мадридський

тренер лондонського «Арсеналу» Арсен Венгер (на фото) прокоментував нічийний результат у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 з мадридським «Атлетіко» (1:1).Западная информационная корпорация

У першій грі півфіналу Ліги Європи-17/18 «Арсенал» і «Атлетіко» зіграли внічию

Лондонський «Арсенал» втратив перемогу над мадридським «Атлетіко» в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18. Команди зіграли внічию – 1:1, хоча іспанці 80 хвилин у...Западная информационная корпорация

"Арсенал" - "Атлетіко".

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на перший півфінальний матч Ліги Європи, у котрому лондонський "Арсенал" приймає мадридське "Атлетіко". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гра розпочнеться о 22:05.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга Європи. "Арсенал" - "Атлетіко". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт проведе ТЕКСТОВУ...Sportanalytic

«Реал» обіграв «Баварію» у першому матчі Ліги чемпіонів

Мадридський «Реал» обіграв «Баварію» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Гра завершилася з рахунком 2:1. Громадське телебачення

"Баварія" - "Реал".

До вашої уваги перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в котрому "Баварія" приймає мадридський "Реал". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Баварія" - "Реал". Анонс, суддя, трансляціяПочаток - о 21:45. Наш сайт проведе...Sportanalytic

Центральний захисник та капітан мадридського «Реала» Серхіо Рамос (на фото) зможе взяти участь в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.Западная информационная корпорация

Мадридський "Реал" на останніх секундах зумів уникнути додаткового часу в чвертьфінальному матчі у відповідь з "Ювентусом" і пробився в півфінал Ліги чемпіонів. Интерфакс-Украина

Визначилися усі півфіналісти Ліги чемпіонів

У середу, 11 квітня, до півфіналу Ліги чемпіонів пробилися мадридський "Реал" та мюнхенська "Баварія".iPress

Кріштіану Роналду забив 650-й гол у професійній кар

У матчі 31-го туру Чемпіонату Іспанії "Реал" - "Атлетіко" (1:1), лідер мадридського клубу Кріштіану Роналду відзначився черговим точним ударом. Цей гол для 33-річного португальця став ювілейним - 650-м в кар'єрі. Відзначимо, що...Ua-football

Головний тренер мадридського «Атлетіко» Дієго Сімеоне (на фото) прокоментував перемогу над лісабонським «Спортінгом» (2:0) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18.Западная информационная корпорация

"Реал" розгромив на виїзді "Ювентус" у чвертьфіналі ЛЧ

Мадридський "Реал" обіграв туринський "Ювентус" з рахунком 3:0 на його полі в чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА. Интерфакс-Украина

Ломаченко подарував Кріштіану Роналду боксерські рукавички

чемпіона світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василя Ломаченка (10-1, 8 КО) Егіс Клімас повідомив, що презентував гравцю мадридського "Реала" Кріштіану Роналду рукавички від свого клієнта. "Із задоволенням зустрівся з Кріштіану Роналду і передав подарунок від Василя Ломаченка",...Зеркало недели (газета)

Португальський футбольний форвард мадридського "Реала" Кріштіану Роналду з 21 січня забив...Експрес

Шевченко звів у чвертьфіналі Ліги чемпіонів торішніх фіналістів "Реал" і "Ювентус"

Мадридський "Реал" і туринський "Ювентус" зустрінуться у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА цього сезону. Интерфакс-Украина

Ліга Європи.

Сьогодні у Європі відбуваються матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Мадридський "Атлетіко" вдруге розгромив московський "Локомотив" і дуже легко вийшов до чвертьфіналу. Повідомляє Футбол газета. Ліга Європи1/8 фіналуМатчі-відповіді"Локомотив" - "Атлетіко" -...Футбол газета

Стал известен лучший игрок чемпионата Испании в феврале

Форвард мадридського "Атлетіко" Антуан Грізманн визнаний найкращим футболітсом чемпіонату Іспанії в лютому, повідомляє офіційний сайт Прімери. У минулому місяці Антуан в п'яти...Ua-football

Защитник Реала: В Реале я словно забыл как играть в футбол

Захисник "Реала" Фабіу Коентрау, який виступає в оренді за "Спортінг", згадав свою кар'єру в мадридському клубі. "Я дуже щасливий в Португалії. Там у мене з'явилася впевненість. Я розумію, що я не забув, як грати в...Ua-football

Роналду встановив унікальний історичний рекорд

Лідер мадридського "Реала" Кріштіан Роналду встановив нове унікальне досягнення.Ta4ki.net

ПСЖ - "Реал" - 1:2

Мадридський клуб ще раз обіграв ПСЖ і продовжує захист свого титулу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Роналду відсвяткував два ювілеї в матчі з "Хетафе"

Форвард мадридського "Реала" Кріштіану Роналду забив ювілейний гол головою у Прикладі.UkrMedia