малюнок гри

Евтушенко: Результат матча между сборными Швеции и Южной Кореи закономерен

більше моментів і в підсумку перемогли. Скандинави в першу чергу відштовхувалися від того, щоб якісно зіграти в обороні. В цілому малюнок гри у Швеції був теж досить переконливим для старту чемпіонату. У збірної Швеції зараз немає яскравої гри в атаці,...Ua-football

Марія-Амель Талеб відновила рівновагу в матчі - 1:1. Після перерви наставники обох команд провели велику кількість замін, яка дещо змінила малюнок гри, та все ж жага до перемоги зберігалася. Можливо, по такій грі саме нічийний результат був би закономірним, та...Жіночий футбол України

Збірна Німеччини програла команді Мексики в стартовому матчі групи F на ЧС-2018

отримав м'яч на лівому куті штрафного майданчика, трохи змістився в центр і відправив снаряд у ближній кут воріт Нойєра. Надалі малюнок гри особливо не змінився, Мексика продовжувала грати другим номером. В обох команд ще виникали нагоди, однак більше рахунок на...Главком

Андрій ЛУНІН: «Марокканці не просто так потрапили на чемпіонат світу»

У цієї команди є малюнок гри, суперник був добре готовий фізично. Коли приїжджаєш до збірної, відкривається друге дихання".Ua-football

Рябоконь: Велику роль в матчі з Зіркою зіграла погода

підвів підсумок матчу з "Зіркою". "Кубкова дуель. Велику роль зіграла погода - видався незвично жаркий день. У другому таймі змінився малюнок гри, було багато довгих передач в нашу штрафну, більше 50% яких виграв Петров. У нас були теж свої шанси...Ua-football

Мілевський: Хотів би тренувати "Динамо"

продемонстрував, що цьому "Динамо" важко грати проти цього "Шахтаря". Різниця в класі між командами дуже відчувається – і в загальному малюнку гри, і в окремих моментах. Гравці, зібрані в "Шахтарі", зараз просто сильніші за гравців "Динамо".Так, у "біло-синіх" прекрасна молодь,...Футбол газета

зробило дуже правильно, підтримуючи головного тренера. Міхельсон – як Бретт Браун для «Філадельфії». Протягом 4,5 років він налагоджував колектив, вибудовував малюнок гри й підбирав правильних гравців. Це саме він робив і в першій половині уже минулого сезону. Керівництво повірило в...Вичерпно

Сачко: Докладемо максимум зусиль, щоб вирішити поставлені завдання

але у нас це не вийшло. Якби повернути все назад, то я б не став нічого змінювати в стилі і малюнку гри. Одна помилка призвела до того, що ми пропустили. Вітаю Динамо з перемогою. Не вистачило нам майстерності в завершальній...Ua-football

ФАСК. Футзал. Вища ліга 16/17 (жінки). Битва лідерів

воротаря НПУ ім. Драгоманова. На перерви дівчата пішли за рахунку 0:0.На початку другої половини зустрічі майже нічого не змінилося у малюнку гри. Господарі володіли ініціативою, створювали моменти, та дуже майстерно відігравали у захисті дівчата з Драгоманова. Відмітимо і гру голкіпера...Официальный сайт женского футзального клуба "Беличанка"

Євроліга. Жальгіріс в черговий раз взяв верх

провела зустріч, нарощуючи перевагу від чверті до чверті. До великої перерви Жальгіріс відірвався від суперників на 14 очок. Після паузи малюнок гри не змінився. Підопічні Ясікявічус продовжили контролювати хід матчу, проте в четверта чверть вийшла провальною. Але не дивлячись на...Ua-football

котив мяч до порожніх воріт, але в останній момент круглого виніс з лінії гравець Старсу Михайло Деревянов. У другому таймі малюнок гри не змінився. Більше атакував Маяк, футболісти Старсу відповідали контратаками. У одній з них Данило Панасенко потужно пробивав із...Тижневик «ЕХО

Євроліга. Жальгіріс розгромив Олімпіакос

провела зустріч, нарощуючи перевагу від чверті до чверті. До великої перерви Жальгіріс відірвався від суперників на 11 очок. Після паузи малюнок гри не змінився. Підопічні Ясікявічус продовжили контролювати хід матчу і оформили розгромну перемогу з рахунком 80:60. Євроліга. Плей-офф. Третій...Ua-football

Перший матч фінальної серії зіграють сьогодні в Дніпрі. 1NEWS

Южненський "Хімік" з перемоги почав боротьбу за "бронзу" Суперліги

у нападі як результат на останню перерву команди пішли за +13 для южненців. В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося 71:60. Додамо також, наступна гра серії між...Unn.com.ua

– як результат – на останню перерву команди пішли за +13 для южненців. В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося. Тож після першого матчу "бронзової серії" лідерство...24 канал

Хімік переміг Миклолаїв у першому матчі бронзової серії Суперліги

— як результат — на останню перерву команди пішли за +13 для южненців. В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося. Тож після першого матчу «бронзової серії» лідерство...Спорт.ua

Іванов: Реалізація у Металіста 1925 черговий раз кульгала

у нас в черговий раз кульгала. І ось в переддень складних матчів з "Дніпром" і "Енергією" цей факт мене турбує. Малюнок гри мені, можу сказати, сподобався, а от реалізація, повторюся, на жаль, ні. - Продовжуючи тему реалізації питання таке: сьогодні...Ua-football

Тренер Шахтера: Приятно превзойти Динамо третий раз за сезон

за сезон, але всі зустрічі відбуваються дуже непросто. Перша половина у нас не вийшла з-за великої кількості неточних передач, і малюнка гри не було. Хоча в тому, що стосується оборонних дій, наша команда за два тайми нічого не дозволила створити...Ua-football

Експерт: Перемога "Шахтаря" над "Динамо" практично гарантує їм чемпіонство

захисті. Думаю, буде результативна гра, причому голи будуть залітати в обоє воріт. Шкода, що "Динамо" має кадрові проблеми. Сподіваюся, на малюнку гри це не позначиться.", - сказав Яворський.Нагадаємо, "Шахтар" і "Динамо" зіграють 14 квітня в Харкові в рамках 27 туру.Ці...Football-ukraine.com

Яворський: Шахтар фаворит, але хочу вірити, що Динамо покаже зуби

захисті. Думаю, буде результативна гра, причому голи будуть залітати в обоє воріт. Шкода, що "Динамо" має кадрові проблеми. Сподіваюся, на малюнку гри це не позначиться. - Судячи з ваших слів, перемогу "Динамо" варто розцінювати як несподіванку? - Так, ви праві.Ua-football