Металіст

Леоненко: В Лиге чемпионов футболисты Шахтера себя продают

Фонсеку, то це все дуже сумно, - сказав Леоненко. Відзначимо, що в рамках 16-го туру гірники поступилися Олександрії на ОСК Металіст з рахунком 1:2.Ua-football

Определен лучший коуч 16-го тура УПЛ

Відзначимо, що в минулому турі олександрійці зустрічалися з Шахтарем. Команда Володимира Богдановича здобула перемогу на ОСК Металіст з рахунком 2:1.Ua-football

Державні виконавці почали спецконфіскацію майна та активів ФК Металіст

Футбол 24 з'ясував деякі деталі розвитку ситуації навколо ФК Металіст Харків після оголошення процедури спецконфіскації державою майна та активів пов'язаних з клубом структур. На початку жовтня генеральний прокурор України Юрій...Новости ФК "Металлист"

Франков в телепередаче проанализирует матчи Первой и Второй лиг

- Результат матчу у Ковалівці на руку призерам. - Подвиг "Гірника-Спорту" у Горішніх Плавнях - "Металіст 1925" пригальмував, "Дніпро" цим не скористався...Ua-football

Марко Девіч Екс-гравець Металіста Олександр Рикун за манерою гри був дуже схожий на Зінедіна Зідана. Таку думку висловив колишній одноклубник Рикуна Марко Девіч. "Рикун...Чемпион

Шаран про сенсаційну перемогу "Олександрії": "Шахтар" ми ще ніколи не обігрували

а здобули першу у своїй історії перемогу над донецьким "Шахтарем". Із перших хвилин матчу, що відбувся 17 листопада на стадіоні "Металіст" у Харкові, "Олександрія" змогла нав'язати боротьбу чемпіону України. На 15-ій хвилині гри Олексій Довгий скористався помилкою "гірників" у центрі...Новости Александрии

Колишній захисник Металіста відзначився в Афінському дербі

Господарів поля на 10-й хвилині вивів вперед колишній захисник "Металіста" Родріго Моледо. Відзначимо, що український захисник гостей Дмитро Чигринський всю гру провів на лаві запасних.Ua-football

Михайленко: Ми виконали завдання на цю частину сезону

для нас це тільки проміжне завдання, адже до фінішу ще 11 турів. Як бачимо на довгій дистанції ми зуміли наздогнати "Металіст-1925". Так, у нас були і невдалі відрізки, коли ми знаходились у пошуку гри. Але в останніх матчах ми показували...Ua-football

Марко Девич: "Іноді Маркевич ображався на мене, а я на нього"

Екс-гравець Металіста та Шахтаря Марко Девіч розповів FootballHub про свої головні спогади української частини кар'єри: - Про незабитий пенальті Олімпі...Новости ФК "Металлист"

Михайленко: нам нужно добавлять

для нас це тільки проміжне завдання, адже до фінішу ще 11 турів. Як бачимо на довгій дистанції ми зуміли наздогнати Металіст-1925. Так, у нас були і невдалі відрізки, коли ми знаходились у пошуку гри. Але в останніх матчах ми показували...Неофициальный сайт ФК Днепр

від Борусії (0:3) та Зальцбурга (0:1). Також Скоміна неодноразово обслуговув матчі інших українських клубів в єврокубках - Динамо, Дніпра та Металіста, пише football.ua. 41-річни рефері вважається одним із найбільш кваліфікаованих на сьогоднішній день. Так, УЄФА довірила йому фінальний матч Ліги...Чемпион

Матч "Шахтаря" проти "Наполі" обслуговуватиме словенець Скоміна

для "Шахтаря" поразками - від дортмундської "Боруссії" (0:3) і "Зальцбурга" (0:1). Також словенець встиг попрацювати на іграх "Динамо", "Дніпра" і "Металіста". Варто відзначити, що для дострокового виходу в плей-офф турніру підопічні Паулу Фонсеки повинні як мінімум не програти в Неаполі.Зеркало недели (газета)

в таком положении: М Команда I П Н П РМ О 1 "Дніпро-1” 22 17 2 3 55-19 53 2 "Металіст 1925” 22 16 3 3 56-16 51 3 "Дніпро” 22 12 6 4 44-18 42 4 "Енергія” 22 12...Херсон Онлайн

Інгулець-2 - Металіст-1925 У 22-му турі Другої ліги Миру і Судобудівнику довелося виймати з сітки по чотири м'ячі. Реал Фарма - Судобудівник -...Чемпион

листопада, у рамках 16 туру УПЛ, відбувся матч між Олександрією та Шахтарем.Про це повідомляє Златопіль. Матч відбувся на стадіоні ОСК "Металіст", у Харкові, і закінчився з рахунком 1:2. Рахунок відкрив Артем Полярус, забивши на 15 хвилині. Але вже за три...Златопіль

з футболу серед команд Прем'єр-ліги розпочався несподіваною поразкою лідерів національної першості донецького "Шахтаря" від ФК "Олександрія" - 1:2. На ОСК "Металіст" у Харкові: забивали Бернард (18) - у господарів; Артем Полярус (15 та 27-ма хвилини) - у гостей, повідомляє Укрінформ.Високий замок

До перерви "Олександрія" зуміла вдруге забити діючому чемпіону України. 1:2, Полярус Артем (27). Гречка

Історична перемога над "Шахтарем"

ФК «Шахтар» - ФК «Олександрія» - 1:2 (1:2) 17.11.2017 р., 19:00, ОСК «Металіст» Харків Глядачів 4037, +2 С Арбітр - Балакін Микола (Київська обл.) Асистенти арбітра - Беккер Сергій (Харків), Володимир Володін (Херсон) 4-й арбітр - Сергій Бойко (Київська обл.)...Новости Александрии

Шахтар п

році. Що цікаво, п'ять із них команда Паулу Фонсеки зазнала на номінально домашній арені в Харкові. Окрім "Олександрії" сьогодні з "Металіста" із трьома очками виїжджали "Сельта" в Лізі Європи (0:2), "Чорноморець" (1:2) та "Динамо" (2:3 і 0:1) в чемпіонаті країни.Ua-football

Шаран: Шахтар ми ще ніколи не обігрували

вболівальників Олександрії з цією перемогою. На завершення хочу побажати Шахтарю удачі в наступних матчах. ФК Олександрія обіграла Шахтар на ОСК Металіст з рахунком 2:1.Новости Александрии