матч чемпіонату світу

Календар і результати матчів Чемпіонату світу-2017 з хокею в Україні

Турнір стартував 22 квітня матчем Україна - Угорщина, а завершиться 28 квітня матчем Республіка Корея - Україна. Online.ua

КИЇВ. 27квітня. УНН. Учетвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІАзбірна Казахстану обіграла команду України нальоду київського Палацу Спорту, передає УНН. Упершому періоді казахи відправили дві шайби уворота 18-річного...1NEWS

Збірна України достроково вилетіла з Дивізіону ІА чемпіонату світу з хокею

У четвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІА збірна Казахстану обіграла команду України на льоду київського Палацу Спорту, передає УНН.У першому періоді казахи відправили дві шайби...Unn.com.ua

Народження нової хокейної родини на трибуні Палацу спорту

В перерві між періодами матчу чемпіонату світу з хокею дивізіону 1-А в Києві між збірними України та Австрії народилась нова хокейна родина. Автор - 4itatel monitorov, Sport.ua...Sportgid

Народження нової хокейної родини

В перерві між періодами матчу чемпіонату світу з хокею дивізіону 1-А в Києві між збірними України та Австрії на очах всієї країни народилась нова хокейна родина. Гравець...Спорт.ua

Казахстан в овертаймі переміг Польщу на ЧС з хокею

У Києві завершився черговий матч чемпіонату світу в Дивізіоні ІА, в якому збірна Казахстану обіграла національну команду Польщі, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію Казахстану з хокею.В...Unn.com.ua

"Галицькі Леви" розпочнуть боротьбу за "Київський Каштан"

вул.Чистяківська 20. Матчі мають проводитись у форматі 3х15 чистого часу. Тренери та гравці команд учасників будуть мати чудову нагоду відвідати матчі Чемпіонату світу, який у цей час буде проведено у київському Палаці Спорту.Запрошуємо вболівальників відвідати спортивні змагання. Адміністрація ХК «Галицькі...Галичина спортивная

Збірна України з хокею не змогла дотиснути збірну Польщі

а тут - у Палаці спорту. Зараз всі збірні виходить в рівних умовах. Потрібно просто виходити і вигравати. - Обидва матчі чемпіонату світу наша збірна зазнає труднощів з грою в більшості... - Намагаємося і в грі, і на тренуваннях. Працюємо...Кременчугский Телеграф

не тільки грають, а ще й танцюють, пише Укрінформ. Нагадаємо, 23 квітня на київській льодовій арені НСК Олімпійській відбудеться ключовий матч чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1А Україна - Польща. Як відомо, у першому матчі збірна України програла Угорщині.1NEWS

В матчах Чемпіонату світу з хокею-2017 в дивізіоні ІА, які будуть проходити в столиці з 22 по 28 квітня, окрім господарів – української збірної...Новости Чернигова

Збірна України програла угорцям у стартовому матчі Чемпіоната світу з хокею

Збірна України з хокею програла угорцям перший матч чемпіонату світу в дивізіоні 1A, який відбувся в Києві.UkrMedia

Стала відома остаточна заявка хокейної збірної України на чемпіонат світу

Збірна України з хокею оголосила остаточний склад на матчі чемпіонату світу в Дивізіоні ІА.Зеркало недели (газета)

«UA:Перший» наживо покаже усі матчі Чемпіонату світу з хокею за участю збірної України...zaxid.net

хокею України. У такому режимі команда буде працювати до 13 квітня, після чого відправиться в словенський Блед, де будуть проходити матчі чемпіонату світу в дивізіоні...1NEWS

хокею України. У такому режимі команда буде працювати до 13 квітня, після чого відправиться в словенський Блед, де будуть проходити матчі чемпіонату світу в дивізіоні 1В. Суперниками українців будуть однолітки зі Словенії, Італії, Австрії, Японії та Польщі. Контрольні матчі з...Чемпион

цього відрізку сезону ми повинні грати в Росії. Ця зустріч зайва. Хоча команда поїде в гарне місто, в якому пройдуть матчі чемпіонату світу, – цитують Куртуа, який не зможе взяти участь в грі через травму стегна, бельгійські ЗМІ. Нагадаємо, раніше...Znaj.ua

покарання з боку ФІФА, повідомляє Marca. Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що футболіст образив одного з лайнсменов кваліфікаційного матчу чемпіонату світу з футболу між Аргентиною і Чилі (1:0). ФІФА звернулася до бразильської суддівській бригаді, яка працювала на цій...Znaj.ua

Чемпіонат світу 2018 року з футболу Люксембург - Франція 21:45 Болгарія - Нідерланди 21:45 Андорра - Фарерські острови 19:00 Боснія та Герцеговина - Гібралтар 19:00 Чемпион

Чемпіонат світу 2018 року з футболу Мексика - Коста-Ріка - 2:0 (2:0) Трінідад і Тобаго - Панама - 1:0 (1:0) Гол: 1:0 - Моліно (37) Чемпион