Буковинський веслувальник відзначився на міжнародній регаті у Львові

Новодністровський веслувальник, майстер спорту Євген Чекамов став першим серед дорослих на 200-метрівці на 16-ій міжнародній регаті у Львові. Він виступає на байдарці-одиночці під орудою тренера Сергія Осипенка. У Львові змагалися 19 команд...Погляд

Житомиряни скаржаться на переповнені сміттєбаки, комунальники обіцяють прибрати все до обіду

днів сміттєбаки. «"Благоустрій" біля ЗОШ 22, вул. Космонавтів 36. Сміттєві барикади, табуни щурів та мух, невимовний "аромат", який спонукає бігти 100-метрівку... все для дітей...», — такий допис житомирянка Наталія Фещенко розмістила 20 вересня. У коментарях люди пишуть, що така ситуація...Житомир.info

Черкащани вибороли нагороди клубного чемпіонату світу з веслування на човнах Дракон

«Дракон» Ольга Ковальова. Павло Кучер змагався у складі одеського спортивного клубу «Хімік» та виборов п’ять нагород, з яких «золото» на 200 – метрівці та «бронза» на 500 метрах у змішаних екіпажах, дві «бронзові» нагороди у відкритому класі на дистанціях 200 та 500...Про Все

Спортсмени з Черкащини - призери клубного чемпіонату світу з веслування «драконах»

з сайту «Чемпіон». Павло Кучер змагався у складі одеського спортивного клубу «Хімік» та виборов п’ять нагород, з яких «золото» на 200-метрівці та «бронза» на 500 метрах у змішаних екіпажах, дві «бронзові» нагороди у відкритому класі на дистанціях 200 та 500...Нова доба

естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б.Вдало, як ніколи за останні роки, виступили на дитячій "олімпіаді" плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, а у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій...Zaholovok

В Ужгороді нагородили кращих спортсменів міста

4х100м також змагалися у фіналі Б. Вдало, як ніколи за останні роки, виступили на дитячій "олімпіаді" плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, а у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій...Голос Карпат

Веслувальниця з Тернополя Тетяна Єднак з чемпіонату України привезла дві золоті і срібну медалі

обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяна Єднак перемогу Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів. А на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася спортсменці з Полтави Діані Свірідовій і посіла друге місце. Загалом у цьому...TeNews

Тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак здобула два "золота" і "срібло" чемпіонату України

дві золоті та срібну нагороди. Звання чемпіонки України Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів, а на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася полтавчанці Діані Свірідовій. Відтак, у її здобутку — «срібло». Загалом, у цьому...Галичина спортивная

- Однозначно, 100-метрівку і підземний перехід біля «України» ми закінчимо в цьому році.Новости Чернигова

Команда черкаських веслувальників увійшла до десятки кращих в Україні

собою потужний екіпаж вінницьких спортсменів – Артема Слободянюка та Івана Хворостяна, які подолали дистанцію за 1, 41,51 сек. "Бронзу" на 500-метрівці виборола уманська веслувальниця Юлія Юрійчук. На п’єдесталі пошани Юлія стала наймолодшою спортсменкою. Фінішну лінію перед спортсменкою Черкащини перетнули веслувальниці Тернопільської...Про Все

Веслувальники Черкащини - знову із всеукраїнськими нагородами

собою потужний екіпаж вінницьких спортсменів – Артема Слободянюка та Івана Хворостяна, які подолали дистанцію за 1, 41,51 сек. «Бронзу» на 500-метрівці виборола уманська веслувальниця Юлія Юрійчук. На п’єдесталі пошани Юлія стала наймолодшою спортсменкою. Фінішну лінію перед спортсменкою Черкащини перетнули веслувальниці...Нова доба

Веслувальник із Гайворона став дворазовим призером командного чемпіонату України (ФОТО)

спорту України Валерій Рябов (тренери Рябов В.І., Котова Г.Л.)Дистанцію 1000 метрів на байдарці-одиночці він подолав із другим результатом, а на 500-метрівці став бронзовим призером. У байдарці-двійці Валерій Рябов із Юрієм Мелещенком посіли в фіналі В перше місце (в загальному заліку...Гречка

У кременчужанки Ольги Ляхової відібрали золото Універсіади

поповнила скарбничку збірної України дев'ятим "сріблом" XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань). Ольга Ляхова посіла друге місце у фіналі 800-метрівки, подолавши дистанцію за 2 хвилини 03,11 секунди. На цій дистанції перемогла кубинка Алманса Бланко (2.02,21), "бронза" дісталася Докус Аджок...Кременчугский Телеграф

Український спортсмен встановив вражаючий рекорд на Універсіаді

українські плавці. Андрій Говоров після бронзи Чемпіонату світу в Будапешті зумів показати клас на Тайвані. У своїй улюбленій дисципліні – 50-метрівці батерфляєм – Говоров не залишив шансів суперникам, здолавши дистанцію із рекордним часом змагань. Водну дистанцію спортсмен подолав за 22,9...Єдність

приніс Україні друге “золото” на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань). Говоров з результатом 20,90 секунди переміг у фіналі 50-метрівки батерфляєм, побивши 8-річний рекорд Всесвітніх Універсіад кенійця Джейсона Дунфорда (23,02), повідомляє крінформ. “Срібло” дісталося росіянину Андрію Жилкіну (23,40), “бронза”...Телеканал Ритм

Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань). Віце-чемпіон світу з плавання Михайло Романчук приніс Україні перше "золото". Романчук переміг у фіналі 400-метрівки вільним стилем, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди.Про це повідоиляє ISport. Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики (Олег...ТВА

Романчук переміг у фіналі 400-метрівки вільним стилем, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди, повідомляє Укрінформ.1NEWS

Англійський ФК "Бертон" запросив на перегляд спринтера У.Болта

– останнє 24 місце. Відзначимо, що Болт на заключних забігах в кар'єрі на ЧС-2017 у Лондоні прийшов лише третім на 100-метрівці і через травму не зумів фінішувати в естафеті 4х100. Як повідомляв УНН, ямаєць заявляв про свої наміри у футболі...Unn.com.ua

заключних метрів дистанції. Здавалось, українка вже у кроці від потрапляння до трійки, а з нею і до півфіналу змагань на 800-метрівці. Але не все сталося, як гадалося. Ляхова фінішувала шостою і не змогла дібратися за часом (2.02,07 хв). - Був...Кременчугский Телеграф