метрівка

В області запровадили екскурсії по Тясмину

Майже 800-метровий маршрут починається від витоків каньйону. Ремарка

вона хоче брати участь у стартах. Експерти вважають, що ці зміни можуть негативно відобразитися на результатах дворазової олімпійської чемпіонки на 800-метрівці Кастер Семені з ПАР, пише Сегодня. Нагадаємо, українські легкоатлетки отримали тривалу дискваліфікацію за вживання допінгу.Чемпион

Кам

Працівники Канівського заповідника втілюють у життя інноваційні форми роботи з відвідувачами. Про Все

на дистанціях 50 м батерфляєм (0:30.27) та 100 м вільним стилем (1:03.43). «Бронзу» здобув ще один моторівець Денис Лебедєв на 50-метрівці батерфляєм ( 0:28.21). В комбінованій естафеті 4?100 м запорізькі дівчата стали четвертими (5:01.04), а хлопці п’ятими (4:30.00).Запорозька Січ

що якщо ти попався на допінгу, то повернення в бокс тобі заборонено. Ніяких "якщо" і "але". У нас тут не 100-метрівка з бігу, це спорт, де ми б'ємо один одного в голову так сильно, як тільки можемо. І якщо якийсь...24boxing

В Австралії 99-річний плавець побив світовий рекорд у 50-метрівці вільним стилем у своїй віковій групі Коронес приплив на 35 секунд раніше, аніж попередній рекордсмен у 2014 році.Еспресо TV

В Австралії 99-річний плавець побив світовий рекорд у 50-метрівці вільним стилем у своїй віковій групі.Громадське телебачення

Олімпіада-2018. Голландський ковзаняр став дворазовим чемпіоном, повторивши досягнення легенд 80-х

в Пхьончхані. Нейс вийшов на ковзанярський овал Каннину в заключній, 19-й парі і мав серйозний орієнтир, встановлений сенсаційним чемпіоном на 500-метрівці, норвежцем Гавардом Лоренценом. Попервах Кєльд ішов із випередженням графіку скандинава, але після не дуже вдалої заключної зміни доріжок перевагу...Ua-football

фристайлісти - у хаф-пайп, лижні двоборці розіграють медалі у командних змаганнях, біатлоністки - в естафеті, у шорт-треку чоловіки виступлять на 500-метрівці та в естафеті на 5000 метрів, жінки - на 1000-метрівці; у жіночому хокейному турнірі відбудеться матч за "золото": Канада...MediaStar

Олімпіада-2018. Ковзани. Норвегія повертає золото в спринті після 70-ти років

нікого. В обох спринтерських гонках серед чоловіків і жінок на пєдестал не здійнявся взагалі жоден представник Нідерландів. А чемпіоном на 500-метрівці трохи несподівано став 25-річний норвежець Гавард Лоренцен. Гавард сильно додав після того, як норвезьку команду з ковзанярського спринту очолив...Ua-football

Плотіцина, у бігові на 60 м з барєрами з результатом 8, 06 с. Студент СумДУ Сергій Смелик фінішував третім на 60-метрівці – 6, 73 с.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Бутрим встановив новий національний рекорд з бігу на 400 метрів

Рижикова проводить перший повноцінний сезон після травми. Спеціалізуючись з бігу на 400 метрів з бар’єрами, взимку вона виступає на «гладкій» 400-метрівці. На початку січня в інтерв’ю сайту ФЛАУ Анна говорила про свій твердий намір відібратися на чемпіонат світу у приміщенні...Спорт.ua

Пхьончхан-2018. Голландка тер Морс виграє у світової рекордсменки і стає триразовою чемпіонкою Олімпіад

У підсумку найвищим досягненням тер Морс у шорт-треку було четверте місце на дистанції 1500 метрів. А в швидкісному бігу на ковзанах Йорін досі здобула два олімпійських золота командному переслідуванні і 1500-метрівці. Ua-football

історії спортсменкою, яка вигравала золото на чотирьох Олімпійських іграх в індивідуальних дисциплінах. Раніше вона перемагала на 3000 м в Туріні, 1500-метрівці у Ванкувері, а також на 3000-метріаці в Сочі. Також чотири роки тому вона взяла золото в командній гонці. Рекордсмен...Чемпион

Ірен Вюст перемогла на дистанції 1500 метрів у змаганнях у ковзанярському спорті на ОІ-2018. Нідерландка випередила на 0,20 секунд японку Міхо Такагі. Чемпион

Український пловець Михайло Романчук із рекордом змагань виграв 400-метрівку вільним стилем на турнірі Euro Meet в Люксембурзі.Гал-info

А Дарина Зевіна фінішувала четвертою на 200-метрівці на спині. Після ЧЄ Романчук дав відверте інтерв'ю, розповівши про можливу зміну громадянства.Чемпион

За місяць до старту нормативу для участі в ЧС не виконав жоден з українських чоловіків

у Бірмінґемі (Велика Британія), - поповнився одним прізвищем. У Києві на Меморіалі Миколи Батруха та Бориса Юшка Христина Стуй виграла 60-метрівку за 7,27 секунди. Таким чином, наразі з нормативами маємо вісьмох атлетів (усі жінки), інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики...Ua-football