медалістка

Бар

першою прийшла на фініш випускниця кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта. Час проходження дистанції новоспеченої золотої медалістки склав 10 хвилин 21.97 секунди. Не залишилися представники Львівського державного університету фізичної культури без нагород у стипль-чезі і в...Щоденний Львів

зібрались випускники з батьками і вчителі школи. Передавши щирі вітання від міського голови, радник мера Вадим Мерзлов вручив премію золотій медалістці Сивцовій Анастасії. Спеціаліст відділу освіти Олена Кушнір вручила диплом переможниці обласного етапу олімпіади з української мови Гаєвій Катерині, Грамотами...Online.ua

У змаганнях брали участь представники з Ізраїлю, Канади, Польщі та України. Online.ua

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Ірина Хвисючик. Online.ua

Плідний рік: у Полтаві 116 випускників отримали медалі

мріяли з 1-ого класу. Сьогодні вони одні з небагатьох випускників, кого відзначатимуть золотими медалями. Єлизавета Колечкіна і Ангеліна Сіденко, золоті медалістки - Познайомились ми ще в дитячому садку. Так вийшло, що я більше математику люблю, Ангеліна розуміється на історії. Ми...Online.ua

Випускники шкіл міста отримали медалі

учні шкіл № 30, 31 та ПДЮТ. Надовго запам’ятається і фінальний виступ медалістів із популярною сучасною піснею «Все буде добре». Медалістка 2017 року та майбутня медалістка Уже сьогодні ввечері в усіх загальноосвітніх закладах міста відбудуться урочисті випускні вечори. Близько 1500...Интернет-издание «Полтавщина»

Золота медалістка середньої загальноосвітньої школи N1 Тахтамукайского району Республіки Адигея Рузанна Туко обвинуватила доньку керівника управління освіти району в незаслуженном отримання золотої...Повінь

перевірить ще раз роботи всіх медалістів району, повідомляє прес-служба органів виконавчої влади регіону.Приводом для перевірки стало виступ на випускному вечорі медалістки однієї з шкіл Тахтамукайского району, яка заявила, що дочка чиновниці районної системи освіти не заслужено...?Повінь

Випускниця Чернівецької гімназії №7 Олена Марчук отримала 200 балів на ЗНО з біології. Дівчина - золота медалістка в гімназії. На ЗНО з решти предметів також має високі результати. Зокрема, з української мови отримала 194 бали, а з...Буковинська правда

Випускниця, яка отримала найвищий бал на ЗНО, хоче навчатися в ЧНУ

200 балів на ЗНО з англійської мови, хоче вдосконалювати знання іноземної в ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Надія Довбуш - золота медалістка в школі. У дівчини - високі бали й на ЗНО з інших предметів. Зокрема, на ЗНО з української мови...0372.ua

Українка виграла престижні велозмагання в Австрії

Третє місце посіла бронзова медалістка Олімпійських ігор в Ріо і дворазова чемпіонка світу канадка Катарін Пендрель.1NEWS

Ангеліна Лисак на своєму дебютному чемпіонаті Європи посіла 5 місце

травмою коліна, однак проявила характер і довела її до перемоги 11:4. Як ми вже повідомляли, у категорії до 63кг бронзовою медалісткою чемпіонату Європи стала Юлія Ткач (вип.2009р.), Ірина Гусяк (вип.2010р.) посіла 10 місце у вазі до 53кг.Галичина спортивная

Аня, кандидат у майстри спорту України в запеклій боротьбі з більш дорослими спортсменами посіла третє місце у вазі 72 кг.Всі медалістки чемпіонату увійшли до складу національної збірної команди України з підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться в кінці червня в...Любимый Херсон

Мати, оратор, медалістка Паралімпійських ігор: як поранення на війні змінило життя американки.Seo-top-news

Українки здобули «золото» на Чемпіонаті Європи з боротьби

Горішня (53кг) і Тетяна Кіт (58кг) стали чемпіонками Європи з боротьби U23. Окрім того українка Ірина Пасічник (75кг) стала бронзовою медалісткою чемпіонату.Високий замок

Українки здобули «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті Європи з боротьби

серед спортсменів віком до 23 років українська команда виборола 2 нагороди: Ілона Семків стала срібною призеркою, а Оксана Гергель бронзовою медалісткою чемпіонату.Громадське телебачення

Її обікрала рідна мати, повідомляє "Комсомольская правда". Навіть машину, яку мені як медалістці вручив після Олімпіади мер Собянін.Еспресо TV

Срібна медалістка Олімпіади-2012 росіянка Анастасія Грішина заявила, що мати відібрала у неї усі гроші та квартиру і вигнала її з маленькою дитиною...Еспресо TV

кг чемпіонкою стала Олена Кремзер, вихованка СДЮШОР здобула перемоги над американкою, українкою і в фіналі над лідером збірної Білорусії, бронзовою медалісткою чемпіонату Європи 2016 року! У цій категорії боролася також Марія Голуб, але програла у попередніх зустрічах. У вазі 69...Мост

стала тріумфатором престижного турніру Гран-прі Дюссельдорфа, завоювавши золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кг. У фіналі Ірині протистояла чотириразова медалістка чемпіонатів світу японка Мегумі Татімото. Результат поєдинку вирішився в додатковий час. Кіндзерська увернулася від кидка японки і зробила кидок...Znaj.ua