медаль чемпіонату

Український данкер В.Поддубченко став бронзовим призером ЧС

Український данкер Вадим "Miller" Поддубченко завоював бронзову медаль чемпіонату світу з баскетболу 3х3 в Нанті (Франція), передає УНН посиланням на ФБУ. Наш співвітчизник спочатку подолав кваліфікаційний бар'єр,а у фінальному...Unn.com.ua

Чемпіон України з водного поло визначиться у Львові

Після перших двох ігор харківські ватерполісти ведуть в серії до трьох перемог з рахунком 2:0. Тож львівянам для здобуття золотих медалей чемпіонату необхідно перемагати тричі поспіль. Розклад проведення фінальних ігор: 23 червня, пятниця, о19:30 Динамо (Львів) Слобожанець (Харків) 24 червня,...Щоденний Львів

Водинадцяте в Сумах розіграли медалі чемпіонату України зі спортивної ходьби на двадцять кілометрів. Кращий час серед жінок година тридцять пять хвилин і двадцять дві секунди показала...Online.ua

Миколаївець Ілля Кваша здобув десяту медаль чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Старший сержант Ілля Кваша здобув десяту медаль чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Старший сержант Ілля Кваша разом з Олегом Колодієм завоювали «срібло» у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Народна Рада

Тлумак та Чижевський - старші тренери команд U-19 та U-21

та тренер по роботі з воротарями Богдан Стронціцький.Наставником молодіжної команди «левів» лишився Олександр Чижевський, котрий у минулому сезоні завоював бронзові медалі чемпіонату України U-21. Допомагатимуть пану Олександру Роман Толочко та тренер по роботі з воротарями Володимир...Галичина спортивная

більше голів забити їм не вдалось. Проте і одного забитого вихованцям Олександра Мурашкіна та Володимира Кравчука вистачило для здобуття золотих медалей чемпіонату. Автор золотого голу Барси Роман Власенко та шосткинець Максим Гарбуз визнані кращими гравцями фінального матчу. The post Сумська...Online.ua

Лебеденко відзначився одним забитим мячем, за Іллічівець у 18-ти матчах, 2 забиті голи. Охтирський Нафтовик та сумська Барса розіграли золоті медалі чемпіонату Сумської обласної організації Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд 2003 року народження. Фінальний матч відбувся на полі стадіону...Online.ua

Тернопільські юнаки боротимуться за чемпіонство у Першій лізі

визначаться пари півфіналістів. У другий ігровий день відбудеться фінал та поєдинок за 3-4 місця. Звичайно, що ми прагнемо завоювати золоті медалі чемпіонату України. Моїм підопічним уже 17 років, а це той вік, коли настає пора переходити із дитячого до дорослого...Галичина спортивная

Фехтувальниця Олена Кривицька боротиметься за медалі чемпіонату Європи

Сьогодні, 12 червня в грузинській столиці стартує європейська першість з фехтування. Online.ua

Українські фехтувальники боротимуться за медалі чемпіонату Європи

Шабля (жінки): Юлія Бакастова, Ольга Харлан, Олена Прокуда, Ольга Жовнір. Спорт.ua

БК "КДПУ" завершив сезон, посівши четверту сходинку

Баскетбольна команда Криворізького педагогічного університету фінішувала четвертою у Вищій лізі сезону 2016/2017 років, зупинившись за крок до комплекту медалей чемпіонату. Про це повідомили у прес-службі клубу, передає УНН-Центр.Online.ua

Олексій Шевченко: Зіграти на Сан Сіро - мрія всього мого життя

Воротар "Зорі" Олексій Шевченко поділився своїми враженнями від минулого сезону. - Які емоції у людини, яка отримує бронзову медаль чемпіонату? Ті хлопці, які зараз захищають кольори Зорі пишуть історію! Непогано проявили себе в Лізі Європи, здорово провели перший етап.Ua-football

Сергій ЧУЙЧЕНКО: «За місце в складі слід було по-справжньому боротися»

20 років тому «Ворскла» виграла «бронзові» медалі чемпіонату України У Полтаві відбулася товариська гра, присвячена 20-річчю історичної бронзи «Ворскли». Про той успіх згадує екс-нападник полтавчан Сергій Чуйченко. -...Спорт.ua

"Динамо" отримало нового тренера, а Луческу кличуть в Грецію

тренера команди."Завдання, які тепер стоять перед командою - це, перш за все, потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів, виграш золотих медалей чемпіонату і Кубка країни, словом, боротися за всі трофеї, які повинні знаходитися в музеї "Динамо". І Олександр Миколайович з...Football-ukraine.com

Суркіс поставив перед Хацевичем серйозні завдання

Україна. "Завдання, які тепер стоять перед командою - це, перш за все, потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів, виграш золотих медалей чемпіонату і Кубка країни, словом, боротися за всі трофеї, які повинні знаходитися в музеї "Динамо". І Олександр Миколайович з...Football-ukraine.com

які стоять перед Динамо у наступному сезоні - це, перш за все, потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів, виграш золотих медалей чемпіонату і Кубка країни. Про це заявив президент столичного клубу Ігор Суркіс, який прокоментував призначення на посаду головного тренера...Чемпион

розкладах майбутній поєдинок міг стати битвою за третє місце, однак, обігравши у минулому турі "Чорноморець", "Зоря" зуміла забронювати собі бронзові медалі чемпіонату. Що стосується "Олімпіка", то донеччани вдало провели другу частину чемпіонату, тим самим зумівши гарантувати собі дебютну участь в...Зеркало недели (газета)

що у суботу 27 травня на домашній арені зіграв у нульову нічию з ФК "Черкаський Дніпро" і забезпечив собі бронзові медалі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги сезону 2016-17 рр. Нині "червоно-чорна" команда готується до останнього матчу цього...Все