медаль чемпіонату

Підсумки «Доби»

не забезпечили повний демонтаж атракціону «Канатна дорога». Досудове розслідування триває. Актуально. У департаменті ЖКК назвали місця вивезення снігу Число. 11 медалей чемпіонату України вибороли черкаські стрільці Цитата. «Щонайменше 50 одиниць техніки має прибирати дороги Черкас», директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник...Нова доба

У Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової. Прес-Центр

Нант - ПСЖ 0:1.

Цим поєдинком, схоже, ПСЖ відчепив "Нант" від боротьби за медалі чемпіонату. Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд цього поєдинку.Ua-football

Збірна команда області взяла участь чемпіонаті України з біатлону, який проходив у місті Сколе та селі Яворів Львівської області Спорт Тернопільщини

дев'ять команд з різних регіонів країни. У листопаді завершилося перше коло Чемпіонату України 2017/2018, навесні стартує друге коло першості. Золотими медалями чемпіонату, а також грамотами Федерації футболу України та почесними грамотами «Житлобуд-2» нагороджені: капітан команди, нападник Яна Калініна (за підсумками...Жіночий футбол України

Тернопільські біатлоністи завоювали дванадцять медалей чемпіонату України

Чемпіонат України серед юніорів був відбірковим на юніорські кубки світу, юніорський чемпіонат Європи і юніорський чемпіонат світу. Тернопіль Наживо!

Сьогодні день народження Валерія Лобановського

в "Дніпрі". Потім були "Динамо", збірні СРСР, ОАЕ, Кувейту і України. За роки Незалежності 5 разів приводив "Динамо" до золотих медалей чемпіонату України і три рази вигравав з київським клубом Кубок, учасник 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів. Входить в топ-10 кращих...Ua-football

Новим гравцем «Черкаського Дніпра» став Роман Локтіонов

класі. В 2015-му році футболіст підписав контракт з кропивницькою «Зіркою», у складі якої в 2016-му році йому вдалося завоювати золоті медалі Чемпіонату України серед команд Першої ліги та підвищитися в класі. Варто відзначити, що «Черкаський Дніпро» зайняв в тому сезоні...Нова доба

Спортсменка малинського СК «ОАЗИС» Анастасія Сайко включена до збірної команди України - 2018

Малин на змаганнях різного рівня, включаючи міжнародні. В минулому році вона була в статусі кандидата у збірну, стала володаркою трьох медалей Чемпіонату та Кубку...ІнфоМалин

«Ворони». Грали на стадіоні «Авангард».  У підсумку перемога дісталася «Воронам» із рахунком 3:1. Нагадаю, крім цих двох команд за медалі чемпіонату поборються хокейні клуби «Суми», «Бобри» та «Електрон». Команди зіграють у два кола, після чого четвірка кращих розіграє нагороди...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

у чемпіонаті обласного центру з хокею сезону 2017/18. Гра на майданчику стадіону «Авангард» розпочнеться о 9:00. Крім цих команд за медалі чемпіонату поборються хокейні клуби «Суми», «Бобри» та «Електрон». Команди зіграють у два кола після чого четвірка кращих розіграє нагороди...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українець став найкращим паралімпійським тенісистом року в світі

Цього року українець виборов дві золоті медалі чемпіонату Європи, здобув перемоги в трьох турнірах серії «Pro Tour», а також є першим номером світового рейтингу в своєму класі Переможцем в номінації «Кращий тенісист — паралімпієць...Ракурс

Дар

Вже на першому рубежі ти не закрила чотири мішені. Чи не розпрощалась у той момент із мріями про другу золоту медаль чемпіонату? - Особливо про це не думала, бо мала хороший часовий гандикап. До того ж розуміла, що за таких...Спорт.ua

спорту та п’яти кандидатів в майстри спорту) він в своїй категорії зумів здобути перемогу над суперниками та виборов довгоочікувану золоту медаль чемпіонату України. Тренує спортсмена – Віктор Мушировський. Варто зазначити, що впродовж п’яти років Роман два рази був учасником чемпіонатів...Новини по-рівненськи

Спортсмени з Рівненщини завоювали на цих змаганнях повний комплект нагород. ОГО.ua

У Львові 100 спортивних тренерів отримали по 25 тис. нагороди

грн. «Не підтримуючи наших тренерів, дуже важко ставити собі великі завдання — що ми хочемо для міста Львова олімпійські медалі, медалі Чемпіонату світу, Європи. Дуже важливо, щоб тренери себе почували гідно», - заявив Андрій Садовий. Спортивних тренерів привітали також Антон...Галичина спортивная

Спортивним тренерам Львова вручили по 25 тисяч гривень

що не підтримуючи наших тренерів, дуже важко ставити собі великі завдання – що ми хочемо для міста Львова олімпійські медалі, медалі Чемпіонату світу, Європи. Дуже важливо, щоб тренери себе почували гідно, і думаю, що ця сума – це те, що...Ваші новини

«В кожному році ми будемо збільшувати кошти на відновлення спортивної інфраструктури», - мер Львова під час нагородження дитячих тренерів

що не підтримуючи наших тренерів, дуже важко ставити собі великі завдання – що ми хочемо для міста Львова олімпійські медалі, медалі Чемпіонату світу, Європи. Дуже важливо, щоб тренери себе почували гідно, і думаю, що ця сума – це те, що...Львівська міська рада

та азарт вирували на татамі. Усі учасники змагань продемонстрували добру фізичну підготовку та волю до перемоги. Луганські поліцейські вибороли дванадцять медалей чемпіонату, п’ять з яких вищого ґатунку та зайняли перше місце у загальнокомандному заліку. Друге місце і чотири медалі завоювали...Новини по-рівненськи