малюнок гри

Результат без малюнка гри.

Далі відеоогляд матчу "Алавес" - "Реал". Голи: Ману 40 - Даніель Себальос 10, Даніель Себальос 43 Ua-football

Шість команд вихованців клубної Академії "Урагану" беруть участь у футбольних змаганнях

(Львів) - 0:2Натомість, дещо старшим юнакам ще не вдалося розпочати першість з перемоги. Тим не менше, тренери відзначають покращення в малюнку гри. "З другим туром я бачу позитивну динаміку, помітно, що команда набирає обертів. Скажу більше - даний поєдинок показав,...Галичина спортивная

Зоря - Карпати 0:0.

Чергова зміна тренера ніяк не вплинула на малюнок гри львівян.Ua-football

Мелікян: Все було дуже погано

могли відходити від них, був мандраж. Досвідчені гравці такого не допускають. У нас є складнощі, засмучений більше не результатом, а малюнком гри. Це не те, що я хочу бачити, не те, що напрацьовуємо на тренуваннях. Це провальна, погана гра. "Олександрія"...Ua-football

цьому напрямку. - Посилювати склад, наприклад. Чи є резерви для підсилювання у нас? - Мені, наприклад, не до вподоби тактичний малюнок гри збірної. Мені не подобається у збірній кадрова політика. Щоб не заглиблюватися у дискусію, наведу найяскравіший приклад: чому не...Tribuna.com

МЕДВЕДЕНКО: «Виступ збірної України на Євробаскеті - це її стеля»

цьому напрямку. - Посилювати склад, наприклад. Чи є резерви для підсилювання у нас? - Мені, наприклад, не до вподоби тактичний малюнок гри збірної. Мені не подобається у збірній кадрова політика. Щоб не заглиблюватися у дискусію, наведу найяскравіший приклад: чому не...Спорт.ua

Коломоєць: Олімпік - хороша і збалансована команда, яка намагається грати в футбол

від матчу з "Олімпіком" в 8-му турі УПЛ "Олімпік" - хороша і збалансована команда, яка намагається грати в футбол. Видно малюнок гри. У них зараз є кілька проблемних позицій, тому що пішли люди, але думаю, від цього їх сила стала...Ua-football

Кобін похвалив "Карпати" перед їх грою з "Вересом"

"Я дивився кілька поєдинків за участю львівської команди. Львів'яни додають, починає з'являтися малюнок гри. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Василий КОБИН: «Западное дерби будет интересным»

що у команди починає щось виходити і вони грають у той футбол, який хоче бачити наставник. Львів’яни додають, починає з’являтися малюнок гри. Нам легко не буде у неділю. — У «Верес» ви прийшли вже по ходу сезону. Наскільки адаптувалися у...Галичина спортивная

Василь КОБІН: «Я на сто відсотків готовий до сезону»

що у команди починає щось виходити і вони грають у той футбол, який хоче бачити наставник. Львів’яни додають, починає з’являтися малюнок гри. Нам легко не буде у неділю. — У «Верес» ви прийшли вже по ходу сезону. Наскільки адаптувалися у...Спорт.ua

Коваленко: Бажаю Луческу перемог

ми стали ще на крок ближче до мети. Луческу? Зустрівся із ним, перекинувся кількома словами і все. Йому важко було змінити малюнок гри Туреччини за кілька днів, а я бажаю Луческу перемагати в наступних матчах", - сказав 21-річний талант.Цікавишся футболом? заходь...Футбол газета

Горяїнов: Моментами можна побачити хороший малюнок гри в збірній, але цілісності поки немає

Екс-голкіпер збірної України Олександр Горяїнов поділився думками щодо матчу команди Андрія Шевченка проти Туреччини. - Чого ти чекаєш від матчу збірних України і Туреччини? Ua-football

Квартет "левів" зіграв за збірну U-18 проти словаків у Празі

а й заволодіти ініціативою. Однак, у завершальній стадії українцям бракувало холоднокровності, а в деяких випадках — банального везіння.У другому таймі малюнок гри не змінився: «синьо-жовті» володіли ініціативою майже весь ігровий час, проте залишити «автограф» жодному із гравців української команди так...Галичина спортивная

Збірна U-18 з перемоги стартувала на турнірі Вацлава Єжика

й заволодіти ініціативою. Однак, у завершальній стадії українцям бракувало холоднокровності, а в деяких випадках - банального везіння. У другому таймі малюнок гри не змінився: «синьо-жовті» володіли ініціативою майже весь ігровий час, проте залишити «автограф» жодному із гравців української команди так...Спорт.ua

голу змарнував суперникам не воротар, а захисник Маяка Юрій Повстяний, який головою вибив мяч із порожніх воріт. У другому таймі малюнок гри не змінився. Зоря намагалася зрівняти рахунок, Маяк діяв переважно на контратаках. Кілька разів футболістів із Малого Кобелячка виручив...Тижневик «ЕХО

Жіноча збірна України U-16 стартувала з перемоги на чемпіонаті Європи

дозволили. У прямому сенсі слова. Господарок знову спіткала гольова посуха, а українки збільшили перевагу до 19 пунктів. У заключній чверті малюнок гри не змінився. Українки дещо розслабилися, але фактично зберегли очковий відрив. 58:40 у підсумку. У наступній грі на чемпіонаті...Спорт.ua

Валерій Легчанов: "Наше завдання - перемагати в кожному матчі"

ігрову практику. Залишається місяць до чемпіонату, тому зараз буде більше ігор – турнір у Хмельницькому, потім у Львові. Будемо відпрацьовувати малюнок гри як у квартетах, так і в цілому, пошук зв’язків, щоб скоріше адаптувались новачки до наших вимог. Адже скільки...Галичина спортивная

Чоловіча баскетбольна збірна України у спарингу розгромила Румунію

10-хвилинки ознаменувався ривком "жовто-блакитних" 9:0, а далі наші співвітчизники до завершення половини гри громили румунів – 49:27. Після 15-хвилинної перерви малюнок гри не змінився, як підсумок - закономірна перемога команди Мурзіна з рахунком 91:57. Найрезультативніші у складі України: Пустозвонов –...Unn.com.ua

Микола Матвієнко: "Було дуже незвично грати проти "Карпат"

поробиш. Радий, що моїй команді вдалося перемогти. Після зміни тренера і більшої частини гравців, Карпати тільки почали перебудовуватися під новий малюнок гри, так що це тільки початок. Сподіваюся, в найближчому майбутньому у них почне все виходити і команда стане демонструвати...Галичина спортивная

Шахтар - Динамо 0:1. Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

гру. Виявляється, з будь-якою командою можна грати і добиватися результату, якщо грати організовано, дисципліновано. - Які зміни ви зробили у малюнку гри "Динамо"? - Не дали розбігтися суперникові, коли наша атака переривалася. Дисципліновано грали і крайні захисники, і опорні півзахистники,...Ua-football