минати

"Минай" програв у чвертьфіналі чемпіонату України з футболу серед аматорів. Закарпаття онлайн

Футбольний клуб із Ужгородщини вдруге поспіль став володарем почесного трофею. Mukachevo today

Каждая область Украина представлена в профессиональном футболе Ua-football

ФК «Минай» став абсолютним переможцем у групі №1 на аматорському чемпіонаті України з футболу. Mukachevo today

"Навколо інсульту є дуже багато небезпечних міфів", - написала сьогодні на своїй сторінці... Експрес

13 травня чортківський "Кристал" в 15 турі чемпіонат України з футболу серед аматорів на виїзді поступився ФК "Покуття" з розгромним рахунком 4:0 Спорт Тернопільщини

На Житомирщині протягом тижня, що минає, відремонтували понад 10 доріг різних напрямків.Житомир-online

32 роки минає з дня трагедії на Чорнобильській АЕС.ТВА

У фіналі Кубка Закарпаття з футболу з "Вільхівцями" зіграє "Минай". Представник Ужгородщини виграв матч-відповідь у виноградівського "Севлюша".Закарпаття онлайн

Футбол. "Минай" внічию зіграв із коломийським "Покуттям".Закарпаття онлайн

Відбулися перші чветьфінальні матчі обласного Кубка. Mukachevo today

У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу "Минай" переміг "Севлюш".Закарпаття онлайн

У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу зіграють "Севлюш" і "Минай". Зіграно матчі 1/2 фіналу...Закарпаття онлайн

НАК "Нафтогаз України" очікує стабілізації роботи газотранспортної системи з завтрашнього... Експрес

В Ужгороді затримали продавця метамфетаміну з Минаю (ФОТО). Нині вирішується питання щодо міри запобіжного заходу - тримання під вартою.Закарпаття онлайн

Гібалюк вже не головний тренер ФК "Минай". Керівництво футбольного клубу "Минай" та його вже екс-наставник Микола Гібалюк вирішили припинити співпрацю за згодою сторін.Закарпаття онлайн

Запись Рік Півня минає| Телеканал Новий Чернігів впервые появилась Новини Чернігова. Новости Чернигова