лікоть

Спершу тварина дуділа у вувузелу, а потім почала показувати непристойні жести від ліктя туристам та відвідувачам ЧС-2018. Скріншот У Москві під час святкування перемоги збірної Росії над командою Саудівської Аравії на матчі Чемпіонату...УКРОП

опублікований у Twitter. На знятих кадрах видно, що спершу тварина дуділа у вувузелу, а потім почала показувати непристойні жести "від ліктя" туристам та відвідувачам ЧС-2018. "Балалайки і шапки-вушанки немає, зате є ведмідь у центрі Москви, який святкує разом з усіма...24 канал

Кроос: Рамос не агресивний гравець, і він неодноразово раніше це доводив

Mundo Deportivo. Нагадаємо, що як з'ясувалося, що другу половину матчу кіпер "червоних" провів зі струсом мозку, яке отримав після удару ліктем Серхіо Рамосом. Саме ця травма, як заявили...Ua-football

гімн, треба покласти руку на серце. Добре, що він має дружину, яка може в потрібний час пхнути його в бік ліктем. Відео з Twitter та YouTube...ТаблоID

Вболівальники «Ліверпуля» закликали УЄФА переграти фінал Ліги чемпіонів

необхідних 5 тисяч. У петиції зазначається, що голкіпер Ліверпуля Лоріс Каріус догравав матч зі струсом мозку, який отримав від удару ліктем футболіста Реалу Серхіо Рамоса. Саме тому, на думку фанів, Каріус пропустив два голи від Каріма Бензема та Гарета Бейла.Главком

Фанати Ліверпуля створили петицію з вимогою переграти фінал Ліги чемпіонів

йдеться про те, що Лоріс Каріус перед тим, як допустити фатальні для своєї команди помилки, отримав струс мозку від удару ліктем Серхіо Рамоса. Саме після цього він подарував м'яч форварду Каріму Бензема, а потім не впорався із дальнім ударом Гарета...Новости Херсонщины

У Каріуса виявили струс мозку після київського фіналу ЛЧ - ЗМІ

до першого і третього голів іспанського клубу, мадридці здобули третій трофей ЛЧ поспіль. На початку другого тайму Каріус отримав удар ліктем в голову захисника "Реала" Серхіо Рамоса. Як стверджує Bild, саме в цей момент воротар "Ліверпуля" отримав струс мозку. Через...Зеркало недели (газета)

Рамос: Скоро будуть говорити, що Фірміно застудився через те, що на нього потрапила крапля мого поту

після зіткнення з Рамосом отримав травму і був замінений лідер Червоних Мохаммед Салах, а на початку другого тайму, після удару ліктем захисника, отримав струс мозку воротар Ліверпуля Лоріс Каріус. "Травмі Салаха приділяють занадто багато уваги. Я не хотів коментувати цю...Ua-football

Лікар: Струс мозку, яке отримав Каріус, могло вплинути на його гру

Ліги чемпіонів проти Реала (1:3). Лікар стверджує, що голкіпер отримав струс мозку на самому початку другого тайму, коли отримав удар ліктем в голову від капітана мадридців Серхіо Рамоса. "Ми ретельно проаналізували цей матч, а також опрацювали всі тести, які він...Ua-football

Кариус после удара Рамоса доигрывал финал Лиги чемпионов с сотрясением мозга

проти Реала (1:3) з травмою. За інформацією ESPN, кіпер отримав струс мозку на самому початку другого тайму, коли отримав удар ліктем в голову від капітана мадридців Серхіо Рамоса. Також джерело стверджує, що 31 травня Лоріс відвідав лікарню в Бостоні, де...Ua-football

Голкіпер Ліверпуля Лоріс Каріус догравав матч фіналу Ліги чемпіонів з серйозною травмою. 24-річний німець на початку другого тайму отримав удар ліктем в голову від капітана мадридців Серхіо Рамоса. У цей момент у Каріус стався струс мозку, стверджує ESPN. Через кілька...ICTV

У фіналі Ліги чемпіонів Лоріс Каріус отримав струс мозку після удару ліктем в голову від Серхіо Рамоса.Чемпион

Салаха була не меншою, ніж Рамоса в епізоді, коли єгиптянин травмувався і вибув з гри. Мохамед першим зачепив руку за лікоть Серхіо, намагаючись не програти позицію, і саме він зумовив подальший розклад, а не навпаки. А може, усім просто було...24 канал

Рамос завдав пошкодження форварду Ліверпуля Мохамеду Салаху, в результаті чого єгиптянин травмував плече був замінений. На початку другого тайму Рамос ліктем атакував воротаря мерсисайдського клубу Лоріса Каріуса, що також залишилося без уваги судді. Через дві хвилини після цього епізоду Каріус...Чемпион

Злодеяния Рамоса останутся безнаказанными.

травмував плечоі був замінений. Є ризик, що футболіст не упеет відновитися і пропустить чемпіонат світу. На початку другого тайму Рамос ліктем атакував воротаря мерсисайдського клубу Лориса Каріус, що також залишилося без уваги судді. Через дві хвилини після цього епізоду Каріус...Ua-football

Зламаний лікоть і поріз під оком - олімпійська чемпіонка підсковзнулася, виходячи з човна

"Невеликий інцидент під час поїздки на човні. Зламаний лікоть, кілька синців і поріз під оком.Ua-football

Пост з двома показовими кадрами опублікований на сторінці в Twitter Фосфорна Горлівка. УСБН

відео було опубліковано в Twitter ZDF Sport. На 49-й хвилині матчу Рамос підбіг до Каріуса і при падінні вдарив воротаря ліктем по обличчю.УКРОП

Фото instagram.com/nusr_et Епатажний турецький кухар Нусрет Гокче, який відомий завдяки незвичайному способу солити м’ясо через лікоть, відвідав фінал Ліги чемпіонів у Києві. Фото кухар виклав на своїй сторінці Instagram. Так, Гокче опублікував кілька постів з футболістами...UATV

Епатажний турецький кухар відвідав фінал Ліги чемпіонів у Києві

Епатажний турецький кухар Нусрет Гокче, який відомий завдяки незвичайному способу солити м'ясо через лікоть, відвідав фінал Ліги чемпіонів у Києві. Про це повідомляє УНН з посиланням на Instagram Гокче. Так, Гокче опублікував кілька постів...Unn.com.ua