медалі

П.Порошенко нагородив українських військовослужбовців

Медаллю Забездоганну службу III ступеня президент нагородив полковника... 1NEWS

В основний час команди одна одній забити не змогли, а в серії післяматчевих пенальті перемогли наші дівчата. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

буде обговорюватися на зустрічі з представниками МОК у вересні 2017 року, інформує Р-Спорт. "Ми завжди просимо МОК розширити кількість комплектів медалей, наприклад, за рахунок дистанцій 50 м у плаванні. Також просимо розширити представництво за кількістю спортсменів, зокрема у стрибках у...1NEWS

В Городенці відбувся Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики

загальнокомандне місце ( Рудий Максим,Дорош Володимир, Ситник Віктор, Наконечний Святослав)Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, в естафетному бігу медалями грамотами та...Галичина спортивная

як «Кораліна», «Обережно, Тригери», «Небудь-де» та зовсім скоро — «Американські боги». Ґейман є лауреатом престижних літературних нагород, таких як Премія Г’юго, Брема Стокера та Міфопоетична премія, медалей Ньюбері та Карнегі. За його творами знімають мультфільми («Кораліна у світі кошмарів»), кінострічки («MirrorMask», «Зоряний...Друг читача

команда родини Ткачуків підліткового клубу Фортуна ЗОШ № 26, ІІІ місце виборола родина Райковських. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, цінними подарунками і дипломами управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Спортивний Житомир...Спортивний Житомир

Даніло Сілва попрощався із "Динамо" (ФОТО)

в Україні, за найяскравіший період у моїй кар'єрі. Київ назавжди залишиться в моєму серці. Бажаю "Динамо" тільки перемог, тільки золотих медалей, кожному з вас удачі і здоров'я, а Україні і її прекрасним людям - мирного неба", - приводить слова Даніло...Футбол газета

"Інваспорт" провів ІІ етап спартакіади "Повір у себе" з шашок

Тернопільської ДЮСШІ, майстра спорту Пантелеймона Яблонського. Змагання тривали впродовж двох днів. В результаті переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Так, серед дівчат фіналістами стали: перше місце - Островська Юля - Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради; друге місце...Галичина спортивная

яскравий період в моїй кар'єрі", - зазначив він. "Київ назавжди залишиться в моєму серці. Бажаю Динамо тільки перемог, тільки золотих медалей, кожному із вас удачі та здоров'я, а Україні і її чудовим людям - мирного неба", - додав Сілва. Як...1NEWS

Тернопільська команда перемогла на турнірі з бразильського джиу-джитсу

і Тернополя та Одеси. Тернопільські спортсмени зайняли 1-ше командне місце серед дорослих, показавши високий рівень боротьби. Загалом тернополяни привезли 17 медалей - 7 золотих, 6 срібних і 4 бронзових. Команда нараховувала 20 спортсменів серед яких були, як діти так і...Галичина спортивная

Калуш побачив виставку картин художника та митця Йосипа Кравця(ВІДЕО)

За свою творчість неодноразово нагороджений грамотами, дипломами та медалями, а його картини виставляються не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Калуш побачив виставку картин художника та...Телерадіокомпанія РАІ

У Херсоні бодібілдери змагатимуться за першість

змагань 14:30 – фінали у всіх категоріях Переможців та призерів змагань, які посядуть 1, 2, 3 місця у категоріях, нагородять медалями, дипломами та цінними подарунками. Організатори змагань – управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та...Голая Пристань

У Житомирі відбувся спортивний фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім

команда родини Ткачуків підліткового клубу «Фортуна» ЗОШ № 26, ІІІ місце виборола родина Райковських. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, цінними подарунками і дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської...Новини Житомира

Дев'ять медалей з чемпіонату України по могулу і парному могулу привезла збірна команди Закарпатської області з Буковеля, посівши Друге почесне місце в...Закарпаття онлайн

на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце. Золото -81 кг Сергій Кривчач Срібло -81 кг Олександр Черкай Срібло +100 кг Владислав...1NEWS

на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце.Чемпион

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.Все

у південно-корейському місті Тегу закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів. Українці за підсумком змагань виграли 19 медалей, десять з яких золоті, і встановили два світові рекорди, йдеться на сайті Федерації легкої атлетики. Франківець Іван Файчак (М70-79)...Івано-франківський портал новин "Репортер"

в кульовій стрільбі Сергій Куліш і олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан. Раніше повідомлялося, щоВерняєв виграв пять золотих медалей на змаганнях у Рейкявіку. Источник: champion.com.ua...1NEWS

Копиткова, Славути, Сарни, Луцька."Бійці проявили досить добру витривалість та техніку, більшість поєдинків пройшли у безкомпромісній боротьбі а кращі були нагороджені медалями та грамотами. Ми вдячні всчм хто прийняв участь та допомагав у організації змагань, адже лише через змагальну практику спортсмени...Все