м'яч

Компанія Adidas розробила м'яч для Чемпіонату світу-2018, який відбудеться в Росії. М'яч буде дещо схожим на модель Бразука, який використовувався на ЧС-2014. Новий м'яч...Znaj.ua

Перша кубкова гра 1/4 фіналу між «Локомотивом» та МФК «Кардинал-Рівне» виявилася результативною. ОГО.ua

Зріст Робінсона становить 175 см, Тавареса - 218 см. Матч завершився поразкою "Делавера" 96:110. NBA Russia (@NBA_RU) 26 лютого 2017 р. Еспресо TV

Караваєв публічно розкритикував свого тренера у "Фенербахче"

Український хавбек турецького "Фенербахче" Олександр Караваєв ризикує ще довго не з'являтися на полі. Sportanalytic

Команди забили 20 голів у свої ворота в чемпіонаті Росії

При цьому 11 м'ячів Водника в свої ворота забив Олег Пивоваров. Вісник+К

Російські хокеїсти спеціально закинули 20 разів у власні ворота

В чемпіонаті Росії з хокею із м'ячем відбулася унікальна подія. Такої ганьби світ спорту ще не бачив. Sportanalytic

Олексій Гуцуляк: Досі не розумію як воротар упіймав м

Поєдинок з одеситами видався бойовим та напруженим. Sportgid

«Гірники» забили переможний м'яч лише в компенсований час.Слободской край

Нападник збірної України Євген Селезньов відзначився у матчі турецької Суперліги. Додамо, що тепер на рахунку Селезньова три м'ячі в шести матчах за нову команду. Sportanalytic

Українець відзначився дебютним м

Форвард МТК Юрій Коломоєць допоміг своєму клубу здобути перемогу в матчі проти "Дьошдьора" (3: 2). Український форвард провів на полі весь матч. Sportgid

свою штрафну і віддали повну перевагу динамівцям. Що їм, власне кажучи, було і потрібно. Вони її і використали, забили два м'ячі. Коли після перерви почали висуватися вище і не давати їм спокійно діяти, тоді і футбол був зовсім інший. Ми...Znaj.ua

Ліга Європи.

Матч відбудеться на харківському стадіоні ОСК "Металіст". Єдиним м'ячем тиждень тому відзначився Густаво Бланко Лещук. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Катастрофа "Порту", щастя "Ювентуса" і "Севільї"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Севілья" - "Лестер" - 2:1 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic

Зазвичай саме дебют стає нашою сильною стороною, а сьогодні все було навпаки. Ми дуже погано провели перші 10 хвилин і пропустили два м'ячі. Перші 10 хвилин ми провели неправильно. Чемпион

Екс-гравець футбольного клубу «Суми» Олександр Єрмаченко не підійшов «Олімпіку». В складі донецького клубу футболіст провів збір у Туреччині. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Завтра буде один з найважливіших матчів в історії Сельти. Але в тактичні моменти буде важливо додати емоційну складову, - цитує тренера Террікон. Чемпион

Неймовірний камбек "Ман Сіті", феєрія "Атлетіко"

Вчорашні матчі Ліги чемпіонів подарували нам справді яскраві емоції. "Байєр" - "Атлетіко" - 2:4 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic

Тарас Завійський: "На зборах не було жодного тренування без м

Жодного! Не було звичних для українських тренерів багатокілометрових кросів. Галичина спортивная

"Динамо" безславно програло "Аяксу"(ВІДЕО)

В рамках 18 Юнацької Ліги УЄФА молодіжна команда "Динамо" пропустила три м'ячі без відповіді і вилетіла з турніру. "Аякс" U-19 - ван Бладерен, Ейтінг, Баккер, Зефейк (Бакборд, 88), Sportgid

Трилер "Ман Сіті" та "Монако", "Атлетіко" декласував "Байєр"