медалі

призначена на 20.30 за київським часом, пише Трибуна. Як писалося раніше, комісія Освальда на даний момент позбавила Росію вже 6 медалей - 2 золотих, 3 срібла та 1 бронза.Чемпион

Росію позбавили золота і бронзи Сочі-2014 в скелетоні за допінг

Третякова і "бронзу" Нікітіної на Іграх-2014 в Сочі, анульовані. Таким чином, комісія Освальда на даний момент позбавила Росію вже 6 медалей - 2 "золота", 3 "срібла" та 1 "бронза". Нагадаємо, раніше Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) повідомило про отримання бази даних...Зеркало недели (газета)

Чернівчани завоювали чимало медалей на чемпіонаті України з карате

на пєдесталі пошани. При цій величезній конкуренції Чернівецькі атлети продемонстрували високий рівень підготовки і завоювали в рідних стінах хороший комплект медалей. Чернівецьку область представляли всі клуби обласної федерації (61 спортсмен). За результатами найбільший вклад в скарбничку області приніс клуб Тай-Сен...0372.ua

Тріумф українського бодібілдингу

На змаганнях у Будапешті - вісім золотих медалей. Universe WABBA 2017 Україна здобула перше загальнокомандне місце. Буду посилено тренуватися, щоб здобути у бодібілдингу нові перемоги.Високий замок

Юні ужгородські дзюдоїсти привезли 8 медалей із міжнародного турніру із дзюдо (ФОТО).Сайт міста Ужгорода

Кропивницький борець переміг на міжнародному турнірі (ФОТО)

Переможців нагороджували дипломами, медалями, кубками, грошові премії.Гречка

Захід організований Українською федерацією кікбоксингу ISKA та Українським Союзом Кікбоксингу. Новини по-рівненськи

Кременчужанка виграла «Золотий Кубок мера»

на шести татамах. Вихованиця СК «Кремінь дзюдо» Катерина Цвєлих завоювала бронзу у ваговій категорії до 36 кг. За крок до медалей зупинилися: Олександр Шульженко й Артем Губар, який програв зустрічі за 3 місце. Олександр Каплін й Андрій Сердюк посіли 7...Кременчугский Телеграф

На Богородчанщині провели чемпіонат на честь загиблого учасника АТО

голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, заступник голови районної ради Ігор Семків та мама Володимира Байдюка Оксана Тимішак, нагородили учасників волейбольного турніру медалями та вручили переможцю кубок. Перед початком турніру у приміщенні сільського клубу відбулась поминальна панахида.Франківчани

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо.Информатор

Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

На базі Палацу спорту Білицьке вперше відбулись змагання з косікі карате

(м.Білицьке) Клименко Роман (м.Білицьке) Дикопавленко Олександра (м.Білицьке) Бойченко Давид (м.Білицьке) Бронзові призери Романюк Кирило (м.Білицьке) Переможці були нагороджені грамотами та медалями, які вручав президент Всеукраїнської федерації косіки-карате Іван...Сайт города Доброполье

Рясний врожай медалей зібрали збаразькі гирьовики на відкритому чемпіонаті Тернопільської області серед дорослих, юніорів і дівчат та відкритій першості Тернопільської ДЮСШ літніх видів...Спорт Тернопільщини

В Хоросткові провели відкритий чемпіонат області «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» з важкої атлетики

обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, а також команди з Тернополя, Скалата, Хоросткова, Бучача та Озерної Зборівського району. Найкращих відзначили медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Перемогли у змаганнях...TeNews

Українські паралімпійці привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей (відео)

Українські паралімпійці-фехтувальники привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей: три золота, два стрібла і чотири бронзи. Наші спортсмени на візках посіли почесне третє місце у загальнокомандному заліку. Телерадіокомпанія РАІ

Україна завоювала першу нагороду на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

вагової категорії до 52 кг. Зауважимо, що змагання триватимуть до 19 листопада. Нагадаємо, що в жовтні українська команда виборола сім медалей на чемпіонаті Європи в Іспанії.Unn.com.ua

хімії. У ній узяли участь 300 учасників із 78 країн світу. Українська команда повернулася додому з трьома срібними та бронзовою медалями. Срібною призеркою стала випускниця Природничо-наукового ліцею №145 […]...ПедПресса

09.11.2017р. - у. м. Вінниці відбувся відкритий Кубок міста з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Чемпіонами даних змагань стали: Моя Вінниця