медалісти

спортсмен на своїй сторінці в Instagram. Відзначимо, що в фінальному голосуванні, в якому брали участь три претенденти, Верняєв випередив інших медалістів Ігор в Ріо – стрілка Сергія Куліша та весляра Юрія Чебана. Нагадаємо, раніше Верняєв заявив, що не збирається змінювати...Znaj.ua

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

кадетів у вазі до 90 кілограм, а Марія перемогла у вазі до 78 кілограм. «Вони стали одними із наймолодших золотих медалістів національної першості спортсменів. Окрім цих перемог у Микити та Марії в особистому заліку є престижні нагороди. Микита Матлашевський –...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Сумчани рахували у фіналі Національному конкурсі з усної лічби

Україна. За час проведення змагань чемпіонами стали 34 учасники (Естонія – 23, Литва – семеро, Латвія –двоє, Словенія – двоє), медалістами – 85 учасників (Естонія – 55, Литва – 14, Латвія – дев’ятеро, Словенія – шестеро, Україна – один).RegioNews-Суми

Премії для олімпійців: скільки отримали львівські спортсмени?

20 тис. грн.). З державного бюджету чемпіони отримали близько 40 тисяч доларів, срібні призери — до 26 тисяч доларів, бронзові медалісти — до 18...Галичина спортивная

у найважчій вазі (+78 кг) Анастасія Сапсай піднялася на третю сходинку пєдесталу пошани. Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав медалістів, тренерський склад і Федерацію дзюдо, висловивши надію на продовження славних традицій української школи...Високий замок

спортсменами України та зарубіжжя. Честь нашої країни будуть захищати Ібрагім Алдатов (чемпіон світу 2006), Жан Беленюк і Валерій Андрейцев (срібні медалісти Олімпійських ігор 2016 і 2012 рр.), Юлія Ткач і Аліна Махині (чемпіонки минулих років). В рамках щорічного турніру, присвяченого...In Kyiv

24 лютого, у столиці Болгарії мали відбутися чвертьфінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру класу "А" - "Странджа-2017", за результатами яких визначаться медалісти цьогорічного розіграшу змагань. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України. Національна збірна України представлена у семи вагових категорія.Чемпион

26 лютого в Сумах визначаться медалісти відкритого чемпіонату обласного центра з футзалу серед ветеранів у категорії «40 років і старші». В останньому матчі сезону «срібні» та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Директорів комунальних підприємств навчають менеджменту

ж до директора Херсонського обласного ліцею облради Михайла Рябухи, то йому депутати порадили краще працювати над знаннями учнів та вихованням медалістів, прибрати з виховного процесу систему штрафів та не зловживати благодійними внесками. До обласного ліцею депутати завітають найближчим часом –...Херсонщина за день

У Чернівцях відбувся обласний турнір з дзюдо серед юнаків

кожній ваговій категорії спортсмени провели по 5-6 динамічних, технічних поєдинків. - Хотілося би відмітити дзюдоїстів, які не попали в трійку медалістів, але провели не менш важкі поєдинки і зайняли 5-6 місця, коментує голова районної Федерації дзюдо, майстер спорту СРСР Ілля...Погляд

Черкаська гімназія відсвяткувала ювілей

те, що не просто даєте знання, а й виховуєте багатогранних особистостей. Школа випустила три тисячі випускників, з них 295 золотих медалістів. Більше тисячі учнів школи – переможці всеукраїнських та обласних олімпіад. – Якщо згадати про математику, то за моїми оцінками...Нова доба

Перші медалісти вже повернулися додому

1 лютого команда сноубордистів повернулася із Всесвітньої зимової Універсіади — 2017 додому. Першими медалістами Універсіади - 2017 стали: срібна призерка Аннамарі Данча (аспірантка Львівського державного університету фізичної культури) та дворазовий бронзовий призер Олександра Белінський...Галичина спортивная

Першими медалями скарбничку збірної України поповнили представники сноубордингу. Першими медалістами стали сноубордисти Аннамарі Данча та Олександр Бєлінський.Znaj.ua

Ф

Кличко зможе у квітні побити Ентоні Джошуа. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Кличко переміг 10 боксерів-учасників Олімпіад у своїй кар'єрі, 2-х золотих медалістів, 2-х срібних призерів Олімпіад. Чи зможе він перемогти ще одного золотого медаліста Ентоні Джошуа?", - запитує британець у соціальній...Sportanalytic

Ветерани легкої атлетики Львівщини – серед медалістів міжнародного десятикілометрового пробігу

Нещодавно в столиці України місті Києві завершився представницький міжнародний легкоатлетичний пробіг. Галичина спортивная

Талановиті херсонські діти отримали відзнаки

Учасників конкурсу - 211 лауреатів та 19 медалістів - відзначали дипломами, подарунками та пам'ятними відзнаками.Голая Пристань

Медалістів футзального турніру «Кубок зірок-2016» визначили у Кропивницькому (ФОТО)

Після групового етапу до півфіналу вийшли Буревісник, Металург, Техуніверситет і Альянс. Нагородою за звитягу футзалістам Буревісника стали памятні медалі та Кубок. Гречка

Імена спортсменів не вказуються. Як повідомлялося, незалежна комісія WADA під керівництвом Річарда Макларена виявила ймовірну підміну допінг-проб у 15 російських медалістів Олімпіади у Сочі 2014 року. У п'ятницю МОК оголосив про те, що завів дисциплінарні справи щодо 28 російських спортсменів,...Чемпион

Василькові від діда Омеляна і звичайно рукописи та тисячі інших експонатів, зокрема: фото всіх випусків школи, списки золотих і срібних медалістів усіх випускників, сторінки його щоденних планів, останнє його фото і остання його друкована стаття у пресі. Юнаки були здивовані,...Тижневик «ЕХО

Дзюдоїсти Смоліно та Світловодська стали медалістами всеукраїнського турніру (ФОТО)

Пєдестал турніру підкорили пять вихованців ОКДЮСШ Ніка відділення дзюдо смт. Станіслав Рибін виграв змагання у ваговій категорії до 46 кг поміж юнаків 2004-2005. Гречка