медалі

Свинина замість медалей: як у школі Китаю заохочують відмінників

Про це повідомляє Міжнародне радіо Китаю на своїй сторінці у Facebook. Видачу свинини практикують в школі повіту Саньцзян Гуансі-Чжуанський АР. Ваші новини

У цій самій вазі третє місце посів Аслан Куразов із Запорізької області. Отже, «сотня» принесла Україні повний комплект нагород. Золотими медалями потішили також кияни: Анастасія Антіпіна (73 кг) та Дільшот Халматов (55 кг). Ці титули дали змогу нашим дзюдоїстам обійти...Голос Украины (газета)

Дніпровські дзюдоїсти стали кращими на Кубку України

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Федерації дзюдо Дніпропетровської області. Перший день приніс дніпрянам 15 медалей особистого турніру...Дніпроград

Спортсмен із Ужгорода повернувся з чемпіонату світу з фехтування на візках з трьома медалями (ВІДЕО). В Ужгороді зустрічали призера Молодіжного чемпіонату світу з фехтування для візочників.Закарпаття онлайн

Українці здобули кілька медалей на ЧС з ушу серед юніорів

Нагадаємо, що на дорослому чемпіонаті світу з ушу представники України вибороли пять нагород. Unn.com.ua

Всього у міській регаті взяли участь 8 екіпажів. Команди-переможці та призери нагороджені медалями і грамотами.Новини Полтавщини

першість міста Новограда-Волинського з швидкісних шахів присвяченому Дню шахіста. Участь у заході взяло більше 20 чоловік. Переможці були нагородженні грамотами, медалями та цінними подарунками. Дякуємо всім за активну участь у наших заходах. Тимофєєва Лідія, міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт...Українські міста в інтернеті

Майже три сотні випускників Львівщини залишилися без медалей, бо не підтвердили високих знань на ЗНО. На такі нагороди в області цьогоріч загалом претендували 1055 одинадцятикласників. А отримали золото...ТРК Львівська хвиля

Захищати честь Житомирщини поїхало три найкращі легкоатлети області і всі принесли свій вклад в загальний рейтинг команди. Спортивний Житомир

виперлись на подіум для НАЙСИЛЬНІШИХ ФУТБОЛІСТІВ СВІТУ? Футбол же внє палітікі? Тьфу бля", - написав Вацко. Відзначимо, що на врученні медалей і Кубка світу на подіумі були присутні президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович, президент Франції Еммануель Макрон і президент РФ Владімір...Чемпион

Збірна України провела напрочуд вдалий старт: у командному заліку стала переможцем континентальної першості. 24 канал

Фото Спортивний комітет України Українці завоювали 16 медалей. UATV

про себе, однак з іншого гравцям та тренерському штабу «зелено-білих» вдалося згуртуватися та вибороти третє місце у чемпіонаті, яке окрім медалей дає право наступного сезону стартувати у груповому етапі Ліги Європи. Це не перший подібний результат в історії полтавського клубу:...Новини Полтавщини

У Полтаві відбулося змагання з кульової стрільби

очок; 3 місце – Денис Дмитренко - 35 очок. На урочистому закритті змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від організаторів турніру. До теми: Восьмикласниця з Полтави стала срібним призером Чемпіонату Європи з чирліденгу...Коло

Матч за третє місце.

Дорогі любителі футболу, вітаємо вас на передостанньому матчі цього чемпіонату світу. Збірні Бельгії та Англії сьогодні визначать власника бронзових медалей ЧС-2018. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Сьогодні визначаться володарі бронзових медалей ЧС-2018

Зоряна Бельгія вважалася чи не головним претендентом на титул. Unn.com.ua

Вінницькі спортсмени привезли 12 медалей зі світового чемпіонату

Світовий Чемпіонат зі спортивної радіопеленгації відбувся в Чехії, у місті Докси. Юні спортсмени вінницької спортивної школи №2 привезли звідти 12 медалей. Серед них 2 здобутих особисто та 10 в команді. У Вінницькій міській раді повідомляють, якщо хтось із громадян хоче...Новини Вінниці

спортивної школи № 2.   А саме, Дремлюга Максим, Безверхній Євген, Ляхович Володимир, Солоненко Аліна, Владімірова Віра. Вони завоювали 12 медалей (2 особисті і 10 командних).   Вінничани, які бажають займатись спортивною радіопеленгацією, можуть звертатись у міську дитячо-юнацьку школу №2...Винница Daily

Легкоатлети Черкащини потрапили у трійку найсильніших на командному чемпіонаті України

Силами спортсмени мірялися у різних дисциплінах та дистанціях. Його здобуток закріпили двома бронзовими медалями наш спортсмени Богдан Щибря та Світлана Марусенко.ВIККА

смт.Старий Салтів Харківської області з 03 по 09 липня 2018 року. Дарина Зайцева, Кирило Зайцев, Денис Сазонов стали володарями бронзових медалей у малій груповій вправі А. Крім того, Дарина була пятою у вправі...ІнфоМалин