мадридський

У першому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії мадридський "Атлетіко" без проблем переміг "Ейбар" "Атлетіко" - "Ейбар" - 3:0 Голи: Грізманн, 28, Корреа, 60, Гамейро, 68...ДеПо

"Сельта" налякала "Шахтар" перемогою над "Реалом"

В першому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії мадридський "Реал" сенсаційно поступився "Сельті" "Реал" - "Сельта" - 1:2 Голи: Марсело, 69 - Аспас, 64, Джонні, 70...ДеПо

Зозуля має шанс зіграти проти "Атлетіко"

Український нападник "Бетіса" Роман Зозуля потрапив до заявки на матч чемпіонату Іспанії проти мадридського "Атлетіко" Сектор з посиланням на твітер "Бетіса".ДеПо

ТакеЗапись Мадридський зоопарк уперше показав загалу нове панденя впервые появилась Видео новости Украины и Мира.Выбор 2014

За якого гравця 2016 року, версія ФІФА, проголосував Шевченко

Раніше володарем призу "The Best" кращому гравцеві світу за версією ФІФА вчора був оголошений форвард мадридського "Реала" і збірної Португалії Кріштіану Роналду.UkrMedia

Футболіст мадридського "Реала" з'явився в компанії красивої дівчини на церемонії ФІФА.UkrMedia

Ейбар - Атлетіко 0:2.

Мадридський "Атлетіко" в матчі 17-го туру іспанської Прімери обіграв з рахунком 2:0 "Ейбар". У складі "Матрацників" у другому таймі зустрічі забитими м'ячами відзначилися Сауль Ньїгес і Антуан Грізманн. Прімера. 17-й тур "Ейбар" - "Атлетіко" 0:2 Голи: Сауль 54, Грізманн 74...Ua-football

В матчі 17 туру іспанської Прімери мадридський "Атлетіко" переміг "Ейбар" Про це повідомляє Depo. Голи: Сауль, 54, Грізманн, 74...ДеПо

"Реал" знищив команду Кравця в чемпіонаті Іспанії

Мадридський "Реал" здобув упевнену перемогу у матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії. УНИАН (ИА)

В матчі 17 туру Прімери мадридський "Реал" легко переміг "Гранаду" Сектор. Зазначимо, що у складі "Гранади" весь матч провів українець Артем Кравець. Втім, відзначитися забитим м'ячем...ДеПо

Форвард "Гранади" Артем Кравець зіграє з перших хвилин на "Сантьяго Бернабеу" проти мадридського "Реалу" Сектор. Матч "Реал" - "Гранада" розпочнеться о 14:00 за київським часом.ДеПо

Кріштіану Роналду стало погано під час тренування мадридського "Реала" Про це повідомляє Depo. Португалець жестами показав, що почувається погано, та ледь не виблював на поле.ДеПо

Китайський клуб готовий заплатити за Роналдо 300 мільйонів євро

Мадридський "Реал" отримав супер-пропозицію за свого зіркового гравця. УНИАН (ИА)

Як Роналду повернувся до тренувань після свят

Зірковий футболіст мадридського "Реалу" і володар Золотого м'яча-2016 Криштіану Роналду виклав нове фото в Instagram Сектор, Роналду показав, як провів перше тренування після...ДеПо

Нещодавно Іспанські вчені з мадридської клініки "La Luz" провели...Експрес

Роналду показав як "проводить час зі своєю любов

Зірка мадридського "Реалу" і володар Золотого м'яча-2016 Криштіану Роналду виклав нове фото в Twitter Як повідомляє Depo.Сектор, на фото Роналду разом із...ДеПо

Мадридський Реал виграв клубний чемпіонаті світу, обігравши у фіналі японський клуб Касіма Антлерс. Гал-info

Мадридський "Реал" у овертаймі переміг японську "Касіму Антлерз" (4:2) і виграв Клубний чемпіонат світу Сектор. До вашої уваги церемонія нагородження переможців Клубного ЧС. ДеПо

Хет-трик Роналду приніс "Реалу" перемогу на Клубному чемпіонаті світу

У фінальному матчі турніру мадридський клуб переміг японську "Касиму Антлерс".УНИАН (ИА)

38, Перальта, 66 (пен) - Самудіо, 6 (автогол), Герра, 26 Нагадаємо, що у фінальному матчі, о 12:30 за київським часом, мадридський "Реал" зіграє проти японської "Касіми...ДеПо