Новости по метке:

мантії

Cудья-спикер ХОХС, член ССУ Татьяна Суярко: Движение вперед есть, поэтому нельзя сказать, что судьи-спикеры отбывают повинность

з полегшенням зітхнули, бо обовязок щодо спілкування із журналістами та громадськістю був покладений на одну або кількох осіб. Тож володарі мантій, які не бажають відповідати на запитання представників ЗМІ, можуть просто відправити їх до судді-спікера. Впевнена, що навіть скептичні критики...Газета "Закон и Бизнес"

Почему в ВС не всегда готовы помочь коллегам и что знают о свободном времени судей

гарантії служителів Феміди знову були звужені. У свою чергу Г.Канигіна звернула увагу представників ЗМІ на складнощі, які виникають у володарів мантій кримінальної юрисдикції всіх інстанцій. Вона повідомила: з 2001 р. до Кримінально кодексу було внесено зміни 168 разів, у тому...Газета "Закон и Бизнес"

Как изменятся размер судебного сбора и правила привлечения к ответственности после увеличения «минималки»

забули. Звісно, якщо хтось із них не спробує в суді довести, що термін працівник не має стосунку до людей у мантіях, які здійснюють правосуддя. Санкції і захист Якщо на перерахунок посадових окладів усі очікували від самого початку, то можливість подорожчання...Газета "Закон и Бизнес"

Кто осмелится поставить точку в истории с ст.375 УК, которую используют для давления на судей

сподівалася, що ВС, переклавши на плечі КС як розяснення значення прикметника неправосудний, так і ревізію ст.375 КК, допоможе захистити володарів мантій від небезпечної статті. Проте, як зясувалося, навіть у верховників немає єдності думок щодо питання неправосудності рішень. Вихід є. Але...Газета "Закон и Бизнес"

Каким органам власти доверяют больше всего, и на каком месте среди них суд

чином, якщо рівень довіри до них трохи вищий, ніж до законодавчої та виконавчої гілок влади. Тож у святковий день володарям мантій побажали подальшого...Газета "Закон и Бизнес"

Будет ли ссориться ССУ с ВСП, и что ожидает судейское сообщество в 2017-ом

юстиції детально зупинилися на викликах, які постануть перед Фемідою у 2017-му. Так, не виключено, що в наступному році деяким володарям мантій доведеться збирати валізи та їхати працювати до інших судів. Недавно голова РСУ Валентина Сімоненко звернулася з листом до очільників...Газета "Закон и Бизнес"

Когда судьи соберутся для избрания членов ВСП и судьи КС?

внеочередного XIV съезда. Непоспішність парламенту 2 грудня в порядку денному засідання Ради суддів зявилися питання, повязані з проведенням зїзду володарів мантій, зокрема щодо визначення дати, створення організаційної групи для його підготовки. Необхідність зібрання законників виникла через появу вакансії в КС.Газета "Закон и Бизнес"

Вибухівки в «домі Феміди» у Вінниці не знайшли (ФОТО)

шукали бомбу понад півтори години. Коли зясувалося, що повідомлення було хибним, суд відновив свою роботу. Попри те, що люди в мантіях приступили до виконання своїх обовязків, на місці події продовжує працювати слідчо-оперативна група поліції. Експерти намагаються вийти на слід мінера,...Інформаційна Вінниччина

Евроэксперты нарисовали портрет председателя суда: это управитель бюджетом, который контролирует сроки рассмотрения дел и ни во что не вмешивается

рівних Такі думки містяться у висновку №19 Консультативної ради європейських суддів Про роль голів судів, який недавно представили українським володарям мантій під час круглого столу. Учасники заходу говорили про роль керівників судів у європейських державах, українську практику реформування їхніх повноважень...Газета "Закон и Бизнес"

Когда граждане и СМИ привыкнут заходить в открытые двери судов

процесів, які відбуваються в судах. Майже повна свобода фото-, відеофіксації в судах, яку закріпив законодавець, викликає здивування в зарубіжних володарів мантій. Але судді намагаються з розумінням ставитися до такого надзвичайного заходу, хоча інколи це суперечить інтересам сторін. На жаль, зауважила...Газета "Закон и Бизнес"

В ВС заговорили об ограничении свободы и о смаковании деклараций

в роботі, велике навантаження та підготовку до участі в конкурсі (про намір працювати в новому ВС заявили 17 володарів червоних мантій з 21), верховники займаються і позаурочною діяльністю. Так, планується, що у березні 2017-го у ВС пройде міжнародна конференція, присвячена...Газета "Закон и Бизнес"

О соперничестве «цивилистов» и «криминалистов» и неполной уверенности в непредубежденности конкурса в ВС

на зайняття посад суддів ВС до верховної гри додатково долучилося майже 400 кандидатів. Зараз сили розподілилися так: 45% претендентів володарі мантій, 24% адвокати, 15% науковці, 16% особи із сукупним стажем роботи. Якби Вища кваліфікаційна комісія суддів завершила прийом заявок, як...Газета "Закон и Бизнес"

Почему суды объединяются и выходят с «режима тишины»

загрозливих для існування правової держави і цивілізованого суспільства масштабів, звернув увагу заступник голови ОААС. Так, непорозуміння, інформаційний вакуум між володарями мантій і суспільством призводять до маніпулювання громадською думкою на догоду інтересам тих чи інших груп, яким вигідно представити суддів у...Газета "Закон и Бизнес"

Автомайдан почав досліджувати стан і майно суддів різних рівнів та регіонів

адже сьогодні вони прийшли до нас, а завтра увірвуться з обшуками і до вас, бо ви - проти корупціонерів у мантіях чи в погонах і маєте сміливість публічно про це заявляти та вимагати для них відповідного покарання! І так, репост...Infokava.com

А судді хто?

області пройшов слух: «Невже «Мишцу» взяли! Слава Богу!» Та виявляється, не все так просто! Ненажерливість і пиха «слуг народу» в мантіях внесли свої корективи в ситуацію! Колегіально ці перевертні та хабарники прийняли, на їх «грошову думку», рішення, що організатора банди...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Я кричав, що я преса, але мене били ще жорстокіше, — черкаський журналіст, якого побив Беркут

до суду. Відтоді вже тривалий час Ігор оббиває пороги судів, знову дає свідчення. Але система гальмує. Чому? З’ясовується, люди в мантіях не можуть отримати свідчень від колег тих, хто бив потерпілого, — тодішніх міліціонерів, а нині — колишніх міліціонерів або…...Вчасно (Черкаси)

до суду. Відтоді вже тривалий час Ігор оббиває пороги судів, знову дає свідчення. Але система гальмує. Чому? Зясовується, люди в мантіях не можуть отримати свідчень від колег тих, хто бив потерпілого, тодішніх міліціонерів, а нині колишніх міліціонерів або... нинішніх поліцейських!...Урядовий Кур'єр

Чего ждать судебной системе, если чиновники и нардепы не прислушиваются к ее голосу?

той факт, що представники судової системи, які складали бюджетний запит, спробували піти назустріч Мінфіну та зменшили штатну чисельність людей у мантіях майже на 1000 до 7459 осіб, а працівників апарату на 4 тис. (до 27,6 тис.). Як меншою кількістю можна...Газета "Закон и Бизнес"

Пока судьи ожидают закон о мирных собраниях, а Венецианская комиссия оценивает ряд проектов, активисты агитируют не принимать акт

справ, зокрема за позовами субєктів владних повноважень, щодо обмеження в реалізації права на мирні зібрання. Так, 18 жовтня для володарів мантій з адмінсудів відбувся семінар Заборона мирних зібрань. Представник Національної школи суддів Наталія Ахтирська звернула увагу суддів на європейські стандарти...Газета "Закон и Бизнес"

Єгор Соболєв: В мене новина гірше не буває

проти України. За законом про Конституційний суд, він має виносити рішення впродовж 3 місяців. 15 місяців збережені там "тітушки в мантіях", яких Петро Порошенко і його три генпрокурори прикрили від ув`язнення за зміну Конституції в інтересах Януковича, вагалися між страхом...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

25.10.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий