медаль

Харків

У Києві відбувся Кубок України зі спортивної гімнастики, на якому п'ять нагород завоював харківський спортсмен Владислав Грико. На рахунку вихованця заслуженого тренера України В'ячеслава Азімова - одна золота, три срібні та одна бронзова медалі. Новини Харкова

Фехтование. Украинки заняли четвертое место на чемпионате Европы

Сегодня сборная Украины могла завоевать свою третью медаль на чемпионате Европы по фехтованию.Спорт.ua

Завтра "Прикарпаття" отримає бронзові медалі Другої ліги!

вже восьмий за ліком. Нагадаємо, що раніше переможцем Другої ліги став калуський "Лукор", який у сезоні 2002/03 рр. здобув золоті медалі. Двічі срібні (2002/03, 2004/05) та одного разу бронзові (1999/00) нагороди першості виборював бурштинський "Енергетик". Бронзовими призерами також ставали "Хутровик"...Галичина спортивная

Украинец хотел вывезти в Россию серебряный Георгиевский крест и советские медали

Сотрудники Службы безопасности Украины задержали контрабандиста, который пытался переправить почти сто предметов старины в страну-агрессора Еспресо TV

виступив студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кілограм), який завоював золоту медаль. Також отримав відзнаку «Кращий боксер турніру незалежно від вагової категорії», повідомляє прес-служба університету. На початку цього року Олександра Хижняка...Новини Полтавщини

Українець хотів вивезти до Росії срібний Георгіївський хрест та радянські медалі

Співробітники Служби безпеки України затримали контрабандиста, який намагався переправити майже сто предметів старовини до країни-агресора Еспресо TV

Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ. Інша українська спортсменка Ірина Новожилова на змаганнях з метань молота […] UATV

Защитник сборной России рассказал о настроениях в команде

Болельщики российской сборной по футболу уже начали примерять на игроков медали чемпионата, но команда не обращает на это внимания, заявил защитник россиян Андрей Семенов. Всегда не верили, а сейчас, наоборот, верят...1news.info

В Херсоне завершился III этап всеукраинских соревнований учащейся молодежи по судомоделированию. В первенстве взяли участие 37 участников их шести районов Херсонщины и двух городов: Херсона и Новой Каховки. Дети поборолись за места в шести классах моделей копии, рассказывается в сюжете...Херсон Онлайн

Заміна синові Зідана: українець Лунін гратиме в "Реалі"

Як повідомляв 5.UA, паралімпійська збірна України з футболу виграла чемпіонат світу. Раніше повідомлялось, що українські паралімпійці здобули шість медалей Кубка світу з фехтування.5 канал

Україна стала третьою у загальному заліку на ЧЄ із настільного хокею

Збірна України знову підтвердила свій високий клас. Дванадцятирічний Євген Матанцев з Кропивницького до звання чемпіона України цього року додав три медалі європейської першості. Він став найкращим серед дітей віком до 13 років, другим - в індивідуальній першості серед юніорів (віком...Спорт.ua

11-класник Сокирницької школи, що на Хустщині, виборов золоту медаль Genius Olimpiad 2018, яка офіційно завершилася цієї ночі та тривала останні 3 дні на базі State University of New York...Navchas

2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові медалі здобули українські школярі на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York...Національний Промисловий Портал

Одесские рекорды: самая массовая женская пробежка

финише на номерном знаке каждого бегуна установили чип. На старте каждая участница получила номер и юбку, а на финише — медаль в виде короны. Татьяна Руднева © volnorez for Волнорез, 2018. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us...Волнорез

Посвідчення та медаль до почесного звання України Мати-героїня вручено також жительці села Широке Надії Захарівні Погоріляк.Голос Карпат

участников из 5 городов. В четырех схватках одержал победу, что позволило завоевать две серебряные награды, одна в греко-римской борьбе, другая медаль в вольной борьбе. Результатом – доволен». Владимир Сухасьян: «Очень дружелюбная обстановка. Все настроены на победу, в том числе и...Корабелов.инфо

воротах. І двічі відзначались вихованці футбольного центру - спочатку Антон Власенко зрівняв рахунок, потім Артем Шпирьонок забив переможний гол. Бронзові медалі у молодшій віковій групі отримали команди Конотопу та Кролевця, у старшій - Ромен та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українська дизайн-студія отримала "Каннського лева" за бренд "Євробачення-2017"

Українська дизайн-студія Banda та дизайн-студія Republique отримали бронзову статуетку Міжнародного фестивалю "Каннські леви" за брендинг пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України, передає УНН. "Нам вдалося зробити дійсно визначний проект. Україна ще ніколи не отримувала "Каннського...Unn.com.ua