46% вказали, що батьки не звернули увагу на прохання, а 44% - засмутились і почувалися відчуженими. Попри це, тільки незначна меншість батьків визнала, що використання мобільних непокоїло дітей - 10%. Але 43% відчували, що проводять занадто багато часу у мережі.Еспресо TV

Користування смартфонами шкодить сім

Попри це, тільки незначна меншість батьків визнала, що використання мобільних непокоїло дітей - 10%.Unn.com.ua

Вчені з

користувачами соцмереж. Виявилося, що 53,17% вважають за краще підставляти для селфі ліву щоку, а не праву. Праву підставляють 46,83%, тобто меншість. І це при тому, що лише 10% з опитаних були лівшами, тобто тримати телефон лівою рукою (як часто відбувається...RegioNews-Суми

використати «переплату» в повному обсязі. Субсидія призначається з моменту подання заяви та, відповідно, здійснюється перерахунок коштів. Але бувають випадки, їх меншість, коли документи оформлені, до прикладу, з січня, а субсидія надійшла у квітні. Якщо сім’я весь цей час – у...Нова доба

однак відзначитись результативними діями так і не змогли. А за 4 секунди до кінця першої двадцятихвилинки, коли українці опинились в меншості без Олександра Побєдоносцева,їх спіткала невдача Томаш Малашинські влучив у ворота Едуарда Захарченка з передачі Гжежоша Пасьюта і вивів свою...In Kyiv

Майже годину ігрового часу провівши у чисельній меншості, рівненський «Верес» вже у компенсований час все ж зумів забити другий гол «Інгульцю». Вирішальний м'яч на першій з трьох компенсованих...ОГО.ua

"Барселона" перемогла "Реал" в "Ель Класіко"

із-за меж штрафного майданчика у виконанні Івана Ракитича. За 13 хвилин до кінця основного часу Серхіо Рамос залишив господарів у меншості через грубий підкат на Л.Мессі в центрі поля. Проте навіть в десятьох мадридці вирівняли гру на табло забив Хамес...Unn.com.ua

Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Реалом" на останніх секундах матчу

саме для "Реала". Спочатку Ракітіч пробив точно в "дев'ятку" і вивів гостей вперед, після чого "вершкові" ще й залишилися в меншості, коли Рамос був видалений за грубий підкат. Це не зламало "Реал": на 85-й хвилині Хамес зрівняв рахунок ударом з...Зеркало недели (газета)

"Сталь" у більшості вирвала перемогу у "Зірки"

"Зірку" в рамках поєдинку 26 туру української Прем'єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайт "Сталі".На 71 хвилині склад "Зірки" у меншості залишив нападник Адерінсола Есеола за другу отриману жовту картку. Поступово господарі стали підтискати суперника і на 81-й хвилині після...Unn.com.ua

"Сталь" вигризла три очки у матчі проти "Зірки"

Кам'янська "Сталь" зуміла вирвати перемогу у "Зірки" в матчі 26 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Зірка" опинилася в меншості після вилучення Есеоли на 70-й хвилині, але ще протрималася 11 оборотів хвилинної стрілки.Потім Леонардо да Сілва таки здобув перемогу для...Sportanalytic

користувачами соцмереж. Виявилося, що 53,17% вважають за краще підставляти для селфі ліву щоку, а не праву. Праву підставляють 46,83%, тобто меншість. І це при тому, що лише 10% з опитаних були лівшами, тобто тримати телефон лівою рукою (як часто відбувається...Еспресо TV

двохматчевого протистояння і гра перейшла в овертайм. Але ще до завершення основного часу гри, на 80 хвилині Аякс залишився в меншості. За другу жовту з поля був вилучений Йоел Велтман. Вдесятьох Аякс остаточно сів в оборону, що і призвело до...Spy-Football

Зусиллями Горецьки іБюргшталлера після перерви гельзенкірхенцям вдалося досягнути поставленої задачі рахунок був... 1NEWS

Причому вирішальну шайбу Мережко та компанія закинули у меншості. 1NEWS

"Атлетіко" та "Реал" вийшли до півфіналу Ліги Чемпіонів

автогол Рамоса й зовсім перевів гру в овертайм.  Проте у двох додаткових таймах "Реал" легко переграв суперника, який грав у меншості. Роналду забив два голи, і ще один м'яч провів Асенсіо, встановивши остаточний рахунок 4:2. Одночасно "Атлетико" зіграв у нічию з...Ваші новини

Роналду, але тут же отримав у свої ворота кумедний автогол Серхіо Рамоса. Після вилучення Артура Відаля Баварія зіграла екстратайми у меншості. Реал цим скористався і забив три мячі: двічі відзначився Роналду, а останній цвях увігнав Асенсіо 4:2 та 6:3 за...Урядовий Кур'єр

"Реал" та "Атлетико" вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

дозволив "Баварії" перевести гру у овертайм, поступившись у основний час з рахунком 1:2. Однак мюнхенці були вимушені продовжувати гру у меншості через вилучення Артуро Відаля та не втримали перевагу. "Реал" виграв 4:2, а Кріштіану Роналду відзначився хет-триком, довівши кількість своїх...Еспресо TV

Хет-трик К.Роналду вивів "Реал" у півфінал Ліги чемпіонів

4:2. За сумою двоматчевої дуелі 6:3 на користь підопічних Зінедіна Зідана. Варто відзначити, що з 84 хвилини мюнхенці залишились у меншості через видалення Артуро Відаля.Unn.com.ua

"Реал" обіграв "Баварію" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

у свої ворота. "Баварія" повела в рахунку - 2:1, а матч перейшов в овертайми. При цьому німецька команда залишилася в меншості - Відаль був вилучений за другу жовту. Героєм зустрічі став Кріштіану Роналду, який на 105-й хвилині зрівняв рахунок точним...Зеркало недели (газета)