метрівка

Англійський ФК "Бертон" запросив на перегляд спринтера У.Болта

– останнє 24 місце. Відзначимо, що Болт на заключних забігах в кар'єрі на ЧС-2017 у Лондоні прийшов лише третім на 100-метрівці і через травму не зумів фінішувати в естафеті 4х100. Як повідомляв УНН, ямаєць заявляв про свої наміри у футболі...Unn.com.ua

заключних метрів дистанції. Здавалось, українка вже у кроці від потрапляння до трійки, а з нею і до півфіналу змагань на 800-метрівці. Але не все сталося, як гадалося. Ляхова фінішувала шостою і не змогла дібратися за часом (2.02,07 хв). - Був...Кременчугский Телеграф

не вдалося вийти і багатьом більш титулованим і відомим спортсменам. Випускник СумДУ Сергій Смелик зупинився у кроці від півфіналу чоловічої 200-метрівки, фінішувавши четвертим у своєму забігу з часом 20.58 секунди. Для виходу в наступне коло спортсмен мав потрапити до першої...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Анастасія БРИЗГІНА: «Ставила завдання поліпшити особистий рекорд»

© uaf.org.ua. Анастасия Брызгина Дебютантка чемпіонату світу Анастасія Бризгіна 400-метрівку подолала швидше, ніж олімпійська чемпіонка Лондона-2012 і срібна медалістка Ріо-2016 Еллісон Фелікс. Проте до півфіналу вийшла саме Фелікс. Якщо українка...Sportgid

Українська легкоатлетка – про виступ на світовій першості Дебютантка чемпіонату світу Анастасія Бризгіна 400-метрівку подолала швидше, ніж олімпійська чемпіонка Лондона-2012 і срібна медалістка Ріо-2016 Еллісон Фелікс. Проте до півфіналу вийшла саме Фелікс. Якщо українка...Спорт.ua

Аліна ШУХ: «Не встигла звикнути до режиму дня в Лондоні»

щаслива від цього, тому що я легкоатлетка і для мене це важливо. Що стосується виступів, то в першому виді на стометрівці з бар'єрами вийшов особистий рекорд. Висота теж йшла непогано, ядро теж. На 200-метрівці щось не склалося. Поки не можу...Sportgid

Болт програв останню 100-метрівку у кар

Відбулась головна подія на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні. В результаті Болт прийшов третім, відставши від переможця на три соті секунди. Sportanalytic

Легенда легкої атлетики програв прощальний забіг на чемпіонаті світу

коліно перед легендою легкої атлетики. Варто відзначити, що Болт приїхав на чемпіонат світу не в кращій формі. Нагадаємо, що нещодавно китайський спортсмен обігнав бойовий винищувач на 100-метрівці. Більшу частину дистанції спортсмен і бойовий літак подолали з приблизно однаковою швидкістю, проте на фініші легкоатлет вирвався вперед і обігнав винищувач.Ракурс

У Лондоні (Великобританія) завершився фінальний забіг на 100 метрів в рамках чемпіонату світу, де Усейн Болт з Ямайки програв двом американцям Джастіну Гатлину і Крістіану Коулману та завоював бронзову медаль, - УНІАН. Гал-info

9-го серпня. Шосткінець Владислав Малихін у сектор для стрибків із жердиною вийде шостого серпня. Студент СумДУ Сергій Смелик виступить на 200-метрівці 7 серпня, у четвертий день змагань. Уродженка Сум – Анна Плотіцина, на дистанції 100 м із бар’єрами позмагається  11-го...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

О. Миронець серед кращих спортсменів Буковини, яким призначено стипендії ОДА

Також у 2016 році Олег Миронець здобув золото на 400-метрівці у чемпіонаті України з легкої атлетики у Кіровограді.Погляд

Кропивницькі герої Дефлімпійських ігор

Зуміла на своїх перших Дефлімпійських іграх стали володаркою двох медалей. Гречка

В активі кропивницьких спортсменів на Дефлімпійських іграх у Туреччині вже 13 медалей (ФОТО)

у цьому виді плавання здобула збірна Росії (4:07.20), а бронзу команда Японії (4:13.37). На 6 секунд у фінальному запливі на 400-метрівці комплексним плаванням Ірину Терещенко (5:12.60) випередила російська спортсменка, тож вихованка Олени Кузніцової примірила чергову срібну нагороду. Ще двома медалями...Гречка

розділі "куміте", волинянин Олександр Колодій переміг у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів, легкоатлет Дмитро Вишинський - на 100-метрівці, а тріо Ала Дьяченко, Катерина Ковальчук, Дарина Величко - у боулінгу. Нині у доробку українців 14 золотих, 20 срібних...1NEWS

У фінальному забігу свого найближчого переслідувача луцький спортсмен випередив усього на одну соту секунди. До слова, у півфінальних забігах на 100-метрівці з переможним показником Дмитра Вишинського (10,96 секунд) кваліфікувалося одразу четверо атлетів. А сам лучанин протягом попередніх двох днів упевнено...Online.ua

Спортсмен з Дніпра в понеділок посів 3-тє місце у фіналі 50-метрівки батерфляєм, подолавши дистанцію за 22,84 секунди, повідомляє Укрінформ. Переміг у цій дисципліні Бенжамін Проуд з Великої Британії (22,75), другим фінішував...Online.ua

Фелпс програв заплив на 100 метрів білій акулі

Daily Mail, Фелпс у рамках однієї з телепередач змагався з акулою, заплив якої був імітований за допомогою комп’ютерної моделі, на 100-метрівці в затоці Моссел в ПАР. Фелпс був одягнений в...1NEWS

Кременчуцька легкоатлетка Наталія Кобзар завоювала "срібло" на 100-метрівці. Кременчугский Телеграф

Кременчужанка Наталя Кобзар завоювала ще одну срібну медаль на параатлетичному Чемпіонаті Світу у Великобританії. Цього разу вона була другою на 100-метрівці. Нагадаємо, раніше Кобзар здобула золото на 200 м і срібло на 400...Online.ua

плаванням. Ірина Терещенко стала другою у фіналі 50 м брасом в індивідуальних змаганнях, а Марія Режило - третьою на 200 метрівці вільним стилем. За підсумками двох днів українська дефлімпійська збірна України утримує друге загальнокомандне місце, маючи в своєму активі 11...Чемпион