матч Кубка

На матч Кубку України з львівськими "Карпатами" на стадіоні "Рух" можуть відкрити для глядачів три трибуни. Про це розповів головний тренер МФК "Прикарпаття"...Бліц-інфо

Тренер німецького "Шальке" похвалив вдалі дії українця в матчі кубку Німеччини. Повідомляє сайт Футбол Україна.Football-ukraine.com

Світоліна обіграла Цуренко на турнірі WTA

проти Юлії Гергес, яка обіграла канадку Франсуа Абанду (6: 4, 6: 4). В цьому році німкеня вже обігравала українку в матчі Кубка Федерації в Штутгарті. Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна стала першою тенісисткою в історії Жіночої тенісної асоціації (WTA),...Високий замок

Український хавбек: Мене гнобили в чемпіонаті Італії

мою думку, сильніші за італійських футболістів на своїх амплуа, й усі не грали. Тренер ігнорував нас. Доходило до смішного: в матчі Кубка Італії La Gazzetta dello Sport поставила мені найвищу оцінку, а наступної зустрічі я знову серед запасних. Точно зрозумів:...Футбольні трансфери

Коноплянка: Прекрасний дебют сезону

Український хавбек "Шальке" Євген Коноплянка став головним героєм матчу Кубка Німеччини проти берлінського "Динамо". Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Дубль Коноплянки приніс перемогу "Шальке" в матчі Кубка Німеччини

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка оформив дубль за "Шальке" в першому офіційному матчі сезону. Нагадаємо, що Коноплянка був визнаний найкращим гравцем "Шальке" в міжсезоння. Зеркало недели (газета)

Коноплянка відзначився дублем у першому офіційному матчі сезону за Шальке, - ВІДЕО

Український півзахисник Євген Коноплянка забив два голи за Шальке в матчі Кубка Німеччини проти берлінського Динамо.iPress

Коноплянка забив два голи у матчі Кубка Німеччини

Український півзахисник Євген Коноплянка забив два голи за "Шальке" в матчі Кубка Німеччини проти берлінського "Динамо" Коноплянка провів на полі всі 90 хвилин, забивши голи на 78-й хвилині і в компенсований арбітром...Еспресо TV

Коноплянка зробив дубль в матчі Кубка Німеччини

Український вінгер "Шальке" Євген Коноплянка забив два гол в ворота БФК "Динамо" в матчі Кубка Німеччини.Ua-football

Мілан зробив нову пропозицію по Белотті

La Stampa повідомляє, що "Мілан" продовжує предметно цікавитися форвардом "Торіно" Андреа Белотті. На матчі Кубка Італії "Торіно" - "Трапані" (7:1) був присутній спортдир "Мілана" Массіміліано Мірабеллі. Повідомляється, що "Мілан" готовий заплатити за нападаючого "биків" 75...Ua-football

Встречу обслуживала бригада арбитров во главе с Бибианой Штайнхаус - первой женщиной, работавшей на матче турнира. Tribuna.com

Анчелотті: Роббен і Алаба відновилися після травм

Перед матчем Кубка Німеччини проти "Кемніцера", який відбудеться на цих вихідних, наставник мюнхенців Карло Анчелотті прокоментував ситуацію з травмованими гравцями команди.Ua-football

Як забити автогол на 15 секунді гри (ВІДЕО)

В матчі кубку Естонії між "Левадією" і "Пайде" трапився дуже курйозний автогол. Повідомляє Футбол газета. Гравці "Пайде" розігрували м'яч і не встигли помітити...Футбол газета

Курйозний випадок стався в матчі Кубка Естонії між командами "Лівадія" і "Пайде" (3:1). Матч розіграшем м'яча з центру поля почали гравці "Пайде", після чого футболісти почали...Ua-football

Барселона - Шапекоенсе 5:0.

"Барселона" - "Шапекоенсе" 5:0 Голи: Херард Деулофеу 6, Серхіо Бускетс 11, Ліонель Мессі 28, Луїс Суарес 55, Денис Суарес 74 Ua-football

Павло Котовенко: "Через Кубок України готуємось до чемпіонату області"

Спортивний директор СКК «Демня» прокоментував перемогу своєї команди в матчі Кубка України із «Поліссям» (1:0). - Дуже позитивні враження. Забили на 89-й хвилині, мали перевагу по грі і повинні були забивати...Галичина спортивная

І охтирський Нафтовик, і ПФК Суми зазнали поразок у матчах кубку України з футболу. Нафтовик двічі вів у рахунку в матчі проти Агробізнесу з Волочиська. Вже на шостій хвилині зустрічі Євген...Online.ua

Ігор Ощипко став гравцем ФК "Львів"

Вчора, 26 липня, ФК «Львів» у матчі Кубка України переміг вдома луцьку «Волинь» 3:0. Одним із творців цього успіху став колишній гравець збірної України Ігор Ощипко. 31-річний футболіст...Галичина спортивная

КДК ФФУ зарахував Скалі технічну поразку за неявку на матч Кубка з Таврією

КДК ФФУ зарахував Скалі технічну поразку в матчі Кубка України з Таврією. Нагадаємо, Скала не змогла зіграти, тому що не встигла зібрати склад.Ua-football

Нападник мінського Динамо Дмитро Хльобас вийшов в стартовому складі на матч Кубка Білорусі з могильовським Днєпром. Цей матч став дебютним для Хльобаса в білоруському клубі.1NEWS