метрівка

Кар'єра спортсмена продовжилася вже іншого роду іподромі Спринтер Дуейн Чемберс на 100-метрівці позмагався у швидкості зі скакуном по кличці Гарячий Шторм. Чемберс вирішив розвіяти всі суперечки, хто швидше, раз і назавжди. Колишній...Znaj.ua

самим ще й виконав норматив для участі у чемпіонаті світу-2017 у Лондоні. Тримаючись за спинами суперниць, Ольга Бібік на фініші 400-метрівки зуміла їх обігнати і стати другою (53.80 с). До наступного кола напряму виходили саме по дві перші атлетки. Без...Чемпион

Другої світової війни Орвіл Роджерс в рамках чемпіонату Masters Indoor Track & Field переміг свого 92-річного суперника Діксона Хемфілл на 60-метрівці. Переможця допоміг визначити фотофініш, оскільки той виявився швидшим за все на п'ять сотих секунди. Нагадаємо, Деонтей Уайлдер переміг Джеральда...Znaj.ua

Єдину срібну медаль завоювала Ірина Геращенко в стрибках у висоту, а ось української бронзовою призеркою стала бігунка Вікторія Кащеєва в 60-метрівці. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українка Музичук вийшла в фінал чемпіонату світу з...Znaj.ua

над Вікторією Кащеєвою, яка фінішувала другою і також зуміла вкластися у норматив ЄА на Белград-2017 (він складає 7,42). На чоловічій 60-метрівці доволі несподівано зумів увірватися на п’єдестал пошани 19-річний Олександр Соколов (6,81), який випередив досвідчених Ігоря Бодрова та Сергія Смелика.Чемпион

Померла чемпіонка Олімпійських ігор Н.Олізаренко

бронзову з бігу на 1500 метрів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві попрощались із видатним "динамівцем" В.Чановим Одеситка є екс-рекордсменкою світу на 800-метрівці, а світовий рекорд, встановлений нею у 1984 році у складі збірної СРСР в естафеті 4х800 метрів (7:50,17) й досі...Unn.com.ua

здобула золоту нагороду з бігу на 800 метрів та бронзову з бігу на 1500 метрів. Одеситка - екс-рекордсменка світу на 800-метрівці, а світовий рекорд, встановлений нею у 1984 році у складі збірної СРСР в естафеті 4х800 метрів (7.50,17) й досі...Чемпион

Буковинець здобув золото на чемпіонаті України з легкої атлетики

Туреччини, Білорусі. До речі, це вже не перша перемога Олега Миронця на подібних національних змаганнях. Торік він здобув "золото" на 400-метрівці у чемпіонаті України з легкої атлетики у...Погляд

біль, і вміємо її переборювати, - сказав Віталій. - Тим не менш ця пригода вплинула на сьогоднішній біг (Віталій виграв 400-метрівку з результатом 49,19)? - Можливо, але я їхав до Києва не за результатом, а щоб відчути змагальний дух, змагальну...SumyToday

Олеся Повх виграла 60-метрівку на легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF

Українка перемогла на престижних змаганнях у Берліні. УНИАН (ИА)

Сумах до чемпіонатів України у приміщенні. Серед результатів, які заслуговують на найбільшу увагу виділяємо виконання одразу двох нормативів на чоловічій 400-метрівці для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні у Бєлграді: Віталій Бутрим – 47.20, Євген Гуцол – 47.23. У цьому...SumyToday

Кращі спортсмени Кіровоградщини, України та світу 2016 за версією «Гречки» (ФОТО)

на дистанції 150 метрів комплексним плаванням, встановивши при цьому рекорд планети у своєму класі нозології (2 хвилини і 54,14 секунди).На 100-метрівці вільним стилем та в естафеті 4 по 50 метрів "кролем" наша землячка взяла бронзові медалі. У цій же естафеті...Гречка

бар’єрами Анна Плотіцина двічі показувала однаковий час - 8.19 с, який на п’ять сотих швидше за норматив ЄА. На "гладкій" 60-метрівці перемогу здобула Христина Стуй - 7.35 с (норматив - 7.42 с). На цій дистанції також змагалася і Плотіцина, і...Чемпион

Буковинські бігуни здобули золото і срібло

не вдалося оновити рекорди змагань. У дорослій номінації Марія Руснак фінішувала другою у фіналі бігу на 150 метрів. А на 600-метрівці хотинчанин Олег Миронець став кращим серед юніорів з результатом 1 хвилина 21,74...Погляд

Тернопільський плавець здобув три нагороди чемпіонату України

у класі SM. За підсумками змагань наш земляк посів друге місце у комплексному плаванні на 150 м, перше місце на двохсотметрівці вільним стилем та ще одне друге місце у стометрівці вільним стилем. Також він став четвертим на дистанції 50 м...Галичина спортивная

Стали відомі найкращі легкоатлети року

бігун Андре де Грассі, який виграв на ОІ 2016 "срібло" на дистанції 200 м, а також дві "бронзи" - на 100-метрівці та в естафеті 4х100...ДеПо

Хлопцов оновив юніорський рекорд України на 100-метрівці комплексом

Участь у змаганнях беруть чоловіки та жінки з усієї країни, інформує сайт Федерації плавання Ukrainianwall

Український плавець Романчук виграв п

Михайло Романчук здобув п'яту перемогу за останній тиждень. Бронзову нагороду на 50-метрівці на спині завоювала Дарина Зевіна.Зеркало недели (газета)

До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем, повідомляє Укрінформ. Романчук в середу подолав дистанцію за 14 хвилин 26,39 секунди, упевнено випередивши своїх найближчих переслідувачів Гергелі...Урядовий Кур'єр

Михайло Романчук став дворазовим переможцем восьмого етапу Кубка світу з плавання в Токіо (Японія). Newsru.ua