медаль чемпіонату

Харківський ХК Динамо оголосив ім

(Донецьк), "Барвінок" (Харків), ХК "Харків", "Харківські Акули", "Білий Барс" (Біла Церква), а також харківський "Витязь". У сезоні 2010/11 вигравав золоті медалі чемпіонату України в джерсі ХК "Донбас". Як повідомляв УНН, підтвердили участь у майбутньому сезоні УХЛ п'ять команд: "Білий Барс"...Unn.com.ua

В Івано-Франківську розпочнеться ювілейний футбольний турнір пам

та 1985 роках він був кращим бомбардиром команди за підсумками сезону. В 1987 році в складі команди «Прикарпаття» виборов бронзові медалі Чемпіонату СРСР серед команд другої ліги. По завершенню футбольної кар’єри він працював тренером у ВПУ -21 та команді обласних...Франківчани

Кременчуцька тхеквондистка Дар

За підсумками чемпіонату кременчужанка потрапила до збірної України, яка з 2 по 5 листопада цього року на Кіпрі побореться за медалі чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів, з чим її і вітаємо!Кременчугский Телеграф

сформована з вихованок сумського хокею, перемогла француженок (1:0) та програла росіянкам та італійкам (0:6 та 2:3 відповідно). Тим часом за медалі чемпіонату побореться «випускниця» сумської хокейної школи – в складі збірної Росії Богдана Садова в півфіналі 11-го серпня зіграє проти...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

матиме", - наголошується у повідомленні. У вересні 2015-го спортсменка з Луцька Беломоіна принесла українській збірній "бронзу". Тоді Україна вперше здобула медаль чемпіонату світу з маунтенбайку.Високий замок

Британський бігун Мо Фарах став шестиразовим чемпіоном світу

домінує на стаєрських дистанціях з 2012 року. 34-річний британський бігун Мо Фарах у ніч на 5 серпня виграв першу золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, який стартував у Лондоні. Він пробіг дистанцію у 10 кілометрів за 26 хвилин 49,51...Високий замок

Доросині Кременець. Ну й, безумовно, родзинкою туру стане матч в селі Рудня, де місцеве КСПТ спробує підтвердити свої амбіції на медалі Чемпіонату в грі проти Сокола. Рудня мінімально перемогла соколян на їх полі в матчі першого кола, та потім вилетіла...Online.ua

сезоні чоловічої Суперліги буде виступати під назвою Донбас і представляти Донецьку область. Команда знайшла спонсора та має намір боротися за медалі чемпіонату. Як і у минулому сезоні, домашні матчі клуб буде проводити у Маріуполі, а тренуватися у Запоріжжі, де проживає...Чемпион

Претендентки на звання «Міс Україна» пройшли цікавий конкурс на воді (відео)

Дівчата одна за одною опинялись у воді. Українськи стрілки виграли три медалі чемпіонату Європи в Баку...Єдність

Лучники зі Львова вибороли золоті медалі чемпіонату України

Результати чемпіонату України зі стрільби з олімпійського лука: 1) Львів-1 Щоденний Львів

Футболіст збірної України знову змусив гавкати гравця Манчестер Сіті (відео)

посмішкою запитав у Зінченка: "Що це таке?". При цьому бразилець завершив фразу російським нецензурним словом. Читайте також:Українськи стрілки виграли три медалі чемпіонату Європи в Баку Читайте також:Американський гонщик продемонстрував шолом з автоматичною подачею цукерок...Єдність

Юні боксери Чернігівщини привезли медалі чемпіонату України

За результатами змагань визначились найсильніші боксери нашої держави, які вже незабаром представлятимуть нашу країну на провідних світових бок... Online.ua

вихованка обласної ШВСМ, м.Ніжин, кандидат у майстри спорту з дзюдо Наталія Чистякова. Тренер - Сергій Полтавцев. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВЦІ ПРИВЕЗЛИ МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Також виступить вихованець ДЮСШ Україна, м. Чернігів, учень чернігівської загальноосвітньої школи № 30 Андрій Пономар. Тренер Микола...Online.ua

Львів

Представники Львівщини у командних та особистих змаганнях здобули низку нагород. Щоденний Львів

Зоря - Маріуполь.

луганців немає іншого виходу, як виправляти свою помилку в дуелі з дебютантом елітного дивізіону. До підопічним Вернидуба після завоювання бронзових медалей чемпіонату будуть завищені вимоги від уболівальників, що не дивно - до лідерів завжди пред'являються особливі вимоги. Тим більше, що...Ua-football

Україна продовжує збирати урожай нагород Експрес

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook. Запись Троє чернігівських боксерів вже забезпечили медалі Чемпіонату України (Фото) впервые появилась ЧЕline.Online.ua

Вчора кременчужанка Наталя Кобзар виграла срібло на дистанції 400 м на Світовому параатлетичному Чемпіонаті у Лондоні. Раніше КременчукToday повідомляв, що Наталя стала чемпіонкою, здобувши золото на 200 м. Online.ua

Веслувальники Черкащини здобули медалі чемпіонату України

Тренери: Іщенко В. О., Рожанський О. Є. Олександр Гарань, Богдан Жовтнюк та Владислав Мегесь у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів та 1000 метрів здобули треті місця. Нова доба