метання

випередити Лізанне де Вітте з Нідерландів. Час українки - 51.88 с. Альона Шамотіна до своїх юніорських і молодіжних нагород з метання молоту додала і третє місце на командному чемпіонаті Європи. Атлетка встановила особистий рекорд - 70.02 м. Поборолася до кінця...Чемпион

Четвертокурсники ЖВІ беруть участь у практичних заняттях на полігоні

Заняття включають виконання нормативів спеціальної підготовки, вправ стрільб з особистої зброї та метання бойових гранат.Народна Рада

світу виборюватимуть першість у 40 видах програми спринтерських та стаєрських забігах, барєрному бігу та естафетах, а також у чотирьох видах метань та стрибків серед жінок та чоловіків. Дванадцятою країною-учасницею вищої ліги мала бути торішня переможниця чемпіонату збірна Росії, однак через...Online.ua

років жінка на тренерськй роботі. За уроки життя і майстерності їй завдячують сотні її учнів. Галина Тимофіївна рекордсменка інституту з метання диска, досягнення якої залишається неперевершеним більше 50-и років. Незважаючи вже на поважний вік, Галина Тимофіївна у спортивному строю. Хто...Online.ua

призеркою чемпіонату у бігу на 3000м, її результат 10:25.22 та четвертою фінішувала на дистанції 1500м ( 4:49.77). Пяте місце у метанні списа посів Іван Лавор ( 41м 49см) та шосте місце у Сергія Марчука у бігу на 2000м з перешкодами...Online.ua

виборюватимуть першість у 40 видах програми — спринтерських та стаєрських забігах, бар’єрному бігу та естафетах, а також у чотирьох видах метань та стрибків серед жінок та чоловіків. Дванадцятою країною-учасницею вищої ліги мала бути торішня переможниця чемпіонату збірна Росії, однак через...НОВА Тернопільська газета

Регіонального розвитку закриває чотири обєкти це Підволочиський район, де на базі загальноосвітньої школи буде зроблено два майданчики, легкоатлетичне коло, сектори метання, стрибків, тобто легкоатлетичне ядро. Буде зроблено в Дедеркалах майданчик зі штучним покриттям, універсальний ігровий спортивний зал у Збаражі, який...Online.ua

І місце з результатом 2.10.10, Колодистий Андрій з бігу на 1500 метрів такж став першим з результатом 4.06.27, Трофімчук Олег у метанні спису із золотом з результатом 63м 90см, Голуб Ярослав з бігу на 400 метрів "набігав" срібло та поставив новий рекорд...Все

За підсумками чемпіонату визначиться склад збірної України, яка візьме участь в юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Online.ua

У Кропивницькому провідні легкоатлети змагалися за нагороди юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Куропятник (тренер Вадим Приймак, Олександрівська ДЮСШ) була шостою на 400-метрівці (1:01:33 сек); Владислав Мирза (тренер Віктор Лизень, Маловисківська РДЮСШ) у метанні спису показав девятий результат (47,35 см). Загалом залік збірній області дали 25 легкоатлетів, що дозволило команді Кіровоградщині набрати 266...Гречка

Кам

Дубчак (вчитель Гуменецької НВК), Олександр Ткачук (директор ЦДЮТ), Валентин Ліпіч (підприємець). За підсумками змагань Олена Поблічко виборола золоту медаль у метанні диску та бронзу у штовханні ядра, Микола Дубчак завоював золото у метані спису, Олександр Ткачук – золото зі стрибків...7 днів - життя за тиждень

здоровя населення Спорт для всіх спільно з працівниками оздоровчих таборів. Заходи проходили в два етапи. Перший загально-фізична підготовка, яка включала метання тенісного мяча, стрибки з місця, підтягування на перекладині, віджимання в упорі лежачи. Другий етап спортивні естафети, конкурси з мячем,...Online.ua

Першого дня змагань золоту медаль в секторі метання диску виборов Олексій Кирилін. У Житомирі відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок.Online.ua

Зокрема, кращим серед метальників списа став конотопчанин Артур Фельфнер. Нагадаємо, Артур Фельфнер завойовує чемпіонство у метанні спису уже другий рік поспіль.Online.ua

У такий спосіб Валя завоювала путівку на чемпіонат світу. Online.ua

Олімпійський день в Нікополі

карате, Федерації дзюдо Нікополя, Федерації хортингу, ДЮСШ Електрометалург, клубу Атлет; - змагання з міні-футболу, настільного тенісу, бадмінтону, шахів, шашок, городків, метання списа, штовхання ядра; - майстер-класи з футболу, баскетболу, волейболу, карате, дзюдо, хортингу та ін. Запрошуємо всіх бажаючих! При собі...Online.ua