Montesilvano Futsal Cup: календар матчів за участю українських команд

Календар матчів збірної України (U-17): 09.00. «F6» - Україна Спорт.ua

Українські гімнастки здобули низку нагород на турнірі в Ізраїлі

Вікторія Фотієва фінішувала на 7 місці в багатоборстві. Unn.com.ua

На міжнародному турнірі сеньорок Катерина Луценко показала досить високі результати та зайняла друге місце у багатоборстві. Чемпион

Нападник Юрій Коломоєць повертається до "Ворскли"

Форвард, який забив два м'ячі у ворота київського "Динамо" у минулому сезоні, повертається до Полтави. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Захисник «Зірки» Федеріко Перейра підписав дворічний контракт із львівськими «Карпатами»

Аргентинський захисник Федеріко Перейра підписав дворічний контракт із львівськими Карпатами. Гречка

Маркевича "сватають" у Європу

"Думаю, що Мирон Маркевич зміг би працювати в Європі. У нього є своє нестандартне бачення і свій певний підхід. Нагадаємо, Олійник зараз перебуває у статусі вільного агента. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Олійник: Маркевич зміг би працювати в Європі, у нього є своє нестандартне бачення і свій певний підхід

Екс-півзахисник збірної України Денис Олійник розповів про досвід роботи під керівництвом Мирона Маркевича. - Мирон Маркевич - фахівець європейського зразка? У нього є своє нестандартне бачення і свій певний підхід. Ua-football

ОФІЦІЙНО: Федеріко Перейра - гравець Карпат

Аргентинський захисник Федеріко Перейра підписав дворічний контракт із львівськими «Карпатами». Галичина спортивная

22 червня 1986 року, в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу Дієго Марадона забив гол у ворота Англії кулаком лівої руки. Суддя вирішив, що це був удар головою, і зарахував м'яч. Гал-info

- це відмінне місце, я б жив там в майбутньому, мені це місто дуже сподобалося. А зараз мені потрібний тільки м'яч і футбольне поле, а там стільки полів, що в усій Україні немає стільки, скільки в одному Ейндховені", - цитує...1NEWS

Євро-2017 (U-21): Англія легко розібралася з Польщею

Забивши три м'ячі у ворота збірної Польщі, Англія фінішувала на першому місці в групі А молодіжного чемпіонату Європи. Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

Оскар дискваліфікований на 8 матчів китайської Суперліги

Також слід зазначити, що матч завершився з рахунком 1:1. Ua-football

Штутгарт продовжив оренду нападника Арсенала

Арсенал на своєму офіційному сайті оголосив, що нападник Такума Асано наступний сезон також проведе в Штутгарті. Форвард був придбаний Арсеналом влітку 2016 року біля японського клубу Санфречче Хіросіма. Ua-football

Як футболіст збірної України ганяв м

Захисник збірної України Артем Федецький зіграв з прикордонниками у футбол у зоні АТО Еспресо TV

Євро-2017 (U-21): Німеччина розгромила Данію

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

Кубок конфедерацій: вольова перемога Мексики над Новою Зеландією

Сочі зустрічалися збірні Мексики та Нової Зеландії. Поєдинок вийшов складним для обох команд. По ходу першого тайму новозеландці частіше володіли м'ячем і йшли в атаку, що принесло результат на 42-й хвилині: Кріс Вуд вийшов на ударну позицію в чужій штрафній,...Зеркало недели (газета)

Євро-2017 (U-21): Чехія сенсаційно переграла Італію

Відправивши у ворота Доннарумми три м'ячі, команда Витезслава Лавички зуміла здобути важливу перемогу над одним з фаворитів турніру в контексті боротьби за вихід в півфінал (3:1). Новини футболу

Роналду зрівнявся з Мессі по голам, забитим у 2017 році

Нагадаємо, що після першого тайму португальці виграють у росіян з рахунком 1:0. Ua-football