Новости по метке:

монетарна політика

НБУ анонсував жорстку монетарну політику

Облікову ставку Нацбанку знизять до 6-7%. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неофіційно влаштованих українців позбавили пенсійЗниження інфляції відбудеться завдяки жорсткій монетарній політиці. На неї також вплине приведення регульованих державою цін до ринкового рівня, йдеться у прогнозі.Бизнес UA

Українська економіка надто доларизована. Це ускладнює проведення монетарної політики та інвестування.Украинская Правда

Британський уряд бещает зберегти незалежність Банку Англії

"Я б хотів прояснити позицію уряду, що комітет з грошової політики Банку Англії залишиться незалежним у прийнятті рішень щодо монетарної політики. Зеркало недели (газета)

НБУ планує до кінця року ввести валютну інтервенцію із запитом найкращого курсу

ефективним інструментом для згладжування функціонування валютного ринку", - розповів директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко в ході семінару з монетарної політики. На думку Нацбанку, саме ця форма інтервенцій дає можливість оперативно реагувати на зміну ситуації на валютному ринку. За...Зеркало недели (газета)

Офіційний курс гривні впав до 25,69 грн/долар

- 4,0806 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ ще більше зміцнив офіційну гривню

- 4,0828 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ трохи укріпив офіційний курс гривні

- 4,0714 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

Экс-бизнесмены на госслужбе.

на посаді долар значно знецінився, а рівень інфляції значно виріс внаслідок підвищення ціни на нафту країнами ОПЕК. Через те, що монетарна політика не знаходилася під його контролем, Блюменталь не міг адекватно відреагувати на події і був змушений піти у відставку...Європейська правда

НБУ зміцнив курс гривні до долара до 25,79

середу, 12 жовтня). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ трохи укріпив офіційний курс гривні

- 4,1566 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ знизив офіційний курс гривні до 25,85 грн/долар

- 4,1397 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ ще трохи зміцнив офіційний курс гривні

- 4,1476 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ продовжує зміцнювати офіційну гривню

- 4,1465 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ стабілізував офіційний курс гривні до кінця тижня

- 4,1465 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ має намір ще більше знизити облікову ставку

Регулятор буде продовжувати лібералізацію монетарної політики. Національний банк України продовжить подальше зниження облікової ставки в разі, якщо буде збережена сприятлива ситуація на ринку, заявив директор департаменту...Зеркало недели (газета)

НБУ знизив офіційний курс гривні до 25,89 грн/долар

- 4,1428 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

Офіційний курс гривні зміцнився до 25,86 грн/долар

- 4,1441 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ виставить на продаж "Ощадбанк"

не в Україні, а в Швеції своїми дешевими ресурсами", - додає експерт.Іноземні банки зацікавлені в роздрібному кредитуванні. Економіст переконаний, що монетарна політика Нацбанку неправильна."Ми не мали права здійснювати експеременти з вільним курсоутворенням та відпускати курс. У нас має бути регульований...Бизнес UA

НБУ трохи підвищив офіційний курс гривні

- 4,0913 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

НБУ трохи послабив офіційний курс гривні

- 4,1027 грн). Нагадаємо,  Національний банк України вважає нормальним  коливання курсу в середньостроковій перспективі в діапазоні 10-20%, сказав директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук. Історичний мінімум офіційної гривні на рівні 30,0101 грн/$  був зафіксований 26 лютого...Зеркало недели (газета)

03.10.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий