матрацники

"Атлетіко" готує потужний трансфер з "Арсенала"

може повернутись в Іспанію. Повідомляє Футбол газета. > За інформацією The Sun, чилієць близький до того, щоб перейти у мадридський "Атлетіко"."Матрацники" пропонують форварду значно кращу зарплату, а сам він хоче пограти під керівництвом Дієго Сімеоне.Відзначимо, що Санчес досі не може...Футбол газета

Захисник Атлетіко Хіменес може пропустити матч з Барселоною

"Алавесом". На 55-й хвилині захисник отримав травму і в сльозах поступився місцем на полі Стефану Савічу. Як повідомив офіційний сайт "матрацників", в найближчі кілька годин буде проведено обстеження футболіста. Швидше за все, Хіменес буде недоступний в першому півфінальному матчі Кубка...Ua-football

Алавес і Атлетіко розписали безгольову нічию

Маючи достатню кількість моментів для взяття воріт, Баски та Матрацники так і не зумів розпечатати ворота один одного (0:0). Звіт про щоглі читайте пізніше на нашому сайтіАлавес — Атлетіко 0:0...Новини футболу

Прімера. 19-й тур.

"Матрацники" віддають перевагу поступальному, але цілеспрямованому рухові вперед. Сьогодні міг відбутися четвертий поспіль переможний матч "Атлетико" в чемпіонаті Іспанії. Ua-football

Атлетик та Атлетико розписали результативну нічию

Відправивши у ворота один одного по два забитих м'ячі, Баски та Матрацники поділили очки у черговому турі Прімери (2:2).Новини футболу

Президент Атлетіко: Грізманн ще довго буде гравцем нашої команди

за інтерес у "Манчестер Юнайтед" до Грізманна. Можу сказати, що він ще довго буде гравцем "Атлетіко", - наводить слова голови "Матрацників" Goal.com. Раніше повідомлялося, що МЮ влітку готовий запропонувати за перехід Грізманна 100 мільйонів фунтів.Ua-football

Кубок Іспанії.

Три м'ячі у виконанні Матрацників, дозволили підопічним Дієго Сімеоне здобути впевнену перемогу над Зброярами в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії (3:0).Новини футболу

"Атлетіко" продасть лідера за 100 млн

Мадридський "Атлетіко" вже цього літа може заробити кругленьку суму на трансфері свого футболіста. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією The Independent, "матрацники" продадуть французького нападника Антуана Грізманна в "Манчестер Юнайтед" за 100 млн фунтів стерлінгів.Очікується, що мадридський клуб знову підпише Дієго Косту...Футбольні трансфери

Барселона і Атлетіко М хочуть підписати Дієго Косту

Обидва клуби зацікавлені в послугах нападника.При цьому наголошується, що на даний момент Барселона просто стежить за розвитком подій, тоді як Матрацники готуються перейти до активних дій в наступне трансферне вікно.Згідно джерелу, в Кості в Атлетико бачать ідеальну заміну Антуану Гризманну,...Новини футболу

The Independent: Грізманн - мета Манчестер Юнайтед

Юнайтед хоче підсилитися форвардом Атлетіко Антуаном Гризманном. The Independent інформує про те, що Червоні Дияволи серйозно націлені роздобути французького бомбардира Матрацників Антуана Гризманна.Манчестер Юнайтед вважають, що Атлетіко поверне Дієго Косту влітку і в Мадриді будуть відкриті до продажу Антуана Гризманна.Трансфер...Новини футболу

У Чернівцях на аукціоні розіграють футболки Шевченка та Грізмана

Мадрид. Ось такі гарні автографи поставили Антуан Грізман, Фернандо Торрес, Облак,  Гамейро та інші гравці Атлетіко, а також сам наставник матрацників Дієго Сімеоне, - розповіла організатор аукціону Наталія Матюшина. - Гроші підуть на благодійність: для діток сиріт, а також на потреби...Погляд

Атлетіко - Лас-Пальмас 2:3.

Матрацники відкрили рахунок у другому таймі після комбінації, яку завершив Грізманн. Ua-football

програв "Лас-Пальмасу" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії, але за підсумками двох матчів пробився далі Перший матч закінчився на користь "матрацників" - 2:0. "Атлетіко" - "Лас-Пальмас" - 2:3...ДеПо

Ейбар - Атлетіко 0:2.

У складі "Матрацників" у другому таймі зустрічі забитими м'ячами відзначилися Сауль Ньїгес і Антуан Грізманн. "Ейбар" - "Атлетіко" 0:2 Голи: Сауль 54, Грізманн...Ua-football

"Атлетико" важко провів першу частину чемпіонату Іспанії, напрацювавши лише на шосту сходинку турнірної таблиці. А на початку тайму другого "Атлетико" вийшов вперед, вдало розігравши кутового. Ua-football

Облак - гравець року в Словенії

Воротар мадридського "Атлетіко" Ян Облак визнаний кращим словенським футболістом за підсумками 2016 року. Варто відзначити, що 23-річний страж воріт матрацників удостоївся цієї індивідуальної нагороди другий рік поспіль. Як повідомляє офіційний сайт Футбольної асоціації Словенії, за підсумками голосування серед журналістів Облак...Ua-football

МЮ запропонує 145 мільйонів фунтів за Грізманна і Сауля

"Манчестер Юнайтед" готує щедру пропозицію для мадридського "Атлетіко". За інформацією The Times, Моуріньо хоче підписати двох гравців "матрацників". Мова про Антуана Грізманна і Сауля Ньігеса. За викуп контрактів футболістів іспанського клубу, англійці готові витратити 145 мільйонів фунтів.Ua-football

Болонья орендує у Атлетіко Алессіо Черчі

так і не зміг закріпитися в основі команди. У поточному сезоні він лише 1 раз з'являвся на заміну, відігравши за "матрацників" 29 хвилин в матчі Кубка Іспанії.Ua-football

IFFHS: Сімеоне – кращий клубний тренер, Сантуш – кращий наставник збірної

країн, найкращим наставником на клубному рівні був визнаний керманич мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне, який набрав 113 балів.Аргентинець, під керівництвом якого Матрацники в минулому сезоні дійшли до фіналу Ліги чемпіонів, випередив наставника мадридського Реала Зінедін Зідан (108) і головного тренера англійської...Новини футболу

Атлетіко зацікавлений в голкіпері Бетіса

Керівництво "Атлетіко" розглядає варіант з підписанням голкіпера "Бетіса" Антоніо Адана. За інформацією AS, вихованцем "Реала" "матрацники" хочуть замінити травмованого Яна Облака, який пропустить близько чотирьох місяців. Відзначається, що контракт Адана з "огірками" діє до літа 2019...Ua-football