м'яч

Коноплянка і Зінченко веселяться у таборі збірної (ВІДЕО)

Олександр Зінченко заліз на шию Євгенові Коноплянці, який мав відбивати головою тенісні м'ячі. Футбол газета

проаналізувала свій виступ. "Я знайшла себе і почала боротися, щоб повернутися в гру. Думаю, для мене було важливо відіграти додатковий м'яч через сітку і потім боротися до кінця, до останнього очка в першому сеті. Це було ключовим, що допомогло знайти...Чемпион

УЄФА дякує Києву за фантастичний фінал Ліги чемпіонів

Європейський футбольний союз (УЄФА) подякував Києву за проведення фіналу Ліги чемпіонів. Відповідний допис розмістили на офіційній сторінці організації в Instagram. Високий замок

Ведучий Top Gear потролив голкіпера "Ліверпулю" після поразки

Цього разу поразку "Ліверпуля" багато в чому забезпечила неефективна гра голкіпера англійців Лоріса Каріуса. 5 канал

Київський фінал Ліги чемпіонів УЄФА виграв "Реал"

Зірковий іспанський клуб здобув Кубок чемпіонів утринадцяте і втретє поспіль - Лігу чемпіонів. Крім того, "вершкові" виграли сім останніх фіналів, в яких брали участь. День

А через 20 хвилин валієць поставив точку у грі, вразивши ворота дальнім ударом. Чемпион

"Реал" здобув Кубок чемпіонів 13 раз і втретє поспіль - Лігу чемпіонів. Президент України, який був присутній на стадіоні "Олімпійський", назвав гру […] UATV

Фінал Ліги чемпіонів: «Реал» двічі забив і вивів свою команду вперед

на 69 хвилині матчу - 2:1 На початку другого тайму вершкові почали пресинг мерсесайдців. На 47 хвилині рикошетом від Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по воротах. М'яч влучив у отвір воріт. Але вже на 50 хвилині після...Главком

"Реал" знову вийшов вперед, Бейл забиває м

І вже на 63 хвилині Бейл у падінні через себе забиває фантастичний гол. У вирішальному поєдинку найпрестижнішого клубного турніру під егідою УЄФА зійшлися іспанський Реал і англійський Ліверпуль. Unn.com.ua

"Реал" забив гол, але "Ліверпуль" відразу відповів

Садіо Мане зрівняв рахунок, передає УНН. На початку другого тайму вершкові почали пресинг мерсесайдців. На 47 хвилині рикошетом від Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по воротах. М'яч влучив у отвір воріт.Але вже на 50 хвилині після помилки...Unn.com.ua

Роналду розбив оператору бров: накладали шви В якості компенсації він подарував йому тренувальну куртку. АСПІ

Роналду м

КР7 одразу перепросив та подарував свою тренувальну футболку. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Юні футболісти вибороли путівку до Всеукраїнського фіналу найсильніших Кременчугский Телеграф

ігровому майданчику з баскетбольним м’ячем був Кріштіану Роналдо. Попри заборону знімати Кріштіано не відмовив у автографі на баскетбольному м’ячі. Баскетбольний м'яч з автографом Роналду Нагадаємо, що Реал прибув до Києва 24 травня ввечері.Чемпион

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко Легенди боксу Володимир і Віталій Клички теж долучилися до турніру ТаблоID

"Тепер м'яч на полі Росії та України. Ми не скасуємо санкції, якщо нічого не буде зроблено.UATV

Тренер "Динамо": У нас залишився один нападник

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розповів про кадрові проблеми команди. Нам потрібен футболіст більш атакуючого плану", - каже Хацкевич. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Зідан про фінал ЛЧ: шанси команд рівні

Фахівець розповів про те, що для нього представляє футбол. Саме непросте заняття для тренера - вибрати стартовий склад, особливо на фінал. Unn.com.ua