метрівка

Стали відомі найкращі легкоатлети року

бігун Андре де Грассі, який виграв на ОІ 2016 "срібло" на дистанції 200 м, а також дві "бронзи" - на 100-метрівці та в естафеті 4х100...ДеПо

Хлопцов оновив юніорський рекорд України на 100-метрівці комплексом

Участь у змаганнях беруть чоловіки та жінки з усієї країни, інформує сайт Федерації плавання Ukrainianwall

Український плавець Романчук виграв п

Михайло Романчук здобув п'яту перемогу за останній тиждень. Бронзову нагороду на 50-метрівці на спині завоювала Дарина Зевіна.Зеркало недели (газета)

До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем, повідомляє Укрінформ. Романчук в середу подолав дистанцію за 14 хвилин 26,39 секунди, упевнено випередивши своїх найближчих переслідувачів Гергелі...Урядовий Кур'єр

Михайло Романчук став дворазовим переможцем восьмого етапу Кубка світу з плавання в Токіо (Японія). Newsru.ua

Сьогодні наш спортсмен знову фінішував першим на 1500-метрівці вільним стилем - 14.26,39. Додамо, останній етап Кубку світу відбудеться 29-30 жовтня в Гонконгу...Еспресо TV

До «золота» на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем.Високий замок

Український плавець Романчук взяв друге "золото" Кубка світу

Михайло Романчук став дворазовим переможцем сьомого етапу Кубку світу з плавання у Сінгапурі. До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці...Зеркало недели (газета)

Українка Дарина Зевіна здобула "срібло" та "бронзу" у перший день сьомого етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі. Newsru.ua

та поповнити свої власні скарбнички новими нагородами. У дистанції на 400м тріумфував Олександр Данилов, який працює викладачем у політехнічному технікумі. 800-метрівку швидше за усіх пройшли Сергій Лека (школяр) та Антоніна Іонашко (спортивна школа «Буревісник»). Читайте також: Чернівецька «Буковина» зіграє свій наступний...0372.ua

Зевіна знову стала першою на етапі кубку світу з плавання у Катарі Чергове золото Зевіна виграла в улюбленій дисципліні - 200-метрівці на спині. 1. Дарина Зевіна (Україна) - 2:01.25...ДеПо

фізичну підготовку полтавські поліцейські. І Віталій Валентинович (керівник патрульної поліції м. Полтава Віталій Мельничук – авт.) вирішив показати і  пробіг 100-метрівку. Я думаю, що вони більше оцінювали як патрульні працюють на дорозі. Вони їздили, спостерігали за їх роботою патрульних, навіть...Vpoltave.info

так потужно і не змогла вдруге в сезоні виплисти з двох хвилин. Ще одну нагороду лідер збірної України завоювала на 50-метрівці - другу перемогу в сезоні в цій дисципліні Зевіній завадила здобути все та ж Хошсу. Жінки 50 м, спина...ДеПо

Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині в рамках четвертого етапу Кубка світу

блискуче розподілила сили, випередивши неодноразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу на 3,07 секунди, пише Sport Arena. Українка втретє в сезоні виграла 200-метрівку на спині - лише в Берліні на цій дистанції Хоссу першої торкнулася бортика. Всього в активі Дарини Зевіної вже...Ukrainianwall

метрів, та стали першими в загальному заліку. Срібні медалі дісталися команді працівників Kromberg & Schubert Крошу. Вони фінішували третіми на 250-метрівці, програвши Salsa-fun, зате на стометрівці були другими, поступившись лише лідерам. А от у Сальси сил на стометрівку залишилося менше...Спортивний Житомир

Велика кількість любителів бігу з міст України та багатьох країн світу мали змогу позмагатись на різноманітних дистанціях починаючи з 100 метрівки для молодших школярів, а ще 300 та 500 метрів - шкільна молодь. Далі на старт вийшли чоловіки та жінки...Paralleli.if.ua

Призерці Паралімпійських ігор з Кропивницького подарують гроші на квартиру

метрів комплексним плаванням і стала срібною призеркою, а також здобула дві "бронзи" в естафеті 4 по 50 метрів та в 100-метрівці вільним стилем. Здобувши, таким чином три нагороди на паралімпійських іграх. Детальніше про всіх паралімпійців від Кіровоградщини читайте у публікації...медиапортал "Акула"

Команда Військово-Морських Сил - переможці ХХIV чемпіонату Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту

року стала команда Військово-Морських Сил. Також були визначені команди, які показали найкращі результати за кожним видом змагань. Таким чином, на 100-метрівці з перешкодами та у двоборстві найкращі результати показала команда Військово-Морських Сил, на “штурмовці” кращими були спортсмени Сухопутних військ. У...Народна Рада

На чемпіонаті світу з веслування на човнах дракон у Росії українці здобули 8 медалей

Срібними призерами представники України стали на найдовшій дистанції у дисципліні S20. А жіноча команда зуміла увійти до трійки призерів на 200-метрівці в S10. Юніори поповнили скарбничку України двома відзнаками, обидві на 10-місних човнах. На 2000 м команда взяла срібло, тоді...Ukrainianwall

Гордість країни: українці побили рекорд на Паралімпіаді

новий рекорд на Іграх, пропливши 100 метрів вільним стилем. Вікторія Савцова в цій же дисципліні здобула "срібло". Після цього, на 50-метрівці вільним стилем український плавець Максим Веракса виграв золоту нагороду, а Андрій Деревінський бронзову. Згодом, Оксана Ботурчук отримала "срібло" у...Корупція