моменти

Федецький другий тайм провів з перемотаною головою (фото: ФК "Карпати") І трохи про гру Сам матч вийшов не надто видовищним. Моментів було обмаль. Хоча ще в першому таймі обидві команди випробували на міцність каркас воріт – "Львів" хрестовину, а "Карпати"...24 канал

Шаран визнав провину за поразку від "Маріуполя"

нездужання ще з учорашнього дня. Головна причина поразки - тренер.По такій грі ми могли добитися нічийного результату, так як були моменти. Але повторюся, що "Маріуполь" переміг закономірно", - сказав Шаран в коментарі каналу "Футбол".ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Маріуполь" - "Олександрія" - 1:0...Sportgid

У 9-му турі УПЛ київський "Арсенал" вдома приймає донецький "Олімпік". Після першого тайму гості мнімально переграють суперника. 24 канал

За 4 хвилини Львів врятувався від поразки, завдяки точному удару Бруна Дуарте. Головний тренер Олександрії Володимир Шаран взяв провину за поразку від Маріуполя на себе. Чемпион

Першими у матч вдалося забити "Карпатам". Відео голу Дуарте у ворота Карпат Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 24 канал

"Маріуполь" та "Олександрія" грають у першому матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги. Після першого тайму господарі поля перемагають з мінімальним рахунком. 24 канал

Мавпи перемогли в Норвегії Кьонгсберг, а віце-чемпіон Дніпро поступився в Греції Лавріо. Матчі-відповіді відбудуться в Україні 26 вересня. Дивіться відео найкращих моментів перших матчів. Кьонгсберг (Норвегія) – Черкаські Мавпи (Україна) – 63:83 Лавріо (Греція) – Дніпро (Україна) – 82:73...UkrBasket

Лише наприкінці зустрічі українці почали створювати моменти й відповіли двома точними ударами від Чеснакова...Футбол Полтавщини

Олександр Мелащенко: Забий Динамо третій м

відмінним. Був присутній пресинг, створювали тиск на всі ділянках поля, забили швидкий гол. А потім якось заспокоїлися. Кияни створювали багато моментів, але, на жаль, реалізація їх кульгала. Якщо не вистачає майстерності, потрібно досягати результату за рахунок самовіддачі. За рахунку 2-1...Ua-football

Циганков: У нас нічого не виходить

Півзахисник "Динамо" Віктор Циганков відверто оцінив стан команди після нічиєї з "Астаною". Циганков радий, що хоча б моменти виникають. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Циганков: У "Динамо" нічого не виходить

Важко це коментувати - зараз взагалі нічого не виходить.Начебто почали матч здорово. Але знову-таки потрібно грати надійніше в обороні. Свої моменти у нас були", - сказав Циганков в ефірі телеканалу "Футбол 1".Відзначимо, що "Динамо" не може виграти вже шість матчів...Футбол газета

Олександр Чижевський: "Неймовірно щасливі, тому що перемогли в дербі"

Сьогодні поставили в напад опорника Сільченка. Не помилилися — саме йому вдалося забити перший м’яч. Ми довгий час чекали свого моменту, змогли витримати та забити м’яч. Ми просили зіграти футболістів дисципліновано. Вони впоралися із цим завданням». «Вилучення суперника? Є такі...Галичина спортивная

Морозюк розкритикував гру "Динамо"

в середині поля, і попереду. Незважаючи на те, що гра сьогодні була далеко не найкращою, у нас були хороші, стовідсоткові моменти, які потрібно реалізовувати".Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Лидер Динамо разочарован игрой своей команды

це коментувати - зараз взагалі нічого не виходить. Начебто почали матч здорово. Але знову-таки потрібно грати надійніше в обороні. Свої моменти у нас були", - сказав Циганков. Нагадаємо, що в першому турі Ліги Європи "Динамо" не змогло перемогти "Астану" -...Ua-football

Герой "Астани": "Динамо" повинні були забивати і вигравати

"Динамо" в компенсований час - Роман Мартузаєв. дав коментар після гри."Найголовніше - взяли хоч якісь очки. "Динамо" грало добре, були моменти, які вони повинні були забивати і вигравати, особливо коли бив Буяльський. Там забивай і все, шансів у нас ніяких...Футбол газета

Наставник "Вест Хема": Я чекаю від Ярмоленка значно більшого

англійській Прем'єр-лізі. Ми знаємо його рівень, і він це показав. Але, граючи в Прем'єр-лізі, необхідно володіти також швидкістю і тактичними моментами. Ярмоленко це нам також продемонстрував.Однак я думаю, що ми повинні вимагати більшого від Ярмоленко, адже він може стати топ-футболістом",...Футбольні трансфери

Хоча в першому таймі було забито лише один гол. Відео голу Обамеянга у ворота "Ворскли" У другому таймі "Ворскла" пропустили ще. 24 канал

Першими у матчі вдалося відзначитися киянам. Відео голу Анічича у ворота Динамо Все ж киянам вдалося піти на перерву у якості лідера. 24 канал

Нардеп Ар

Народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв відзначає і позитивні, і негативні моменти в результатах засідання регламентного комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).Интерфакс-Украина

Тренер ФК Буковина (U19) Віталій Куниця: Ми здобули важку перемогу

Десь я ризикував результатом, однак цим хлопцям теж необхідно відчути дух гри. Радий, що вирішальний гол вдалося забити хлопцеві 2001 року народження Євгенові Квасниці. Нам вдалося переграти суперника, однак ніяк не могли реалізувати моменти. Погляд