медаль

у Аргентині. Про це інформує власний кореспондент «Нової Доби». Серед них були і юні черкащани, які здобули для України три медалі – Іван Тищенко, золото (академічне веслування, представник ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля), Назар Чепурний, срібло і золото (спортивна гімнастика, вихованець...Нова доба

"Перші золоті медалі для української збірної на Invictus Games Sydney 2018. Сообщение Україна здобула два «золота» на Іграх Нескорених появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Салінас (Еквадор). Етап Кубка світу. Зоряна українська триатлоністка Юлія Єлістратова виборола золоту медаль. Після перемоги на етапі Кубка Європи в турецькій Аланьї і четвертого місця на етапі Кубка світу в Сарасоті (США) українка...Голос Украины (газета)

Українські спортсмени вибороли перші золоті медалі на "Іграх нескорених-2018"

Минулого року капітан української збірної здобув золоту медаль у категорії швидкість за одну хвилину.Зеркало недели (газета)

участь двоє вихованців Коломийської КДЮСШ, обоє привезли зі змагань нагороди.The post Юні дзюдоїсти з Коломиї привезли із чемпіонату України дві медалі appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Кикбоксер Орфан Сананзаде из Кривого Рога стал чемпионом Европы. Также трое криворожских бойцов в составе сборной Украины выиграли три медали на Чемпионате...Первый Криворожский

Українська збірна повернулася до України з третіх юнацьких Олімпійських ігор та привезла на Батьківщину 23 медалі. 24 канал

Сьогодні, 22 жовтня, капітан української збірної «Invictus Games» Сергій Ільницький та Олександр Бєлобоков вибороли золоті медалі з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину). Сергій Ільницький розділив перше місце з австралійським спортсменом.Новини Полтавщини

від змагань розповів Сергій Ільницький у прямому ефірі 24 каналу. Напередодні 24 канал повідомив, що українська збірна завоювала перші золоті медалі на міжнародних змаганнях ''Ігри нескорених-2018''. Сергій Ільчицький та Олександр Бєлобоков показали кращі результати у дисципліні веслування на тренажері в...24 канал

Саме таку кількість медалей здобули українські спортсмени на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині.Подробности.ua

первый день соревнований "Игры непокоренных" в Сиднее в воскресенье, 21 октября, украинец Денис Фищук выиграл "бронзу" в велогонке. "Это первая медаль украинской сборной на нынешних соревнованиях и первая за два года медаль в велоспорте", - сообщила пресс-служба Министерства обороны Украины.Електронні вісті

Денис Фіщук (на знімку другий зліва) з Черкаської області виборов «бронзову» медаль у велогонці. Повідомляє Черкаський спорт. Перше місце посів представник Великої Британії, друге - австралієць. Наш Денис Фіщук у перший же...Нова доба

Черкаська триатлонистка Дар

Найприємніше було кожен день спілкуватися і разом радіти за медалі атлетів зі своєї батьківщини - України.Провінція

Зворушливо зустріли вдома: з чим повернулася збірна України після юнацьких Олімпійських ігор

та були зворушені прийомом, зокрема, дворазова чемпіонка турніру Катерина Чорній не змогла стримати сліз. На змаганнях українська збірна здобула 23 медалі у 13 видах спорту. З них сім золотих, вісім срібних та вісім бронзових медалей. Зустріли їх аеропорту Бориспіль близько...5 канал

Черкащанин Денис Фіщук виборов «бронзову» медаль у велогонці на Іграх Нескорених-2018 у Сіднеї. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив перший заступник голови ОДА Віталій...Прочерк

Фото: Олександр Бєлобоков (mil.gov.ua) Українські учасники Invictus Games вибороли дві золоті медалі на змаганнях в австралійському Сіднеї. Перемогу отримали  учасники у дисципліні “веслування на тренажерах”. “Золото” для України принесли капітан українських “нескорених”...UATV