м'яч

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 0-0: онлайн матчу

свистка, а голом і не пахне 67 хв. Отаменді з лінії воротарського майданчика б'є головою після подачі з кутового - м'яч летить вище 60 хв. режисери все більше уваги акцентують на запасних футболістах. Потрібно щось міняти обом командам. Моментів у...Online.ua

Шахов голом вивів ПАОК в фінал кубка Греції (ВІДЕО)

Повідомляє Футбол газета. > Щоб вийти в фінал, ПАОКу потрібно було забити мінімум два м'ячі. Шахов забив третій гол команди на 73-й хвилині матчу. Футбол газета

За результатами змагань переможцями стали команди Олешківської спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 та Горностаївської загальноосвітньої школи №1. Сайт города Херсона

У Англії футболіст "нокаутував" суперника кидком з ауту

Санчес після гри виклав у соцмережі фото з розбитою губою. Раніше проти англійського тренера, який погрожував журналістці, відкрили справу. Еспресо TV

"Це був складний поєдинок проти якісного суперника. Шахтар здобув перемогу над чудовим колективом. Чемпион

Митець: бути Іньєстою (Розділ 2. Фуентеальбілья.

Частина IIIРозділ 2. Фуентеальбілья. Частина I Розділ 2. Фуентеальбілья (частина II) "Андрес грав в середині поля, і щойно він отримував м'яч, у тебе не було жодних шансів дістатися до нього. Це було неймовірно. Втім, як і зараз", говорить Бало. Тим...Sportgid

Олексій ГУЦУЛЯК: «Не жалію про те, що повернувся в Україну»

Після перерви ми відсунули гру від своїх воріт, свідчення цьому - жовті картки лучан. - Наступного туру на «Карпати» очікує виїзд до Кропивницького. Спорт.ua

21 квітня ладижинська команда юнаків 2005 р.н. здобула перемогу в обласних фінальних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м'яч» сезону 2016-2017. Lada.FM

Максимов: Знав, що Коноплянка не заграє в Бундеслізі

"Коли Коноплянка йшов до Німеччини, ми компанією дивилися футбол. Зараз в Німеччині футбол зовсім інший", - цитує Максимова Sport.ua. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Футбольна ліквідація: "Черкаський Дніпро" залишили три гравці

Цього сезону Максим Кучинський був стартовим воротарем на домашніх матчах "Дніпра". За черкаську команду відіграв 13 матчів, не забив жодного м'яча. ВIККА

Олександр Чижевський: "Вчасно забили "Олімпіку" четвертий"

Потім перебудувалися на іншу схему і з'явилися проблеми. Олімпік додав у швидкості і забив два м'ячі. Галичина спортивная

"Карпати" оголошують набір до клубної Академії

Конкурсний набір до Академії проводиться для учнів 2005-го року народження. Галичина спортивная

Господарі поля теж загрожували воротам «Буковини». ТРК "Буковина"

Олексій ГУЦУЛЯК: «Три гри м

Алексей Гуцуляк Гравець «Карпат» Олексій Гуцуляк прокоментував перемогу над «Волинню» (1:0) в матчі 26-го туру УПЛ. Источник - ФК Карпаты Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter. Sportgid

Вирішальний м'яч на першій з трьох компенсованих хвилин після кутового у ворота господарів забив капітан рівнян Сергій Борзенко.ОГО.ua

Експерт: Коноплянка не грає в "Шальке" з двох причин

100 матчів за «Олександрію»

В Кубку України зіграв 8 матчів. Щиро вітаємо Антона з підкоренням чергової ювілейної дати і бажаємо рухатися тільки вперед, не зупиняючись на досягнутому. Новости Александрии

Кубок Англії.

Вирішальним став м'яч Алексіса Санчеса у додатковий час. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"У нас є проблеми з реалізацією моментів, які у нас є в кожній грі, практично стовідсоткові. Чемпион

Обидва м'ячі господарі забили ще у першому таймі. На 25-ій хвилині Володимир Корольков відкрив рахунок, а на 29-ій Андрій Шевчук встановив остаточний результат Галас