Новости по метке:

мантія

У ВРП визначилися, коли вирішуватимуть питання про арешт судді за 5 днів, а коли - за 72 години

знову розглянути це питання і, як наслідок, суддя повернулася до роботи. При цьому, як відзначила під час засідання сама володарка мантії, зараз в установі надзвичайно високе навантаження, а вона є однією із 2-х слідчих суддів. За таких умов тільки в...Протокол

Читайте також: Київський суддя придумав ноухау для хабарників Znaj.ua

Почему временный перевод может превратиться для судей в ссылку

різні органи. Так, диригентом початку процесу відряджень виступає Державна судова адміністрація. Адже, по-перше, саме вона встановлює підстави для відрядження володаря мантії. По-друге, ДСАУ має назвати кількість служителів Феміди, яка дозволить відновити здійснення правосуддя в певній установі або врегулювати навантаження. По-третє,...Газета "Закон и Бизнес"

В ВККС рассказали, какую информацию хотели бы получить от Совета добропорядочности

інтелектуальних якостей кандидатів, а й моральних і психологічних. А потім, за словами А.Козлова, відбудеться найцікавіше співбесіда з претендентами на червоні мантії, яка має нагадувати розмову НR-спеціаліста великої компанії з шукачем роботи. Позитивно оцінює заплановане психологічне тестування й заступник керівника проекту...Газета "Закон и Бизнес"

На глибині 350 кілометрів датчики зафіксували резервуар із вуглецем, розчиненим у мантії. Znaj.ua

В Высшем совете правосудия определились, когда будут решать вопрос об аресте судьи за 5 дней, а когда - за 72 часа

знову розглянути це питання і, як наслідок, суддя повернулася до роботи. При цьому, як відзначила під час засідання сама володарка мантії, зараз в установі надзвичайно високе навантаження, а вона є однією із 2-х слідчих суддів. За таких умов тільки в...Газета "Закон и Бизнес"

«Необхідно дотримуватися балансу між незалежністю судді та прагненням притягнути його до відповідальності за корупційні діяння»

Поки відповідні органи між собою зясовували, чи потрібна згода Вищої ради правосуддя на арешт чи тримання під вартою володаря мантії, громадськість звинувачувала ВРП у продажу індульгенцій для корупціонерів, Рада суддів не поспішала з оцінкою ситуації. Проте після того, як на...Протокол

Вулканічна активність практично завершилася, як вважають вчені, 20 і 40 мільйонів років тому. Еспресо TV

ВСП предоставляет рекомендации для назначения «пятилеток». Однако у кое-кого из них возникли трудности

цю адмінпосаду. Враховуючи це, збори суддів вирішили вважати мою заяву про припинення повноважень неподаною та висловили мені довіру, розповіла володарка мантії. Впродовж деякого часу судова адміністрація приймала накази очільниці установи, але згодом почала їх повертати. Для того щоб зясувати, хто...Газета "Закон и Бизнес"

За суддівські мантії Верховного суду змагатимуться вже 369 кандидатів

П'ятьом особам відмовлено в допуску до кваліфікаційного оцінювання Ракурс

Вчені назвали причину розвороту магнітного поля Землі

розташовані вище неї супутники практично не захищені від космічної радіації. Джерело Південно-атлантичної аномалії заховане в надрах планети, між ядром і мантією, в районі під Південною Африкою, де напрямок магнітного поля в даний час протилежний його середній (глобальній) орієнтації. Геофізики відзначають,...Зеркало недели (газета)

Председатель ССУ В.Симоненко: необходимо придерживаться баланса между независимостью судьи и стремлением привлечь его к ответственности

Галицький районний суд м.Львова частково задовольнив клопотання детектива НАБ про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо володаря мантії Соломянського райсуду м.Києва. Слідчий суддя обрав для нього особисте зобовязання. Відсутність у матеріалах згоди ВРП на затримання або тримання...Газета "Закон и Бизнес"

святі королева з'явилася у сонячно-жовтому костюмі. Перед депутатами парламенту монархиня, згідно з традицією, має поставати в офіційному вбранні – у мантії та короні. А це Єлизавета ІІ на церковній службі на честь Ордена Британської Імперії - найвизначнішого британського лицарського ордена.Znaj.ua

Британським клеркам скасували дрес-код трьохсотлітньої давності

спікер нижньої палати парламенту Великої Британії Джон Беркоу назвав їхній «приголомшливий вигляд». Незмінною частиною гардеробу англійського клерка залишиться довга чорна мантія, що символізує глибокі пізнання в сфері парламентського порядку і закону. Консервативні британці все ж зобов’язали клерків надягати повне традиційне вбрання на церемонії відкриття скликання...Ракурс

Совет судей просит ГСАУ отозвать письмо относительно штатных расписаний

третьей ветви власти. Нагадаємо: згаданим листом судам доведено фонд оплати праці в розмірі, обчисленому відповідно до умов нарахування винагороди володарям мантій, які не пройшли кваліфікаційного оцінювання. Якщо коштів не вистачатиме, може постати питання про відрядження законників до інших храмів Феміди.Газета "Закон и Бизнес"

Минюст соблазняет юристов зарплатами в 60 тысяч и новыми центрами БПП

не виключено, що досвідчені правники оберуть іншу кваліфікацію. Особливо з огляду на ті завищені вимоги, які висуваються до претендентів на мантії. Як нагадав О.Шевченко, з набуттям у жовтні 2016 року чинності законами Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання...Газета "Закон и Бизнес"

В Ісландії завершилося буріння найглибшої вулканічної свердловини у світі

В Ісландії на півострові Рейкьянес завершилося буріння найглибшої вулканічної свердловини в світі, повідомляється на сайті проекту IDDP (Iceland Deep Drilling Project). Глибина свердловини становить 4659 метрів. Температура в нижній частині свердловини становить 427 градусів Цельсія, а тиск – 340 бар.Зеркало недели (газета)

Вчені змоделювали утворення води в надрах Землі

Вперше про можливість протікання подібної реакції в мантії заявили японські вчені в 2014 році.Зеркало недели (газета)

Суддя Петрик, який каже, що САП сфабрикувала його справу, втік від питань про хабар

не брав цих грошей, а справа проти нього сфабрикована. Та коли журналісти спробували уточнити, як гроші потрапили до нього в мантію, суддя відштовхнув кореспондента й оператора, і швидко побіг. Про це йдеться в сюжеті Євгенії Слівко для програми «Наші гроші.ILife_News

28.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий