Новости по метке:

мистецький арсенал

Ukrainian Fashion Week - один з проектів, які реалізовують у стінах Мистецького Арсеналу. Украинская Правда

На Цитаделі пропонують створити культурно-мистецький комплекс

Доля історичної вілли Люсія у Львові: що відомо станом на нині "За зразок рекомендую взяти Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький арсенал в Києві", - додав автор петиції. Нагадаємо, у червні цього року стало відомо, що територію наявного у Львові...032.ua — сайт города Львова

В свою чергу Сакур погодився, що розслідування спеціального прокурора Мюллера підвищує ймовірність імпічменту. ТВА

Гройсман: Україна прагне миру, але не будь-якою ціною

- підкреслив Грйосман. [quote position="2"] "І боротися з наслідками цього буде важче і важче", - сказав глава українського уряду. У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Корупція вбиває більше дітей, ніж ВІЛ/СНІД - фронтмен U2 Боно

відкритим урядуванням, громадянським суспільством", - сказав Боно. Фронтмен U2 відзначив важливу роль нових технологій у боротьбі проти корупції.   У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Україна програє, якщо добудують "Північний потік-2" - Коболєв

буде ефективний тільки в тому випадку, якщо до нього не застосовуються європейські правові рамки", - сказала Зеркаль. [quote position="2"] У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Прогнози для Трампа на YES

Ймовірність, що президенту США Дональду Трампу найближчим часом буде оголошено імпічмент, складає близько 20%. ICTV

Путінізму не залишиться, як не залишилося і сталінізму - Макфол

країнах люди залишаються при владі з низьким економічним зростанням набагато довше – наприклад Мугабе в Зімбабве", - додав Макфол. У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Путін боїться демократичної України - екс-посол США в РФ

України", - сказав дипломат. [quote position="1"] "Російська історія показала, що можуть статися швидкі і немислимі зміни", - додав МакФол У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Вакарчук готовий працювати задля змін в Україні

і я не хочу щоб ми "гралися в політику" – хочу щоб щось робили", – сказав він. [quote position="1"] У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

У Донбасі тривая гаряча стадія війни - Волкер

свою країну. "2,5 мільйона людей переїхали - це величезна проблема для уряду, і для всього світу", - додав Вокер. У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Гриценко запропонував провести перепис населення України

кожному громадянину", - зазначив Гриценко, додавши, що команда розумних, моральних і професійних людей необхідна для того, щоб керувати країною. У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Українці бояться вкладати гроші в банки через недовіру до фінустанов - Гриценко

"Ми мусимо захищати права, свободи і майно… Не буває демократії без економічної бази", - підсумував лідер партії "Громадянська позиція". У Мистецькому арсеналі в Києві триває 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Незабаром почнеться 15-й міжнародний форум Ялтинська європейська стратегія. В цьому році він відбудеться у Мистецькому Арсеналі у Києві. З 13 по 15 вересня у Києві пройде 15-та щорічна зустріч YES. Тематика цього року – майбутнього покоління всього.ICTV

Засновник Jigsaw назвав мету наступної російської кампанії з дезінформації

що кампанія з дезінформації, яку РФ розгорнула в Донецькій і Луганській областях, фактично була підготовкою до збройного конфлікту. У Мистецькому Арсеналі в Києві проходить 15-я Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє всього покоління" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Філософ назвав трьох підозрюваних у "вбивстві правди", серед них - Путін

та різних наративів", - сказав Леві, зазначивши, що відбитки пальців тиранів та популістів сьогодні виявлені на місці "вбивства правди". У Мистецькому арсеналі в Києві проходить 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Пропаганда була прелюдією війни в Донбасі - директор Jigsaw

що на тлі торгових воїн, ЄС залишається відкритим для торгівлі. Крім того у Євросоюзу здорові відносини з Україною. У Мистецькому Арсеналі в Києві проходить 15-я Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє всього покоління" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Дезінформація може зруйнувати суспільство - Клімкін

може зруйнувати суспільство", - сказав Клімкін. Міністр також висловив побоювання, що існує серйозна кіберзагроза, завдання якої – зрив виборів. У Мистецькому Арсеналі в Києві відбувається 15-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє всього покоління" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Росія впливає на світ посередництвом технологій - Кондоліза Райс

Дональда Трампа поліпшила зовнішню політику країни, надавши Україні летальна озброєння, проте сам президент Трамп негативно впливає на США. У Мистецькому Арсеналі в Києві проходить 15-я Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє всього покоління" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

Творець Ethereum назвав блокчейн цікавим через децентралізацію системи

і це буде корисними для тих країн, де є сильна політична централізація, де держава контролює життя", - сказав Бутерін. У Мистецькому арсеналі в Києві проходить 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього" (The Next Generation of Everything).Зеркало недели (газета)

14.09.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий