медалі

на шести татамі одночасно суперники прагнули підкорити переможний пєдестал, інформує прес-служба ОДА. Команда Кін-хін у складі 14 спортсменів виборола 11 медалей різного ґатунку: два золота, два срібла, сім бронз. У категорії masters виступив і тренер клубу Віктор Калинчук, він виборов...Бліц-інфо

4 золотих, 1 срібна та 1 бронзова нагороди дозволили чоловічій юніорській збірній Нікіта Жуковський з Броварів, який тренується у київського пауерліфтера Віктора Налейкіна, у Також мешканець Броварів став третім у абсолютній категорії. Погляд

були напруженими, адже на шести татамі одночасно суперники прагнули підкорити переможний п’єдестал. Команда Кін-хін у складі 14 спортсменів виборола 11 медалей різного ґатунку: два золота, два срібла, сім бронз. У категорії «masters» виступив і тренер клубу Віктор Калинчук, він виборов бронзову нагороду...Галицький кореспондент

The post Каратисти з Косівщини вибороли 11 медалей на міжнародному турнірі. ФОТО appeared first on WestNews.com.ua.Westnews

– Японія – 39 (15-12-12). Нагадаємо, український телеканал «UA:Перший» вперше транслював юнацькі Олімпійські ігри у […]The post Україна здобула 18 медалей та місце у топ-10 юнацьких Олімпійських ігор appeared first on UA.NEWS.Ua.news

У Черкасах сформували збірну області з художньої гімнастики

найграційніших спортсменок визначали на майданчику спортивного комплексу "Манеж". Усе — у межах дебютного цьогосезонного чемпіонату області з художньої гімнастики. Окрім медалей, спортсменки боролися ще й за перепустки на всеукраїнську першість. Адже за результатами змагань сформували збірну Черкащини. Конкуренцію нашим спортсменкам...ВIККА

В Аргентині відбулася церемонія закриття юнацької Олімпіади (, )

прапор довірили нести фехтувальниці Катерини Чорній. На іграх в Аргентині збірна України здобула 23 нагороди. Українські спортсмени вибороли сім золотих медалей та по вісім срібних і бронзових. Зокрема, Чорній стала володарем двох золотих медалей. Як відомо, треті літні юнацькі Олімпійські...Ракурс

У Буенос-Айресі відбулася церемонія закриття Юнацьких Олімпійських ігор

Олімпійських ігор. Український прапор на урочистій церемонії несла фехтувальниця Катерина Чорній. Україна за підсумками ігор здобула 23 нагороди: 7 золотих медалей, по 8 срібних і бронзових. Зокрема, Катерина Чорній здобула два золота, це є найкращим результатом України у фехтуванні на...Радіо Свобода

Вихованці позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" (Черкаси) вибороли 20 медалей на змаганнях в Одесі.Прес-Центр

Українські нацгвардійці здобули 12 медалей на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

змаганнях 8 військовослужбовців Національної гвардії України. Вони здобули майже половину призових місць загального здобутку української гирьової дружини, а саме 12 медалей, з них: 11 срібних та 1 бронзову...АСПІ

Як рятувальники з чотирилапипи позували (ФОТО, ВІДЕО)

свою постійну та вірну сім’ю! Всі вони стерилізовані, щеплені та здорові. Можливо, вони і не мають батьків-чемпіонів та власних виставкових медалей, однак їх щирому серцю та відданості можуть позаздрити і породисті собаки та коти! Подаруйте щастя їм та собі, прихистіть...Час Закарпаття

норматив майстра спорту. Петрин Руслан отримав бронзову нагороду, повідомив "Херсонській вісник". Звісно, як і будь-якому тренеру, мені хотілося б побільше медалей, побільше перемог. Якщо було б два перших місця, я був би абсолютно щасливим. Але у нас був план-мінімум потрапляння...Сайт города Херсона

23-річна уродженка Настасова Ольга Зазуляк, мабуть, ніколи не сподівалася, що колись стане відомою, в її честь підніматиметься прапор України і лунатиме державний гімн Спорт Тернопільщини

Херсонець став бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу з самбо З 12 по 14 жовтня 2018 року у Тбілісі (Грузія) проходив молодіжний чемпіонат світу серед спортсменів до 18 років (U-18) і до 20 років (U-20). Україну на змаганнях представляла команда у...Мост

на досягнутому! Редакція газети «День за днем» вітає Тараса Бондарчука зі сріблом юнацької олімпіади. Зараз в активі збірної України 17 медалей на юнацькій Олімпіаді: 5 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород. Нагадаємо, на шляху до фіналу ук­ра­їнсь­кий бок­сер Та­рас...День за днем

Українці здобули срібло та бронзу на Юнацькій Олімпіаді - НОК

16-річна Софія Лискун здобула бронзу в командній першості зі стрибків у воду. Радіо Свобода

Збірна України програла у матчі за бронзу Юнацької Олімпіади

Українська команда залишається без медалей Чоловіча збірна України U-18 програла команді Словенії в матчі за третє місце турніру з баскетболу 3х3 Юнацької Олімпіади в аргентинському...Ua-football