медалі

У Черкасах відбувся чемпіонат міста з плавання

освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин привітав переможців та призерів змагань в кожній віковій групі та нагородив медалями та грамотами департаменту. Також учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.Нова доба

Протягом останніх двох років українські паралімпійці здобули 257 медалей

Нагадаємо, раніше Жданов повідомив, що протягом 2017 року українські спортсмени здобули 3900 медалей. Unn.com.ua

Українським військовим заборонили носити поношене взуття

каблуками і сумки яскравих кольорів. Також заборонено носити предмети військової одягу разом з цивільними. Крім того, визначені правила носіння орденів, медалей, орденських стрічок і стрічок медалей на планках та інших відзнак на військовій формі...Ваші новини

Беседин: Весной нас ждет увлекательная развязка чемпионата Украины

- Ми не опускали руки. І в підсумку на проміжний фініш Динамо прийшло всього з триочковим відставанням. Тому доля золотих медалей ще далеко не вирішена. Навесні нас чекає захоплююча розв'язка чемпіонату, переможцем якого, вірю, стане Динамо, - сказав форвард. Читайте...Ua-football

Українські спортсмени минулого року вибороли майже 4 тис. медалей

Протягом 2017 року українські спортсмени здобули 3900 медалей. Як повідомляв УНН, Україна вже здобула 21 ліцензію на Олімпіаду-2018.Unn.com.ua

МОК не дасть "Королю біатлону" індивідуального запрошення на Олімпіаду-2018

беруть на Олімпіаду. Як таке взагалі можливо Бьорндален брав участь в шести Олімпіадах, починаючи з 1994 року і здобув 13 медалей. Олімпійські ігри-2018 у Південній Кореї відбуватимуться з 9 по 25 лютого.Еспресо TV

Українські спортсмени вибороли 3,9 тис. медалей у 2017 році, більше ніж третина - золоті - Жданов

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов заявляє, що в 2017 році українські спортсмени вибороли 3,9 тис. медалей, із них більше ніж третина - золоті.Интерфакс-Украина

Національний юнацький турнір з тенісу провели у Чернівцях

серед юнаків до 10 здобув чернівчанин Лабушний Максим. Переможці та призери Національного турніру «На призи Зимових канікул» були нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодкими новорічними сувенірами від батьківського комітету.Чернівці.ТВ

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привезла 16 медалей із Кубка України з гирьового спорту. Шість із них за перше місце. Змагання відбувалися наприкінці 2017 року в Херсоні.Прес-Центр

П'ятнадцять медалей різного гатунку вибороли вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби на турнірі, присвяченому Різдвяним святам...Спорт Тернопільщини

КНДР и Южная Корея начали новый раунд переговоров по Олимпиаде

року пройдуть з 9 по 25 лютого в Пхьончхані. Близько 2500 спортсменів орієнтовно з 90 країн світу розіграють 102 комплекти медалей у 15-ти видах спорту.Gottstat.com

січня по завершення етапу в Рупольдингу. Нагадаємо, що Уле-Ейнар брав участь в 6-ти Олімпійськиї іграх, на яких завоював 8 золотих медалей. Як писалося раніше, українці слабко виступили в індивідулці в Руполдингу.Чемпион

У Сиваському урочисто відкрили новий спортивний майданчик

перший символічний удар по м’ячу та виконав почесну місію - нагородив чемпіонів першості Херсонської області – гравців футбольної команди «Світанок» медалями та кубками. Також, очільник області подарував юним спортсменам футбольні м’ячі. Після закінчення заходу голова облдержадміністрації оглянув спортивний, тренажерний зали...Голая Пристань

способу життя, що сприяє гармонійному розвитку людини, пропаганда триатлону у місті та в області. Переможці та призери заходу були нагороджені медалями та памятними дипломами від Житомирського обласного центру ФЗН Спорт для всіх та Житомирської обласної федерації з триатлону, а також...Спортивний Житомир

Команди Черкаського району провели змагання з футзалу «Різдвяний турнір»

максимальну кількість очок і вийшли у фінал турніру. І вже традиційно перемогу здобула команда с. Руська Поляна. Переможці були нагороджені медалями і кубком.Нова доба

Хто переміг у турнірі з армспорту на Тернопільщині? (ФОТО)

25 спортсменів, які виступали у своїх вагових категоріях. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА. Переможці та призери змагань нагороджені медалями і грамотами. Щодо особистих результатів, то у своїх вагових категоріях та нозологіях інвалідності чемпіонами та призерами стали: вагова категорія...Газета "Наш ДЕНЬ"

Розпочався конкурс на участь в "Іграх нескорених"

В Україні розпочався конкурсний відбір на участь в Іграх нескорених. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-лужба Міністерства оборони України, передає УНН.У жовтні 2018 року пятнадцять українських військових вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях #InvictusGames. Цього року Ігри...Unn.com.ua

До речі, видання Fightnews визнало цього українського боксера найкращим боксером 2017 року! persona

Спортсмени рівненської «Школи Кунфу Віталія Лосіка» вперше виїхали на змагання, аби представити Рівне, і вибороли одразу сім медалей у фіналі Кубку України з ушу (таолу). Засновник, шифу спортивної школи, Віталій Лосік виборов срібло у фіналі Кубку України з...Все