Новости по метке:

мантії

НАПК требует от работников патронатной службы отчитываться о доходах. Однако ВАС с этим не согласен

відповідь на звернення окремих помічників висловлено думку, що останні є субєктами е-декларування. Свою позицію агентство обґрунтовує тим, що помічники володарів мантій належать до категорії посадових та службових осіб органів державної влади й виконують низку консультативно-дорадчих функцій. У листах очільника ВАС...Газета "Закон и Бизнес"

Почему и какое исключение ЕСПЧ сделал для украинских люстрационных дел

15.01.2008 у справі Любох проти Польщі). До того ж свого часу в Сербії після проведення переатестації звільнили велику кількість володарів мантій, а згодом Євросуд зобовязав уряд цієї країни поновити на посадах більшість служителів Феміди. Аналізуючи ці рішення ЄСПЛ, можна дійти...Газета "Закон и Бизнес"

Іван домагається притягнення до відповідальності тернопільських суддів. Днями він розмістив на своїй сторінці в соцмережі крик душі про злочинців у мантіях, яких досі не покарано. - Двоє суддів Апеляційного суду Тернопільської області - Ігор Ваврів та Ольга Демченко - винесли...Paralleli.if.ua

Кришування суддів: хабарників захищають іменем Конституції

Конституцію. Якщо дана авантюра "верховних правосудників" пройде, то можна забути про будь-які реформи третьої гілки влади, а корумповані "люди в мантіях" бронзовітимуть у своїй безкарності. Спершу трішки передісторії... 12 січня 2017 року Генпрокуратура затримала на отриманні хабара в 16 тис.Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Релевантно ли судьи применяют ст. 5 конвенции о праве на свободу и личную неприкосновенность

чужоземних норм з конвенції, з рішень ЄСПЛ. На думку експертів, так зване єврокалькування із часом кане в Лету і володарі мантій релевантно застосовуватимуть і положення конвенції, і практику ЄСПЛ. Останні будуть для законників не чужорідними елементами, а помічниками в дотриманні...Газета "Закон и Бизнес"

Кришування суддів: хабарників захищають іменем Конституції

Конституцію. Якщо дана авантюра "верховних правосудників" пройде, то можна забути про будь-які реформи третьої гілки влади, а корумповані "люди в мантіях" бронзовітимуть у своїй безкарності.Спершу трішки передісторії...12 січня 2017 року Генпрокуратура затримала на отриманні хабара в 16 тис. дол. суддю...ILife_News

Поможет ли утверждение перечня желанных гостей и персон нон грата гарантировать безопасность в судах

апарату відповідної установи пропускалися в приміщення згідно зі списком, затвердженим головою суду, та за службовим посвідченням. Тимчасовий порядок дозволив володарям мантій у червоні дні календаря безперешкодно та без часових обмежень приходити на роботу. Втім, для працівників апарату правила не змінилися:...Газета "Закон и Бизнес"

сприймають. Бо вони добре бачать, в яких розкошах живуть нинішні служителі Феміди. Активісти проекту Prosud, проаналізувавши дані е-декларацій людей у мантіях за 2015 рік (за 2016-й ще немає), стверджують, що українські судді зберігають удома готівкою понад мільярд гривень. У русі...Урядовий Кур'єр

Депутат - ніщо, суддя - всьо!

Неодноразово доводилося чути думку: жодна реформа в Україні не пройде, поки не буде реформовано судову систему. Бо ці хлопці у мантіях засудять будь-яку добру справу, будь-яке починання. За ваші ж гроші… Геннадій Рибченков, спеціально для «Акули»...медиапортал "Акула"

Напівпідпільний Пленум діє

позбавлення волі й примусового лікування (ст. 26 закону). Але не ці теоретичні аспекти роботи органів прокуратури привернули увагу людей у мантіях. Беріть вище: …Пленум дійшов висновку про необхідність звернення до Конституційного суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) абзацу...Ракурс

Как распределились бюджетные средства между судами и органами судебной власти в 2017 году

й застосувала положення на практиці при підготовці бюджетного запиту на 2017 р. Так, за її підрахунками, в поточному році володарі мантій розглянуть 1,36 млн справ, а от середня вартість однієї майже 7,5 тис. грн. Визначала ДСАУ й модельну чисельність законників...Газета "Закон и Бизнес"

Cудья-спикер ХОХС, член ССУ Татьяна Суярко: Движение вперед есть, поэтому нельзя сказать, что судьи-спикеры отбывают повинность

з полегшенням зітхнули, бо обовязок щодо спілкування із журналістами та громадськістю був покладений на одну або кількох осіб. Тож володарі мантій, які не бажають відповідати на запитання представників ЗМІ, можуть просто відправити їх до судді-спікера. Впевнена, що навіть скептичні критики...Газета "Закон и Бизнес"

Почему в ВС не всегда готовы помочь коллегам и что знают о свободном времени судей

гарантії служителів Феміди знову були звужені. У свою чергу Г.Канигіна звернула увагу представників ЗМІ на складнощі, які виникають у володарів мантій кримінальної юрисдикції всіх інстанцій. Вона повідомила: з 2001 р. до Кримінально кодексу було внесено зміни 168 разів, у тому...Газета "Закон и Бизнес"

Как изменятся размер судебного сбора и правила привлечения к ответственности после увеличения «минималки»

забули. Звісно, якщо хтось із них не спробує в суді довести, що термін працівник не має стосунку до людей у мантіях, які здійснюють правосуддя. Санкції і захист Якщо на перерахунок посадових окладів усі очікували від самого початку, то можливість подорожчання...Газета "Закон и Бизнес"

Кто осмелится поставить точку в истории с ст.375 УК, которую используют для давления на судей

сподівалася, що ВС, переклавши на плечі КС як розяснення значення прикметника неправосудний, так і ревізію ст.375 КК, допоможе захистити володарів мантій від небезпечної статті. Проте, як зясувалося, навіть у верховників немає єдності думок щодо питання неправосудності рішень. Вихід є. Але...Газета "Закон и Бизнес"

Каким органам власти доверяют больше всего, и на каком месте среди них суд

чином, якщо рівень довіри до них трохи вищий, ніж до законодавчої та виконавчої гілок влади. Тож у святковий день володарям мантій побажали подальшого...Газета "Закон и Бизнес"

Будет ли ссориться ССУ с ВСП, и что ожидает судейское сообщество в 2017-ом

юстиції детально зупинилися на викликах, які постануть перед Фемідою у 2017-му. Так, не виключено, що в наступному році деяким володарям мантій доведеться збирати валізи та їхати працювати до інших судів. Недавно голова РСУ Валентина Сімоненко звернулася з листом до очільників...Газета "Закон и Бизнес"

Когда судьи соберутся для избрания членов ВСП и судьи КС?

внеочередного XIV съезда. Непоспішність парламенту 2 грудня в порядку денному засідання Ради суддів зявилися питання, повязані з проведенням зїзду володарів мантій, зокрема щодо визначення дати, створення організаційної групи для його підготовки. Необхідність зібрання законників виникла через появу вакансії в КС.Газета "Закон и Бизнес"

Вибухівки в «домі Феміди» у Вінниці не знайшли (ФОТО)

шукали бомбу понад півтори години. Коли зясувалося, що повідомлення було хибним, суд відновив свою роботу. Попри те, що люди в мантіях приступили до виконання своїх обовязків, на місці події продовжує працювати слідчо-оперативна група поліції. Експерти намагаються вийти на слід мінера,...Інформаційна Вінниччина

Евроэксперты нарисовали портрет председателя суда: это управитель бюджетом, который контролирует сроки рассмотрения дел и ни во что не вмешивается

рівних Такі думки містяться у висновку №19 Консультативної ради європейських суддів Про роль голів судів, який недавно представили українським володарям мантій під час круглого столу. Учасники заходу говорили про роль керівників судів у європейських державах, українську практику реформування їхніх повноважень...Газета "Закон и Бизнес"

09.12.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий