малинськ

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 14-го туру

"Агробізнес" відкрив рахунок уже на другій хвилині зусиллями Темнюка. Найбільше вболівальників відвідало матч у Теребовлі - приблизно 800 глядачів. Галичина спортивная

"Оскар" перемагає ФК "Малинськ"

Підопічні Ігоря Клебана у першому домашньому поєдинку 2017-го року переграли ФК "Малинськ" із Рівненської області та продовжують боротьбу за перше місце у чемпіонаті України серед аматорів. Галичина спортивная

Так трапилося, що певний час третю міську школу вважали найстарішим навчальним закладом у місті. Навіть визначався рік заснування школи - 1862-й. Покоління ZET

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 13-го туру

За аналогією матчу у Волочиську, долю поєдинку у Петропавлівській Борщагівці вирішили два голи у першому таймі. Віталій Брикса забив на 82-ій хвилині. Галичина спортивная

Теребовлянська "Нива" і "Чортків" програли в аматорській лізі

Матчі 13-го туру аматорського чемпіонату України у групі 1 відбулися 15 квітня. Господарі поля у другому таймі забили у ворота чортківців три голи. Галичина спортивная

У 13-му турі чемпіонату України серед аматорів "Чортків-Педуніверситет" зіграє у Малинську, проти однойменної команди. Спорт Тернопільщини

Головний тренер "НИВИ" Назар Козак дав коментар про переможну гру проти ФК "Малинськ". Спорт Тернопільщини

9-го квітня відбувся матч 12-го туру Чемпіонату України серед аматорів, в якому теребовлянська "Нива" на своєму полі обіграла ФК "Малинськ" 3:1 Спорт Тернопільщини

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 13-го туру

"Агробізнес" - "Нива" Теребовля (матч першого кола 5:0) "Малинськ" - "Чортків-Педуніверситет" (матч першого кола 1:3) Галичина спортивная

9-го квітня відбувся матч 12-го туру Чемпіонату України серед аматорів. В Теребовлі на стадіоні "Колос" зустрічались місцева "Нива" та ФК "Малинськ" Спорт Тернопільщини

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 12-го туру

Найбільше вболівальників відвідало матч у Теребовлі - приблизно 2000 глядачів. 15.04 "Агробізнес" - "Нива" Теребовля Галичина спортивная

Назар Козак: "Сьогодні сподобалася самовіддача команди"

Це перша офіційна гра, перші матчі завжди даються важко. Дякую хлопцям і вболівальникам яких сьогодні зібрався повний стадіон" Галичина спортивная

"Оскар" на виїзді перемагає екс-чемпіона України

Підгірський "Оскар" вдало розпочав друге коло Чемпіонату України серед аматорів. Голом у складі підгірців в середині другого тайму відзначився Василь Блащук. Гру 13 туру Нива (Тернопіль) - Оскар перенесено на травень. Галичина спортивная

"Нива" упускає перемогу у Чорткові

11 квітня у матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді зіграв внічию 2:2 з ФК "Чортків-Педуніверситет". "Чортків-Педуніверситет" - "Нива" Тернопіль 2:2 Галичина спортивная

У Теребовлі зустрічатимуться сусіди у турнірній таблиці. Спорт Тернопільщини

"Нива" планує повернутися в другу лігу

22 тур, 17 червня: "Нива" (Тернопіль) - "Нива" (Теребовля), "Оскар" - ФК "Чортків". Галичина спортивная

Вихованець "Карпат" гратиме за теребовлянську "Ниву"

Перед стартом чемпіонату команда підсилилась вихованцем львівських «Карпат». Зіграв 24 матчі та забив 1 гол. Галичина спортивная

У Малинську міську раду звернулась мама хворої дитини. Жінка мала великі сподівання, що міська влада допоможе їй. Покоління ZET