метрівка

У фіналі 50-метрівки вільним стилем Говоров посів 3-е місце з часом 21.30 секунди.Чемпион

та Михайло Романчук здобули три нагороди на етапі Кубка світу з плавання на короткій воді. Михайло Романчук виграв "бронзу" на 400-метрівці вільним стилем, поступившись двом представникам Китаю.Телеканал Ритм

Для будівництва Храму Святого Георгія Побєдоносця шукають землю

для великих річок, водосховищ та озер становить 100 метрів від лінії води, а будівництво Храму планується якраз у межах забороненої 100-метрівки. Тому члени постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності...Херсонщина за день

Богдан БОНДАРЕНКО: «За кордоном мене впізнають, а у нас такого немає»

який бігає 400 метрів — Вейд Ван Нікерк з Південної Африки. Ніхто не вірив, що колись можна побити рекорд на 400-метрівці, а йому це вдалося на Олімпійських Іграх, що ще складніше. Він може і 200 метрів дуже швидко бігти. Я...Спорт.ua

Львів

срібло в командних змаганнях зі стрільби з лука. Окрім того, Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забігу на 100-метрівці, де завершив змагання з пятим результатом. А Катерина Михайлова у фінальній стадії змагань з пауерліфтингу посіла девяте місце, а...Щоденний Львів

Черкащани стурбовані подорожчанням дров

Взяла у знайомих номери телефонів водіїв, що раніше дрова підвозили. "Нема дров,? кажуть.? Зараз мусимо забезпечити садочки, школи та учасників АТО". Ремарка

Черкаські легкоатлети вже в перший день Кубку України здобули нагороди

ядра, а Ольга Ковальова, яка нещодавно повернулась із «золотом» чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон», на цих змаганнях на 400 метрівці фінішувала...Про Все

Буковинський веслувальник відзначився на міжнародній регаті у Львові

Новодністровський веслувальник, майстер спорту Євген Чекамов став першим серед дорослих на 200-метрівці на 16-ій міжнародній регаті у Львові. Він виступає на байдарці-одиночці під орудою тренера Сергія Осипенка. У Львові змагалися 19 команд...Погляд

Житомиряни скаржаться на переповнені сміттєбаки, комунальники обіцяють прибрати все до обіду

днів сміттєбаки. «"Благоустрій" біля ЗОШ 22, вул. Космонавтів 36. Сміттєві барикади, табуни щурів та мух, невимовний "аромат", який спонукає бігти 100-метрівку... все для дітей...», — такий допис житомирянка Наталія Фещенко розмістила 20 вересня. У коментарях люди пишуть, що така ситуація...Житомир.info

Черкащани вибороли нагороди клубного чемпіонату світу з веслування на човнах Дракон

«Дракон» Ольга Ковальова. Павло Кучер змагався у складі одеського спортивного клубу «Хімік» та виборов п’ять нагород, з яких «золото» на 200 – метрівці та «бронза» на 500 метрах у змішаних екіпажах, дві «бронзові» нагороди у відкритому класі на дистанціях 200 та 500...Про Все

Спортсмени з Черкащини – призери клубного чемпіонату світу з веслування «драконах»

з сайту «Чемпіон». Павло Кучер змагався у складі одеського спортивного клубу «Хімік» та виборов п’ять нагород, з яких «золото» на 200-метрівці та «бронза» на 500 метрах у змішаних екіпажах, дві «бронзові» нагороди у відкритому класі на дистанціях 200 та 500...Нова доба

естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б.Вдало, як ніколи за останні роки, виступили на дитячій "олімпіаді" плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, а у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій...Zaholovok

В Ужгороді нагородили кращих спортсменів міста

4х100м також змагалися у фіналі Б. Вдало, як ніколи за останні роки, виступили на дитячій "олімпіаді" плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, а у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій...Голос Карпат

Веслувальниця з Тернополя Тетяна Єднак з чемпіонату України привезла дві золоті і срібну медалі

обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяна Єднак перемогу Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів. А на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася спортсменці з Полтави Діані Свірідовій і посіла друге місце. Загалом у цьому...TeNews

Тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак здобула два "золота" і "срібло" чемпіонату України

дві золоті та срібну нагороди. Звання чемпіонки України Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів, а на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася полтавчанці Діані Свірідовій. Відтак, у її здобутку — «срібло». Загалом, у цьому...Галичина спортивная

- Однозначно, 100-метрівку і підземний перехід біля «України» ми закінчимо в цьому році.Новости Чернигова

Команда черкаських веслувальників увійшла до десятки кращих в Україні

собою потужний екіпаж вінницьких спортсменів – Артема Слободянюка та Івана Хворостяна, які подолали дистанцію за 1, 41,51 сек. "Бронзу" на 500-метрівці виборола уманська веслувальниця Юлія Юрійчук. На п’єдесталі пошани Юлія стала наймолодшою спортсменкою. Фінішну лінію перед спортсменкою Черкащини перетнули веслувальниці Тернопільської...Про Все

Веслувальники Черкащини – знову із всеукраїнськими нагородами

собою потужний екіпаж вінницьких спортсменів – Артема Слободянюка та Івана Хворостяна, які подолали дистанцію за 1, 41,51 сек. «Бронзу» на 500-метрівці виборола уманська веслувальниця Юлія Юрійчук. На п’єдесталі пошани Юлія стала наймолодшою спортсменкою. Фінішну лінію перед спортсменкою Черкащини перетнули веслувальниці...Нова доба

Веслувальник із Гайворона став дворазовим призером командного чемпіонату України (ФОТО)

спорту України Валерій Рябов (тренери Рябов В.І., Котова Г.Л.)Дистанцію 1000 метрів на байдарці-одиночці він подолав із другим результатом, а на 500-метрівці став бронзовим призером. У байдарці-двійці Валерій Рябов із Юрієм Мелещенком посіли в фіналі В перше місце (в загальному заліку...Гречка