м'яч

До перерви "Олександрія" зуміла вдруге забити діючому чемпіону України. 1:2, Полярус Артем (27). Гречка

"Лілль" впевнено розібрався із "Сент-Етьєном"

13 тур французької Ліги 1 стартував поєдинком між "Ліллем" та "Сент-Етьєном". Господарі відкрили рахунок у матчі в середині першого тайму, однак ще до перерви гості зуміли відновити паритет. Sportanalytic

Післяматчевий коментар П. Фонсеки

Коли команди повністю закриваються, складно розкрити оборону. Вітаю "Олександрію", вони боролися до самого кінця. Ми могли створювати якісні моменти, залишаючись з м'ячем. Але нам знову забили першими, а після цього складно перевернути результат. Новости Александрии

Такий висновок зробив головний тренер гірників Пауло Фонсека. "Ми сьогодні жахливо зіграли в обороні. Чемпион

Возможно, Наполи играет в лучший футбол в Европе

Головний тренер "Мілана" Вінченцо Монтелла поділився очікуваннями від матчу серії А з "Наполі". Ua-football

Сергийчук: В Вересе лучше, чем в Олимпике

Форвард Вереса Михайло Сергійчук порівняв умови роботи в рівненській і донецькій команді. - В цілому в Вересі краще, ніж в Олімпіку. Приїхав на базу, переодягнувся, потренувався, поїв, відпочив. Ua-football

Раніше Роналду зізнався, скільки він ще хоче мати дітей. Як відомо, 12 листопада подруга зіркового футболіста народила йому четверту дитину Чемпион

Буфаль - автор лучшего гола АПЛ в октябре

автором найкращого голу АПЛ у минулому місяці. 24-річний марокканець в домашньому матчі 9-го туру чемпіонату проти "Вест Бромвіча" забив переможний м'яч на 85-й хвилині. The #PL Goal of the Month award for October goes to... Sofiane Boufal! #saintsfc pic.twitter.com/gyTWMUqaqk Southampton...Ua-football

Український чемпіон світу Олександр Усик (13-0, 10 КО) проводить заняття із тенісним м'ячем. 24boxing

Про це бразильський клуб повідомив у своєму твіттері. Que momento! #VamosChape pic.twitter.com/qJlsrPB6PD Чемпион

Воротар Шапекоенсе, який пережив ампутацію, почав тренування з м

Воротар "Шапекоенсе" Жаксон Фолман провів перше тренування з м'ячем після авіакатастрофи. Раніше Фолман вже працював з біговими вправами. В авіакатастрофі загинули 19 гравців і членів тренерського штабу команди. Ua-football

Екс-форварда "Динамо" відсторонили від тренувань

Колишній нападник "Динамо" Київ Лукаш Теодорчик продовжує зменшувати свій цінник. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

У контрольній зустрічі з командою США захисник Віторіну Антунеш, який належить київському Динамо, а зараз на правах оренди виступає за Хетафе, забив свій дебютний гол... УКРОП

Захисник "Динамо" курйозно забив за Португалію

"Динамівець" Віторіну Антунеш відзначився першим м'ячем за збірну Португалії, та ще й яким! Футбольні трансфери

Ордець: Треба показувати гідний футбол перед Лігою чемпіонів

- Це дуже хороша і агресивна команда з досвідченими виконавцями. Є сильні флангові футболісти, наприклад, Андрій Цуріков з п Ua-football

У Солонянській школі з

За проектом, на ньому облаштують два футбольних поля зі штучним покриттям, волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки та ворк-аут зону. Нове поле буде рівненьким - грати у футбол стане зручніше», - поділився семикласник Антон Сітало. Дніпропетровська обласна державна адміністрація

за свою країну. Про це повідомляє офіційний сайт МЮ. Таким чином Лукаку став найкращим бомбардиром збірної в 24 роки. Останній м'яч футболіст забив у ворота Японії в товариському матчі (1:0). Перед цим Лукаку двічі забив у ворота Мексики.Чемпион