матч чемпіонату світу

1950 - заборонена комуністична партія ПАР 1954 - футбольна збірна Німеччини виграла у Швейцарії 8:3 (повторення рекорду результативності в одному матчі чемпіонату світу 1963 - досягнуто домовленості про встановлення "гарячої телефонної лінії" між лідерами СРСР та США 1967 - суд...Франківчани

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла у 2-му матчі чемпіонату світу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла збірну Польщі у другому матчі чемпіонату світу, який проходить у Франції.Громадське телебачення

Збірна України здобула другу перемогу на Чемпіонаті Світу 3х3 у Нанті, Франція. Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України 3х3 програла Нідерландам на чемпіонаті світу. 1NEWS

Стадіон «Львів Арена» повинен буде прийняти матчі Чемпіонату світу з футболу в 2018 році На стадіоні «Львів Арена», який будують для проведення матчів чемпіонату світу з футболу в 2018...Повінь

З

загасили, про причини її виникнення поки що не повідомляють. Сьогодні, 14 червня, в російському Волгограді горів стадіон, на якому відбуватимуться матчі Чемпіонату світу з футболу в 2018 році, передає «Є!» із посиланням на ТСН. В МНС у Волгоградській області уточнили,...Єдність

Як у Волгограді спалахнула пожежа на стадіоні ЧС-2018

У російському Волгограді на арені, яка прийматиме матчі чемпіонату світу з футболу, сталася пожежа Чемпіонат світу з футболу має відбутися у Росії влітку 2018 року.Еспресо TV

Молдова - Грузія 2:0 (2-й тайм) Ірландія - Австрія 0:1 (2-й тайм) Гол: 0:1 - Гінтереггер (31) Чемпион

Азербайджан - Північна Ірландія 0:0 другий тайм Шотландія - Англія 0:0 другий тайм Чемпион

Визначився склад збірної Фінляндії на матч з Україною

Головний тренер збірної Фінляндії Маркку Канерва назвав список футболістів, викликаних на найближчий кваліфікаційний матч чемпіонату світу 2018 року із командою України, інформує УНН з посиланням на ФФУ.Для підготовки до майбутньої відбіркової зустрічі керманич фінської збірної викликав...Unn.com.ua

У Катарі відкрився перший стадіон перед ЧС-2022

У столиці Катару Досі відкрився перший стадіон, на якому пройдуть матчі чемпіонату світу 2022 року, повідомляє УНН з посиланням на The Mirror.Реконструкція арени Халіфа тривала три роки і коштувала владі країни 82 мільйони...Unn.com.ua

що незабаром під шаром асфальту з'явиться болото", - сказав Шайдуров. За попередніми оцінками вартість стадіону у Санкт-Петербурзі, де мають відбутися матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року складає $1,1 млрд. На початку травня Росія вкотре збільшила витрати на підготовку до...Еспресо TV

Сергій АНДРУСЕНКО: «Суперкубок з пляжного футболу стане щорічним»

плідно, сам Микола Петрович розказав про це у недавньому інтерв’ю. Були три тренування на день, були теоретичні заняття, були перегляди матчів Чемпіонату світу та минулорічних ігор за участю збірної України. Тож, наші молоді хлопці заклали фундамент на старті сезону. А...Спорт.ua

У неділю, 14 травня, у Франції та Німеччині відбулися чергові матчі Чемпіонат світу 2017 року з хокею у top-дивізіоні.Чемпион

Воротарі: Мерзлікін - Хеллебайк Воротарі: Хьоуген - Корпісало Чемпион

Росія Данія 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) 1:0 Кісєлєвіч (Панарін, Кучеров), 35:36 2:0 Плотніков (Андронов, Тєлєгін), 35:543:0 Гусєв (Шипачов, Дадонов), 36:46 Швеція Латвія 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) 1:0 Ландеског (Раск, Ліндхольм), 09:13 2:0 Ліндхольм (Раск), 56:42 Чехія Норвегія 1:0 ОТ (0:0,...1NEWS

США Італія 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) 1:0 Нельсон 05:172:0 Нельсон (Ларкін) 25:53 ГБ3:0 Лі (Годро, Ларкін) 27:47 ГБ Швейцарія Білорусь 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) 1:0 Шеппі (Унтерзандер, Дженацци) 17:54 ГБ 2:0 Амбюль (Холленштайн, Льоффель) 35:293:0 Елмонд (Шеппі) 47:55 Фінляндія Словенія...1NEWS

Італія Росія 1:10 (0:2, 1:3, 0:5) США Данія 7:2 (3:1, 3:1, 1:0) Латвія Словаччина 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) Словенія Канада 2:7 (0:3, 1:3, 1:1) Фінляндія Франція 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Норвегія Швейцарія 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) Источник: champion.com.ua 1NEWS

Латвія Данія 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Словаччина Італія 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) Швейцарія Словенія 5:4 Б (4:0, 0:1, 0:3, 0:0) Білорусь Чехія 1:6 (0:2, 1:1, 0:3) Норвегія Франція 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) Німеччина Швеція 2:7 (1:1, 1:3, 0:3) Источник:...1NEWS

Збірна Фінляндії перемогла Білорусь у першому поєдинку ЧС з хокею

Хокеїсти збірної Фінляндії обіграли команду Білорусі з рахунком 3:2 в матчі чемпіонату світу, який стартував у Парижі і Кельні, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.Зустріч групи B пройшла в Парижі, а у...Unn.com.ua