меншость

який сподівається бути сильним, і я розраховую зуміти доводити ідеї парламенту до Ради ЄС, беручи до уваги те, що думає меншість. Я буду представляти не тільки свою думку, але також думка парламенту", - сказав Таяні. За його словами, він не...ДеПо

місяців роботи на держслужбі". Люди надто різні, щоби керуючи у складний для всіх час подобатись хоча б більшості. Тому та меншість, яка мене знає особисто, знає, що я собі не зраджував, і не зраджу, бо це те, що в мене...Доба

неймовірний сюжет в першому таймі господарі поля забили двічі а могли і більше. А під завісу зустрічі гості залишилися у меншості, пісял илучення Романьйолі. В наступному туру на россонері чекає домашнє протистояння з Наполі.Spy-Football

Ігоря Тищенко: "Оскільки транспортна інфраструктура в Україні будується за рахунок податків, які збирають з усіх громадян, але забезпечує потреби моторизованої меншості безвідносно до реальних обсягів користування автомобілем, ця нерівність робить транспортне планування політичною проблемою." Згідно із результатами соціологічного дослідження, проведеного...НикВести

чи впливав іноземний уряд на наші вибори». Твіти Трампа викликали гостру реакцію з боку багатьох демократів, включаючи Ненсі Пелосі. Лідер меншості в Палаті представників написала в суботу, що попередні спроби змусити Льюїса замовкнути були безуспішними. Рішення Льюїса не бути на...Конфликты и законы

кременчужан: Дмитро Ігнатенко 1, Володимир Варивода 2 (+1 передача), Володимир Романенко 1 (+1). Причому Романенко закинув, коли господарі грали в меншості 3 на 5. Це шоста шайба кременчужан в меншості в чемпіонаті. Ігнатенко має тепер у своєму активі 21 (9...Тижневик «ЕХО

Кудєлькіна, перехоплює мяч та забиває птиий гол. Тим часом на рахунку в Черпицького вже друга жовта картка, Візаж грає у меншості. Розуміючи власну перевагу, Атлети вперше у цьому сезоні випробовують тактику гри у пять польових. Така спроба виявилась вдалою: з...Спортивний Житомир

Поточний святковий тиждень закінчилася черговим подорожчанням курсу валют на міжбанку. Торги на міжбанку перед Різдвом закрилися серйозним подорожчанням долара. Rbn.cc

"Еспаньйол" і "Депортіво" розійшлися миром у 17 турі Прімери Про це повідомляє Depo. Голи: Морено, 63 - Борхес, 59 Вилучення: Хуанфран (Д), 90 ДеПо

державних ЗМІ, внаслідок вибуху були пошкоджені десятки автомобілів і магазини у жвавій торговій частині міста, яке знаходиться на території алавітської меншості, до якої належить президент Сирії Башар Аль Асад. Медики повідомляють, що кількість жертв буде збільшуватися, оскільки рятувальні роботи на...Еспресо TV

5 причин, чому 2017-й для України не стане 1917-м

в епоху реакції, проросійські сили зроблять все, щоб розгорнути все назад. Але існує й ще один дуже важливий фактор активна меншість суспільства, яка була авангардом Революції Гідності, яка пішла на фронт у складі добровольчих зєднань та досі волонтерити, яка хоч...Еспресо TV

«Крик душі» АТОшника розбурхав соцмережу

Хорошої думки про мене меншість тих людей, з якими я служив. Пост "Сергія Сергійовича" зібрав понад 800 лайків і понад 110 перепостів.Єдність

Манчестер Сіті - Бернлі 2:1.

"Манчестер Сіті" в 20-му турі англійської Прем'єр-ліги зумів у меншості здобути перемогу з рахунком 2:1 над "Бернлі". На 32-й хвилині зустрічі "Містяни" залишилися вдесятьох після того, як уже третю за...Ua-football

Вест Хем - Манчестер Юнайтед 0:2.

Діном, які в підсумки і допомогли "Манкуніанцям" взяти три очки. Уже на 15-й хвилині зустрічі головний арбітр залишив "Молотобійців" у меншості, застосувавши максимальне покарання до Соф'яна Фегулі після його зіткнення з Філом Джонсом, а в другому таймі зарахував гол Златана...Ua-football

Городяни вже на 32-й хвилині опинилися в меншості, після вилучення Фернандіньо за грубий фол проти Гудмунссона. Втім, це не завадило Сіті взяти три очки. Після перерви, спочатку Кліши...Spy-Football

поєдинку, здобув важку перемогу над Вест Хемом у 20-ому турі АПЛ. Вже на 15-й хвилині матчу Вест Хем залишився в меншості. Головний рефері Майк Дін показав досить сумнівну червону картку Софьяну Фегулі. Алжирець хоч і пішов двома ногами у підкат,...Spy-Football

АПЛ. 20-й тур.

Попередження: Родуелл 13, Ларссон 52 - Мілнер 30, Мане 83, Лаллана 86 Манчестер, "Етіхад Стедіум" Ua-football

Ман Сіті у меншості обіграв Бернлі

Завдяки голам Кліши і Агуеро у другому таймі підопічним Гвардіоли вдалося без віддаленого Фернандіньо обіграти на своєму полі Бернлі. Новини футболу

"Манчестер Сіті", попри вилучення Фернандінью, перемагає "Бернлі" Про це повідомляє Depo. Кліші рахунок відкрив, а вже за декілька хвилин Агуеро його подвоїв. ДеПо

Інтереси яких депутатських фракцій найменше враховані у програмі розвитку ЖКГ міста на 2017 рік? (ІНФОГРАФІКА)

"Солідарність" (Сергій Кріпак і Андрій Кролевець), а також нині позафракційний, а точніше виключений із фракції "Самопомічі", депутат Олександр Артюх. У меншості сьогодні фракції ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Радикальна партія", частина БПП "Солідарність", Об'єднання "Самопоміч", тож саме округи цих депутатів ремонтуватимуться...Златопіль