метрівка

бар’єрами Анна Плотіцина двічі показувала однаковий час - 8.19 с, який на п’ять сотих швидше за норматив ЄА. На "гладкій" 60-метрівці перемогу здобула Христина Стуй - 7.35 с (норматив - 7.42 с). На цій дистанції також змагалася і Плотіцина, і...Чемпион

Буковинські бігуни здобули золото і срібло

не вдалося оновити рекорди змагань. У дорослій номінації Марія Руснак фінішувала другою у фіналі бігу на 150 метрів. А на 600-метрівці хотинчанин Олег Миронець став кращим серед юніорів з результатом 1 хвилина 21,74...Погляд

Тернопільський плавець здобув три нагороди чемпіонату України

у класі SM. За підсумками змагань наш земляк посів друге місце у комплексному плаванні на 150 м, перше місце на двохсотметрівці вільним стилем та ще одне друге місце у стометрівці вільним стилем. Також він став четвертим на дистанції 50 м...Галичина спортивная

Стали відомі найкращі легкоатлети року

бігун Андре де Грассі, який виграв на ОІ 2016 "срібло" на дистанції 200 м, а також дві "бронзи" - на 100-метрівці та в естафеті 4х100...ДеПо

Хлопцов оновив юніорський рекорд України на 100-метрівці комплексом

Участь у змаганнях беруть чоловіки та жінки з усієї країни, інформує сайт Федерації плавання Ukrainianwall

Український плавець Романчук виграв п

Михайло Романчук здобув п'яту перемогу за останній тиждень. Бронзову нагороду на 50-метрівці на спині завоювала Дарина Зевіна.Зеркало недели (газета)

До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем, повідомляє Укрінформ. Романчук в середу подолав дистанцію за 14 хвилин 26,39 секунди, упевнено випередивши своїх найближчих переслідувачів Гергелі...Урядовий Кур'єр

Михайло Романчук став дворазовим переможцем восьмого етапу Кубка світу з плавання в Токіо (Японія). Newsru.ua

Сьогодні наш спортсмен знову фінішував першим на 1500-метрівці вільним стилем - 14.26,39. Додамо, останній етап Кубку світу відбудеться 29-30 жовтня в Гонконгу...Еспресо TV

До «золота» на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем.Високий замок

Український плавець Романчук взяв друге "золото" Кубка світу

Михайло Романчук став дворазовим переможцем сьомого етапу Кубку світу з плавання у Сінгапурі. До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці...Зеркало недели (газета)

Українка Дарина Зевіна здобула "срібло" та "бронзу" у перший день сьомого етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі. Newsru.ua

та поповнити свої власні скарбнички новими нагородами. У дистанції на 400м тріумфував Олександр Данилов, який працює викладачем у політехнічному технікумі. 800-метрівку швидше за усіх пройшли Сергій Лека (школяр) та Антоніна Іонашко (спортивна школа «Буревісник»). Читайте також: Чернівецька «Буковина» зіграє свій наступний...0372.ua

Зевіна знову стала першою на етапі кубку світу з плавання у Катарі Чергове золото Зевіна виграла в улюбленій дисципліні - 200-метрівці на спині. 1. Дарина Зевіна (Україна) - 2:01.25...ДеПо

фізичну підготовку полтавські поліцейські. І Віталій Валентинович (керівник патрульної поліції м. Полтава Віталій Мельничук – авт.) вирішив показати і  пробіг 100-метрівку. Я думаю, що вони більше оцінювали як патрульні працюють на дорозі. Вони їздили, спостерігали за їх роботою патрульних, навіть...Vpoltave.info

так потужно і не змогла вдруге в сезоні виплисти з двох хвилин. Ще одну нагороду лідер збірної України завоювала на 50-метрівці - другу перемогу в сезоні в цій дисципліні Зевіній завадила здобути все та ж Хошсу. Жінки 50 м, спина...ДеПо

Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині в рамках четвертого етапу Кубка світу

блискуче розподілила сили, випередивши неодноразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу на 3,07 секунди, пише Sport Arena. Українка втретє в сезоні виграла 200-метрівку на спині - лише в Берліні на цій дистанції Хоссу першої торкнулася бортика. Всього в активі Дарини Зевіної вже...Ukrainianwall

метрів, та стали першими в загальному заліку. Срібні медалі дісталися команді працівників Kromberg & Schubert Крошу. Вони фінішували третіми на 250-метрівці, програвши Salsa-fun, зате на стометрівці були другими, поступившись лише лідерам. А от у Сальси сил на стометрівку залишилося менше...Спортивний Житомир

Велика кількість любителів бігу з міст України та багатьох країн світу мали змогу позмагатись на різноманітних дистанціях починаючи з 100 метрівки для молодших школярів, а ще 300 та 500 метрів - шкільна молодь. Далі на старт вийшли чоловіки та жінки...Paralleli.if.ua

Призерці Паралімпійських ігор з Кропивницького подарують гроші на квартиру

метрів комплексним плаванням і стала срібною призеркою, а також здобула дві "бронзи" в естафеті 4 по 50 метрів та в 100-метрівці вільним стилем. Здобувши, таким чином три нагороди на паралімпійських іграх. Детальніше про всіх паралімпійців від Кіровоградщини читайте у публікації...медиапортал "Акула"