Новости по метке:

мантії

Почему у неработающих судей больше шансов поехать в командировку, чем у их занятых коллег

запровадження інституту відкомандирування суддів стане рятівним поясом для інституцій, завалених справами. Вже в березні ВККС запустила новий механізм: запропонувала володарям мантій давати згоду на тимчасове переведення до 13 судів на 43 вакансії. У результаті комісія внесла до ВРП 26 подань...Газета "Закон и Бизнес"

Пять аргументов против того, чтобы функции медиатора выполняли судьи

пілотні проекти щодо впровадження процедури досудового врегулювання спорів. Утім, медіаторам з-поза суддівського кола не дає спокою запитання: чи можуть володарі мантій виконувати функцію осіб, які згладжують суперечності? На думку окремих фахівців, через специфіку професії судді не зможуть залагодити спір. У...Газета "Закон и Бизнес"

Граждане уже полгода имеют право обжаловать решения национальных судов в КС. Однако лишены такой возможности

(конституційність) закону (його окремих положень), що застосований в остаточному судовому рішенні. Така ініціатива знаходить підтримку серед громадян, правників і володарів мантій. Зокрема, суддя КС у відставці Петро Стецюк уважає, що запровадження конституційної скарги це цивілізаційний крок уперед. Хоча його треба...Газета "Закон и Бизнес"

Втім, останнім часом громадськість все частіше стає незадоволеною рішенням людей в мантіях. Магнолія-ТВ

ГСАУ обещает судьям увеличение размера вознаграждения, но при этом не прислушивается к съезду и вводит ограничительные мероприятия

застосовуватися така розрахункова величина, як прожитковий мінімум. Однак судова адміністрація продовжує наполягати на своєму та говорити про збільшення винагороди володарів мантій. При цьому забуває наголосити, що підвищення відбулося тільки на папері, від чого суддівські гаманці не стали повнішими. На 2017...Газета "Закон и Бизнес"

Бериславський районний суд залишається під пильним оком громадськості

районний суд став в один ряд з Басманним районним судом у Москві. Ми, активісти, в правовому полі будемо нагадувати власникам мантій про те, що Верховенство права людини - понад усе. В світлі судової реформи ми будемо висвітлювати діяльність суддів, які...Голая Пристань

А "–БУ" – ні бу-бу. Тому усім казнокрадам і прирівняним до них народним депутатам давно вже пора перекваліфіковуватися на людей в мантіях: в тіні, подалі від політичних баталій працювати куди простіше.Вчора стало відомо, що Вищий адмінсуд відхилив касаційну скаргу ліквідатора "Імексбанку"...ILife_News

О чем жалеют в ВАС и почему завидуют будущим процессуальным полномочиям КАС

Також він звернув увагу на те, що одним з провісників судової реформи стало загострення кадрової кризи в адмінсудах. Нестача володарів мантій може призвести до значних порушень строків розгляду справ та вже сьогодні спонукає заявників шукати справедливого суду поза межами нашої...Газета "Закон и Бизнес"

Антимонопольные споры будет решать спецсуд по вопросам интеллектуальной собственности. Но потом

осталось. Економічне поняття Специфіка предмета регулювання конкуренційного права вимагає якщо не створення спеціалізованих судів, то принаймні запровадження вузької спеціалізації володарів мантій. Про це говорили учасники панельної дискусії Реформа судочинства та її вплив на систему захисту і розвитку конкуренції на VI...Газета "Закон и Бизнес"

ССУ спас судей из зоны АТО от финансовой блокады, но точку в их истории будет ставить не он

и вылечить Фемиду от «прикрепленной болезни». Коли півроку замало Парламентарі неодноразово намагалися врегулювати питання щодо працевлаштування та матеріального забезпечення володарів мантій із зони проведення антитерористичної операції та їхніх колег із кримських інституцій. У 2015 році народні обранці в Прикінцевих та...Газета "Закон и Бизнес"

Соболєв: Клептократи ведуть країну до нової крові, фактично ведуть себе і суспільство до судів Лінча

до крові на Грушевського. Сподіваюся, цього разу нам вдасться піти цивілізованим шляхом. У тому числі за підтримки таких людей в мантіях, як пані Лариса...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Народные депутаты согласились спасти суды от кадрового коллапса за счет представителей третьего отбора

служителів Феміди в місцевих судах. Кадровий голод у цих установах негативно впливає на всю судову систему. Адже навантаження на володарів мантій суттєво збільшується, наслідком чого є затягування розгляду справ. Як писало наше видання, представники третього добору готові частково розвязати кадрову...Газета "Закон и Бизнес"

Стало відомо ім’я хустського судді на будинок якого вночі здійснили напад

активно почала зажимати наркобаронів і накривати продавців наркоти. Як стверджують знаючі люди наркобарони почали звертатись за допомогою до людей в мантіях – суддів, які їх прикривали і виносили м’які вироки, але боязнь за свої посади судді почали відмовлятись від...ClipNews.info

Кандидаты в ВСП рассказали о своих планах

марафону, організованого ВРП та Радою суддів за сприяння канадського проекту Підтримка судової реформи в Україні, що відбувся 22 лютого, володарі мантій пояснювали свої мотиви та чому саме їх має обрати зїзд. Завдання було непростим. З одного боку, учасникам марафону треба...Газета "Закон и Бизнес"

НАПК требует от работников патронатной службы отчитываться о доходах. Однако ВАС с этим не согласен

відповідь на звернення окремих помічників висловлено думку, що останні є субєктами е-декларування. Свою позицію агентство обґрунтовує тим, що помічники володарів мантій належать до категорії посадових та службових осіб органів державної влади й виконують низку консультативно-дорадчих функцій. У листах очільника ВАС...Газета "Закон и Бизнес"

Почему и какое исключение ЕСПЧ сделал для украинских люстрационных дел

15.01.2008 у справі Любох проти Польщі). До того ж свого часу в Сербії після проведення переатестації звільнили велику кількість володарів мантій, а згодом Євросуд зобовязав уряд цієї країни поновити на посадах більшість служителів Феміди. Аналізуючи ці рішення ЄСПЛ, можна дійти...Газета "Закон и Бизнес"

Іван домагається притягнення до відповідальності тернопільських суддів. Днями він розмістив на своїй сторінці в соцмережі крик душі про злочинців у мантіях, яких досі не покарано. - Двоє суддів Апеляційного суду Тернопільської області - Ігор Ваврів та Ольга Демченко - винесли...Paralleli.if.ua

Кришування суддів: хабарників захищають іменем Конституції

Конституцію. Якщо дана авантюра "верховних правосудників" пройде, то можна забути про будь-які реформи третьої гілки влади, а корумповані "люди в мантіях" бронзовітимуть у своїй безкарності. Спершу трішки передісторії... 12 січня 2017 року Генпрокуратура затримала на отриманні хабара в 16 тис.Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Релевантно ли судьи применяют ст. 5 конвенции о праве на свободу и личную неприкосновенность

чужоземних норм з конвенції, з рішень ЄСПЛ. На думку експертів, так зване єврокалькування із часом кане в Лету і володарі мантій релевантно застосовуватимуть і положення конвенції, і практику ЄСПЛ. Останні будуть для законників не чужорідними елементами, а помічниками в дотриманні...Газета "Закон и Бизнес"

Кришування суддів: хабарників захищають іменем Конституції

Конституцію. Якщо дана авантюра "верховних правосудників" пройде, то можна забути про будь-які реформи третьої гілки влади, а корумповані "люди в мантіях" бронзовітимуть у своїй безкарності.Спершу трішки передісторії...12 січня 2017 року Генпрокуратура затримала на отриманні хабара в 16 тис. дол. суддю...ILife_News

30.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий