медаль чемпіонату

того "хлопця", як кажуть. Проте команда впоралася. Третє місце в загальному заліку, 8 місце в індивідуальному заліку Юлії Джими і медаль чемпіонаті світу стали непоганими результатами. Призові місця були завойовані і на юніорських змаганнях, і на Універсіаді, тому потихеньку український...Чемпион

Український боксер Хижняк став чемпіоном Європи

Лідер збірної України з боксу у вазі до 75 кг Олександр Хижняк став володарем золотої медалі чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років. Турнір проходив у румунському місті Браїл. Суперник українського боксера по фінальному бою Віктор Дзяшкєвіш...Зеркало недели (газета)

У Житомирі за медалі чемпіонату України з футзалу серед ветеранів змагались команди у трьох вікових категоріях: «35+», «45+» та «55+». Серед «найстарших» Суми були представлені...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Троє юних рівненських спортсменів вихідними змагалися на дитячому Чемпіонату України з тайського боксу Все

Збірна Івано-Франківської області виборює "бронзу" на чемпіонаті України з футзалу серед спортсменів з вадами слуху

— Сергій Лагута Івано-Франківська обласна федерація футболу вітає футзілістів та тренера збірної Івано-Франківської області Сергія Геннадійовича Лагуту з завоюванням "бронзових" медалей чемпіонату України! Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації...Галичина спортивная

в 11 вагових категоріях серед чоловіків та в 6 –  серед жінок.(...)Read the rest of Представники армспорту Львівщини здобули 8 медалей чемпіонату України (40 words) kuplovska for Інформаційний...Гал-info

5. Рауль Гонсалес (Іспанія - Реал, Шальке-04) 161 матч В активі Рауля три тріумфи в Лізі чемпіонів і сім золотих медалей чемпіонату Іспанії, входить у трійку найкращих бомбардирів Ліги чемпіонів за всю історію. Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що воротар...Znaj.ua

нападник "Барселони" Ліонель Мессі взяв на себе функції граючого тренера команди до кінця сезону і розробив план по завоюванню золотих медалей чемпіонату Іспанії.Повідомляє Футбол газета. Аргентинець, який користується повною підтримкою партнерів і керівництва клубу, переконаний, що, незважаючи на осічку в...Футбол газета

має в своєму активі 25 пунктів, «Рятувальник» - останній, в них сьома позиція та 6 очок. Сумчани продовжать боротьбу за медалі чемпіонату в серії плей-офф, а для роменчан сезон...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

є бажання показати, що українські спортсмени є гордістю країни. >  >24 учасники календаря на всіх виграли дві Олімпійські медалі, 13 медалей чемпіонатів світу, 21 медаль чемпіонатів Європи, дві медалі Європейських ігор, три медалі Кубка світу та 7 медалей Кубка Європи,...Доба

Куди піти сьогодні в Дніпрі: афіша понеділка

вистава, зустріч з Олімпійським чемпіоном і фільми. Зустріч з Олімпійським чемпіоном з вітрильного спорту 1996 року, володарем золотої і бронзової медалей чемпіонату світу Ігорем Матвієнко.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Суми на турнірі представляли Аліна Буряк та Олена Дейнека. В підсумку сумчанки поділили сьоме місце з кременчуцьким дуетом Катерина Сазонова/Вікторія Полушкіна. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Першому чемпіонаті України з хокею серед жінок харківські «Пантери» вибороли «бронзу». Слободской край

Олена Підгрушна: "Збірній України потрібна конкуренція як в німецькій команді"

отримують. У майбутньому сезоні Валя, Віта, Олья (Абрамова) будуть з нами і зміцнять наші ряди. Сезон вдалий тим, що була медаль чемпіонату світу, це те завдання, яке ставили перед нами президент ФБУ і країна. З цим ми впоралися. У загальному...Галичина спортивная

Карпаты - Александрия.

прийматимуть «Олександрію», яка у цьому сезоні вперше має шанс поборотися не лише за місце у єврокубках, а й за «бронзові» медалі чемпіонату. «Леви», яким відступати у турнірній таблиці нікуди, налаштовані здобути лише перемогу. В українській Прем’єр-лізі «Карпати» та «Олександрія» зустрінуться...Sportgid

Анонс

прийматимуть «Олександрію», яка у цьому сезоні вперше має шанс поборотися не лише за місце у єврокубках, а й за «бронзові» медалі чемпіонату. «Леви», яким відступати у турнірній таблиці нікуди, налаштовані здобути лише перемогу. В українській Прем’єр-лізі «Карпати» та «Олександрія» зустрінуться...Спорт.ua