матч чемпіонату

Два топ клуба АПЛ сражаются за вингера ПСЖ

має намір змінити клуб, щоб мати ігрову практику. У поточному сезоні Лукас Моура сумарно зіграв всього 75 хвилин в 5 матчах чемпіонату Франції.Ua-football

У суботу-неділю, 20-21 січня, відбулися чергові матчі чемпіонату Житомира з футзалу серед команд ІІ ліги. Боротьба за приз-ву трійку у групі А у самому розпалі: ЖДТУ з Грифоном...Спортивний Житомир

- Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) 22 січня 2018 р. Раніше повідомлялося, що ван Персі порвали повіку під час матчу чемпіонату Туреччини.Чемпион

Суонсі - Ліверпуль.

В останніх матчах команда з Уельсу виступає все також невдало, з великими труднощами набираючи очки. Ua-football

Гравець збірної України Артем Пустовий став найкращим у поєдинку свого Обрадойро проти Більбао у першості Іспанії. Чемпион

"Челсі" поклало око на ще одного нападника

якщо провалять трансфери Енді Керрола, Пітера Крауча або Іслама Слімані.Відзначимо, що Барнс у цьому сезоні відзначився трьома голами у 23 матчах чемпіонату Англії.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Малиновський заробив червону картку в матчі з Андерлехтом

Руслан Малиновський в матчі чемпіонату Бельгії проти Андерлехта на 32-й хвилині заробив жовту картку, і через 22 хвилини отримав червону, в результаті чого Генк дограє...Ua-football

Вест Хем відхилив другу пропозицію Ренна по Діафра Сако

в Кристал Пелас 11 днів тому, але в останній момент Рой Ходжсон відмовився від ідеї запрошення сенегальця. Сакко в 14 матчах чемпіонату Англії забив 2 голи.Ua-football

"Реал" забив сім голів у матчі чемпіонату Іспанії

Мадридський "Реал" в двадцятому турі Прімери розгромив на своєму полі "Депортіво" з рахунком 1: 7. Під час матчу мадридці програвали, але ще в першому таймі змогли вийти вперед Интерфакс-Украина

В Ужгороді відбулися видовищні хокейні двобої (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У неділю, 21 січня, льодова арена "Ice Land" в Ужгороді знову приймала матчі Чемпіонату області з хокею. У першому поєдинку зустрічалися лідери змагань - "Ужгородські вовки" та "Синевир", а опісля "Шахтарські барси" змагалися зі...Закарпатський Кореспондент

Яскраве спортивне шоу подарували уболівальникам хокейні команди Закарпаття. Після святкових канікул, з новими силами та натхненням спортсмени провели перші матчі Чемпіонату області у 2018 році. 20 січня, на арені "Ice Land" Синевир зустрічався зі Спартаком, а Ужгородські вовки з Шахтарськими...Ужгород.net.ua

Зінченко дебютував у стартовому складі "Манчестер Сіті" в матчі чемпіонату Англії

Це перший вихід Зінченко в старті на матч АПЛ. Нам потрібно продовжувати", - поділився враженнями Зінченко. Зеркало недели (газета)

Ліон - ПСЖ.

Однак у "Ліона" матч в запасі як раз з парижанами. Ані "Ліон", ані ПСЖ 2018 року ще не програвали. Ua-football

Воротар "Динамо" Коваль перейшов в іспанський "Депортиво"

В сезоні 2015/16 Коваль грав в оренді за данський "Оденсе", але не зумів закріпитися в основі, зігравши лише в 10 матчах чемпіонату. Нагадаємо, раніше в цьому місяці "Динамо" підписало півзахисника збірної України Руслана Ротаня...Зеркало недели (газета)

На льодовій арені в Ужгороді відбулися захоплюючі хокейні поєдинки (ФОТО)

Яскраве спортивне шоу подарували сьогодні уболівальникам хокейні команди Закарпаття. Після святкових канікул, з новими силами та натхненням спортсмени провели перші матчі Чемпіонату області у 2018 р. Сьогодні, 20 січня, на арені "Ice Land" Синевир зустрічався зі Спартаком, а Ужгородські вовки...Голос Карпат

Бернлі - МЮ.

При цьому, Бернлі в чемпіонаті програв два останні матчі - Ліверпулю і & Ua-football

Брайтон - Челсі.

Очевидно, що команда витратила багато сил у цьому кубковому протистоянні, яке відбулося лише два дні тому. Ua-football

9:18 PST ️🤷🏽️🤪 Публикация от Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) Янв 15, 2018 at 8:04 PST Нагадаємо, що в останньому матчі чемпіонату Франції ПСЖ знищив Діжон (8:0). Неймар забив чотири м'ячі.Чемпион

Новояворівськ приймає матчі чемпіонату України з хокею

Льодова арена міста Новояворівська Яворівського району Львівщини приймає найближчими днями календарні матчі чемпіонатів України з хокею з шайбою сезону 2017-2018 рр. Зокрема:20 січня об 11.00 год. ХК Галицькі Леви, гравці 2004 р.н. (U...Високий замок

Суперліга. Тріумф "Будівельника" та "Мавп"

Відбулись нові матчі чемпіонату України з баскетболу. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic