медаліст

На Херсонщині пройшов відкритий кубок області зі спортивного орієнтування «Олешківські канікули»

41), два І місця у гр. Ч-16 виборов Кражев Ігор (учень 9 кл. гімназії № 3), і ще один золотий медаліст здобув перемогу у гр.Ч-21, це Ракша Микита (студент ОПІ). ІІ-гі місця завоювали: у гр. Ж-14 – Литвиненко Анастасія (учениця...Голая Пристань

Кропивницкий боксер привіз нагороду з юніорського чемпіонату України

бою судді віддали перевагу суперникові нашого боксера 2:1. Це перший вихованець молодого тренера зі СДЮШОР №2 Вадима Саласенка, який став медалістом чемпіонату України. За підсумками чемпіонату Андрія Чуцького запрошено до юніорської збірної України.Гречка

син. Вона заявила, що або я заберу свого сина зі школи, або вона переведе свого старшого сина, як мама наголосила медаліста та молодшу доньку геть, - розповідає мама. Наталія наголошує, що немає такого щоб її син бив когось чи знущався...Бліц-інфо

Бухгалтер кримінальної Росії.

ресторані "Купол" на Новому Арбаті, він, можливо, вже був би кандидатом економічних наук, оскільки перед цим увесь свій вільний час авторитет-медаліст присвячував написанню дисертації за спеціальністю "Економіка та управління". Від порно до верхівки пострадянського криміналітету Попри власну обдарованість й талант...Еспресо TV

А цього року був срібним медалістом чемпіонату Європи серед чоловіків.Винницкий Бизнес Портал

Стрілець із Вінниці побив рекорд України

що Олег Царьков є багаторазовим чемпіоном і призером міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Цього року він був срібним медалістом чемпіонату Європи серед чоловіків. Наразі вінничанин може сподіватися на потрапляння до олімпійської збірної, зазначили в обласному відділенні НОКУ. Нагадаємо,...Інформаційна Вінниччина

Виявлені предмети та транспортний засіб вилучили представники ДФС. Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби Іван Шевцов Любимый Херсон

Дніпровський спортсмен завоював на міжнародному турнірі з бадмінтону три золоті медалі

які у жовтні пройдуть у Дніпрі. В них візьмуть участь спортсмени від 16 до 17 років. Що ж до золотого медаліста Данила Боснюка – він поїде на чемпіонат світу, що пройде у жовтні в Індонезії», - додала Вікторія Семенюта. У...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Будапешті сумчанин Артем Хомула (вагова категорія 73 кілограми) стартував з другого кола. У першій сутичці Артем здолав північнокорейця Кіма - медаліста Гран Прі в Самсуні-2016 і Квіндао-2015. У наступному раунді Хомула порадував уболівальників достроковою перемогою над португальцем Нуно Сараїва -...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Плавець Михайло Романчук виграв для України перше «золото» ХХІХ Універсіади-2017 у Тайбеї

які пробилися до головного фіналу на дистанції 50 метрів батерфляєм і сьогодні боротимуться за медалі. А ось вище згадані золотий медаліст Універсіади-2017 Михайло Романчук разом з Сергієм Фроловим розпочнуть нелегкий шлях відбіркових запливів до головного фіналу на дистанції 1500 метрів...Єдність

Сьогодні стартуватиме 29-та Всесвітня літня Універсіада

55 вищих навчальних закладів, серед яких є й зірки вітчизняного спорту: Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов, чемпіони та призери європейських та світових першостей плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр...Unn.com.ua

В УжНУ стартувала Міжнародна літня школа з програмування

Золотий медаліст міжнародної студентської олімпіади з інформатики 2008 року, закарпатець Василь Білецький провів лекцію вже нинішнього ранку.Голос Карпат

179 спортсменів представлять Україну на Всесвітній літній Універсіаді

лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу. Найтитулованішими у нашій команді є Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняє і бронзовий медаліст — Ігор Радівілов, на світовий та європейський подіуми піднімались: плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр Горшковозов,...Спорт.ua

Кіровоградські спортсмени привезли медалі з чемпіонату світу і Європи з бойових мистецтв

і два майстри спорту України міжнародного класу. На чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу спортсмени з Кіровоградщини здобули шість нагород. Золотим медалістом серед чоловіків став знам’янчанин з клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн. Найвищі нагороди серед молоді завоювали кіровоградці з клубу Tiger Богдан...Кіровоградська правда

Бійці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу та Європи

Золотим медалістом серед чоловіків став знамянчанин із клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн (92 кг).Fotoinform

Золотим медалістом серед чоловіків став знамянчанин із клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн (92 кг).Гречка

Путін за рік створив собі 140-тисячну армію школярів - Rzeczpospolita

- це військова підготовка впродовж всього року, тисячі регіональних відділень і головний штаб у Москві. На чолі "Юнармії" стоїть золотий медаліст олімпіади в Сочі з бобслею Дмитро Трунєнков, якого дискваліфікували на чотири роки за вживання допінгу. Він простий лейтенант, але...Зеркало недели (газета)

ті знання та розуміння основ математики, котрі на ЗНО підтвердили рівень його знань та рівень викладання вчителя. Ігор не є медалістом (до срібної медалі хлопець трошки не дотягнув), але від цього не засмучується. Він був упевнений у своїх силах, що...Online.ua

хлопці Владислав виборов срібну медаль. Загальна взята вага становить 670 кг, що лише на 5,5 кг менша, ніж у золотого медаліста. У чоловічій юніорській збірній також є рекордсмени континенту та світу. Тут хлопці здобули бронзові нагороди. З медалями повернулись Єрмішин...Чемпион

дорожче грошей «Герой України» і власник ордена Держави, заслужений працівник сільського господарства і орденоносець святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня, медаліст з нагоди «жертовності та любові до України», ну і, звичайно ж, скромний доларовий мільйонер, входить у сотню найбагатших людей...