майстер спорту

і на сьогодні є однією з найстарших кафедр в університеті. Тут  працюють досвідчені викладачі, серед яких є професор, кандидати наук, доценти, майстри спорту, які підготували не одне покоління висококласних спортсменів, що мають змогу  обіймати понад 30 посад, а також відкривати власні приватні...Navchas

2000 року народження. Турнір зібрав близько 50 учасників і проводився в усіх розрядах. До складу нашої команди увійшли кандидати в майстри спорту України Яна Заїка, Дмитро Лебідь, Вячеслав Коваленко та Богдан Заїка. Блискучий виступ наших спортсменів знову підтвердив їх майстерність...Тижневик «ЕХО

Юному буковинському боксеру присвоїли звання "майстер спорту України"

Відомому буковинському боксерові Вадиму Климу присвоїли звання майстер спорту України. Вадим Клим вихованець вижницького тренера Миколи Гакмана.0372.ua

Помер перший український чемпіон світу з боротьби, уродженець Кропивницького (ФОТО)

греко-римською боротьбою почав в 1945 році в Києві у відомого борця та тренера Арама Васильовича Ялтиряна. У 1952 р. став майстром спорту СРСР, в 1955 р. заслуженим майстром спорту СРСР. Закінчив Київський інститут фізичної культури. Виступав у ваговій категорії 67...Гречка

Конференцію, присвячену 70-річчю кафедри фізичного виховання УжНУ, урочисто відкрили в Ужгороді

голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Михайло Молнар, перший віце-президент федерації боксу Закарпатської області Михайло Данило, завідувач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України, доцент Іван Маріонда.Заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай подякував усім викладачам кафедри фізичного виховання за щоденну роботу...Zaholovok

У Кропивницькому пройде професіональний турнір з панкратіону імені загиблого учасника АТО

Всеукраїнський професіональний турнір з панкратіону відбудеться у Кропивницькому 5 травня. Змагання присвячуватимуться Максиму Бендерову майстру спорту України з панкратіону, чемпіону України, бійцю третього окремого полку спеціального призначення, який загинув в АТО у 2014-му році.Гречка

Назарько і Олег Ісаєнко срібних і бронзових. Усі юніори, які зайняли перше-третє місця, а юнаки перше-друге, отримали звання кандидатів у майстри спорту. Зі слів тренера, із учасників можна виділити представників Рівного. Команда отримала нових наставників і суттєво оновилась. Спортсмени досить...Тижневик «ЕХО

Крім того, такий результат дозволив гравцям виконати норматив майстра спорту України.НОВА Тернопільська газета

Вчора відбулось пленарне засідання 42 сесії Добропільської міської ради

Древаля відбулось пленарне засідання 42 сесії Добропільської міської ради. Перед початком засідання секретар ради привітав з черговою перемогою Максима Пилипця майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної України з боксу, неодноразового переможця міжнародних турнірів та чемпіонатів України, призера чемпіонату...Сайт города Доброполье

Учень столичної школи № 9 здобув "бронзу" на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup 2018»

Також у березні на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який проходив у місті Кропивницький, Стасіс виборов бронзову нагороду в класі майстрів спорту. Щиро вітаємо Стасіса!!! Бажаємо нових звершень та перемог!!! За інформацією школи № 9 м.Києва...ПедПресса

За що голосували депутати Добропілля на черговій сесії міської ради?

ДРЕВАЛЯ відбулось пленарне засідання 42 сесії Добропільської міської ради. Перед початком засідання секретар ради привітав з черговою перемогою Максима ПИЛИПЦЯ майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної України з боксу, неодноразового переможця міжнародних турнірів та чемпіонатів України, призера чемпіонату...Сайт города Доброполье

Збаражчанин Влад Хариш гідно показав себе серед близько двохсот спортсменів на традиційному міжнародному турнірі з вільної боротьби пам'яті майстра спорту міжнародного класу...Спорт Тернопільщини

З нагоди відкриття чемпіонату було презентовано новий логотип Львівської обласної федерації стрілецького спорту, розроблений дизайнером федерації - мсмк Тарасом Андрушко. lviv.tv

На цих змаганнях студент факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Жан Гаспарянц здобув І місце та виконав норматив майстра спорту з міжнародного класу з боксу. Прес-центр...Херсон Daily

ОРА) виборов золото на дистанціїї 100 метрів на спині та вперше виконав норматив ІІ спортивного розряду. Софія Хилимендик (SВ-4, ОРА), Майстер спорту України, виборола дві золоті нагороди на дистанціях 50,100 метрів брасом. Єлизавета Сухенко (вади зору) стала чемпіонкою на дистанціїї...Кременчугский Телеграф

Команда Житомирської області здобула перемогу на чемпіонаті України з армспорту серед людей з інвалідністю

Житомирської області виборола І місце та стала чемпіоном України. У складі збірної команди виступав і студент Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Дмитро Луцишин. В особистій першості у ваговій категорії 60 кг на ліву руку Дмитро здобув третє місце, а...Новини Житомира

Представник Житомирщини завоював 2 медалі на Чемпіонаті України з плавання в ластах

України серед дитячої групи («Е») з плавання в ластах. Житомирщину на них представляв спортсмен Малинського Спортивного клубу «Оазис», кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко, який виступав серед юнаків старшої вікової групи («В»). На його рахунку дві медалі: золота - в...Новини Житомира

До речі, Віталій вже в третє здобув титул чемпіона Европи та вперше серед дорослих і виконав норматив Майстер спорту України міжнародного класу.Westnews

Бердичівський легкоатлет Віктор Лонський отримав звання майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики.Спортивний Житомир