матч чемпіонату світу

У Катарі відкрився перший стадіон перед ЧС-2022

У столиці Катару Досі відкрився перший стадіон, на якому пройдуть матчі чемпіонату світу 2022 року, повідомляє УНН з посиланням на The Mirror.Реконструкція арени Халіфа тривала три роки і коштувала владі країни 82 мільйони...Unn.com.ua

що незабаром під шаром асфальту з'явиться болото", - сказав Шайдуров. За попередніми оцінками вартість стадіону у Санкт-Петербурзі, де мають відбутися матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року складає $1,1 млрд. На початку травня Росія вкотре збільшила витрати на підготовку до...Еспресо TV

Сергій АНДРУСЕНКО: «Суперкубок з пляжного футболу стане щорічним»

плідно, сам Микола Петрович розказав про це у недавньому інтерв’ю. Були три тренування на день, були теоретичні заняття, були перегляди матчів Чемпіонату світу та минулорічних ігор за участю збірної України. Тож, наші молоді хлопці заклали фундамент на старті сезону. А...Спорт.ua

У неділю, 14 травня, у Франції та Німеччині відбулися чергові матчі Чемпіонат світу 2017 року з хокею у top-дивізіоні.Чемпион

Воротарі: Мерзлікін - Хеллебайк Воротарі: Хьоуген - Корпісало Чемпион

Росія Данія 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) 1:0 Кісєлєвіч (Панарін, Кучеров), 35:36 2:0 Плотніков (Андронов, Тєлєгін), 35:543:0 Гусєв (Шипачов, Дадонов), 36:46 Швеція Латвія 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) 1:0 Ландеског (Раск, Ліндхольм), 09:13 2:0 Ліндхольм (Раск), 56:42 Чехія Норвегія 1:0 ОТ (0:0,...1NEWS

США Італія 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) 1:0 Нельсон 05:172:0 Нельсон (Ларкін) 25:53 ГБ3:0 Лі (Годро, Ларкін) 27:47 ГБ Швейцарія Білорусь 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) 1:0 Шеппі (Унтерзандер, Дженацци) 17:54 ГБ 2:0 Амбюль (Холленштайн, Льоффель) 35:293:0 Елмонд (Шеппі) 47:55 Фінляндія Словенія...1NEWS

Італія Росія 1:10 (0:2, 1:3, 0:5) США Данія 7:2 (3:1, 3:1, 1:0) Латвія Словаччина 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) Словенія Канада 2:7 (0:3, 1:3, 1:1) Фінляндія Франція 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Норвегія Швейцарія 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) Источник: champion.com.ua 1NEWS

Латвія Данія 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Словаччина Італія 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) Швейцарія Словенія 5:4 Б (4:0, 0:1, 0:3, 0:0) Білорусь Чехія 1:6 (0:2, 1:1, 0:3) Норвегія Франція 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) Німеччина Швеція 2:7 (1:1, 1:3, 0:3) Источник:...1NEWS

Збірна Фінляндії перемогла Білорусь у першому поєдинку ЧС з хокею

Хокеїсти збірної Фінляндії обіграли команду Білорусі з рахунком 3:2 в матчі чемпіонату світу, який стартував у Парижі і Кельні, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.Зустріч групи B пройшла в Парижі, а у...Unn.com.ua

Пляжний футбол: молодіжна збірна України розпочала збір у Дніпрі

гру провідних збірних на Чемпіонаті світу на Багамських островах. На олімпійській базі встановили спеціальний проектор, де наша команда передивляється записи матчів Чемпіонату світу, а також ігри збірної України у минулому сезоні, коли ми виграли Євролігу-2016. До речі, допомагає у роботі...Спорт.ua

Календар і результати матчів Чемпіонату світу-2017 з хокею в Україні

Турнір стартував 22 квітня матчем Україна - Угорщина, а завершиться 28 квітня матчем Республіка Корея - Україна. Online.ua

КИЇВ. 27квітня. УНН. Учетвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІАзбірна Казахстану обіграла команду України нальоду київського Палацу Спорту, передає УНН. Упершому періоді казахи відправили дві шайби уворота 18-річного...1NEWS

Збірна України достроково вилетіла з Дивізіону ІА чемпіонату світу з хокею

У четвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІА збірна Казахстану обіграла команду України на льоду київського Палацу Спорту, передає УНН.У першому періоді казахи відправили дві шайби...Unn.com.ua

Народження нової хокейної родини на трибуні Палацу спорту

В перерві між періодами матчу чемпіонату світу з хокею дивізіону 1-А в Києві між збірними України та Австрії народилась нова хокейна родина. Автор - 4itatel monitorov, Sport.ua...Sportgid

Народження нової хокейної родини

В перерві між періодами матчу чемпіонату світу з хокею дивізіону 1-А в Києві між збірними України та Австрії на очах всієї країни народилась нова хокейна родина. Гравець...Спорт.ua

Казахстан в овертаймі переміг Польщу на ЧС з хокею

У Києві завершився черговий матч чемпіонату світу в Дивізіоні ІА, в якому збірна Казахстану обіграла національну команду Польщі, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію Казахстану з хокею.В...Unn.com.ua

"Галицькі Леви" розпочнуть боротьбу за "Київський Каштан"

вул.Чистяківська 20. Матчі мають проводитись у форматі 3х15 чистого часу. Тренери та гравці команд учасників будуть мати чудову нагоду відвідати матчі Чемпіонату світу, який у цей час буде проведено у київському Палаці Спорту.Запрошуємо вболівальників відвідати спортивні змагання. Адміністрація ХК «Галицькі...Галичина спортивная

Збірна України з хокею не змогла дотиснути збірну Польщі

а тут - у Палаці спорту. Зараз всі збірні виходить в рівних умовах. Потрібно просто виходити і вигравати. - Обидва матчі чемпіонату світу наша збірна зазнає труднощів з грою в більшості... - Намагаємося і в грі, і на тренуваннях. Працюємо...Кременчугский Телеграф

не тільки грають, а ще й танцюють, пише Укрінформ. Нагадаємо, 23 квітня на київській льодовій арені НСК Олімпійській відбудеться ключовий матч чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1А Україна - Польща. Як відомо, у першому матчі збірна України програла Угорщині.1NEWS