малюнок гри

Анонс: "Олімпік" Донецьк - "Карпати" Львів

львівські оборонці повинні «тримати» цього гравця на оці. Після тренерських перестановок львівський клуб переживає своєрідне відродження. У команди появився якісний малюнок гри, а футболісти почали швидше рухатись і думати над організацією атак та оборони. Так, ще не все вдається, але...Галичина спортивная

Учасник Ліги Європи відмовляє "Карпати" продавати молодь в Європу

"Малюнок гри змінився в кращу сторону, видно, що команда росте. Хоча, це особисто моя думка, а Sportgid

"Карпати" Львів - "Зоря" Луганськ - 2:2

який вийшов на заміну багато трудився, але нічим особливим не запам’ятався. Однак саме із 39-ї хвилини «Карпати» кардинально змінили свій малюнок гри. Зробили ставку на збереження позитивного рахунку і «осіли» на своїй половині поля. Шукав щастя і Вернидуб, який на...Галичина спортивная

В ужгородському СК Юність відбувся перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Голос Карпат

мяч у дальній кут. На другу половину матчу Паулу Фонсека випустив наступного дебютанта Танковського. 21-річний півзахисник замінив Коваленка. Після перерви малюнок гри не змінився: гірники надалі активно діяли на чужій половині поля. Що стосується гостей, то вони частіше почали зявлятися...Урядовий Кур'єр

«Дніпро» і «Сталь» в чемпіонаті України: чудове повернення Лучкевича і поразки в Києві

віддав м'яч Євгену Хачеріді. Захиснику киян було нескладно з кількох метрів переправити м'яч у ворота гостей. 1-0. Після забитого гола малюнок гри не змінився, але наступне взяття воріт вболівальники побачили вже в другому таймі. На 50-й хвилині Макаренко подвоїв перевагу:...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Франківський "Тепловик" завершив сезон розгромною поразкою одеситам

38 та 40, бездогано розіграли контратаки, внаслідок чого франківці до завершення першого тайму двічі починали з цетру поля. По перерві малюнок гри не змінився, господарі атакували, гості — конратакували. Як наслідок, воротареві «Тепловика» ще двічі довелось виймати м’яча із сітки...Галичина спортивная

- суперники, якими керує хороший тренер, теж мали шанси відзначитися в атаці. У "Ниви-В" сподобалася здатність змінювати по ходу матчу малюнок гри і напрямки атаки. Говорити про не зарахований гол складно: ми перебували далеко від епіцентру подій. Нашій команді всього...Ua-football

Александр СЕВИДОВ: «Без удачи выиграть у Шахтера невозможно»

наскільки сильно змінилась команда порівнюючи із зразком 2013 року? — Безумовно, багато чого змінилось. На мою думку, знінився й сам малюнок гри донеччан, не буду говорити чи в кращу, чи в гіршу сторону, він просто змінився. Мені здається, що як...Спорт.ua

Олександр Севідов: "Від "Карпат" завжди чекають сюрпризів"

вважаєте, наскільки сильно змінилась команда порівнюючи із зразком 2013 року?— Безумовно, багато чого змінилось. На мою думку, знінився й сам малюнок гри донеччан, не буду говорити чи в кращу, чи в гіршу сторону, він просто змінився. Мені здається, що як...Галичина спортивная

Карпаты разбили польскую Вислу

постійно загрожували воротам Міхала Мішкєвіча і на перерву пішли з перевагою в рахунку у два голи. У другій половині зустрічі малюнок гри змінився не особливо і гості записали собі до активу ще два забиті м’ячі. На старті тайму поляки трохи...Спорт.ua

Катар не можемо обіграти. Не було якоїсь ясної і зрозумілої гри, тому не вдалося добре зіграти. Немає ні зіграності, ні малюнку гри, зараз багато нових футболістів, основні травмовані, немає лідера і як такої команди. Все йде, будується, але поки що...ДеПо

Бенфіка вириває нічию в Порту на останніх секундах

з кутового, а Корона трохи було не вразив кут власних воріт. Тоді від голу Драконів врятувала штанга.Старт другого тайму за малюнком гри нічим не відрізнявся від першої половини зустрічі, а на 50-й хвилині Порт все-таки вдалося відкрити рахунок у матчі.Новини футболу

Видно малюнок гри, видно бажання хлопців. У нас були моменти, але ми їх не реалізували. Єдине, мені не сподобалися моменти по фолів у...Ua-football

Сталь мінімально здолала Волинь

Малакяну трохи не вистачило швидкості, щоб випередити Неділько і вибігти на порожні ворота. Потім кількома небезпечними навісами відзначилися господарі. За малюнком гри перших хвилин здавалося, що сьогодні буде відкритий і цікавий футбол, однак після стартової активності команди почали боротися за...Новини футболу

ЛЕ. Група J. Фіалки розгромили Слован, Карабах досяг важливої перемоги в Греції

відзначився Ілічіч, а під завісу першої половини зустрічі екс-форварда Дніпра Ніколі Калінічу вдалося використати помилку захисника і подвоїти перевагу своєї команди.Малюнок гри у другому таймі нітрохи не змінився — господарі повністю контролювали хід поєдинку, не дозволяючи Словану повернути інтригу в...Новини футболу

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами»

наші баскетболісти не встигали, програвали більшість підбирань. Суперники успішно пресингували і вже після першої чверті відправили кропивничан у нокдаун - 37:16.Малюнок гри не змінився і в решті чвертей. Високим швидкостям, індивідуальній майстерноті баскетболісти Золотого вєка могли протиставити самовіддачу, відмінні дії...Златопіль

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами» (ФОТО)

складі господарів Богдан Сосой, який на той момент набрав 13 очок. На велику перерву команди пішли за переваги гостей 71:57. Малюнок гри не змінився і в решті чвертей. Високим швидкостям, індивідуальній майстерноті баскетболісти Золотого вєка могли протиставити самовіддачу, відмінні дії...Гречка

ФК "Львів" Львів - "Скала" Моршин. Результати матчів юніорів

за метр від наших воріт, де, після певної штурханини, швидшими виявились саме господарі поля, 1-0, як наслідок. У другому таймі малюнок гри наших юнаків не змінився, хоча виникали напівмоменти, зокрема в Коваля та Котовенка, не погано виглядали постріли під-час виконання...Галичина спортивная