медаль чемпіонату

вихованка обласної ШВСМ, м.Ніжин, кандидат у майстри спорту з дзюдо Наталія Чистякова. Тренер - Сергій Полтавцев. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВЦІ ПРИВЕЗЛИ МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Також виступить вихованець ДЮСШ Україна, м. Чернігів, учень чернігівської загальноосвітньої школи № 30 Андрій Пономар. Тренер Микола...Online.ua

Львів

Представники Львівщини у командних та особистих змаганнях здобули низку нагород. Щоденний Львів

Зоря - Маріуполь.

луганців немає іншого виходу, як виправляти свою помилку в дуелі з дебютантом елітного дивізіону. До підопічним Вернидуба після завоювання бронзових медалей чемпіонату будуть завищені вимоги від уболівальників, що не дивно - до лідерів завжди пред'являються особливі вимоги. Тим більше, що...Ua-football

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook. Запись Троє чернігівських боксерів вже забезпечили медалі Чемпіонату України (Фото) впервые появилась ЧЕline.Online.ua

Вчора кременчужанка Наталя Кобзар виграла срібло на дистанції 400 м на Світовому параатлетичному Чемпіонаті у Лондоні. Раніше КременчукToday повідомляв, що Наталя стала чемпіонкою, здобувши золото на 200 м. Online.ua

Веслувальники Черкащини здобули медалі чемпіонату України

Тренери: Іщенко В. О., Рожанський О. Є. Олександр Гарань, Богдан Жовтнюк та Владислав Мегесь у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів та 1000 метрів здобули треті місця. Нова доба

Команди вікової групи «40 років і старші» розіграють Кубок України з футзалу серед ветеранів. Команди «50+» та «60+» змагатимуться за медалі чемпіонату у своїх вікових групах. Свою участь у турнірах підтвердили дві команди «Ветерану Конотопщини». «Сорокарічні» позмагаються за кубок, а...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

З 14 по 23 липня близько 1000 спортсменів із 100 країн світу будуть вести запеклу спортивну боротьбу за 202 комплекти медалей чемпіонату, повідомляють у міській раді. Збірна команда України у складі 27 кращих спортсменів теж бере участь у світовому форумі...Online.ua

Львів

Веслярка Анастасія Горлова прийшла на фініш першою в тандемі з Марією Кічасовою з Полтави. Щоденний Львів

"Енергетики" отримали заслужені нагороди

Львівську "Енергію" відзначили "срібними" медалями Чемпіонату України з футзалу за підсумками минулого сезону серед команд Екстра-ліги. Детальніше – у сюжеті журналістів ТРК "Львів" та НТА...Галичина спортивная

Її результати: Парна гонка 2 місце Командна гонка 3 місце Групова гонка 4 місце Індивідуальна гонка 4 місце Спортивний Житомир

Львівських енергетиків нагородили "срібними" медалями Екстра-ліги

Львівську «Енергію» нагородили «срібними» медалями Чемпіонату України з футзалу сезону 2016/17 серед команд Екстра-ліги. Урочистості відбулись 11 липня. Команду привітав і вручив нагороди голова Асоціації футзалу...Галичина спортивная

зверненні до вболівальників на офіційному сайті Локомотива. Локомотив є одним з найбільш титулованих клубів України. Тричі поспіль клуб вигравав золоті медалі чемпіонату (2013, 2014, 2015), двічі - срібні (2012 і 2016) і двічі - бронзові (2011 та 2017 років). Також...Чемпион

світу та завоювала бронзові медалі Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла в овертаймі команду Сербії в матчі за бронзові медалі чемпіонату Європи 20:18. Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу одразу взялися розхитувати захист українців. Однак наші хлопці не...Online.ua

КИЇВ. 9 липня. УНН. Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла в овертаймі команду Сербії в матчі за бронзові медалі чемпіонату Європи, інформує прес-служба ФБУ, передає УНН. Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу – серби, одразу взялися розхитувати захист...1NEWS

У Херсоні людей з обмеженими можливостями та переселенців орієнтують на самозайнятість

іграх в Пекіні. Крім легкої атлетики, Максим - чемпіон України зі стрільби з лука.В його спортивній скарбничці срібні та бронзові медалі Чемпіонату Європи з метання спису. Переселенець з Донецька Володимир Путній на собі відчув, що таке окупація. Доля привела його...Online.ua

Львів?янки здобули бронзові медалі чемпіонату Європи з черліденгу

Перемогу в змаганнях виборола команда Словенії, друге місце посіла команда Імпульс (Южне). Щоденний Львів

Українець Коростильов завоював дві медалі Чемпіонату світі з кульової стрільби

Українець Павло Коростильов здобув дві медалі під час Чемпіонату світу зі стрільби серед юніорів, який проходить у Німеччині. Громадське телебачення

Ватерполісти збірної Харківської області - чемпіони України

трьох перемог був 3:1 на користь Харкова, то цього сезону харків’яни не дали львів’янам виграти ні одного фінального матчу. Золотими медалями чемпіонату України сезону 2016/17 рр. були нагороджені воротарі Віталій Петров, Олексій Келеберда та польові гравці Микита Апостол, Кирило Наволоков,...Спорт.ua