моменти

Ніщо так не псує переліт, як плач малюків у літаку.... Експрес

Екс-чемпіон світу в трьох вагових категоріях Шейн Мозлі (49-10-1, 41 KO) днями заявив про завершення кар'єри. 24boxing

Восени 2016 року я зазначав, що одним з цікавих моментів в торгівлі Білорусі з Україною є зняття бар’єрів на експорт цементу. Деякі українські колеги не вірили, вказуючи на те, що...Повінь

перша половина сезону пройшла для мене середньо, тому що я завжди ставив перед собою високі цілі, але були і хороші моменти", - плутано пояснив Боттас. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Я не хочу залишатися в тіні Хемілтона...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Серхіо Наварро: "За помилки у футболі карають"

контролювати м'яч, але продовжували помилятися. А за помилки у футболі карають. Другий тайм ми провели краще. У нас були хороші моменти, але не змогли їх реалізувати.— На скільки готовий Рібас грати в стартовому складі і чи вписується він в гру...Галичина спортивная

Могилевської. Відвідувачі прийшли послухати живе виконання артистки і подивитися її програму. І тут їх чекало велике розчарування. В один з моментів у Наталії застряг каблук в підлозі, в результаті чого вона впала, при цьому фонограма так і продовжила співати. Сама...Повінь

ТОП-7 виставок у Львові, які варто відвідати до кінця серпня

Уже закінчується літо, тож слід подумати про культурне дозвілля, аби спогади про спекотну пору цьогоріч були наповнені цікавими моментами. Сайт 032.ua традиційно пропонує своїм читачам добірку мистец...032.ua — сайт города Львова

Вальверде: Після першого матчу Реал став явним фаворитом

Ернесто Вальверде проаналізував поразку команди в домашньому матчі за Суперкубок Іспанії (1:3). - Суперник забив три голи. Ми створювали хороші моменти, які не використовували. Не можна сказати, що футболістам "Барселони" не вистачає майстерності в завершальній стадії. Просто суперник в цьому...Ua-football

У тому, що ГПУ закрила кримінальну справу проти народного депутата України Сергія Пашинського, є кілька цікавих і страшенно пізнавальних моментів.По-перше, сам факт закриття справи. Хоча Печерський суд не тільки визнав підстреленого народним депутатом України Пашинським громадянина України Хімікуса потерпілим, а...Конфликты и законы

Поважайте старших.

Матч проти Маріуполя виявився відверто провальним для львівських Карпат. 3:0 явно не такий результат розраховували зелено-білі. Один з найкращих моментів, який відображає те, що відбувалось на полі протягом усієї гри, стався в середині другого тайму. Вячеслав Чурко ефектно прокинув мяч...Ua-football

Тренер "Карпат": Ми, як завжди, добре почали гру

контролювати м'яч, але продовжували помилятися. А за помилки у футболі карають. Другий тайм ми провели краще. У нас були хороші моменти, але не змогли їх...Sportgid

Як виглядає турнірна таблиця чемпіонату України з футболу

Після 5-го туру чемпіонату України з футболу київське "Динамо зберегло лідерство у турнірній таблиці Результати усіх матчів 5-го туру, відео голів та найкращих моментів. Еспресо TV

Повний випуск «Профутбол» за 13 серпня 2017 року

виїзні матчі, вихованець донецького Шахтаря та капітан мінського Динамо Олександр Нойок відверто про переваги й недоліки життя в Білорусі, головні моменти матчів 5 туру чемпіонату та інше - у випуску Профутбол за 13 серпня 2017 року...Ua-football

Прем

Минулого вік-енду відбулися матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу "Динамо "Зірка" 3:0 Голи: Мбокані, 48, Ярмоленко, 76 (з пенальті), 79 Гол: Далеку, 90+1 "Олександрія" "Шахтар" 1:2 Голи: Банада, 38 Фред, 41, Феррейра, 60 Голи: Чурко, 10, Лебеденко, 18 (автогол),...Еспресо TV

Соболь: У Славії мені все подобається

але все мені тут подобається. Крім того є кілька гравців, які розмовляють російською. Так що все круто. Правда, в деяких моментах до цього часу не розумію, коли хлопці розмовляють один з одним, але я можу попросити Яна Лаштувку і він...Ua-football

Шепетівські посадовці турбуються про підготовку першокласників до школи

частина батьків вступає у новий період свого життя – віддає дитину до школи. Разом із цією радісною подією виникають і моменти хвилювання, адже їхній першокласник опинився у незвичному для себе середовищі, а це — додаткове навантаження на організм. Батьки повинні...День за днем

Кращі моменти у кар'єрі українського напівважковаговика Олександра Гвоздика (13-0, 11 КО).24boxing

Гол Даллку приніс "Ворсклі" перемогу на "Сталлю"

у Києві на "Оболонь-Арені" полтавську "Ворсклу", повідомляє УНН з посиланням на сайт полтавчан.   У Києві полтавці мали три чудові моменти ще в першому таймі, однак вирішити долю поєдинку команді Василя Сачка вдалося лише в компенсований час до зустрічі. Перехоплення...Unn.com.ua

Тренер "Зірки": Ми показали непогану гру

наш настрій і гру. Нашою грою в першому таймі я задоволений, але в другій половині зустрічі в Динамо було багато моментів, так що треба розбирати нашу гру в обороні, а по гарячих слідах не хотів би давати оцінок",- сказав наставник...Sportgid