метрівка

Кіпр - 57. Українські легкоатлети були першими у 8-ми видах програми, в 11-ти - другими, п`ять разів фінішували третіми. На 400-метрівці відзначилися буковинець Олег Миронець (48.08 с) та вінничанка Джойс Коба (54.91), у стрибках з жердиною - Юлія Максименко з...Чемпион

на останніх метрах її випередила американка Наташа Хастінгс. Ольга прибігла третьою і показала час 50.89 - особистий рекорд сезону. Виграла 400-метрівку головна фаворитка - представниця Багамських островів Шона Міллер. Її час - 49.77 - став кращим результатом сезону. Друге місце...Чемпион

Нищеменко) у стрибках у довжину.До провідної десятки увійшов Денис Баранов з Новомиргорода (тренер Олександр Дарієнко), фінішувавши з сьомим результатом на 200-метрівці. Десятим у потрійному стрибку завершив виступи вихованець КДЮСШ №2 Андрій Кубраков (тренер Володимир Політовський).Загалом 25 легкоатлетів нашої області дали...Гречка

На Чемпіонаті України легкоатлети Дніпропетровщини взяли 22 медалі

Дар’я Гаркуша (42,91 м). На дистанції 110 м з бар’єрами абсолютним переможцем став Данило Кащенко (14,50 с). Золотий фініш на 400-метрівці з перешкодами зробив Владислав Іжин – 57,87 секунди. Тетяна Тайсен першою перетнула фінішну пряму на дистанції 200 м. Її...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

спорту Житомирського державного університету ім. І.Франка ДАРІЯ АНТОНОВА стала переможцем фінальних змагань Універсіади України з плавання. Її результат на 50 метрівці брасом - 0. 34.65. Відокремлений підрозділ ФПУ в Житомирській обл. вітає спортсменку та її тренера і маму Людмилу Антонову...Спортивний Житомир

Кар'єра спортсмена продовжилася вже іншого роду іподромі Спринтер Дуейн Чемберс на 100-метрівці позмагався у швидкості зі скакуном по кличці Гарячий Шторм. Чемберс вирішив розвіяти всі суперечки, хто швидше, раз і назавжди. Колишній...Znaj.ua

самим ще й виконав норматив для участі у чемпіонаті світу-2017 у Лондоні. Тримаючись за спинами суперниць, Ольга Бібік на фініші 400-метрівки зуміла їх обігнати і стати другою (53.80 с). До наступного кола напряму виходили саме по дві перші атлетки. Без...Чемпион

Другої світової війни Орвіл Роджерс в рамках чемпіонату Masters Indoor Track & Field переміг свого 92-річного суперника Діксона Хемфілл на 60-метрівці. Переможця допоміг визначити фотофініш, оскільки той виявився швидшим за все на п'ять сотих секунди. Нагадаємо, Деонтей Уайлдер переміг Джеральда...Znaj.ua

Єдину срібну медаль завоювала Ірина Геращенко в стрибках у висоту, а ось української бронзовою призеркою стала бігунка Вікторія Кащеєва в 60-метрівці. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українка Музичук вийшла в фінал чемпіонату світу з...Znaj.ua

над Вікторією Кащеєвою, яка фінішувала другою і також зуміла вкластися у норматив ЄА на Белград-2017 (він складає 7,42). На чоловічій 60-метрівці доволі несподівано зумів увірватися на п’єдестал пошани 19-річний Олександр Соколов (6,81), який випередив досвідчених Ігоря Бодрова та Сергія Смелика.Чемпион

Померла чемпіонка Олімпійських ігор Н.Олізаренко

бронзову з бігу на 1500 метрів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві попрощались із видатним "динамівцем" В.Чановим Одеситка є екс-рекордсменкою світу на 800-метрівці, а світовий рекорд, встановлений нею у 1984 році у складі збірної СРСР в естафеті 4х800 метрів (7:50,17) й досі...Unn.com.ua

здобула золоту нагороду з бігу на 800 метрів та бронзову з бігу на 1500 метрів. Одеситка - екс-рекордсменка світу на 800-метрівці, а світовий рекорд, встановлений нею у 1984 році у складі збірної СРСР в естафеті 4х800 метрів (7.50,17) й досі...Чемпион

Буковинець здобув золото на чемпіонаті України з легкої атлетики

Туреччини, Білорусі. До речі, це вже не перша перемога Олега Миронця на подібних національних змаганнях. Торік він здобув "золото" на 400-метрівці у чемпіонаті України з легкої атлетики у...Погляд

біль, і вміємо її переборювати, - сказав Віталій. - Тим не менш ця пригода вплинула на сьогоднішній біг (Віталій виграв 400-метрівку з результатом 49,19)? - Можливо, але я їхав до Києва не за результатом, а щоб відчути змагальний дух, змагальну...SumyToday

Олеся Повх виграла 60-метрівку на легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF

Українка перемогла на престижних змаганнях у Берліні. УНИАН (ИА)

Сумах до чемпіонатів України у приміщенні. Серед результатів, які заслуговують на найбільшу увагу виділяємо виконання одразу двох нормативів на чоловічій 400-метрівці для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні у Бєлграді: Віталій Бутрим – 47.20, Євген Гуцол – 47.23. У цьому...SumyToday

Кращі спортсмени Кіровоградщини, України та світу 2016 за версією «Гречки» (ФОТО)

на дистанції 150 метрів комплексним плаванням, встановивши при цьому рекорд планети у своєму класі нозології (2 хвилини і 54,14 секунди).На 100-метрівці вільним стилем та в естафеті 4 по 50 метрів "кролем" наша землячка взяла бронзові медалі. У цій же естафеті...Гречка

бар’єрами Анна Плотіцина двічі показувала однаковий час - 8.19 с, який на п’ять сотих швидше за норматив ЄА. На "гладкій" 60-метрівці перемогу здобула Христина Стуй - 7.35 с (норматив - 7.42 с). На цій дистанції також змагалася і Плотіцина, і...Чемпион

Буковинські бігуни здобули золото і срібло

не вдалося оновити рекорди змагань. У дорослій номінації Марія Руснак фінішувала другою у фіналі бігу на 150 метрів. А на 600-метрівці хотинчанин Олег Миронець став кращим серед юніорів з результатом 1 хвилина 21,74...Погляд

Тернопільський плавець здобув три нагороди чемпіонату України

у класі SM. За підсумками змагань наш земляк посів друге місце у комплексному плаванні на 150 м, перше місце на двохсотметрівці вільним стилем та ще одне друге місце у стометрівці вільним стилем. Також він став четвертим на дистанції 50 м...Галичина спортивная