хоча жорсткіші американські санкції значно скоротили дохідність бондів у рублях, ослаблення монетарної політики російського Центробанку все ще приваблює інвесторів борговими облігаціями з дохідністю на рівні 11% цього року у доларовому еквіваленті.Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,50 грн/долар

(17 серпня - 4,287 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,57 грн/долар

(16 серпня - 4,271 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,59 грн/долар

(15 серпня - 4,286 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,63 грн/долар

(14 серпня - 4,269 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

моніторингу реформ (іМоРе) склав +1.1 із можливих від -5 до +5. Певний прогрес відбувся в реформуванні енергетичного сектору, держфінансах та монетарній політиці. Реформ у сфері державного управління не було. Велика ймовірність, що у серпні реформаторська активність ще більше знизиться –...Mig.com.ua

НБУ встановив офіційний курс валют

курс продажу - 4,25 грн. 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

Сергій Ніколайчук - директор департаменту монетарної політики і економічного аналізу Національного банку України розповів про рівень інфляції, який підвищиться після відповідного підвищення пенсій.За словами експерта, з 1...NovostiUA

Кажи, що робиш, і роби, що кажеш

в зв'язку з цим може бути поставлене під сумнів? На жаль, багато наших експертів, навіть досить шанованих, інтерпретують успішність здійснення монетарної політики при режимі ІТ лише залежно від того, чи досягнуто інфляційної цілі на кінець року. Швидше, це пов'язано як...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,69 грн/долар

грн за 10 руб РФ. 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,72 грн/долар

(9 серпня - 4,289 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,73 грн/долар

(8 серпня - 4,293 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ підвищив офіційний курс гривні до 25,84 грн/долар

(3 серпня - 4,275 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

НБУ оставил учетную ставку на уровне 12,5%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 12.5% річних. Проведення стриманої монетарної політики зумовлено необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції, зазначили в НБУ. У червні показник інфляції у річному вимірі досяг...Tristar

які б дозволили знизити облікову ставку. Тому її залишили на рівні 12,5% річних. Відповідне рішення ухвалило правління регулятора. "Проведення стриманої монетарної політики зумовлено необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції. У червні показник інфляції у річному вимірі досяг піку...Paralleli.if.ua

НБУ зберіг облікову ставку на рівні 12,5%

валютного регулювання шляхом пом'якшення тимчасових адміністративних обмежень, послаблення яких не створює ризиків для дестабілізації валютного ринку. "Повернення до циклу пом'якшення монетарної політики відбуватиметься у разі стійкого послаблення інфляційних ризиків та покращення очікувань. Зазначене є можливим за умови продовження програми співпраці...Интерфакс-Украина

НБУ відзначає ризики зростання інфляції понад цільовий діапазон

нагадує, що цільовим орієнтиром щодо інфляції на поточний рік є 8% +/-2 процентні пункти. Як зазначено в повідомленні, водночас стримана монетарна політика може сприяти продовженню тренду на покращення очікувань та наближенню інфляції до центральної точки цільового діапазону протягом першого півріччя...Интерфакс-Украина

НБУ прийняв рішення щодо облікової ставки

Правління Національного банку України ухвалило рішення зберегти облікову ставку на рівні 12,5% річних. Проведення стриманої монетарної політики в Нацбанку пояснили необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей по інфляції.Ваші новини

НБУ зберіг облікову ставку на рівні 12,5% річних

банку України від 03 серпня 2017 року № 493-рш "Про розмір облікової ставки". Крім того, в НБУ відзначили, що проведення стриманої монетарної політики зумовлено необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції. "У червні показник інфляції у річному вимірі досяг піку...Новости Чернигова

НБУ знизив офіційний курс гривні до 25,90 грн/долар

(2 серпня - 4,320 гривні). 25 травня  НБУ прийняв рішення знизити облікову ставку з 13% до 12,5% річних. "Пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2018 роках і одночасно спрямоване на підтримку економічного зростання", -...Зеркало недели (газета)

03.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий