матч чемпіонату світу

Хокеїсти збірної України могли «злити» матч Чемпіонату світу за $30 000

У Федерації хокею України підтвердили інформацію щодо спроб організації матчів з фіксованим результатом за участю українських хокеїстів Громадське радіо

Хокеїсти збірної України зізналися в "зливі" матчу чемпіонату світу за $ 30 000, - ЗМІ

Відзначимо, що збірна Південної Кореї вперше в своїй історії вийшла в елітний дивізіон чемпіонату світу з хокею. 7 днів

Спроба "зливу" гри проти збірної Південної Кореї хокеїстами збірної України на матчі чемпіонату світу в Києві має бути покарана.Повінь

Хокеїсти збірної України зізналися в здачі матчу чемпіонату світу-2017

Відзначимо, що збірна Південної Кореї вперше в своїй історії вийшла в елітний дивізіон чемпіонату світу з хокею. Високий замок

Хокеїсти збірної України зізналися у навмисному «зливі» матчу Чемпіонату світу-2017

Зазначається, що поєдинок зі збірною Південної Кореї українці таки програли, поступившись лише однією шайбою. Ракурс

ФФУ веде переговори по новому контракту з Колліною - ЗМІ

Колліна завершив кар'єру арбітра в 2005-му році, а в 2010-му був призначений куратором суддівського корпусу Федерації футболу України. Він обслуговував матчі чемпіонатів світу-1998, 2002, чемпіонатів Європи-2000, 2004, а також фінал олімпійського футбольного турніру в Атланті-1996. З 2013 по 2015 рік...Зеркало недели (газета)

Збірна Росії з баскетболу осоромилася під час жіночого матчу Чемпіонату світу U-19. Росіянки примудрилися закинути триочковий в своє ж кільце.УКРОП

Названа вартість найдешевшого квитка на матчі чемпіонату світу-2018

Мінімальна вартість вхідного квитка на матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року складе 1280 рублів.UkrMedia

"Минулого року ми обслуговували матчі чемпіонату світу серед невизнаних збірних, який проходив в Абхазії.Чемпион

Квитки на матч Ісландія – Україна вже у продажу

Стартував продаж квитків на кваліфікаційний матч чемпіонату світу 2018 року між національними збірними командами Ісландії та України, який відбудеться 5 вересня на стадіоні «Лейгардальсведлюр» у Рейк’явіку. Про це...Sportgid

Стартував продаж квитків на матч Ісландія - Україна

Стартував продаж квитків на кваліфікаційний матч чемпіонату світу 2018 року між національними збірними командами Ісландії та України, який відбудеться 5 вересня на стадіоні Лейгардальсведлюр у Рейкявіку. Вболівальники, які...Ua-football

Стартував продаж квитків на кваліфікаційний матч чемпіонату світу 2018 року між національними збірними командами Ісландії та України, який відбудеться 5 вересня на стадіоні Лейгардальсведлюр у Рейк’явіку. Про це...Чемпион

1950 - заборонена комуністична партія ПАР 1954 - футбольна збірна Німеччини виграла у Швейцарії 8:3 (повторення рекорду результативності в одному матчі чемпіонату світу 1963 - досягнуто домовленості про встановлення "гарячої телефонної лінії" між лідерами СРСР та США 1967 - суд...Франківчани

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла у 2-му матчі чемпіонату світу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла збірну Польщі у другому матчі чемпіонату світу, який проходить у Франції.Громадське телебачення

Збірна України здобула другу перемогу на Чемпіонаті Світу 3х3 у Нанті, Франція. Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України 3х3 програла Нідерландам на чемпіонаті світу. 1NEWS

Стадіон «Львів Арена» повинен буде прийняти матчі Чемпіонату світу з футболу в 2018 році На стадіоні «Львів Арена», який будують для проведення матчів чемпіонату світу з футболу в 2018...Повінь

З

загасили, про причини її виникнення поки що не повідомляють. Сьогодні, 14 червня, в російському Волгограді горів стадіон, на якому відбуватимуться матчі Чемпіонату світу з футболу в 2018 році, передає «Є!» із посиланням на ТСН. В МНС у Волгоградській області уточнили,...Єдність

Як у Волгограді спалахнула пожежа на стадіоні ЧС-2018

У російському Волгограді на арені, яка прийматиме матчі чемпіонату світу з футболу, сталася пожежа Чемпіонат світу з футболу має відбутися у Росії влітку 2018 року.Еспресо TV

Молдова - Грузія 2:0 (2-й тайм) Ірландія - Австрія 0:1 (2-й тайм) Гол: 0:1 - Гінтереггер (31) Чемпион

Азербайджан - Північна Ірландія 0:0 другий тайм Шотландія - Англія 0:0 другий тайм Чемпион