медалістка

Путін кинув олімпійських чемпіонів на машини

X5 повинні були отримати срібні медалісти, X4 бронзові. Фігуристка Євґєнія Медведєва, срібна медалістка, заявила, що отримала X4.Ua-football

Золоті медалістки Сочі-2014 року могли поповнити скарбничку України ще однією нагородою.Однак результати гонки 22 лютого виявилися дещо неочікуваними. Хоча те, що вони...АСПІ

У чвертьфіналі українська спортсменка перемогла лідерку світового рейтингу Юлію Бєляєву з Естонії, але у півфіналі програла росіянці. Для фехтувальниці це перша медаль на Кубку світу. Бізнес область

Раніше Вюст взяла срібло на дистанції 3000 метрів, де програла своїй співвітчизниці Карлейн Ахтеректе. Чемпион

Зимова Олімпіада-2018! Чарівна Шарлотт Калла – перша золота медалістка

Лижниця з Швеції завоювала першу золоту медаль Пхенчхана. Ta4ki.net

ОІ-2018. Всі чемпіони і медалісти 10 лютого

Сьогодні у корейському Пхенчхані розіграють 5 комплектів нагород. Жінки. Першою золотою медалісткою Олімпіади стала шведка Шарлотта Калла.1. Шарлотта Калла (Швеція) 40.44,92. Кріста Пармакоскі (Фінляндія) +10,1Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

У престижному журналі “The Ukrainian Week” опублікували фотографію тернопільської випускниці-медалістки з блакитним волоссям. Про це у “Фейсбуці” написала Svitlana Falenda. – Переглядала журнал The Ukrainian Week і натрапила на це фото. Мер...Терноград

Оксана Дяченко: «Армспорт гармонійно співіснує зі мною»

– Коли з’являється бажання чогось досягнути, і ти ставиш перед собою мету, то все можеш зробити, – стверджує чемпіонка. Колись медалістка пообіцяла собі, що гордо підніме прапор України тільки-но посяде перше місце, хай це навіть будуть змагання ветеранів. І вона...Бершадь

Померла найстаріша в світі олімпійська медалістка

Італійка Карла Маранджоні померла у віці 102 років. Вона виграла срібло Олімпіади 1928 року Интерфакс-Украина

У 4 роки Ліза Галкіна виборола свою першу медаль Як відомо, Пугачова та Галкін у листопаді повінчалися після шести років шлюбу. ТаблоID

Українська біатлоністка Джима стала другою в загальному заліку Кубка світу

місце, Ірина Варвинець - 73-тє. Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці. Тоді українка поступилася переможниці 12 секундами, а всі медалістки відстріляли точно на вогневих рубежах.Еспресо TV

титул «Висхідна зірка» світової легкої атлетики. Про це повідомляє офіційний сайт IAAF. Крім 19-річної киянки, до трійки претенденток потрапила срібна медалістка ЧС-2017 в бігу на 400 м Сальва Ейд Насер з Бахрейну, а також чемпіонка світу …...1NEWS

В Україні з

українця - посмертно. Йдеться про Олександра Мащенка, якого нагородили Золотим значком "European Athletics" за особливі досягнення. Юлія Левченко - срібна медалістка чемпіонату світу, бронзова медалістка чемпіонату Європи у приміщенні, чемпіонка Європи U23 зі стрибків у висоту. У серпні  на Чемпіонаті...Газета "Наш ДЕНЬ"

Українська легкоатлетка Левченко здобула нагороду у Вільнюсі

українця - посмертно. Йдеться про Олександра Мащенка, якого нагородили Золотим значком European Athletics за особливі досягнення. Юлія Левченко - срібна медалістка чемпіонату світу, бронзова медалістка чемпіонату Європи у приміщенні, чемпіонка Європи U23 зі стрибків у висоту. У серпні вона виборола...Еспресо TV

українські важкоатлети не поїдуть. Нагадаємо, що в 2016 році три українські важкоатлетки - призер Лондона-2012 Юлія Калина, а також дві медалістки Пекіна-2008 Наталія Давидова та Ольга Коробка - були викриті в застосуванні допінгу і позбавлені своїх нагород. Ще тоді в...Спортивний Житомир

Україна на рік відсторонена від міжнародних стартів у важкій атлетиці

українські важкоатлети не поїдуть. Нагадаємо, що в 2016 році три українські важкоатлетки? призер Лондона-2012 Юлія Калина, а також дві медалістки Пекіна-2008 Наталія Давидова та Ольга Коробка - були викриті в застосуванні допінгу і позбавлені своїх нагород. Ще тоді в...Зеркало недели (газета)

Троє легкоатлеток представлять Україну у фіналі Діамантової ліги

У секторі для стрибків у висоту виступатимуть срібна медалістка чемпіонату світу Юлія Левченко і переможниця Всесвітньої Універсіади Оксана Окунєва.1NEWS

Три українки виступлять у фіналі Діамантової ліги у Брюсселі

«Діамантова ліга»-2017 завершиться другим фіналом у Брюсселі. Участь у ньому візьмуть три українки.У секторі для стрибків у висоту виступатимуть срібна медалістка чемпіонату світу Юлія Левченко і переможниця Всесвітньої Універсіади Оксана Окунєва. Напередодні Левченко брала участь у змаганнях у Роверето і...Sportgid

В аеропорту «Бориспіль» зустріли нашу медалістку. Юлія Левченко виборола в Лондоні срібну медаль у стрибках у висоту.1NEWS

Раніше Левченко виграла юнацький чемпіонат Європи U-23 у стрибках в висоту. Еспресо TV