медаль чемпіонату

Дзюдоїсти зі Сторожинця вибороли 4 бронзові медалі

Вихованці Сторожинецької ДЮСШ Колос вдало виступили та привезли 4 бронзові медалі чемпіонату. Погляд

За нагороди чемпіонату змагались 170 кращих спортсменів України, повідомляє сайт "Чемпіон". Прес-Центр

Третя ліга Львова з футзалу: зіграно матчі другого туру

Повертаючись до другого туру, свої перемоги здобули: - «Вівсянка Сер», яка несподівано перемогла одного з претендентів на медалі чемпіонату «Суперклуб MiddleBro» - 4:0...Галичина спортивная

Закінчились змагання чемпіонату Умані серед школярів з волейболу серед юнаків. Прес-Центр

Черкаські боксери змагаються за медалі Чемпіонату України

Черкащанин Євген Мазур (категорія 56 кг) вийшов у півфінал змагань. Цей результат вже дозволив йому виконати норматив майстра спорту. Нова доба

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках #спорт #фехтування #новини #БілаЦерва #чемпіонатсвіту...Сайт Білої Церкви

Дніпровські боксери привезли «золото» із всеукраїнського чемпіонату

й Даниїл Редько – у нього «бронза». Всі спортсмени виступили гідно і показали високий результат. Яскравий факт: з десяти золотих медалей чемпіонату три приїхали саме до нашої області», - розповів заслужений тренер України з боксу Михайло Кореновський. На змагання з’їхалися...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Тячівська команда стала другою за результатами чемпіонату області з футболу серед жіночих команд

футболу серед дівочих команд 2001 р.н. і молодших. Заявки на участь подали 9 команд, які у двох групах боролися за медалі чемпіонату, пише ФФЗ.Перед початком змагань дівчата провели хвилину мовчання за колишнім головою комітету жіночого футболу ФФЗ Федором Варгою, а...Голос Карпат

Відомий закарпатський футболіст освідчився дівчині прямо на сцені / ВІДЕО

продовжувати приємну смугу в своєму житті. Судячи з емблеми клубу на екрані сцени, гравці команди святкували завершення сезону і золоті медалі чемпіонату. У цій урочистій атмосфері Кополовець зважився на рішучий крок. Футболіст став на коліна з букетом троянд, обручкою в...Голос Карпат

Черкащанка стала чемпіонкою світу з панкратіону

Для черкаської спортсменки це перші золоті медалі Чемпіонату світу. Панкратіон починав свої змагання на четвертий день Олімпійських ігор.Нова доба

Українці вибороли кілька нагород на юніорському ЧЄ з тхеквондо

юний співвітчизник - Василь Котяш став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 51 кг. Нагадаємо, що українські паралімпійці-тхеквондисти здобували медалі чемпіонату світу у Великій Британії.Unn.com.ua

Даніїл Сластінов: "Думаю, зараз у команди буде підйом як в ігровому, так і в емоційному плані"

- За золоті медалі чемпіонату U-21 борються відразу шість команд. Необхідно після виїзних матчів повертатись з очками, тоді все у нас вийде.Галичина спортивная

28-29 жовтня 2017 року у м. Одеса відбувся Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих команд U-21 Спорт Тернопільщини

З медалями чемпіонату світу з панкратіону повернулись з Сочі сумські панкратіасти.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Черкащани здобули медалі Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

з сайту «Чемпіон». За нагороди змагались 900 спортсменів з усіх регіонів України (окрім Луганської області). Серед найсильніших спортсменів країни за медалі чемпіонату змагались вихованці КДЮСШ «Вулкан» Черкаської міської ради, які продемонстрували високі спортивні результати. Отже, з «бронзовими» нагородами повернулись Ганенко...Нова доба

Львівські «Карпати» прийматимуть київське «Динамо»

загальну групу. Щодо Карпат, то команда підходить до недільного протистояння без кадрових втрат. Біло-сині продовжують боротьбу з Шахтарем за золоті медалі чемпіонату і до Львова їдуть із серйозними намірами. Карпати у рідних стінах також налаштовані на серйозний бій і готуються...Щоденний Львів

Анонс, суддя, трансляція

цьому сезоні встигає як поступитись вдома новачку Прем'єр-ліги з рахунком 1:6, так і мінімально обіграти на виїзді претендента на бронзові медалі чемпіонату. Передусім, така от неясність пов'язана із частими змінами на тренерському містку галицького клубу, адже після відходу білоруса Дулуба,...Sportanalytic

етапі вони розподілені на чотири групи за територіальним принципом. Команди, що посядуть перші два місця у кожній з груп, розігруватимуть медалі чемпіонату України у Першій лізі. На другому етапі гратимуть за системою плей-оф, до двох перемог. У Коростені в обласному...Спортивний Житомир