моменти

Хоча уругваєць і забив гол, його команда виграти не змогла. Потрібно продовжити рухатися вперед, сподіваюся, "Реал" буде втрачати очки". Ua-football

Ці тренерські інструкції були чіткими, короткими і зрозумілими. Ми заслужили перемоги, оскільки створили багато моментів. Ua-football

були не в два м'ячі, а в чотири програвати після першого тайму. У другому начебто і зрівняли рахунок, мали ще моменти, але реалізувати їх не змогли. Пропустили і програли", - підсумував тренер. Юрій Вернидуб...Чемпион

Дієго Коста: Ми дуже добре працюємо над тактикою

другий гол, але вони нею не скористалися. Коли ж ми забили, у нас з'явилося більше впевненості, а потім і більше моментів, які ми реалізували. Це було чудова гра. Мої успіхи в дисципліні? Я хочу бути на полі і хочу бути...Ua-football

Чеснаков: Дуже раді результату матчу з Динамо

швидко відігралися. Коли пропустили два голи, не усвідомлювали, що програємо 0:2 і добре, що швидко відігралися. У нас було багато моментів, думаю, результат закономірний", - сказав Чеснаков телеканалу "Футбол 2".Ua-football

посиланням на Sport Arena. "Ми програли, точніше, зіграли внічию ще в першому таймі, коли не було концентрації, хоча і були моменти. Більше в цьому досягла успіху "Ворскла". Кобахідзе весь час тікав від захисників, створював моменти, які втілилися в голи, а...ДеПо

AFP. За його словами, оптимальним був би варіант з 18-ма командами. "У цьому сезоні чемпіонат цікавий, збалансований. Є лише деякі моменти, які розділяють клуби. Якби було тільки 18 команд, все виглядало б краще", - сказав він. "Зменшення числа команд з...Чемпион

Екс-командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк відмовився називати прізвища силовиків, які доповідали йому про ситуацію під час критичних моментів на Майдані, оскільки багато з них досі перебувають на посадах.Украинская Правда

Пишемо листа Діду Морозу: інструкція для мам і малюків

Ваш малюк вже придумавши, що попросити у Діда на Новий рік? Тоді саме час писати листа, а ми підкажемо деякі моменти, як це правильно зробити.UkrMedia

Бейонсе показала дуже зворушливий відеоролик про життя своєї сім

опублікований на YouTube, де він зібрав усього за добу близько 2,5 мільйонів переглядів. Ролик тривалістю в шість хвилин показує особисті моменти з життя співачки та її чоловіка Jay Z. Композиція All Night увійшла в шостий студійний альбом Бейонсе...Infokava.com

Венгер: Не шкодую, що вибрав такий склад на матч із Саутгемптоном

заб'ємо, навіть якщо будемо грати дві години. Наша команда була недостатньо гострою в першому таймі. Ми слабо зіграли в деяких моментах і поплатилися за це. Я не шкодую, що вибрав такий склад, але шкодую, що ми програли", - наводить слова...Ua-football

Аварії Формули-1 сезону-2016 об

12-хвилинний ролик містить моменти зіткнення болідів між собою і помилки пілотів, які спровокували сходження з траси.УНИАН (ИА)

12 смішних фото людей, яких зловили "на гарячому"

Об'єктиви фотокамер фіксують найдрібніші деталі і цінні моменти ДеПо

ВіпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ 16 пїЅпїЅпїЅпїЅ (ВІпїЅпїЅпїЅ)

До вашої уваги кращі моменти з туру в Росії.> До вашої уваги кращі моменти з туру в Росії.>https://www.youtube.com/watch?v=plYw5YxK-co...Sportanalytic

Адвокат Сущенка: Мій підзахисний може сидіти під домашнім арештом

наголосив, що буде готуватися до звернення у Європейський суд з прав людини з даного питання. «Наразі мені потрібно вирішити апеляційні моменти, і якщо їх задовольнять, до Європейського суду звертатись не буду», - підкреслив...Replyua

Соціальний експеримент: Як гомофоби з геями обіймалися

участь 15 осіб різного віку, які упереджено ставляться до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Не дивлячись на збентеження і незручні моменти, всі прекрасно впоралися з поставленим завданням, повідомляє Depo.Полтава.ДеПо

У Миколаєві представлять виставку світлин з особистих архівів АТОшників

Фотовиставка має назву "Наші" і відображає моменти сили і відчаю, життя і смерті українських бійців У Миколаєві 30 листопада стартує фотовиставка "Наші", на якій представлять світлини з...ДеПо

На московському вокзалі виконали українську народну пісню: відео

випадкові перехожі, які з радістю підхопили ідею і навіть пустилися в танок. «Ми вирішили показати, що незважаючи на всі політичні моменти, ми все одно єдиний народ, у якого єдине минуле і єдина історія», — зазначив учасник московського флешмобу. За матеріалами...Infokava.com

Александр ЧЕПЕЛЮК: «Командная скорость Шахтеры выше, чем у Динамо»

Півзахисник луцької «Волині» Олександр Чепелюк розповів про матч з «Динамо».«Гра була цікава, було багато моментів. Після того, як ми забили, сподівалися на позитивний результат для нас, але не вийшло.Звичайно, з «Динамо» важче грати, ніж з...Sportgid

Кращі моменти битви Ломаченко-Волтерс (ФОТО)

Пропонуємо вашій увазі фото з поєдинку чемпіона світу в першій легкій вазі за версією WBO українця Василя Ломаченка (7-1, 5 КО) та екс-чемпіоном світу в напівлегкій вазі ямайця Ніколаса Волтерса ( 26-1-1, 21 КО).фото: Boxingsene.com 24boxing.com.ua Sportgid