малюнок гри

Лужный - о Венгере и Лобановском, негативном отношении к Луческу

завгодно, але дивитимуться на результат. Вважаю, що Ребров і Шевченко справляються відсотків на 95. Шевченко лише починає, але вже видно малюнок гри, є прогрес. Хлопці зовсім по-іншому ставляться до своєї роботи. Команда росте. О Кварцяном – На футбольному полі Кварцяний...Ukrainefootball.net

наступного тижня. - Тобто, гра з п'ятим польовим це вже була підготовка до плей-офф?- Так, і п'ятий польовий, і побудова, малюнок гри це ми вже більше розглядали під матчі плей-офф. Ну, і,звісно, від результату, ми давно вже не перемагали.Спортивний Житомир

бердичівляни не забували про атаки, і будь Ярослав Железняк влучнішим, номінальні господарі цілком могли розраховувати на гол. У другій 20-хвилинці малюнок гри кардинальних змін не зазнав: атлети продовжили забивати, а гравці Дніпровуду не втомлювались тікати в контр-атаки. Одна із них...Спортивний Житомир

Роман Ковальчик: "Було помітно, що ми грали гостріше"

покращили рівень гравців, які десь до цього часу були на других ролях, "сколотили" командний рух, відшліфували командну тактику, вже появляється малюнок гри. Далі питання - як ми зіграємо у плей-офф! Основний аспект - психологічне навантаження на гравців, і як вони...Галичина спортивная

Фінал чотирьох Кубка України: баскетбольна весна починається сьогодні

порівняно фіналом минулого року втрати суттєвіші. У складі одеситок грали Добрікова і Білоцерківська, тепер вони виступають за кордоном, у Судуві. Малюнок гри відновлювався довго, тепер ударну силу команди Ірини Щипакіної становлять Мусієнко, Колотовська, Карп. Якщо вони налаштуються, як слід, результат...Єдність

ФК "Тернопіль" виїхав на тренувальний збір до Закарпаття

першій лізі доволі складне, тому вже зараз потрібно зі штучних спортивних майданчиків переходити на зелене поле. Команді треба кардинально змінювати малюнок гри, прищеплювати гравцям риси переможців, бо інакше вигравати буде важко. А щоб це поставити футболістам, потрібно чимало працювати на...Галичина спортивная

всі шанси завершитись голом, однак Тарасюк, опинившись перед воротами ІнБев-Полісся, забарився з ударом і свою нагоду змарнував. У другому таймі малюнок гри змін не зазнав, щоправда на відміну від першої 20-хвилинки енергетики свій момент реалізували: Юрченку вдався класний удар точно...Спортивний Житомир

Корабели без проблем перемогли кременчужан.

Вчора, 17 лютого, зустрілися команди - сусіди по турнірний таблиці «Миколаїв» та «Кремінь». В другій половині матчу малюнок гри кардинально не змінився.Миколаївська правда

МБК "Миколаїв" завоював десяту перемогу в Суперлізі Парі-Матч

активно намагалися скоротити рахунок, проте чверть так і завершилася за переваги корабелів у 9 балів 38:29. В другій половині матчу малюнок гри кардинально не змінився. Кремінь зусиллями Кожемякіна намагався скоротити відставання, проте ставка, на яку сьогодні поставив Борис Сагай не...Unn.com.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": Студенти "Кордон" не пройшли

матчі команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Кордону». Гандикап у два м’ячі «Кордону» повернув Богдан Хмизов. У другому таймі малюнок гри обох команд не особливо змінився. У гравців «Георгаф-ЛНУ» по-справжньому горіли очі, вони будь-що бажали скоротити розрив у рахунку...Галичина спортивная

Александрия разгромила Олимпик из Кропивницкого

оформив «хет-трик». Після подачі з чергового кутового, Максим Єсип, на останніх секундах першої половини зустрічі, точним ударом встановлює рахунок 5:0. Малюнок гри в другому таймі не змінився: футболісти «Олександрії» при найменшій нагоді створювали небезпечні моменти біля воріт суперника, а кропивничани...Спорт.ua

Cпаринг: "Карпати" U-21 – "Карпати" U-19 – 5:0

Однак Мозіль не втратив пильності і зумів відбити м’яч. У перерві в обох команд відбулася ціла низка замін. Однак на малюнку гри це не позначилося. Гравці молодіжки продовжували володіти ініціативою та створювати небезпечні моменти тепер уже у володіннях Ющишина, який...Галичина спортивная

Черкаські Мавпи під час домашнього матчу розгромили Волиньбаскет

матч та вивів свою команду вперед в чверті. В останній же десятихвилинці тренери дали час своїм молодим гравцям, які не зіпсували малюнок гри як в одній так і в іншій команді. Окремо варто відмітити Микиту Воєводу, який реалізував ефектний дальній кидок...Вчасно (Черкаси)

Амбросий ЧАЧУА: «Дулуб делает акцент на качестве передач»

вгору. Хоче, щоб за цей період ми краще розуміли один одного та звикли до кожного з гравців, аби склався той малюнок гри, який нам потрібен. — До команди приєднався Артем Філімонов, можна сказати, конкурент, адже він грає на позиції, куди...Спорт.ua

Чачуа: Дулуб вимагає, щоб ми намагались грати низом

вгору. Хоче, щоб за цей період ми краще розуміли один одного та звикли до кожного з гравців, аби склався той малюнок гри, який нам потрібен. - До команди приєднався Артем Філімонов, можна сказати, конкурент, адже він грає на позиції, куди...Ua-football

Иван ГЕЦКО: «Чтобы выйти на ЧМ-2018, нужно обыгрывать Хорватию»

призначення Андрія Шевченка на пост головного тренера і не вірив у його можливості. Минули чотири тури, і я змінив думку. Малюнок гри поліпшився, ми почали більше володіти м’ячем, більше дорожити ним. Я вважаю, що збірна має вийти на чемпіонат світу.Спорт.ua

Гецко: Вважаю, що збірна повинна вийти на чемпіонат світу

ніж скептично сприйняв призначення Андрія Шевченка на посаду головного тренера і не вірив в його можливості. Але я змінив думку. Малюнок гри покращився, ми почали довше володіти м'ячем, більше дорожити ним. Вважаю, що збірна повинна вийти на чемпіонат світу. Команди...Ua-football

Форма "Карпат": крізь призму років. Частина перша

уборах, карпатівці грали колись... Будь-яку футбольну команду можна впізнати за двома ознаками: стилем її гри і футбольною формою. І якщо малюнок гри — річ номінальна, то футболки можна вважати справжнім обличчям клубу. Так вже сталося, що «Карпати» з дня свого...Галичина спортивная

Владимир ХОЛОПОВ: «Перед ЧЕ у сборной Украины будет 8 спаррингов»

Для вас важливі перемоги у товариських матчах? - Для мене, як для тренера, набагато більш важливо, щоб у нас склався малюнок гри, щоб кожний з гравців розумів чітко своє завдання на паркеті, щоб ми могли поставити гарний захист, щоб у...Спорт.ua

Про-"шахтарівський" експерт: "Динамо" не має нікого, крім Ярмоленка

він вважає, що всі очки "біло-сині" набирали виключно за рахунок індивідуальних дій Андрія Ярмоленка.Грачов підкреслив, що "Динамо" не має свого "малюнку гри", а знаходиться так високо виключно завдяки відсутності сильних конкурентів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярмоленко отримав сумні новини щодо свого трансферуСайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic