медаль

Олимпийских играх в Лос-Анджелесе Джордан, выступавший в майке с номером 9, был признан лучшим игроком турнира. Сборная США завоевала золотые медали, обыграв в финале команду Испании со счетом 96:65, а 21-летний Джордан набрал 20 очков в финальном матче.MJ’s 1984 Olympics...Tribuna.com

Натомість суперниці зрівняли рахунок. Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3.Бліц-інфо

Святослав Сирота: «Несколько лет назад чемпионат ветеранов накрыло подставами и скандалами»

лет назад, когда этот чемпионат накрыло подставами и скандалами. Чемпионат должен быть как фестиваль. Потому что в первую очередь не медали у ветеранов должны быть на первом месте, а общение, хорошее времяпрепровождение, показ примера молодежи, отметил Сирота.Динамо Киев от Шурика

На майданчику Студентського пляжу в парку імені Кожедуба стартував турнір з пляжного волейболу. Розпочались змагання матчами дівчат. Крім того за медалі поборються і дорослі. Триватимуть змагання до неділі, коли і визначяться переможці. The post Пляж перетворили на спортивну арену appeared...Online.ua

Як донецькі випускники "опустили" Захараста (відео)

на своїй сторінці в Facebook повідомляє блогер Олександр Чернов. За його словами, на урочистий захід з підконтрольного терористам Донбасу звозили медалістів з батьками. Однак, незважаючи на організоване завезення людей, близько 100 випускників (більше 30%) проігнорували захід під вигаданими приводами. "Чимале...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Львівські інваспортсмени вибороли медалі на етапі Кубка Європи у стрільбі з лука

Саме італійцеві Тарас Чопик і поступився у фіналі особистої першості, виборовши срібло. Рідні стіни допомогли італійцям і у фіналі командних стартів. Галичина спортивная

Золота медалістка середньої загальноосвітньої школи N1 Тахтамукайского району Республіки Адигея Рузанна Туко обвинуватила доньку керівника управління освіти району в незаслуженном отримання золотої...Повінь

Ганна Зарицька стала найрезультативнішим гравцем

Жіноча збірна України вдруге поспіль стала призером чемпіонату світу, виборовши бронзові медалі. Sportgid

Страшне горе: померла видатна спортсменка, залишивши трьох дітей сиротами.

даними ЗМІ, колишня саночниця боролася з раком. У неї залишилися троє дітей. Мартін, яка виступала за збірну НДР, завоювала золоті медалі в одиночних санях на Олімпійських іграх у Сараєво в 1984 році і в Калгарі в 1988 році. Штеффі також...Новости Сумм

года не ответил ни по одному уроку, стоит с тобой на одной сцене и получает с тобой точно такую же медаль за успехи в учении?" - объяснила потом медалистка. Ученица назвала "сверхнаглостью" тот факт, что педагоги ее школы дотянули до...Украина криминальная

Я не обещаю медали, но наша цель - быть способными бороться за медали и у мужчин, и у женщин, в каждой гонке».Tribuna.com

Фітнесистки Черкащини успішно виступили на чемпіонаті світу

4 спортсменки з Черкащини. 2 перемоги, 2 фінали та 2 полуфінали – такий результат виступу української збірної, пише "ЧЕмпіон". Золоті медалі вибороли черкащанки Дарія Корнієнко (в.к.-10 років) та Анастасія Саржинська (в.к.- 9 років). Фіналіскою стала черкащанка Анна Мельникова(в.к.- 11 років)...Про Все

- власне за перемогу в номінації «романи». Ще Спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за найкращий гостро-сюжетний роман, таку медаль ще мені вручили. Також диплом вручили від «Альраід» - за знання мусульманських обрядів, звичаїв, історії. Ще мусульмани мені подарували...Херсон Онлайн

Запорожским призерам Чемпионата Европы по прыжкам в воду вручили благодарности.

спортсмены отдыхают перед следующими соревнованиями. 25 июня начнутся спортивные сборы в Киеве для подготовки к чемпионату мира. Запорожские спортсмены привезли медали континентального первенства. Фото...Online.ua

Церемонію вручення золотих медалей повинен був здійснити ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.7 днів

Многие выпускники ОРДО не захотели получать медали из рук Захарченко (видео)

детей на сцену, а также не называть их фамилии. Некоторые родители, узнав, что Захарченко лично будет вручать награды, отказывались от медалей в пользу других учеников. В итоге на сцену вышло чуть больше десятка школьников. Причина такого поведения была у всех...Новости Донецка

Збірна України завоювала бронзу чемпіонату світу

5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для України. Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Нагадаємо, на минулому мундіалі в Китаї наша команда стала другою. Чемпіонат світу з баскетболу...Єдність

Харьковский гимнаст завоевал медали Кубка Украины

Харьковский спортсмен Владислав Грико завоевал 1 золотую, 1 серебряную и 4 бронзовые награды на Кубке Украины по спортивной гимнастике. 057.ua — сайт города Харькова

подолали відстань 5 км вулицями міста, і фінішували через півгодини на місці старту. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ДЕРБІ": "ЛЕГЕНДІ" ДОВЕДЕТЬСЯ ДОБУВАТИ МЕДАЛЬ В ПРИНЦИПОВОМУ ПРОТИСТОЯННІ Цього року спортивне свято у Ніжині пройде традиційно 28 червня об 11: 00. Збір та реєстрація...Online.ua