меншость

Катастрофа "Порту", щастя "Ювентуса" і "Севільї"

"Порту" вчора 65 хвилин грав у чисельній меншості, тому логічно, що "Ювентус" у другому таймі провів два м'ячі і фактично перекреслив шанси португальців на чвертьфіналі. А от "Севілья"...Sportanalytic

поєдинку став Генріх Мхітарян, який вразив ворота Стефан Руффо на 16-й хвилині зустрічі. Відзначимо, що заключні півгодини гості грали в меншості з поля був вилучений Ерік Байллі. Проте, навіть кількісна перевага не допомогла французам забити Червоним дияволам бодай гол. Нагадаємо,...Spy-Football

А з 25-ї хвилини Алекс Теллес протягом двох хвилин спромігся заробити дві жовті карти і як наслідок Порту залишився в меншості. До перерви реалізувати чисельну перевагу Ювентусу не вдалося. А у другому таймі долю поєдинку вирішили гравці що вийшли на...Spy-Football

Ліга чемпіонів: "Севілья" розібралася з "Лестером", "Ювентус" - з "Порту"

а також "Севілья" і "Лестер". У Португалії рівна боротьба на полі тривала до 27-ї хвилини, коли господарі поля залишилися в меншості. Теллес здійснив два поспіль грубих фоли і після двох жовтих карток залишив "Порту" в меншості. Після перерви "Ювентус" продовжив...Зеркало недели (газета)

Ліга чемпіонів: "Ювентус" обіграв Порту, "Севілья" сильніше "Лестера"

Sportanalytic.com. "Ювентус" практично забезпечив собі вихід до наступного раунду, здобувши виїзну перемогу над "Порту" з рахунком 2:0. Португальці перебували в меншості з 27-ї хвилини матчу.А "Севілья" вдома володіла великою перевагою проти "Лестера", повела з рахунком 2:0, але потім пропустила, що...Sportanalytic

наполягає партія Качиньського", - повідомляє сайт "Укрінформ". За відкликання ініціативи виступив глава сенату Марек Карчевского, проте його думка залишилась у меншості. За необхідним введення заборони на український, російський, німецький та литовський націоналізм виступили сенатори від партії Право і Справедливість. У...Znaj.ua

Популісти в Нідерландах виграють, але не зможуть увійти в уряд - Bloomberg

можуть приєднатися "Зелені", хоча їх лідер не в захваті від Рютте черех їх попередній досвід співпраці. Існує також шанс коаліції меншості. Таке Рютте і Християнські демократи вже пробували зробити в 2010, іноді просячи голосів у Вілдерса, щоб прийняти необхідні закони...Зеркало недели (газета)

Корпоратив: алко-ігри, щоб напитися з інтересом!

або залишає палець на блюдце. Штрафна покладається тієї частини товаришів по чарці (а іноді це всього одна людина), яка залишилася в меншості. Крутний момент Перший гравець закручує на столі монетку і називає ім'я одного з тих, хто сидить поруч. Названий повинен, не зупиняючи...Львівський портал у Львові

17 березня. Головними претендентами на посаду прем’єра називають міністра житлового господарства Саймона Ковені і міністра соціального захисту Лео Варадкара. Уряд меншості Енди Кенні звинувачують в неправильному підході до ситуації з сержантом Морісом Маккейбом, який розкрив факти корупції в поліції, що...Європейська правда

пліч-о-пліч співіснували різні релігійні спільноти. Безумовно, це була авторитарна державу, репресивна, як і всі близькосхідні режими, але при цьому християнському меншості тут завжди гарантувалася свобода. Відомо також, що Сирія часів Асада була однією з найбільш розвинених країн Близького Сходу, однієї...7 днів

Неприпустимо, щоб робота партії припинялася через диктатуру меншості" - заявив Ренці.Європейська правда

Шовковський готовий до прощального матчу в "Динамо"

кар'єрі? Фінал Кубка України з "Шахтарем", коли ми виграли 2: 1, пам'ятаю, другий гол забив Гусєв, ми тоді грали в меншості", - сказав Шовковський.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

В реальності постморалі ріст популістів є логічним наслідком боротьби меншостей за владу.Перевесло

Українці здебільшого вважають жителів ОРДЛО заручниками

військ та сепаратистів. Ті, хто вважає переважну частину жителів окупованої території Донбасу зрадниками, які свідомо підтримують сторону агресора, в абсолютній меншості – таку позицію поділяють 6% населення. Ще 11% думають, що ті, хто залишився на непідконтрольній території, є байдужими до...Зеркало недели (газета)

Лідер демократів у палаті представників США Ненсі Пелосі назвала розслідування зв

Напередодні газета "Вашингтон таймс" повідомила, що лідер демократичної меншості в палаті представників США Ненсі Пелосі закликала ФБР прискорити розслідування можливих зв'язків між президентом країни Дональдом Трампом і Росією.Интерфакс-Украина

Полтаві.  «Ми організували офіційні збори трьох фракцій, дотрималися всіх норм. Широка коаліція в міській раді відзначається систематичним порушенням регламенту, тому меншість вирішила продемонструвати на власному прикладі, як потрібно виконувати правила. Ми повністю запротоколювали наше зібрання, воно було публічним, відкритим і...Интернет-издание «Полтавщина»

з 2011 року, коли він прийшов до влади в період важкого економічного спаду. У жовтні миинулого року Рахой очолив уряд меншості, коли отримав підтримку від інших партій, які домовилися про вихід з політичного глухого кута, що тривав майже 10 місяців.Європейська правда

Мілан погано провів перший тайм, а закінчили його в меншості через вилучення Габріеля Палетти. Більш того, в кінці матчу вона пропустила вирішальний гол.Spy-Football

питанням після того, як її спіймали на плагіаті під час представлення письмових відповідей на запитання Сенату перед слуханнями. Лідер сенатської меншості демократ Чак Шумер перед голосуванням назвав Девос "некваліфікованим кандидатом", закликавши республіканських законодавців приєднатися до голосу демократів.Еспресо TV