момент

вдруг у вас нет собственного транспорта, а вам срочно нужна машина, не забывайте, что существует прокат автомобилей, который в любой момент спасет вас. Сотрудники центра подберут именно ту машину, которая нужна вам для той или иной ситуации, а также имеется...Ukraine-Zmi

В Африці два браконьєри поплатилися життям за селфі з убитим левом

через кілька хвилин загинули самі в результаті нападу ще одного хижака. Браконьєри, чоловік і жінка, фотографувалися з убитим левом. У момент нападу на них другого лева камера продовжувала працювати. Вони стріляли в хижака, намагаючись його зупинити, але врятуватися їм не...Голос Карпат

Зніміть це негайно: речі, які старять жінку

Багато жінок у певний момент помічають, що улюблені фасони суконь вже не підкреслюють фігуру, а кольору і фактури, які багато років вважалися найбільш виграшними для...Ta4ki.net

Эти лекарственные травы снимут боль в горле

От боли в горле, которая может возникнуть в любой момент, не застрахован никто.Телеграф

Чорнобильцям Бердичева пропонують безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування

Гуца» пропонує отримати безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії ІІ, які безпосередньо на момент ліквідації аварії працювали в інфраструктурах автомобільного, водного, залізничного транспорту та пожежників. Дата заїду – 12.03.2018 р. Бажаючих просимо звертатися...РІО Бердичів

У столиці розстріляли відомого бізнесмена: момент нападу зазняли камери спостереження

січня на Слов'янському бульварі в упор розстріляли іншого громадянина Азербайджану – Махіра Рустамова. The post У столиці розстріляли відомого бізнесмена: момент нападу зазняли камери спостереження appeared first on Корупція Інфо.Корупція

одиниці та за наявності ліцензії За допомогою власної курєрської служби за умови післяплати курєр видає розрахунковий документ (чек) покупцю в момент оплати коштів за придбаний товар. При цьому, в даному прикладі розрахунковий документ (чек) повинен бути роздрукований з використанням РРО,...Інтерактивна бухгалтерія

единицы и при наличии лицензии С помощью собственной курьерской службы при условии оплаты курьер выдает расчетный документ (чек) покупателю в момент оплаты средств за приобретенный товар. При этом у данном примере расчетный документ (чек) должен быть распечатан с использованием РРО,...Інтерактивна бухгалтерія

за час анексії Криму Росією незаконно було пробурено у родовищі ще 11 свердловин. "Видобуток газу на Одеському родовищі триває, до моменту анексії там було пробурено 7 свердловин, потім - ще 11 свердловин. Родовище зараз використовується по повній. Нелегітимна влада Криму...MediaStar

Турки запропонували львів

є вже готові автобуси. Турецькі виробники готові продати 150 низькопідлогових 12-метрових автобусів. Це означає, що термін постачання рахуватиметься тижнями з моменту укладення угоди. Тому зараз хочемо ознайомитися з ціновою пропозицією турецьких виробників і умовами постачання. Про це поінформували у Львівській...Щоденний Львів

Гравець "Шахтаря" приховав огріх партнера в грі з "Ромою"

зробили. Позитивні емоції - це завжди добре.Не хочу говорити, хто помилився в пропущеному голі. Всі помиляються. Будемо виправляти помилки. Переломний момент - наш гол. Ми відчули, що можемо забити ще, заграли впевненіше", - сказав Бутко.Нагадаємо, "Шахтар" переміг римську "Рому" в...Sportgid

На момент вибуху в будинку перебувало троє людей, повідомили в департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.Гал-info

Динамо - АЕК: ключові протистояння гри

Кияни за матч нанесли тільки один удар в ствір воріт суперника та фактично створили один момент. Контратакуюча гра була майже відсутня, хоча простору...Sportgid

Де Хеа - о своем сэйве: Была последняя минута первого тайма, это был очень важный момент поединка

в нашому протистоянні ще нічого не ясно. (Про свій чудовий сейв): Це була остання хвилина першого тайму, був дуже важливий момент поєдинку. Я відбив удар, чому дуже радий", - наводить слова іспанського голкіпера прес-служба УЄФА.Ua-football

На Львівщині пролунав вибух у житловому будинку.

21 лютого, у місті Золочів. В одноповерховому цегляному будинку по вулиці Бродівській стався вибух газу без подальшого горіння. На той момент у будинку перебувало троє осіб, один із них лежачий хворий.Press-Центр

озера Тельбин, на ул. Березняковской, 19, водитель авто «Тойота Авенсис» выехал на полосу встречного движения, где лоб-в-лоб столкнулся с «Жигулями». Момент аварии снял видеорегистратор в машине потерпевших (см. ниже).«Водитель — виновник аварии, покинув машину, сорвал номера со своего авто и...Город Киев

Фред На 70-й хвилині гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми хавбек Шахтаря забив фантастичний гол зі штрафного. До цього моменту рахунок у грі був 1:1, тож гол бразильця вивів гірників уперед. Нагадаємо, що в Харкові перед грою відбулася сутичка...Чемпион

Чемпион Англии попался на нарушении финансового Fair Play

коли виграв Чемпіоншип. Тоді збитки клубу склали 20,8 міліонів фунтів, що перевищило допустимий збитковий ліміт, який для Чемпіоншипа на той момент складав 8 млн фунтів. Втім, клуб довго не хотів визнавати свою провину, стверджуючи, що він вклався в потрібну суму,...Ua-football