медалі

У Полтаві відбулася спартакіада державних службовців

місце посіла команда Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, а ось переможцями цьогорічної спартакіади стала команда Чорнухинського району. Медалями, грамотами та кубками відзначили і команди, і окремих учасників — Медалями, грамотами та кубками ми відзначили і команди, і...Интернет-издание «Полтавщина»

Шепетівські вальники лісу повернулись із обласних змагань без медалей

Перше місце серед юніорів зайняв вальник лісу Ярмолинецького лісгоспу Савчук Артур. Сайт міста Шепетівка

Вінничани здобули перемогу на молодіжному Чемпіонаті Європи з шашок (Фото)

також вихованець Вінницької спортивної школи, тренер Мариненко Дмитро Сергійович. Також в загальнокомандному заліку збірна України посіла 3-е місце, виборовши 5 медалей в особистому заліку, 2 з яких в заліку вінницьких спортсменів. Ці ж спортсмени, а також ще два представники Вінницької...Новини Вінниці

Українська збірна виборола вісім нагород, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України. У юнаків Костянтин Олійник (83 кг) виборов... 1NEWS

Українці вибороли низку медалей на ЧЄ з пауерліфтингу

Бронзовим призером чемпіонату став Станіслав Здробилко серед юніорів (83 кг). Нагадаємо, що українська пауерліфтерка стала першою у світі чотирикратною чемпіонкою Всесвітніх ігор. Unn.com.ua

України, чотирьох країн Європи та Азербайджану. Втішними результатами відзначився вінничанин Владислав Кремінський з 1 золотою, 1 срібною і двома бронзовими медалями, які він здобув в різних номерах програм. Також до загальнокомандної скарбнички України Андрій Чернявський зарахував срібну...Моя Вінниця

вихованець Вінницької спортивної школи, тренер — Мариненко Дмитро Сергійович. Також в загальнокомандному заліку збірна України посіла 3-е місце, виборовши 5 медалей в особистому заліку, 2 з яких в заліку вінницьких спортсменів. Ці ж спортсмени, а також ще два представники Вінницької...Моя Вінниця

Смілянські футболісти вибороли перемогу на відкритому міському турнірі

«Чемпіон» з Києва із рахунком 6:0. Кожна з команд отримала у подарунок від міської влади спортивний інвентар. Призерів змагань відзначили медалями. Капітану команди-переможця, «Явір-Олімп» Роману Плаксюку передали Кубок. Секретар міської ради Віктор Федоренко вручив усім гравцям смілянської команди нову спортивну...Про Все

Французи перемогли у футбольному турнірі Чотири регіони для Європи

Відтак відбулось нагородження учасників, переможців та призерів змагань пам'ятними кубками та медалями. Погляд

У Шполі відбувся марафон з бігу по шосе

Їх нагородили медалями та грамотами, продуктовими наборами за участь у змаганні.Про Все

успішно. Вінницька команда виборола високе друге загальнокомандне місце. Попереду виявилася тільки збірна столиці. Загалом вінничани завоювали 87 індивідуальних та командних медалей, серед яких 27 золотих, 31 срібних, 29 бронзових. Вітаємо з цим спортсменів і тренерів Сергія Зеленського і Едуарда Зеленюка.Моя Вінниця

Три золота, два срібла та три бронзи вибороли дзюдоїсти Рівненщини у складі національної збірної на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. ОГО.ua

Так, українські спортсмени посіли друге загальнокомандне місце серед країн-учасниць. Загалом збірна України виборола  21 «золото», 42 «срібла» та 36 бронзових медалей. Варто зазначити, що цьогоріч ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри пройшли у місті Самсун (Туреччина). Упродовж 18-30 липня там змагалися представники...ПедПресса

Зокрема, наймолодшими учасниками стали Олександр Мудрий (7 років) та Вікторія Підгаєцька (8 років). Їх та інших учасників сходження відзначив памятними медалями заступник начальника Головного управління ДФС в області Віктор Глушпенко.Бліц-інфо

Міністр привітав особовий склад бригади з врученням ордена Жукова і минулим святом - Днем залізничних військ. 7 днів

Українських військових нагородили медалями за оборону Авдіївки

Понад сто українських військових отримали нагороди до Дня визволення Авдіївки Громадське радіо

Купання у фонтані, соте весілля та тринадцять медалей: чим цього тижня дивували кропивничани

соте весілля у рамках проекту “Шлюб за добу“. Також цього тижня Кропивницький зустрів чотирьох дефлімпійців, які привезли з Туреччини 13 медалей. Вони сколихнули не лише місто, область, а й всю країну і довели, що Україна сильна не лише на Сході,...медиапортал "Акула"

Порошенко нагородив орденами і медалями 30 правоохоронців із нагоди Дня Національної поліції

Президент України Петро Порошенко нагородив 12 правоохоронців орденами і 18 - медалями з нагоди Дня Національної поліції.iPress

Збірна України тріумфувала в командному заліку ЧЄ з кульової стрільби

здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10 найвищого ґатунку. Так в індивідуальній першості на рахунку "синьо-жовтої" збірної 11 медалей — чотири "золоті", три "срібні" та дві "бронзові". У командних змаганнях українці вибороли чотири "золота", п'ять "срібних" та дві...Unn.com.ua