мексиканці

"Дюнкерк".

світ до глядача, змусити останнього пережити страх, безвихідь і тривогу. Вишуканий і вражаючий "Дюнкерк" можна критикувати за порожнечу діалогів, відсутність мексиканців, афроамериканців і жінок на екрані. Проте, годі було й чекати цього, коли Нолана цікавило, насамперед, максимально правдоподібне відтворення жаху...Еспресо TV

Збірна Мексики з перемоги розпочала захист титулу Золотого Кубку КОНКАКАФ

УНН з посиланням на сайт змагань.   Зустріч групи С пройшла в Сан-Дієго і завершилася з результатом 3:1 на користь мексиканців. В складі переможців відзначилися Едгардо Марін (8 хвилина), Еліас Ернандес (29) і Орбелін Пінеда (55). За Сальвадор забивав тільки...Unn.com.ua

вийшла з групи". Збірна Росії зайняла третє місце в групі А, обігравши Нову Зеландію (2:0) і поступившись португальцям (0:1) і мексиканцям (1:2).1NEWS

Кубок Конфедерацій.

перемогла на КК-2017. Повідомляє Футбол газета. Напіврезервний склад Бундестім обіграв чемпіонів Південної Америки Чилі.А от Португалія лише в овертаймі дотиснула мексиканців, програючи їм до кінця основного часу.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

У Мехіко знайшли вежу з черепів

Легенда про вежу ацтеків побутує серед мексиканців кілька століть після колонізації.1NEWS

Мексики виявили легендарну вежу ацтеків з черепів, у якій є чоловічі, жіночі та дитячі рештки. Легенда про вежу ацтеків лякала мексиканців кілька століть після колонізації, проте тільки тепер, після дворічного дослідження, антропологи готові підтвердити її існування. За переказами та історичними...1NEWS

Збірна Португалії здобула "бронзу" Кубка Конфедерацій

майже не затримувався в центрі поля, команди відповідали атакою на атаку і в такій грі блискуче проявили себе обидва воротарі мексиканець Гільєрмо Очоа і португалець Руй Патрісіу. На 13-й хвилині в черговий раз на турнірі головний арбітр скористався допомогою відеоассістента:...Unn.com.ua

Роналду, який через народження двійні уже покинув Росію і сьогодні точно не зіграє. З натяжкою ця гра потрібна хіба що мексиканцям, які перемогою в ній зможуть: а) заспокоїти розтерзані розгромом від Німеччини душі своїх вболівальників; б) відсвяткувати нарешті...Ua-football

На початку поєдинку, підопічні Йоахіма Льова приголомшили мексиканців. Через дві хвилини лідер атак мексиканців...1NEWS

Збірна Німеччини пробилася до фіналу Кубка Конфедерацій

На початку поєдинку, підопічні Йоахіма Льова приголомшили мексиканців. Ще через 2 хвилини, Терштеген у карколомному стрибку врятував німців від пропущеного голу.Unn.com.ua

У фіналі Кубка конфедерацій зіграють збірні Чилі та Німеччини

Мексики. Німецька збірна потужно розпочала матч, і вже на 8-й хвилині, завдяки дублю Горетцка, вела з рахунком 2:0. До честі мексиканців вони не здалися, а здорово провели другу половину першого тайму. Будь трохи вдалішими Чічаріто і Дос Сантос і рахунок...Зеркало недели (газета)

Анонс, суддя, трансляція

доведе те, що зміна епох в німецькій команді йде за планом і в збірній росте гідна заміна колись незамінним гравцям.МексикаЩодо мексиканців, то вони груповий етап провели так, як і їхні сьогоднішні суперники. Грою підопічних Осоріо в захисті точно ідеальною не...Sportanalytic

За час президентства Трампа світове ставлення до США значно погіршилося

в Росії. Найбільше падіння серед опитаних країн спостерігалося в Мексиці, Гані і Чилі. Під час закінчення терміну Барака Обами 66% мексиканців позитивно ставилися до США, тоді як зараз цей показник впав до 30%. Відзначається сильне падіння серед європейських країн, де...Зеркало недели (газета)

В останньому матчі групового турніру бундестім обіграла команду Камеруну і зіграє в півфіналі з мексиканцями.Збірна Німеччини в останньому матчі групового турніру Кубка конфедерацій у неділю, 25 червня, обіграла в Сочі команду Камеруну (3:1) і вийшла...Новости Чернигова

Німеччина і Чилі вийшли до півфіналу

На КК-2017 в Росії завершився груповий етап. Збірна Німеччини обіграла Камерун і зіграє в 1/2 фіналу з мексиканцями. Sportanalytic

Сантуш: Нова Зеландія заслужила хоча б гол

характер. "Ми знали, що буде непросто, адже ми бачили матч Нової Зеландії проти Мексики і бачили, які проблеми вони доставили мексиканцям. Тому ми були напоготові. Думаю, нам багато чого вдавалося на полі, але де в чому ми недопрацювали. Але в...Ua-football

перше. Мексика Росія 18:00 Казань, Казань Арена Головний арбітр: Фахад Аль Мірдасі (Саудівська Аравія) На щастя чи на біду для мексиканців, але вирішальний на груповому етапі поєдинок вони зіграють проти господарів змагань, які є їхніми прямими конкурентами у боротьбі за...Ua-football

для Wall Street Journal. Нагадаємо, під час президентських перегонів Дональд Трамп пообіцяв побудувати стіну на кордоні з Мексикою та змусити мексиканців заплатити за неї.Еспресо TV

Кубок Конфедерацій 2017.

Кубка Конфедерацій 2017 підопічні Сантуша зобов'язані брати три очки в поєдинку в господарями змагань. Тим більше, що в грі з мексиканцями збірна Португалія виглядала цілком зібрано таі організовано, ніякої розслабленості у Роналду і компанії не відчувалося. Підопічні Черчесова в першому...Ua-football

На матчах Кубку Конфедерацій вперше використали відеоповтори

з посиланням на сайт ФІФА.Після перегляду відеоповтору був скасований гол захисника португальців Пепе. Таке рішення завадило португальцям здобути перемогу над мексиканцями (2:2). Відзначимо, що система Відеодопомога арбітрам (VAR) також використовувалася для розгляду наступних ситуацій під час іншого матчу Кубка Конфедерацій...Unn.com.ua