м'яч

Зоря погодила контракт з бразильським нападником

Лінію атаки луганської "Зорі" покликаний посилити 21-річний бразильський нападник Бруно Байо. Ua-football

Євген Банада розповів про останні матчі команди

Півзахисник "Олександрії" Євген Банада розповів про останні матчі команди. - Моя позиція опорний півзахисник. За ситуації опорним півзахисникам рекомендується підключатися в атаку. А в матчі з БАТЕ вийшла швидкісна атака. Новости Александрии

Банада: Футболісти самі розуміють, що для Олександрії значить поєдинок з БАТЕ

Півзахисник "Олександрії" Євген Банада розповів про останні матчі команди. За ситуації опорним півзахисникам рекомендується підключатися в атаку. - Що після гри сказав команді Володимир Шаран? Ua-football

Бєлєнький: Під час контратак не змогли правильно розпорядитися м

Бєлєнький поділився коментарем про протистояння з "Шахтарем". "Важкий видався матч, непросто було не стільки в боротьбі, скільки в роботі без м'яча. "Шахтар" набагато досвідченіший за нас, вони змогли використовувати наші помилки і показали більш високий рівень гри. Моїм завданням було...Ua-football

Прімера. 1-й тур.

В середині першого тайму господарі приголомшили трохи незібраного суперника. Крістіан Стуані оформив дубль протягом двох хвилин, в обох випадках зігравши вдало на випередженні. Ua-football

"Шахтар" продовжив переможну серію в чемпіонаті України

Примітно, що до цієї гри "олімпійці" не пропускали в чемпіонаті жодного м'яча. Unn.com.ua

"Ліверпуль" і "Лестер" здобули перші перемоги в сезоні

Зауважимо, що у майбутньому турі на команди очікують імениті суперники. Unn.com.ua

Клопп: Виграли завдяки Енфілду

Єдиний гол в матчі забив Садіо Мане. У нас були моменти в першому таймі, але потрібно було бути терплячими, тому що вони грали глибоко. Погано, коли відсутній такий гравець, як Коутіньо. Ua-football

Про це повідомляє Укрінформ. «Манчестер Юнайтед» без особливих надзусиль обіграв «Суонсі» 4:0. Перший м'яч на рахунку захисника гостей Байї, який відзначився в кінці першого тайму.1NEWS

Прімера. "Леганес" - "Алавес" - 1:0

на "Естадіо Мунісіпаль де Бутарке" було забито лише один м'яч, зате який важливий! Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Баварія" відкрила чемпіонат перемогою над "Байєром"

Бундесліга стартувала на стадіоні чемпіона мюнхенської "Баварії". Проти "Байєра" "Ротен" швидко забили два м'ячі завдяки новачкам Нікласу Зюле та Корентену Толіссо. Sportanalytic

Ребров: Я не міг своїх футболістів з підлоги підняти

Довести справу до перемоги після цього було не складно. Під час поєдинку стовпчик термометра застиг на позначці +32 градуси. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Тренер "Марітіму": Ми ніколи не здаємось

З іншого боку, "Динамо" також показало себе хорошою командою, яка мала свої Sportgid

Кубок Свободи: "Ураган" переміг "Кардинал"

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Кардинал-Рівне" - 5:2 (2:0) Арбітри: Білащенко (Чернігів), Божко (Хмельницький) Пелех - 7. Сімка, 9. Зварич, 12. Попередження: Кіндратів (5), Пелех (6), Зеленкевич (22) Турнірна таблиця групового етапу "Кубку Свободи-2017 після матчів 2-ого туру виглядає наступним чином: Галичина спортивная

Хацкевич про нічию з "Марітіму": вистачало завершального пасу

На чужій половині поля достатньо непогано пресингували і активно вступали у відбір. Unn.com.ua

Хацкевич залишився незадоволений суддівством у матчі проти "Марітіму"

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич поділився враженнями від матчу раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти "Марітіму". "Марітіму" - "Динамо": ключові моменти матчу, відео видалення Хачеріді. Зеркало недели (газета)

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Очікували більш активного початку від суперників»

- Як команда готуватиметься до наступного матчу, проти «Сталі»? - Чи були сьогодні якісь несподіванки з боку суперника? Спорт.ua

Марітіму - Динамо 0:0.

Результат матч залишає питання про результат нашого з "Динамо" протистояння відкритим. Ua-football