майстер спорту

з великих суперважковиків не рівняюся. Прагну боксувати у власній манері, каже суперважковик. Одразу чотири тренери 19-річний Іван Юренко кандидат у майстри спорту України, вихованець Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Тренується під керівництвом одразу чотирьох тренерів: Віктора Січкарука, Сергія Глущенка, Олександра...Винницкий Бизнес Портал

Свідоцтво майстра спорту вручив нашому спортсмену мер міста Андрій Білоусов.Днепродзержинский спорт

Наші спортсмени одержали перемоги над 9 командами та програли 2 зустрічі. Побажаємо успіхів нашим хлопцям та перемог, щоб вийти у вищу лігу командного чемпіонату України. Кременчугский Телеграф

У Черкасах відбувся Кубок з веслування пам

Відкритий Кубок міста Черкас з веслування на байдарках і каное пам’яті майстра спорту СРСР з веслування на каное, дворазового чемпіона СРСР з марафону (104 км), переможця Спартакіади народів СРСР П. П. Буркаського приймала...Нова доба

У Трускавці завершився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з боксу

і Світу, президент федерації боксу м. Івано-Франківська Сервін Сулейманов; чемпіон України з боксу, віце-президент федерації боксу Харківської області Юрій Борох; майстер спорту з боксу, директор КДЮСШ м. Кіцмань (Чернівецька обл.) Василь Смаглій та ін. Призерами юнацького турніру виявилися восьмеро вихованців...Галичина спортивная

Спортсменка з Прикарпаття здобула срібло Чемпіонату Європи з важкої атлетики

медаль у ривку з результатом 92 кілограми. А бронзову медаль здобула у поштовсі — 110 кілограмів. У підсумку, Вероніка Івасюк, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця збірної команди України, посіла друге місце Чемпіонату у ваговій категорії до 58...Галичина спортивная

Триразовий учасник Богатирських розваг Олег Янович приїхав з села Рибалки Козельщинського району. Минулорічний переможець змагань бутенківець Василь Ткаченко кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу.Тижневик «ЕХО

Пятирічний Діма Михайленко - переможець змагань свого тезки

№8 Ялинка вийшли на старти змагань з метання тенісного мячика на дальність з місця на призи учасника ХХХІ Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу Дмитра Косинського, ініціатором та організатором яких є Малинський міський центр фізичного здоровя населення Спорт для...ІнфоМалин

При цьому виконав норматив майстра спорту України. З поїздками на чемпіонати Марату допомагають спортуправління ОДА і КДЮСШ «Спартак».Моя Вінниця

ЧернівціСпорт. У Чернівцях провели чемпіонат області з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь 80 учасниць. У командних вправах за програмою майстра спорту кращими стали представниці ЧОДЮСШ, а за програмою кандидата у майстри спорту – ДЮСШ №1. 2005-2006 р.н.: 1.Марія Ряба...Буковинська правда

?15-річний українець став другим наймолодшим гросмейстером світу

У дев'ять років виконав норму кандидата в майстри спорту. У 13 років - став міжнародним майстром.Єдність

Рецидивіст, що звільнився за "законом Савченко", підрізав майстра спорту з пауерліфтингу

На спортсмена двоє грабіжників напали при виході з магазину, однак отримали відсіч. Ta4ki.net

15-річний український шахіст став гросмейстером

Хлопець також має титул чемпіона України до 8 і 14 років. "У 9 років він виконав норму кандидата в майстри спорту. Еспресо TV

у поштовсі - 110 кілограмів. Про це «Галці» повідомили в обласному відділенні Школи вищої спортивної майстерності. У підсумку, Вероніка Івасюк, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця збірної команди України, посіла друге місце Чемпіонату у ваговій категорії до 58...Телерадіокомпанія РАІ

Відбувся відкритий турнір з нормою кандидата в майстри спорту, який приходив з 9 по 16 жовтня в приміщенні МДЮСШ №6.Моя Вінниця

Про успішний розвиток велоспорту у селі Мошорине Знам

приїхали, хто бажав. Загалом же змагання зібрали близько ста учасників. - Рівень спортсменів був високий? – Так. Участь брали 5 майстрів спорту України. Олександр Шевченко та Віра Борисюк з нашого села. Костянтин Дахновський, Олена Гуцан та Ігор Крот з Кропивницького.Дзеркало Кіровоградщини

Серед цьогорічних учасників 4 майстра спорту міжнародного класу з боксу, 43 майстра спорту України, 74 кандидатів у майстри спорту України, решта першорозрядники.Гречка

На призи Дмитра Косинського

Майстер спорту України міжнародного класу. Чемпіон Європи, Чемпіон України, переможець Кубку України. ІнфоМалин