медаліст

На боксерському турнірі пам

нагороду здобув і представник КДЮСШ №1 міської ради міста Кропивницьеого Тимур Балаєв. Підопічний тренерів Сергія Платонова та Віктора Фесечка став медалістом вагової категорії до 60 кг. Чемпіоном турніру став і ще один боксер, який має відношення до Кропивницького Євген Павловський.Гречка

Спесивов у бодібілдингу до 100 кг посів третє місце, а Денис Миколенко (до 182 см) у менс фізік став срібним медалістом. Яна Широких поповнила скарбничку збірної України сріблом, здобутим у категорії бодіфітнес серед майстрів 35-39 років. Сообщение Українці тріумфували на...1NEWS

Скелелаз із Кропивницького став призером Кубку Європейських чемпіонів (ФОТО)

Медалістом Кубку Європейських чемпіонів зі скелелазіння серед молоді та юніорів став спортсмен із Кропивницького Ярослав Ткач. Змагання проходили 12-13 травня в італійському місті Болонья. Кіровоградську область представляли два юних спортсмени - Ярослав Ткач і Ніл Плохов - вихованці комплексної №1міської...Гречка

охоронців кордонів, які можуть, наприклад, патрулювати певну місцевість, і при розпізнаванні людини подавати певний сигнал на основний сервер", - зазначає медаліст конкурсу. Із усіма авторами спілкується секретар Ради національної безпеки та оборони. Олександр Турчинов розповідає, що вже четвертий рік поспіль...5 канал

Українця включили до Залу слави фігурного катання

"Музей світового фігурного катання та Зал слави". Віктор Петренко виграв Олімпіаду-1992 у одиночному катанні в Альбервілі (Франція) та став бронзовим медалістом Ігор-1988 у Калгарі (Калгарі). Крім цього, він є чемпіоном світу-1992 та триразовим переможцем європейської першості, яку він виграв у...Еспресо TV

Тернополянин Тарас Радь ввійшов у п’ятірку найкращих дебютантів Паралімпійських ігор

це було значимо прочитати, що Президент перший привітав українську команду з черговою перемогою», – зазначив він. Валерій Сушкевич розповів, що медаліста Віталія Лук’яненка Міжнародна спортивна спільнота номінувала у трійку найкращих спортсменів світу у зимових видах спорту, а медаліста та нашого...Газета "Наш ДЕНЬ"

Президент вручив державну нагороду тернопільському чемпіонові зимової паралімпіади Тарасові Радю

це було значимо прочитати, що Президент перший привітав українську команду з черговою перемогою», – зазначив він. Валерій Сушкевич розповів, що медаліста Віталія Лук’яненка Міжнародна спортивна спільнота номінувала у трійку найкращих спортсменів світу у зимових видах спорту, а медаліста та нашого...Терноград

Отримав першу освіту закінчив Севастопольський національний університет ядерної енергетики та промисловості. Гречка

Збаразькі гирьовики привезли із Закарпаття «золото», срібло» і «бронзу» (ФОТО)

України, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій виступав у ваговій категорії до 95 кг і у довгому циклу став «золотим» медалістом, а в естафеті здобув «срібло». Досвідчений гирьовик, незважаючи на те, що змагався з молодшими суперниками, хоча, зазвичай, змагається з...Газета "Наш ДЕНЬ"

СКК "Демня": переможець "Дніпра", регулярний обласний медаліст

Спортивно-культурний клуб «Демня» - один із найкращих на Львівщині в останньому десятилітті. Після цього про команду почали говорити по всій Україні. Галичина спортивная

Українці завоювали четверте і п

українця Віталія Лук'яненка на 0,4 секунди. У гонці на 12,5 км стоячи срібну медаль виборов Ігор Рептюх, який програв золотому медалістові 6,7 секунди, а Людмила Ляшенко показала 3-й результат у гонці на 10 км стоячи, поступившись переможниці 2 хвилини 19...Зеркало недели (газета)

Тарас Радь став наймолодшим золотим медалістом в українській збірній паралімпійців за всі роки. Сьогодні золоту медаль українській збірній приніс наймолодший спортсмен команди - Тарас Радь.Терноград

В активі амбітного аматорського клубу - повний медальний комплект. Вигравала "Демня" й Кубок Львівщини. Sportgid

Українці завоювали п

км серед спортсменів з вадами зору. При цьому перемогу тут здобув ще один українець Віталій Лук'яненко, який став першим золотим медалістом збірної України. "Срібло" на рахунку Оксани Шишкової в гонці на дистанції 6 км серед спортсменів з вадами зору. Таким...Зеркало недели (газета)

Українські каратисти завоювали три медалі на престижному турнірі в Австрії

представники збірної України з карате завоювали одну золоту медаль і дві бронзові. Про це повідомила прес-служба Української федерації карате. Золотим медалістом у ваговій категорії до 84 кг став 19-річний киянин Андрій Торошанко. Для бронзового призера чемпіонату Європи успіх у Зальцбурзі...Зеркало недели (газета)

Тренер Абраменка: Переконаний, що Сашко не опуститься до того, щоб прийняти російське громадянство

чи міг би Абраменко прийняти російське громадянство в разі, якщо йому запропонують самоскид бабла, не тому, щоб купити цього українського медаліста, а щоб купити саме українського медаліста, Аблаєв відповів: - З повною певністю можу відповісти, що цього не станеться. Звісно,...Ua-football

Олімпійський чемпіон-2018 український фристайлист Олександр Абраменко не говорить про політику зі своїми російськими колегами. Чемпион

Олімпійського чемпіона армійця Олександра Абраменка зустріли на рідній землі

«Бориспіль» цієї ночі панувала неймовірна атмосфера. Рейс із Амстердама чекали десятки вболівальників та журналістів, щоб першими привітати олімпійського чемпіона з фристайлу — єдиного українського медаліста, армійця Олександра Абраменка, котрий разом з рештою українських олімпійців повернувся з південно корейського Пхьончхана. Нагадаємо, 18 лютого армійський спортсмен Олександр Абраменко здобув...Народна Рада