меншость

Неймар робить "2+1" і допомагає ПСЖ розбити Тулузу (ВІДЕО)

відробляти заплачені за нього гроші. Гравець ПСЖ відзначився дублем і результативною передачею в матчі ПСЖ - "Тулуза", який парижани в меншості виграли з рахунком 6:2.Футбол газета

Дубль Неймара допоміг ПСЖ розтрощити "Тулузу".

ПСЖ догравав матч у меншості після вилучення на 69-й хвилині Марко Веретті. Читайте також: Футболістів продають по 200 млн. Чому слід зупинити це божевілля...Еспресо TV

"Барселона" з перемоги над "Бетісом" стартувала в Прімері

Відзначимо, що матч "Атлетік" з Більбао і "Хетафе" завершився без забитих голів. "Хетафе" відіграв із 66 хвилини у меншості після вилучення Гуерреро.1NEWS

Дубль Неймара допоміг "ПСЖ" розгромити "Тулузу"

На 69 хвилині господарі залишились у меншості через вилучення Верратті. Забивали Кавані (пенальті), Пасторе, Курзава і вдруге Неймар.Unn.com.ua

Ліга 1. ПСЖ громить Тулузу, Неймар знову забиває

Продовжує відпрацьовувати витрачені гроші на трансфер і свою зарплату Неймар. Відзначимо, що ПСЖ добивав суперника в меншості після видалення Верратті.Ua-football

Кременчужанам знову не допомогли рідні стіни 19 серпня футболісти Кременя втрачають очки з Інгульцем. Матч завершився з рахунком - 0:1 Кремінь - Інгулець - 0:1 Вилучення: Тєртишний 83 Кременчугский Телеграф

Який макіяж приваблює чоловіків?

макіяжу у жінок на фото, ніж вони самі. Очевидно, якщо нам подобається більш природний вигляд, нам здається, що ми в меншості. І обом статям здалося, що чоловіки віддадуть перевагу фотографії з великою кількістю макіяжу – насправді правильно зворотне.Звідси висновок: у...Країна Здоров'я

Хацкевич про нічию з "Марітіму": вистачало завершального пасу

ж шукали ще одну непотрібну передачу в тих моментах, коли треба було бити по воротах", - заявив Хацкевич. Нагадаємо, "Динамо" у меншості зіграло внічию із...Unn.com.ua

моменти. Гості на контратаках також створили кілька гольових нагод, але впевнено в рамці діяв Коваль. Завершували гру ж “біло-сині” у меншості через вилучення Євгена Хачеріді(дві жовті). І це вагома втрата перед матчем-відповіддю. “Марітіму” – “Динамо” – 0:0...Spy-Football

"Марітіму" - "Динамо".

головою прямо у голкіпера і втратив вигідний момент. Ще раз конголезький форвард схибив наприкінці матчу, коли "Динамо" вже залишилося у меншості. Після пасу від Кадара нападник прибрав на замісі захисника та пробивав у ближній кут, але "Марітму" врятував захисник, який...Еспресо TV

Нічиї Динамо та Олександрії, рішення ФФУ та перша перемога Реброва.

не дозволили киянам реалізувати бодай один із них. З іншого боку біло-сині теж не пропустили, хоча й догравали матч у меншості дві жовті заробив Євген Хачеріді. Серед інших результатів дня відзначимо поразку "Фенербахче" від македонського "Вардара" з рахунком 2:0. У...Ua-football

"Динамо" і "Марітіму" розійшлися миром в Лізі Європи

"Динамо" мало велику перевагу, але знову нашим футболістам не щастило на останній стадії нападу.  В кінці зустрічі кияни залишилися в меншості. Захисник "Динамо" Євген Хачеріді отримав другу жовту картку за єдиноборство в центрі поля. Тепер все вирішиться у матчі-відповіді, де...Ваші новини

"Динамо" у меншості зіграло внічию із "Марітіму"

Після його удару головою м'яч парирував Шарлес. Сценарій другого тайму не змінився - підопічні Хацкевича шукали свого щастя біля воріт португальців. Unn.com.ua

на Мадейрі внічию 0:0 з футболістами португальського "Марітіму" у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА. "Динамо" догравало поєдинок у меншості — на 89-й хвилині червону картку отримав Євген Хачеріді, повідомляє Укрінформ. Гра у відповідь пройде 24 серпня на НСК...1NEWS

"Динамо" не змогло перемогти "Марітіму"

сайт Sportanalytic.com. Команда Олександра Хацкевича хоч і переважала "Марітіму", але дозволила створити супернику чимало моментів. Завершували гру ж "біло-сині" у меншості через вилучення Євгена Хачеріді - ситуація зовсім не радує.Ліга ЄвропиПлей-офф кваліфікаціїПерший матч"Марітіму" - "Динамо" - 0:0Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

"Динамо" у меншості зіграло внічию з "Марітіму" у Лізі Європи

Відбулися заключні перші поєдинки раунду плей-оф ЛЧ

Голи забивали двічі Сінклер, Форрест і також автоголи Постнікова і Шитова. Французи крайні 10 хвилин відігравали у меншості через вилучення Козіелло і Плеа.1NEWS

Мадридський «Реал» на стадіоні Камп Ноу в меншості переграв каталонську «Барселону», передає УНН. У першому таймі господарі поля мали територіальну перевагу, проте реалізувати її не змогли. Так само...1NEWS

"Реал" переміг "Барселону" у Суперкубку Іспанії, Роналду заробив скандальне вилучення

симуляцію та вилучив його з поля, Роналду штовхнув суддю, за що, вочевидь, отримає сувору дискваліфікацію. На 90-й хвилині "Реал" у меншості забив ще один гол відзначився Марко Асенсіо. Ернесто Вальверде дебютував на посту головного тренера "Барселони" поразкою 1:3.Високий замок

"Реал" переміг "Браселону" в першому матчі Суперкубка Іспанії

КИЇВ. 14 серпня. УНН. Мадридський "Реал" на стадіоні Камп Ноу в меншості переграв каталонську "Барселону", передає УНН. У першому таймі господарі поля мали територіальну перевагу, проте реалізувати її не змогли. Так само...Unn.com.ua