медаль

Українець Ігор Радівілов завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у Румунії. Наш спортсмен показав 3-й результат у вправах на кільцях (15.003).Чемпион

Уманські велоспортсмени вибороли «золото» чемпіонату України

В кінцевому підсумку спортсмени УДПУ здобули золоті медалі, проїхавши дистанцію за 4 хв.30 сек.Нова доба

КИЇВ. 23квітня. УНН. Наєвропейській першості зіспортивної гімнастики, який триває вРумунії, скарбничка збірної України поповнилася щеоднією медаллю, інформує УНН зпосиланням наНОК України. Бронза вактиві нашого бронзового призера Олімпійських ігор-2012 Ігоря Радівілова. Увправах накільцях українець зрезультатом 15,033 посів...1NEWS

Дзюдоїстка С.Ярьомка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

КИЇВ. 23 квітня. УНН. В польській столиці Варшаві, продовжився чемпіонат Європи з дзюдо на якому українські спортсмени поповнили командну скарбничку медалей, передає УНН з посиланням на НОК України. Уваговій категорії +78кг Світлана Ярьомка посіла друге місце. Українка здобула перемоги утрьох...1NEWS

Украинские спортсмены на молодежном чемпионате Европы по самбо завоевали 21 медаль. Новость Украинские самбисты выбороли 21 медаль на чемпионате Европы опубликована впервые: Новости Украины ua-today.com.Украина сегодня

95-річчя відзначив Михайло Дувінг

саме такий трудовий стаж ветерана. На грудях Михайла Дувінга безліч нагород. Серед них і найдорожчі серцю ветерана: орден Вітчизняної війни, медалі „За бойові заслуги”, „За взяття Берліна”, „за Перемогу над Німеччиною”, ювілейні медалі. Саме цей факт і говорить сам за...Нова доба

в Севастополе. Служил бок о бок с украинскими военными, а в 2014 году принялся оккупировать Крым — за это получил медаль и повышение. Потом россиюшка лишила его 40% надбавки за службу за границей и отправился Бордов за копеечкой в Сирию...Newsonline24

нападающего команды Национальной хоккейной лиги «Вашингтон Кэпиталз» Александра Овечкина со стороны форварда «Торонто Мейпл Лифс» Назема Кадри, призвал вручить последнему медаль. «Кадри надо дать медаль за этот силовой прием против Овечкина. Это же настоящая красота! С точки зрения правил он...1news.info

СМИ: Россия уже на 100% определилась, кто заменит в Совбезе ООН умершего Чуркина

это оптимальный вариант для РФ, ведь он работал в Соединенных Штатах в российских представительствах в ООН. Отметим, у Небензи есть медаль "За вклад в создание Евразийского экономического союза" второй степени, полученная им 13 мая 2015...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Український гімнаст Верняєв завоював "золото" чемпіонату Європи у багатоборстві

Українець обійшов всіх суперників в Румунії. В румунській Клуж-Напоці триває чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, на якому золоту медаль для України виборов Олег Верняєв у багатоборстві. Олімпійський чемпіон вважався головним фаворитом змагань і напередодні виграв кваліфікацію багатоборства. Верняєв підтвердив...Зеркало недели (газета)

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на європейському чемпіонаті зі спортивної гімнастики, який проходить в Румунії Про це у Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет України. Уродженець...Еспресо TV

Українець Верняєв виграв чемпіонат Європи з гімнастики в Румунії

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.iPress

Полтавець виборов першість на чемпіонаті світу з класичного жиму

у ваговій категорії до 120 кг серед ветеранів М1. Переможець вижав 212,5 кг. Нагадаємо, скарбничка збірної України поповнилася ще однією медаллю чемпіонату Європи з дзюдо, що стартував у Варшаві (Польща). Георгій Зантарая у ваговій категорії 66 кг виборов золоту нагороду.Unn.com.ua

Українець Верняєв здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Український гімнаст показав в п'ятницю, 21 квітня, кращий результат в індивідуальному багатоборстві - 85,866 бала Молодой буковинец

Український гімнаст Верняєв здобув "золото" чемпіонату Європи

Українець Олег Верняєв виграв чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у румунському Клужі. Наш співвітчизник завоював золоту медаль у багатоборстві. Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро продемонстрував чудову програму, в черговий раз підтвердивши свій високий клас і майстерність. У цілому за...Високий замок

Українець Верняєв здобув «золото» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Олімпійський чемпіон показав найкращий результат в індивідуальному багатоборстві Сьогодні в румунському місті Клужі український спортсмен Олег Верняєв здобув золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства, повідомляє прес-центр Національного олімпійського комітету України. Із результатом у 85,866 бала він випередив росіянина Артура Далалояна...Ракурс

Український гімнаст Верняєв переміг на чемпіонаті Європи

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.Громадське телебачення

Збірна України з настільного тенісу вийшла в чемпіонську групу ЧЄ

виступав під українським прапором в Ріо на ОІ-2016 та дійшов до 1/8 фіналу змагань. Як повідомляв УНН, українці здобули дві медалі на чемпіонаті Європи з...Unn.com.ua

Юниорская сборная Украины по хоккею проиграла австрийцам, но сохраняет шансы на медали

В своем четвертом поединке на чемпионате мира в дивизионе 1В в Словении наши ребята минимально уступили сборной Австрии со счетом 1:2. Знамя Индустрии

Дзюдо. Україна виграла два "золота" Європи

збірної України. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Спочатку 16-річна Дар'я Білодід у категорії до 48 кг перевершила очікування і здобула першу золоту медаль. У фіналі їй вдалось перемогти росіянку Іріну Долгову.А під вечір двократним чемпіоном Старого світу став Георгій Зантарая. До вирішального...Sportanalytic