малюнок гри

Валерій Легчанов підсумував першу частину сезону для "Енергії"

Десь ми недобрали очки. Вважаю, що у нас був провальний матч у Хмельницькому і в Херсоні я не побачив того малюнку гри, який би хотілося. У грі з «Титаном» очки втратили по грі, хоча внічию точно могли зіграти. В цілому,...Галичина спортивная

Тренер "молодіжки" пояснив запрошення гравців національної збірної

лідерським якостям. До них починають тягнутися менш досвідчені ровесники, що підвищує якість тренувального процесу, а разом з ним - змінює малюнок гри. При цьому ми намагаємося дивитися на речі об'єктивно. Той же Саша Зінченко, по суті, не має ігрової практики. У...Sportanalytic

Збірна Італії вперше з 1958 року не зіграє на ЧС з футболу

не доходила. Неприємний для гостей момент трапився на 19-й хвилині, коли травму отримав автор єдиного гола в протистоянні Юханссон. Однак малюнок гри після вимушеної заміни у шведів не змінився. Вони продовжували діяти другим номером, зберігаючи при цьому дисципліну. Однак з...Ваші новини

Тарас ШПИЧКА: «Причина того, що не зіграли краще - різниця у віці»

з результатів, важко сказати, що наша гра була змістовною. Тим не менш, я бачу, що у команди потроху з’являвся той малюнок гри, який я хотів би бачити. Тому, будемо це вдосконалювати. - Що стало причиною поразки нашої команди у стартовому...Спорт.ua

«Черкаські Мавпи» здобули впевнену перемогу над командою із Запоріжжя

та захищатися більш вдало. Як результат до кінця чверті команди демонстрували захисний баскетбол – 15:7 для «мавп». В другому періоді малюнок гри дещо змінився: обидва колективи стали грати дещо розкутіше, можна сказати на зустрічних курсах. Через «відкритий» стиль баскетболу команди...Нова доба

Будівельник переміг Черкаські Мавпи

чверті встановив черкасець Володимир Конєв, який забив свої штрафні за 30 секунд до сирени. 43:37 для Києва. В другій половині малюнок гри кардинально не змінився: «Будівельник» був попереду, а «мавпи» грали у ролі наздоганяючих. В одному з моментів у третій...Спорт.ua

Директор ХВУФК Валентин Сух поділився з херсонцями баченням розвитку спорту

великим футболом, то можна сказати, що саме це може стати фундаментом для збірної великого футболу, яка сповідує технічний і комбінаційний малюнок гри.До того ж не мало важлива фінансова складова цього питання. Футзал не вимагає великих вкладень, а результат може себе...Любимый Херсон

це зовсім інша команда. Команда, яка має досвід Екстра-ліги і розуміння що і як потрібно робити. В них з'являється характер, малюнок гри, ростуть самі гравці. Якщо дивитися на їх ігри в цьому сезоні, то не все так просто дається супернику.Спортивний Житомир

"Енергія" - "Титан-Зоря": післямова

я задоволений, особливо другим таймом. У першому таймі нам не все вдалось, але десь з хвилини десятої вже окреслювався той малюнок гри, який ми хочемо бачити. Команда напрацювала далеко не на один гол, тому мені жаль гравців. Адже роботи виконано...Галичина спортивная

Завершився чемпіонат Шепетівки з футболу 8х8

для Шанхаю, вони не зуміли зібрати повністю бойовий склад, тому були змушені грати більше від захисту, сподіваючись на швидку контратаку. Малюнок гри виглядав наступним чином: ПЧ-18 атакує великими силами, Шанхай всією командою захищається. Більше тайму Шанхаю вдавалося стримувати суперника, але...Сайт міста Шепетівка

Як діаспора виступ збірної України оцінила

Я бачу, що команда грає нарешті в інший футбол, і це дивно, що за такий короткий час так відчутно помінявся малюнок гри. Вона поки недосконала, однак це не примітивні дії, в цьому є система. В останній вирішальній грі ми поступилися...Спорт.ua

Куман: Мы заслужили выиграть

гри показав, що, можливо, ми заслужили добути ще два очка. У футболі часто буває так, що набираєш одне очко, але малюнок гри не відповідає підсумковому результату. Але нічию ми точно заслужили", - цитує голландського наставника BBC.Ua-football

Лунін: Приємніше вигравати, показуючи гарну і гідну гру

Воротар "Зорі" Андрій Лунін підвів підсумки мінімальній перемозі над "Сталлю" (1:0). "Малюнка гри у нас, як такого, не було. Але результатом я задоволений. Ми здобули перемогу в дуже важкій грі. Три очки були...Ua-football

Бабич: Нічия з Вересом - дорожче за перемогу

дорожче за перемогу. Для мене дуже важливо, що у команди є характер. Команда прогресує, хлопці перебудовуються. Думаю, фахівці бачать, що малюнок гри змінюється і хлопцям, що не менш важливо, самим подобається так грати. Потрібен час. Сьогоднішній матч показав, що ми...Ua-football

Нагорняк: Навіть якщо Шахтар вийде резервом, то буде все одно грати першим номером

Малюнок гри буде складатися з переваги Шахтаря і контратак Ворскли. Зараз особливої??різниці між першим або другим складом Шахтаря немає. Ua-football

У Кропивницькому між собою зіграли «Зірка» та «Зірка» U-21

так само, як і перша, з голу на третій хвилині. Цього разу Сергій Петров замкнув флангову подачу 4:0. Загалом же малюнок гри у другому таймі був практично таким самим, як і до перерви. Перша команда частіше атакувала, U-21 розраховувала на...Fotoinform

Хімік переміг у першому матчі проти Істанбулу на виїзді

речі, реалізовано було лише половину. У третій чверті у складі турецького клубу активізувався Томпсон, який в зв'язку з відсутністю чіткого малюнка гри у «Істанбулу» на чужій половині майданчику, став більше брати гру на себе. І саме багато в чому завдяки...Спорт.ua

"Продексім" - "Енергія" 3:1: у напруженому матчі більше пощастило "мельникам"

Після втрати м’яча енергетиками у середині поля бразилець з грузинським паспортом Роніньо реалізував вихід один на один. У другому таймі малюнок гри команд не змінився. Суперники обмінювались доволі небезпечними ударами. А на 26 хвилині розіграш стандарту завершився другим голом «мельників»...Галичина спортивная

Сізіхін: Хлопці почали винаходити велосипед

були розбалансовані в плані складу на гру. Травмувалися наші лідери, наші досвідчені футболісти. Пропускав матч Дмитро Скоблов. Я припускав, що малюнок гри буде саме таким. Ми цілий тиждень твердили й твердили гравцям про те, що нам потрібна надійна гра у...Ua-football

Будівельник здобув перемогу в стартовому турі

проявлятися головна проблема: відсутність другого центрового. Як наслідок будівельники почали продавлювати черкасців та йти у відрив. В другій чверті загальний малюнок гри не змінився: кияни продовжили домінувати на паркеті, а в Черкас до проблем з центровими додався ще й жахливий...Спорт.ua