медалі

на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце. Золото -81 кг Сергій Кривчач Срібло -81 кг Олександр Черкай Срібло +100 кг Владислав...1NEWS

на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце.Чемпион

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.Все

у південно-корейському місті Тегу закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів. Українці за підсумком змагань виграли 19 медалей, десять з яких золоті, і встановили два світові рекорди, йдеться на сайті Федерації легкої атлетики. Франківець Іван Файчак (М70-79)...Івано-франківський портал новин "Репортер"

в кульовій стрільбі Сергій Куліш і олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан. Раніше повідомлялося, щоВерняєв виграв пять золотих медалей на змаганнях у Рейкявіку. Источник: champion.com.ua...1NEWS

Копиткова, Славути, Сарни, Луцька."Бійці проявили досить добру витривалість та техніку, більшість поєдинків пройшли у безкомпромісній боротьбі а кращі були нагороджені медалями та грамотами. Ми вдячні всчм хто прийняв участь та допомагав у організації змагань, адже лише через змагальну практику спортсмени...Все

Шевченко. Друге місце - мукачівець Олександр Агеєв, а третє - львівянин Микола Дудюк. Також нагороди отримали і переможці турніру "B". Медалями за I, ІІ та ІІІ місця відповідно нагороджені Юрій Кравчук (Мукачево), Крісті Коранда (Огайо) та Олександра Клімова (Мукачево). Нагадаємо,...Голос Карпат

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат міста з традиційного карате

о 10.00, пише "in.ck.ua". Уперше в змаганнях приймуть участь діти, віком 4-5 років. У кінці змагань на спортсменів чекає нагородження медалями та дипломами, а наймолодші учасники отримають солодкі подарунки. Організатором проведення змагань є Школа традиційного карате "Окінава", за участю якої...Про Все

Тижневий марафон у Коломиї Івано-Франківської області, під час якого відбулися чемпіонати України з пауерліфтингу і жиму штанги лежачи, подарував масу позитивних емоцій нашим землякам Спорт Тернопільщини

Паралімпійці-фехтувальники повернулися до Львова із шістьма медалями Кубка світу +Відео...zaxid.net

4000 метрів. Завершальним етапом змагань стала легкоатлетична естафета 4х1000 метрів у якій м. Мирноград отримав III місце. Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Віктор Дідух - переможець міжнародного турніру з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю

32 країн світу. Національна збірна команда України була представлена 14 спортсменами і посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 13 медалей (8 золотих, 2 срібних, 3 бронзових). Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту» Львівщини Віктор Дідух, який...Галичина спортивная

Семиклассница из Каменского на Чемпионате страны по плаванию завоевала 7 медалей

Плаванием профессионально девочка занимается около года и показывает отличный результат, является одним из стипендиатов ПГГ Каменского. dndz.tv

Вісім золотих медалей вибороли спортсмени з Умані на чемпіонаті з тхеквондо

Вісім золотих медалей вибороли уманчани на чемпіонаті області з тхеквондо, передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу Уманської міської ради. Так, на змаганнях Умань...Вчасно (Черкаси)

5 медалей та запрошення до збірної: спортсмени Дніпропетровщини перемогли на Чемпіонаті України з таїландського боксу

180 спортсменів зі всієї країни зібрав Чемпіонат з таїландського боксу. За першість змагалися й боксери з Дніпропетровщини. 5 медалей й запрошення до всеукраїнської збірної – з такими результатами повернулися спортсмени додому. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Черкаський шабліст гідно виступив на Кубку світу

паралімпійська збірна команда, борючись з представниками 19 країн світу, завоювала 11 високих нагород: 4 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей. У змаганнях брав участь наш спортсмен, студент Черкаського політехнічного технікуму, член збірної команди країни, КМСУ Манько Артем. Вже у...Нова доба

Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з шістьма медалями +Відео...zaxid.net

У Львові у приміщенні легкоатлетичного манежу відбувся 17 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам'яті Я. Тягнибока Спорт Тернопільщини