малюнок гри

Амбросий ЧАЧУА: «Дулуб делает акцент на качестве передач»

вгору. Хоче, щоб за цей період ми краще розуміли один одного та звикли до кожного з гравців, аби склався той малюнок гри, який нам потрібен. — До команди приєднався Артем Філімонов, можна сказати, конкурент, адже він грає на позиції, куди...Спорт.ua

Чачуа: Дулуб вимагає, щоб ми намагались грати низом

вгору. Хоче, щоб за цей період ми краще розуміли один одного та звикли до кожного з гравців, аби склався той малюнок гри, який нам потрібен. - До команди приєднався Артем Філімонов, можна сказати, конкурент, адже він грає на позиції, куди...Ua-football

Иван ГЕЦКО: «Чтобы выйти на ЧМ-2018, нужно обыгрывать Хорватию»

призначення Андрія Шевченка на пост головного тренера і не вірив у його можливості. Минули чотири тури, і я змінив думку. Малюнок гри поліпшився, ми почали більше володіти м’ячем, більше дорожити ним. Я вважаю, що збірна має вийти на чемпіонат світу.Спорт.ua

Гецко: Вважаю, що збірна повинна вийти на чемпіонат світу

ніж скептично сприйняв призначення Андрія Шевченка на посаду головного тренера і не вірив в його можливості. Але я змінив думку. Малюнок гри покращився, ми почали довше володіти м'ячем, більше дорожити ним. Вважаю, що збірна повинна вийти на чемпіонат світу. Команди...Ua-football

Частина перша

уборах, карпатівці грали колись... Будь-яку футбольну команду можна впізнати за двома ознаками: стилем її гри і футбольною формою. І якщо малюнок гри — річ номінальна, то футболки можна вважати справжнім обличчям клубу. Так вже сталося, що «Карпати» з дня свого...Галичина спортивная

Владимир ХОЛОПОВ: «Перед ЧЕ у сборной Украины будет 8 спаррингов»

Для вас важливі перемоги у товариських матчах? - Для мене, як для тренера, набагато більш важливо, щоб у нас склався малюнок гри, щоб кожний з гравців розумів чітко своє завдання на паркеті, щоб ми могли поставити гарний захист, щоб у...Спорт.ua

Про-"шахтарівський" експерт: "Динамо" не має нікого, крім Ярмоленка

він вважає, що всі очки "біло-сині" набирали виключно за рахунок індивідуальних дій Андрія Ярмоленка.Грачов підкреслив, що "Динамо" не має свого "малюнку гри", а знаходиться так високо виключно завдяки відсутності сильних конкурентів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярмоленко отримав сумні новини щодо свого трансферуСайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic

У Чернівцях завершився IХ етап Кубка з більярду

матчі з Маскуловим 4:1. І тільки під кінець п'ятої години Олег Орлянський переміг Олександра Новикова. Дві протилежні за складом і малюнком гри фіналу очікували вболівальників. Фіналісти вразили захопливою, напруженою грою, та високим технічним виконанням. Відзначимо, що обидва фінали завершилися в...Погляд

U-21: Динамо и Шахтер сыграли вничью

перспективної позиції пробив у стінку, а з дальніми ударами Лук’янчука, Михайличенка та Мякушка без особливих труднощів упорався воротар. Після перерви малюнок гри загалом не змінився. Знову ж таки суперники створили мінімум моментів на двох — динамівці подовгу розігрували свої комбінації,...Спорт.ua

осінньої частини сезону, особливо після кубкового бою зі "Сталлю", в якому ми втратили не тільки декількох основних виконавців, а й малюнок гри... Тому повного задоволення від лідерства в чемпіонаті у нас немає. Хотілося б посилити кожну лінію, адже команді потрібна...Ua-football

Аллі: Важливо, що ми здобули потрібний результат

щодо перемоги над ЦСКА в останньому матчі групової стадії Ліги Чемпіонів. "Важливо, що ми здобули потрібний результат. Суперник забив, хоча малюнок гри складався на нашу користь, але хлопці продемонстрували характер. Ми продовжили грати і не стали форсувати події, тому що...Ua-football

Руслан Мостовий: ФК "Рух" може грати у Прем

залучати молодь, адже зараз вона кваліфікована і переважно має за плечима хорошу школу. - Вам імпонує гра «Руху»? - Малюнок гри подобається, я дещо змінив би в тактичному плані. Хоча сам і захисник, проте прихильник атакувального футболу. Якщо забиваєш...Галичина спортивная

Анонс: "Олімпік" Донецьк - "Карпати" Львів

львівські оборонці повинні «тримати» цього гравця на оці. Після тренерських перестановок львівський клуб переживає своєрідне відродження. У команди появився якісний малюнок гри, а футболісти почали швидше рухатись і думати над організацією атак та оборони. Так, ще не все вдається, але...Галичина спортивная

Учасник Ліги Європи відмовляє “Карпати“ продавати молодь в Європу

"Малюнок гри змінився в кращу сторону, видно, що команда росте. Хоча, це особисто моя думка, а Sportgid

До кінця?! "Карпати" Львів – "Зоря" Луганськ – 2:2

який вийшов на заміну багато трудився, але нічим особливим не запам’ятався. Однак саме із 39-ї хвилини «Карпати» кардинально змінили свій малюнок гри. Зробили ставку на збереження позитивного рахунку і «осіли» на своїй половині поля. Шукав щастя і Вернидуб, який на...Галичина спортивная

В ужгородському СК Юність відбувся перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Голос Карпат

мяч у дальній кут. На другу половину матчу Паулу Фонсека випустив наступного дебютанта Танковського. 21-річний півзахисник замінив Коваленка. Після перерви малюнок гри не змінився: гірники надалі активно діяли на чужій половині поля. Що стосується гостей, то вони частіше почали зявлятися...Урядовий Кур'єр

«Дніпро» і «Сталь» в чемпіонаті України: чудове повернення Лучкевича і поразки в Києві

віддав м'яч Євгену Хачеріді. Захиснику киян було нескладно з кількох метрів переправити м'яч у ворота гостей. 1-0. Після забитого гола малюнок гри не змінився, але наступне взяття воріт вболівальники побачили вже в другому таймі. На 50-й хвилині Макаренко подвоїв перевагу:...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Франківський "Тепловик" завершив сезон розгромною поразкою одеситам

38 та 40, бездогано розіграли контратаки, внаслідок чого франківці до завершення першого тайму двічі починали з цетру поля. По перерві малюнок гри не змінився, господарі атакували, гості — конратакували. Як наслідок, воротареві «Тепловика» ще двічі довелось виймати м’яча із сітки...Галичина спортивная