метрівка

Спортсмен з Дніпра в понеділок посів 3-тє місце у фіналі 50-метрівки батерфляєм, подолавши дистанцію за 22,84 секунди, повідомляє Укрінформ. Переміг у цій дисципліні Бенжамін Проуд з Великої Британії (22,75), другим фінішував...Online.ua

Фелпс програв заплив на 100 метрів білій акулі

Daily Mail, Фелпс у рамках однієї з телепередач змагався з акулою, заплив якої був імітований за допомогою комп’ютерної моделі, на 100-метрівці в затоці Моссел в ПАР. Фелпс був одягнений в...1NEWS

Кременчужанка Наталя Кобзар завоювала ще одну срібну медаль на параатлетичному Чемпіонаті Світу у Великобританії. Цього разу вона була другою на 100-метрівці. Нагадаємо, раніше Кобзар здобула золото на 200 м і срібло на 400...Online.ua

плаванням. Ірина Терещенко стала другою у фіналі 50 м брасом в індивідуальних змаганнях, а Марія Режило - третьою на 200 метрівці вільним стилем. За підсумками двох днів українська дефлімпійська збірна України утримує друге загальнокомандне місце, маючи в своєму активі 11...Чемпион

Наталія Кобзар із Кременчука виборола срібло на 400-метрівці

Бронзову медаль отримала китаянка Джан Фен Фен, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради. Online.ua

Аліна Шух - у трійці після першого дня

Шух лідирувала після трьох видів, проте після бігу на 200 метрів дещо опустилася у турнірній таблиці. Та попри те, що 200-метрівка — не коронний вид українки, вона чудово пробігла першу частину дистанції і у результаті встановила особистий рекорд — 25,97...Спорт.ua

Українські плавці завоювали дві нагороди Дефлімпійських ігор

жінок. Наша співвітчизниця припливла до фінішу з третім показником, пропустивши вперед росіянку і китаянку. Варто відзначити, що у чоловіків на 400-метрівці вільним стилем українець А.Карниш фінішував за крок до п'єдесталу. Нагадаємо, що дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом...Unn.com.ua

Веслувальники Черкащини здобули медалі чемпіонату України

байдарці-двійці на дистанції 200 метрів виборола третє місце, у байдарці-четвірці на цій же дистанції здобула перше місце, у байдарці-четвірці на 500-метрівці посіла третє місце, а збірному екіпажі байдарки-двійки фінішувала першою на дистанції 1000 метрів. Тренер Іщенко В. О. Олександр Гарань,...Нова доба

Китайський спортсмен обігнав бойовий винищувач на 100-метрівці

Легкоатлет з Китаю на дистанції в 100 метрів обігнав навчально-бойовий літак Легкоатлет Чжан Пеймен зумів випередити бойовий винищувач, передає ТСН. Ракурс

Китайський бігун обігнав бойовий літак

з приблизно однаковою швидкістю, але на фініші бігунові вдалося вирватися вперед. Гонка транслювалася національним телебаченням Китаю. Зазначимо, рекордом Чжана на 100-метрівці є результат в 10 секунд рівно, встановлений у 2013 році.Еспресо TV

хлопці у естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б. Вдало, як ніколи за останні роки, виступили плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, але, напевно, перенервував і у фіналі став сьомим (1.12,33), він...Online.ua

Юні ужгородці взяли участь у 51-х Міжнародних дитячих іграх (ФОТО)

хлопці у естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б. Вдало, як ніколи за останні роки, виступили плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, але, напевно, перенервував і у фіналі став сьомим (1.12,33), він...Голос Карпат

У Кропивницькому завершився чемпіонат України з легкої атлетики

(Міжнародної асоціації атлетичних федерацій). Серед переможців були спортсмени з усієї України. Серед них: барєристка з Київщини Анна Плотіцина, яка пробігла стометрівку з результатом 12,89; киянин Артем Шаматрин, який вирвав одну соту у свого земляка Богдана Чорномаза у бігу на 110...Гречка

Як раніше повідомляв КременчукТodaу, 25 червня на командному чемпіонаті Європи кременчужанка Ольга Ляхова виграла 800-метрівку. Причому спорсменка виграла завдяки приголомшуючому фінішному ривку. Як повідомляє видання Tribuna.com, після розміщення відео перемоги Ляхової в Facebook стався справжній...Online.ua

Кременчужанка «порвала» Facebook

Українська легкоатлетка з Кременчука Ольга Ляхова порвала Facebook своєю перемогою 25 червня на командному чемпіонаті Європи Ольга Ляхова виграла 800-метрівку, зробивши приголомшуючий фінішний ривок. Королева дистанції 800 метрів Ольга Ляхова завоювала «золото» чемпіонату Європи Сайт Tribuna.com розмістив відео на сторінці...Кременчугский Телеграф

м І місце завоювала команда Отаман із Львівщини, ІІ Західний вітер із Волині, ІІІ Мала флотилія з Києва. На 500 метрівці перемогу здобули спортсмени Отамана, другий результат у Гетьмана з Рівненщини, на третьому Західний вітер, повідомляють у Ковельській міськраді. За...Online.ua

Полтавці впевнено перемагають на чемпіонаті України з веслування байдарках і каное

За 2 дні змагань маємо 9 комплектів медалей. Серед переможців - імениті Дмитро Янчук та Тарас Міщу. У каное-двійці на 1000-метрівці вони впевнено обігнали екіпаж з іншим земляком Денисом Камерилом. А також взяли дистанцію 500 метрів. У каное-одиночці "золото" у...Online.ua

два особистих рекорди. Українка пробігла 100 метрів з бар'єрами за 14,64 секунди, а також показала кращий результат у кар'єрі на 200-метрівці (26,14). У стрибках у висоту Шух взяла 1,81 метра, в штовханні ядра відправила снаряд на 13,47 м, в стрибках...Урядовий Кур'єр