Новости по метке:

мантії

«Мертва» хватка МВФ

може треба говорити про законність. Я не ідеалізую суди. Але маю питання: хто у цьому винен? Звідки ті «чорти» у мантіях беруться? Нам їх інопланетяни поставляють «оптом»? Чи їх у відпускають у Пеклі у «роздріб»? Їх призначають реальні люди: Президент...Херсон Онлайн

приходять до суду для захисту своїх прав, будуть певні проблеми щодо слухання справ у трійках. Судді змушені будуть разом з мантіями мігрувати між судами, це також займе певний робочий час і вплине на можливість розгляду в цей час інших справ.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ГСАУ не разделяет тревоги судей по поводу размытости новой карты судов

Обурливі аргументи Після того як делегати з-поміж 6 претендентів на крісло в КС обрали достойного, на їхню думку, одягти вишневу мантію Віктора Городовенка, настав момент, якого чекала більшість присутніх. Так, володарі мантій приступили до розгляду останнього, але чи не найголовнішого...Газета "Закон и Бизнес"

стрічки кожного вузу. Цікаво, що саме форма португальського університету під назвою Коїмбра була використана у фільмі "Гаррі Поттер" в якості мантій для учнів Хогвартса. Сполучені Штати АмерикиПротягом більше ніж ста років у лютому в Гарвардському університеті проводять HASTY PUDDING WOMAN OF...Vpoltave.info

Чтобы раскрыть возможности ССУ, судьи сначала должны побороть свою пассивность

колега з Ленінського районного суду м.Дніпропетровська Дмитро Мовчан. Для нього є дивною така ситуація: коли в інформаційному просторі на володарів мантій здійснюються атаки чи відбуваються певні події, повязані з ними, то на місцях починають запитувати: Де РСУ? Чому вона мовчить...Газета "Закон и Бизнес"

Судей не хватает в 80% местных общих судов Черкащины

у звязку з відсутністю суддів, ідеться на сайті Драбівського райсуду. Цивільні та адміністративні справи зберігатимуться в канцелярії до призначення володарів мантій або до вирішення питання відрядження суддів з інших установ. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів направляються до Апеляційного суду Черкаської...Газета "Закон и Бизнес"

ВСП посоветовал судьям терпеть гнев граждан и жаловаться

дій стосовно служителів Феміди. Багаття з автомобільних шин А от вивчивши наступне повідомлення, члени ВРП таки стали на захист володарів мантій. Юрій Биба, Віктор Єльцов та Ігор Іваненко з Апеляційного суду Черкаської області повідомили, що вони розглядали скаргу захисника підозрюваного...Газета "Закон и Бизнес"

IP-суд: зарплата хорошая, нагрузка умеренная, а еще и заграничные командировки

від 30.09.2017 №929 визначила чисельність суддів ВСІВ 21 особа. Отже, можна говорити, що, коли поділити кількість справ на чисельність володарів мантій, приблизне навантаження становитиме 47,5 справ. Однак передбачено, що справи тут розглядатимуться колегіально, а також у суді працюватиме апеляційна палата.Газета "Закон и Бизнес"

Судей могут без согласия разбросать по разным судам. Или уволить

в якому такий суддя обіймає посаду судді, передбачає одна зі статей закону Про судоустрій і статус суддів. Здавалося б, володарям мантій не варто хвилюватися: без усіляких змагальних процедур вони автоматично перейдуть працювати до нових судів. Проте є одне але. Відповідно...Газета "Закон и Бизнес"

Закарпатські профспілчани не згортають боротьби за свій будинок в Ужгороді. Супротив свавіллю людей у суддівських мантіях не згасає. Понад півтисячі профспілкових працівників і активістів взяли участь у позачерговому розширеному засіданні Закарпатської обласної ради профспілок, на порядок...Ужгород.net.ua

ВСП принял от ВР эстафету нарушений закона ради выполнения задания по увольнению неугодных судей

Ігоря Бенедисюка ставитися до всіх суддів як до людей, а не мовчазно спостерігати за порушенням їхніх прав. Аби люди в мантіях не сприймали Раду як каральний орган. Відхилили, не розглядаючи? Однак у Вищій раді правосуддя, яка прийшла на зміну ВРЮ,...Газета "Закон и Бизнес"

ВС может игнорировать судебную практику, наработанную ВСУ

чи ні. Велосипед, так би мовити, нові судді ВС по-новому створювати ж не будуть, зазначив він. Верховник упевнений, що володарі мантій, які прийдуть працювати в будівлі на вул. П.Орлика, є фахівцями в галузі права, адже пройшли конкурс. Після призначення вони...Газета "Закон и Бизнес"

Перевесит ли значение интеллектуального суда законодательные недостатки

Це указ Президента від 29.09.2017 №299/2017 про утворення суду; наказ Державної судової адміністрації від 30.09.2017 №929, яким визначена кількість володарів мантій (21 особа); рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів від 30.09.2017 №98/зп-17, яким оголошено відповідний конкурс. Однак фахівці в галузі інтелектуальної...Газета "Закон и Бизнес"

Судья-спикер Оболонского райсуда Киева Тарас Андрейчук: Целесообразно было бы отправлять судей в коммандировку минимум на год

райсуду, аби розвантажити суддів, які тут працюють? Ми отримали запит від ДСАУ тільки щодо наявних вакантних посад. Скільки сьогодні володарів мантій мають право здійснювати правосуддя? Зараз 12 суддів мають повноваження розглядати справи, а нещодавно було тільки 10. 12 червня 2017...Газета "Закон и Бизнес"

За безопасность суда должны отвечать по крайней мере 4 охранника. И начинать следует уже сегодня

до цієї актуальної проб- леми і зрештою крига скресне А поки що ставити крапку в питанні захищеності та незалежності володарів мантій зарано. ПРЯМА МОВА Валентина СІМОНЕНКО, голова Ради суддів України: Зараз у судах перебувати небезпечно. Я за 20 років не...Газета "Закон и Бизнес"

Три причины, по которым количество претендентов в новый ВС может уменьшиться едва не на половину

з претендентом піти до нарадчої кімнати та прийняти рішення, як це вона робить під час розгляду питання щодо призначення володарів мантій, в яких закінчився 5-річний термін повноважень. Очевидно, припускають експерти, заслухавши 120 осіб, ВРП складе власний рейтинг. Той, хто опиниться...Газета "Закон и Бизнес"

Громадські активісти пройшли маршем від будівлі Адміністрації Президента (з боку Лютеранської) до будівлі Верховного Суду України.

"Уже в 14 вересня Вища рада правосуддя почне формувати фінальний список суддів Верховного суду. 1NEWS

У Києві влаштували «протест нечесті» проти результатів конкурсу до Верховного суду (, )

Учасники акції не визнають результати конкурсу до Верховного суду і вимагають не затверджувати суддями 30 кандидатів Громадські активісти пройшли маршем від будівлі Адміністрації президента до будівлі Верховного суду України. Ракурс

Співробітники суду сьогодні не в мантіях, а в спортивному. Від восьмої ранку - виносять з кабінетів уцілілу оргтехніку та меблі.Подробности.ua

23.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий